Serie A 16/17 (7): Empoli 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 01 października 2016, 23:13

No dlatego właśnie ich zignorowałem - dla wielu ludzi to jeździec bez głowy.
A Montella go rzucał na wszystkie pozycje oprócz bramki i lewej obrony zdaje się. Ciekawe jak nasi pomocnicy wszyscy są świetni w obronie, Pjanic tytanem obrony nie jest, a jest pomocnikiem wybitnym. Cuadrado podać potrafi i w obronie też nie jest najgorszy.
Mi się zdaje że przy takim 4312 - jakby za defensywę odpowiadali Khedira i Marchisio po powrocie, Pjanic za plecami napastników, Cuadrado w trójce pomocników - miało by to sens - tym bardziej że podczas meczu można by płynnie zmienić ustawienie.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 09:56

juveman7 pisze: Buffon

Chiellini Grygera Zebina Legrottaglie

Camoranesi Nocerino Salihamidzic

Tiago

Iaquinta Del Piero
No trochę nie taki ten skład był, bo ani Chiellini nie grał na prawej obronie, ani Legro na lewej, ani Tiago jako trequartista.
;)

Jak już pokusiłeś się o graficzne rozpisanie składu, to mogłeś to zrobić dobrze.
Poprostu pisze:Pjanica
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Pjanica
Chłopy, Pjanicia, nauczcie się. Co Serb/Chorwat/Bośniak, to te same problemy z odmianą.
mateo369 pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Bardzo chętnie bym naszego Kolumbijczyka zobaczył na B2B.
Ty tak na poważnie?! Cuadrado na B2B?! Przecież taki pomysł głupotą po stokroć przebija legendarne na tym forum "Giovinco na B2B" :facepalm2:
Giovinco to sama technika, Cuadrado przede wszystkim bieganie, więc jednak to mu bliżej do b2b niż kieszonkowemu Włochowi (co nie znaczy, że blisko, nawet mimo tego, że zagrał tak z Dinamem - to jednak jeździec bez głowy). Ale skoro można było tak próbować z Camoranesim lata temu (choć tych meczów wiele nie rozegrał), czy - jeszcze lepszy przykład - Conte tak upychał Pepe i Giaccheriniego, to można spróbować i z Cuadrado. Choć na pewno nie jest to jego optymalna pozycja.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 11:43

#Juventus XI: Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pjanic, Alex Sandro; Dybala, Higuain.

Tutaj jest potencjał na jakieś 6:0. Zobaczymy :P
Ostatnio zmieniony 02 października 2016, 11:44 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 11:43

Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Chiellini; Cuadrado, Khedira, Hernanes, Pjanic, Alex Sandro; Dybala, Higuain.

Bardzo fajny sklad Juve.


rammstein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2005
Posty: 1528
Rejestracja: 13 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 11:48

jakby ktoś był zainteresowany, to mam do sprzedania kod na dostęp 72-godzinny do serwisu Eleven Sports po 5 zł (na stronie po 9,90 zł) HD nic nie tnie!

Kod działa od razu także akurat na mecz z Empoli zdążycie ;) a wieczorem Roma - Inter.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 11:51

TJ podaje, że Max e trakcie meczu będzie chciał spróbować 4231.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 12:24

rammstein pisze:jakby ktoś był zainteresowany, to mam do sprzedania kod na dostęp 72-godzinny do serwisu Eleven Sports po 5 zł (na stronie po 9,90 zł) HD nic nie tnie!

Kod działa od razu także akurat na mecz z Empoli zdążycie ;) a wieczorem Roma - Inter.
Miesiąc to koszt 15,90, więc raczej na 72 godziny nie opłaca się kupować ;)

Pozdro :hellyes:

P.S. Wygrałeś na FanPage'u Napletów ? :prochno:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 12:27

Wreszcie Cuadrado od pierwszej minuty :dance: . Bardzo dobrze w ofensywie wyglądamy na papierze, ale trzeba to pokazać na boisku. Jedynie szkoda, że Hernanes znowu a nie Lemina.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Ivory

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2007
Posty: 908
Rejestracja: 12 października 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:16

Jedyną gwarancją wykończenia jest na obecną chwilę tylko Higuain. I w II połowie tak też się stanie.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:17

Ło, panie. Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji, to nie ma się co dziwić, że widnieje taki wynik na zegarze. Cuadrado czy Sami? Kto bardziej sfrajerzył? :) Szkoda mi Higuaina. Chłop czeka na piłkę, a tu kupa.

Khedira gra strasznie słabo. Złe decyzje, proste błędy, słabo podaje, ślizga się. Bardzo, albo to bardzo niemrawy występ. Najgorszy w tej koszulce.

Pjanić i te jego podania. :hellyes:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2357
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:17

Dobra pierwsza połowa, zabrakło jedynie gola, który powinien paść chociaż jeden, ale bramka jakby zaczarowana. W II połowie na spokojnie wciśniemy z 2 brameczki.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:17

Ale marnują.. W ataku chaos i za dużo niedokładności. Świetny Sandro.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:18

0:0 do przerwy, ale o dziwno sama gra nawet mi się w miarę podoba. Przy tych wyborach personalnych piłka bardziej płynnie i dynamicznie przechodzi z fazy obrony do ataku. Potrafimy przyspieszyć grę kilkoma zagraniami, niestety zawodzi ostatnie podanie i wykończenie. Chciałoby się widzieć więcej akcji kończonych celnymi strzałami, a niestety zatrzymujemy się przeważnie na 16stce Empoli.

Nie obyło się bez pewnych problemów w defensywie. Empoli kilka razy poczuło wiatr na plecach przeprowadzając groźne akcje w bocznych sektorach.

Największy + wędruje do Cuadrado. Kiedy Alves szuka klepki i kombinacji Juan odwraca się z piłką i holuje przed siebie, ale w tym meczu jest to skuteczne. Kolumbijczyk raczej bezproblemowo jednym sprintem przesuwa futbolówkę 30 metrów wyżej relatywnie mało tracąc. Jest też aktywny w ataku co mogło skończyć się golem po świetnym prostopadłym podaniu Pjanicia.

Na - z bólem serca Sandro. Jedna karygodna strata na połowie boiska, fatalny przerzut, który mógł się źle skończyć gdyby nie Barzagli. Lewa flanka, w porównaniu do prawej prezentuje się dziś po prostu słabiej.

Mieszane uczucia co do Dybali, ale chłop w końcu biega tam gdzie powinien grać napastnik.

Hernanes na boisku chyba jest i w sumie dobrze. Niech nie wali baboli, a najlepiej w ogóle nie dotyka piłki i będę zadowolony. Samo to wystarczy by prezentować się lepiej niż Asamoah :prochno:

Khedira powinien być najlepszym strzelcem drużyny :P Dzisiaj znów 100tka, ale był na minimalnym spalonym, więc przynajmniej bez kontrowersji.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:19

pablo1503 pisze:Szkoda mi Higuaina. Chłop czeka na piłkę, a tu kupa.
No, zwłaszcza w ostatniej akcji kiedy to położył lachę na kontrę, stanął w miejscu i Dybala chcąc nie chcąc musiał strzelać, bo Gonzalo nawet nie raczył podbiec i poszukać sobie dobrej pozycji żeby mu setkę wyłożyć.

Akcja podbramkowa, sędzia fauluje gracza Empoli i zabiera nam piłkę przyznając przeciwnikowi rzut wolny. :doh:


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 13:20

Mamy przewagę, wynik jest mocno rozczarowujący. Dużo niewykorzystanych okazji. Dybala i Cuadrado dzisiaj mocno irytujący. Najlepszy na boisku chyba Hernanes jak do tej pory. Liczę na kilka bramek w drugiej połowie, że Higuain się zdenerwuje i wsadzi co najmniej dwie.


Zablokowany