Serie A 16/17 (7): Empoli 0-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
cerb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 307
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 15:27

Niezapominajcie ze 2 i 3 bramka padła po indywidualnej akcji naszego Magika - Higuaina i dzieki temu mecz tez wygrany bez spiny.

Dobrze ze Dybala zaczal trafiac cyklicznie.

No i kolejna asysta Sandro

Link do bramek


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 15:47

Pierwsza połowa to typowe granie naszego zespołu na pół gwizdka bo przeca Empoli to parówy, położą się i poproszą o najniższy wymiar kary. Maxiu musiał ich zjechać w przerwie bo w drugiej połowie zobaczyliśmy inną grę i nastawienie zespołu - nawet przy prowadzeniu atakowaliśmy bezpardonowo. Farbowany murzyn mnie zirytował bo Pjaca wyłożył mu się a ten farbowany cep sam próbuje cisnąć. Szkoda Pjacy bo widać było, że bardzo chce strzelić tą bramkę. A tak co do Pjacy - podoba mi się styl jego gry i łatwość z jaka gubi przeciwnika, ma zadatki na dobrego grajka ale chłopak potrzebuje więcej gry, właśnie z takimi pyrami jak Empoli. A Igła to kozak - ciekaw jestem co przy takiej akcji jak przy drugiej jego bramce zrobiłby Mandżu, którego co prawda lubię ale nie łudzę się, że zobaczyłbym ten łut finezji co dziś u Igły.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 15:59

Higuain to napastnik kompletny, chodzi mi o to że ma atut w postaci drugiej nogi. Przy analogicznej sytuacji, gdyby zrobić lustrzane odbicie i w takiej sytuacji byłby Dabala - to ten by na siłę szukał lepszej nogi... Sądzę że jak Dybala poprawi drugą nogę, jakość naszego ataku wzrośnie znacznie, bo Paulo nawet przy podaniach, zawsze uparcie przekłada i traci cenne sekundy. Obawiam się tylko jednego, że tak się będzie przykładał do poprawy gorszej nogi, jak Asamoah, Lichy i Evra do trenowania wrzutek...
Według mnie Dybali jeszcze bardzo daleko do optymalnej formy. W ogóle to czekam na bombę Hernanesa z dystansu. Jak on się przełamie to wiele na tym zyskamy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Axel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2005
Posty: 411
Rejestracja: 30 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 18:12

Wiadomo, że nie ma co narzekać i zbytnio wieszać psów na chłopakach...no ale mogłoby by być lepiej. Nie mówię oczywiście o wyniku, lecz o grze poszczególnych piłkarzy:
- Sandro; świetnie czyści i ciągnie akcje skrzydłem, ale MUSI poprawić celność dośrodkowań.
- Khedira; w środku pola pewniak, lecz brakuje mu skuteczności pod bramką. Szkoda bo ma łatwość w dochodzeniu do sytuacji.
- Lemina; oj nagrabił sobie chłopak brakiem podania do Pjacy :P Byłaby asysta po pięknym rajdzie, a i Chorwat zaliczyłby pierwsze trafienie. Zapewne pozytywnie by się to odbiło na jego psychice (widać było, że cholernie bardzo chce łupnąć bramkę).

To oczywiście czepianie się "na zapas" :) bo mecz był pod kontrolą. Sytuacji co niemiara tylko skuteczność nie taka, choć to pewnie kwestia czasu jak worek z bramkami się rozwiąże.

Strasznie "jaram" się gra Pjanicia - to jak rozgrywa piłkę, te jego kluczowe podania - no cudo! <3 Pjaca też plus - facet ma dynamit w nogach, świetną technikę i parcie na bramkę. Będzie z niego radocha.
Igła - klasa sama w sobie.

Ogólnie; jest dobrze! :D


PS. Napoli wtopiło pierwszorzędnie ^^


"Grazie o Signore per avermi la Juventus"
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 18:16

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Sądzę że jak Dybala poprawi drugą nogę, jakość naszego ataku wzrośnie znacznie, bo Paulo nawet przy podaniach, zawsze uparcie przekłada i traci cenne sekundy.
Akurat w pierwszej połowie ładnie wypuścił prawą noga Cuadrado 1x1. Aż byłem w szoku. :prochno:

Szkoda kapitalnych dwóch podań Pjanicia z pierwszej polowy. Khedira ostatnio mocno irytuje i to nie tylko pod bramką rywali. Dybala znów średnio, ale tym razem z ważną bramka na koncie. Niech walnie jeszcze w kolejnym meczu jakąś brameczke i się przełamie na dobre bo widać, że ta frustracja wynikająca z braku goli odbija się na jego postawie.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 19:32

cerb pisze:Niezapominajcie ze 2 i 3 bramka padła po indywidualnej akcji
Link do bramek
Dzieki za link
Nie widzalem zadnego gola bo wszystkie trafienie padle w ciagu kilka minut kiedy mnie akurat nie bylo pred TV

Higuian to najlepsza 9 w Juve od wiele lat mam nadzeje ze bedzie tak samo skuteczne w rozgrywkach LM.
Podoba mi sie Pjaca, widac ze allegri madrze go stopniowo wprowadza w druzynie.
Dobrze ze Dybala jest skuteczniejsze ostatnio to napewno doda mu wiecej wiare w swoich umietnosciach!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 20:03

Słowa Allegriego po meczu:
"Winning games is all that counts and the rest is idle chatter." :ok: :bravo:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 października 2016, 21:29

Btw czy ktoś zauważył, że na ten moment mamy lepsze statystyki ofensywne niż tak wychwalane za multum bramek Napoli? :P

Jeśli Roma nie strzeli więcej niż 1 bramkę w meczu z Interem (obecnie 1:0 dla Rzymian) to będziemy mieli najlepszy atak i obronę. Nieźle jak na okres budowania dobrej formy. Zwłaszcza w porównaniu do zeszłego roku.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 10:37

Axel pisze:Strasznie "jaram" się gra Pjanicia - to jak rozgrywa piłkę, te jego kluczowe podania - no cudo!
Nie oglądałem tego meczu i mam lekką zagwozdkę. Większość ludzi jednak chwali Pjanicia, szczególnie za wizję gry, ale znajdują się też tacy, którzy krytykują jego postawę i twierdzą, że za wiele to on na boisku wczoraj nie robił. Jak to w końcu jest?


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 10:40

Jak zagrał Tello?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 10:49

Arbuzini pisze:
Axel pisze:Strasznie "jaram" się gra Pjanicia - to jak rozgrywa piłkę, te jego kluczowe podania - no cudo!
Nie oglądałem tego meczu i mam lekką zagwozdkę. Większość ludzi jednak chwali Pjanicia, szczególnie za wizję gry, ale znajdują się też tacy, którzy krytykują jego postawę i twierdzą, że za wiele to on na boisku wczoraj nie robił. Jak to w końcu jest?
Jest dokładnie tak, jak niegdyś było z Vuciniciem - tym, którzy go chwalili i lubili, podobała się jego umiejętność wykonania 'magic touch'a'. Ci, których Szwagier denerwował, ganili go za dreptanie po murawie pomiędzy kluczowymi momentami.

Ogólnie można powiedzieć, że Pjanić wczoraj swoje zrobił - posłał kilka naprawdę kluczowych podań na światowym poziomie, ale pomiędzy nimi dokładnie było widać, dlaczego w Romie nadali mu przydomek 'Panicz'. Długimi momentami dosłownie dreptał w miejscu.


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 16:31

Pytam tutaj.
szczypek pisze:Pjaca jeszcze nic wielkiego nie zagrał, choć pewnie inaczej byśmy o nim rozmawiali gdyby Lemina mu tę piłkę wczoraj podał.
Może ktoś podrzucić skrót, który obejmuje tą sytuację?

Edit: Dzięki @pumex :ok:
Ostatnio zmieniony 03 października 2016, 17:18 przez wagner, łącznie zmieniany 1 raz.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 03 października 2016, 16:48

wagner pisze:Pytam tutaj.
szczypek pisze:Pjaca jeszcze nic wielkiego nie zagrał, choć pewnie inaczej byśmy o nim rozmawiali gdyby Lemina mu tę piłkę wczoraj podał.
Może ktoś podrzucić skrót, który obejmuje tą sytuację?


Obrazek
Zablokowany