LM 16/17 (gr. H) [2]: Dinamo Zagrzeb 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Lucas87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 kwietnia 2013
Posty: 2035
Rejestracja: 13 kwietnia 2013

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 22:23

Łoo Matko, jakie strachy na zapas. Barca w lidze dostała z Alaves, a Real ma dwa remisy z rzędu, lecz dalej są faworytami L.M. Nie liczę, że nagle zagramy pięknie, ale trzy punkty będą. Oby Higuain zrobił swoje.


SANCTI PER FIDEM VICERUNT REGNA OPERATI SUNT IUSTITIAM.
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 08:45

Problem jest taki, że my lubimy do takich spotkań podejść tak, jakby mecz miał sam się wygrać, jakby nam się coś należało. Oby tym razem było inaczej.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 11:29

Skończyły się przelewki. Jutro tylko wygrana. Nie obchodzi mnie w jakim stylu, ale ma być przynajmniej o 1 bramkę więcej niż rywal. I oby bez kontuzji! Tak jak Lucas87 napisał, to że Barca i Real tracą punkty w lidze nie znaczy, że są już do tarcia chrzanu. Szkoda remisu z Sevillą, ale już trudno trzeba jutro wygrać i koniec tematu.


Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 12:51

To tylko Dynamo Zagrzeb, które co roku zbiera oklep w Lidze Mistrzów. Przegraliśmy zaledwie jeden mecz w tym sezonie i to nieznacznie po fatalnej grze. Wiem, że forma odbiega daleko od tego, co by każdy chciał widzieć, ale też nie popadajmy w skrajność, że jest fatalnie i w ogóle. To dopiero początek sezonu. Nie spodziewam się wysokiego wyniku, ale jednak Dinamo nie jest hegemonem europejskim i nie powinny się nikomu trząść kolana przed Chorwatami.

Oby Allegri nie postawił na defensywną opcję z Evrą i Lichtsteinerem, bo to będzie gruba przesada. Zresztą nie wiem, czy Evra może już grać, niegrzecznie napiszę - oby nie.

I tak jak ktoś napisał - Real dwa remisy w lidze, Barca przegrana z Alaves (beniaminek!) i remis z Atletico i nikt nie robi afery, że dno, że tragedia, że koniec marzeń o Lidze Mistrzów. Ochłońcie trochę niektórzy.


Qba123

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 sierpnia 2008
Posty: 6
Rejestracja: 03 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 13:00

Aspanu pisze:To tylko Dynamo Zagrzeb, które co roku zbiera oklep w Lidze Mistrzów. Przegraliśmy zaledwie jeden mecz w tym sezonie i to nieznacznie po fatalnej grze. Wiem, że forma odbiega daleko od tego, co by każdy chciał widzieć, ale też nie popadajmy w skrajność, że jest fatalnie i w ogóle. To dopiero początek sezonu. Nie spodziewam się wysokiego wyniku, ale jednak Dinamo nie jest hegemonem europejskim i nie powinny się nikomu trząść kolana przed Chorwatami.

Oby Allegri nie postawił na defensywną opcję z Evrą i Lichtsteinerem, bo to będzie gruba przesada. Zresztą nie wiem, czy Evra może już grać, niegrzecznie napiszę - oby nie.

I tak jak ktoś napisał - Real dwa remisy w lidze, Barca przegrana z Alaves (beniaminek!) i remis z Atletico i nikt nie robi afery, że dno, że tragedia, że koniec marzeń o Lidze Mistrzów. Ochłońcie trochę niektórzy.
Lichtsteiner nie jest powołany na ligę mistrzów


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 14:35

Ja oczekuję w końcu ładnego występu na wyjeździe w CL - pokazania kunsztu, klasy - bo mamy kim grać. Obecnie mamy większy potencjał w ofensywie niż środku - a stare przysłowie mówi że "Najlepszą Obroną Jest Atak" - więc myślę że to tędy droga. Fajnie byłoby zobaczyć jakąś wariację z 4 z tyłu. Chociaż i tak sądzę że będzie betonowe 352 - chociaż Max kiedyś w meczu w CL po raz pierwszy zagrał 4 z tyłu. Co do Pjacy być może odpoczywał właśnie dlatego iż zagra w Zagrzebiu. Mi się marzy 4 z tyłu Pjaca za plecami Pjanica i Higuaina - na bokach oczywiście Sandro & Alves. No ale to takie marzenia póki co o 3 z przodu.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 14:37

Na forach bukmacherskich większość typuje 1x oraz poniżej 2,5 gola w meczu. W sumie są to najbardziej prawdopodobne typy.Forma Juve jest daleka od optymalnej.Do tego trener też nie pomaga. W innych kubach LM to święto, każdy chce się pokazać zagrać jak najlepiej a u nas LM to obowiązek między nudnym minimalistycznym ogrywanie ogórków.

Jutro powinien wyjść możliwe najmocniejszy skład więc o Evrze nawet nie powinno być mowy a pewnie zagra żeby nie było za ofensywnie.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 14:39

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Ja oczekuję w końcu ładnego występu na wyjeździe w CL - pokazania kunsztu, klasy - bo mamy kim grać. Obecnie mamy większy potencjał w ofensywie niż środku - a stare przysłowie mówi że "Najlepszą Obroną Jest Atak" - więc myślę że to tędy droga. Fajnie byłoby zobaczyć jakąś wariację z 4 z tyłu. Chociaż i tak sądzę że będzie betonowe 352 - chociaż Max kiedyś w meczu w CL po raz pierwszy zagrał 4 z tyłu. Co do Pjacy być może odpoczywał właśnie dlatego iż zagra w Zagrzebiu. Mi się marzy 4 z tyłu Pjaca za plecami Pjanica i Higuaina - na bokach oczywiście Sandro & Alves. No ale to takie marzenia póki co o 3 z przodu.

1.No chłopaczyna się tak zmęczył sezonem, że bez odpoczynku to nie da rady się ruszać. :facepalm:
2. Czyli Dybala zostaje znowu na ławie?

Ten mecz należy wygrać bez względu na wszystko. Nawet 1-0 po samobóju tak jak ostatnio. Drużyna się jeszcze rozbuja jak miało to miejsce w poprzednim sezonie.


Zdaniem włoskich gazet zagra Hernanes.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 14:55

Poprostu pisze:No chłopaczyna się tak zmęczył sezonem, że bez odpoczynku to nie da rady się ruszać. :facepalm: .
Chodzi mi o to że nie zagrał w meczu z Palermo, ale za to być może o wiele więcej czasu dostanie w Zagrzebiu. :)
Poprostu pisze:Czyli Dybala zostaje znowu na ławie?
Tfu! Przejęzyczyłem się! Miałem na myśli Pjace za plecami Dybali i Higuaina oczywiście. :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 15:18

Buffon
Alves - Barzagli - Bonucci - Evra
Khedira - Hernanes - Pjanic

Pjaca
Higuain - Dybala

lub Cuadrado - Higuain - Dybala

Tak bym to widział.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 15:23

Lista powołanych na jutro:
1 Buffon
3 Chiellini
5 Pjanic
6 Khedira
7 Cuadrado
9 Higuain
11 Hernanes
12 Alex Sandro
14 Mattiello
15 Barzagli
17 Mandzukic
18 Lemina
19 Bonucci
20 Pjaca
21 Dybala
23 Dani Alves
25 Neto
27 Sturaro
32 Audero
33 Evra


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 15:25

szczypek pisze:lub Cuadrado - Higuain - Dybala
Tak bym to widział.
Ja bym chętnie w takim układzie Cuadrado wrzucił na lewą flankę - żeby Dybala miał więcej możliwości strzału, ścinania z prawej do środka na lewą nogę. Bo Paulo to zawodnik bardziej ofensywny niż Kolumbijczyk. Który z kolei ścinając na prawą z lewej strony też mógłby mieć więcej okazji na gola. :)

To Mattiello jest zdrowy i w ogóle zgłoszony?

BTW: Wziął 14 to już wcześniej na transfermarkt widziałem, ciekawe jaki nr. weźmie Mandragora :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Aspanu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2016
Posty: 42
Rejestracja: 22 września 2016

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 16:02

Qba123 pisze:
Aspanu pisze:To tylko Dynamo Zagrzeb, które co roku zbiera oklep w Lidze Mistrzów. Przegraliśmy zaledwie jeden mecz w tym sezonie i to nieznacznie po fatalnej grze. Wiem, że forma odbiega daleko od tego, co by każdy chciał widzieć, ale też nie popadajmy w skrajność, że jest fatalnie i w ogóle. To dopiero początek sezonu. Nie spodziewam się wysokiego wyniku, ale jednak Dinamo nie jest hegemonem europejskim i nie powinny się nikomu trząść kolana przed Chorwatami.

Oby Allegri nie postawił na defensywną opcję z Evrą i Lichtsteinerem, bo to będzie gruba przesada. Zresztą nie wiem, czy Evra może już grać, niegrzecznie napiszę - oby nie.

I tak jak ktoś napisał - Real dwa remisy w lidze, Barca przegrana z Alaves (beniaminek!) i remis z Atletico i nikt nie robi afery, że dno, że tragedia, że koniec marzeń o Lidze Mistrzów. Ochłońcie trochę niektórzy.
Lichtsteiner nie jest powołany na ligę mistrzów
Mea culpa. Racja. Problem więc sam się rozwiązał :)


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 16:15

Doniesienia z Vinovo mówią o 3-5-2:

Buffon - BBC - Alves, Khedira. Hernanes/Lemina, Pjanic, Sandro - Dybala, Higuain.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 16:25

szczypek pisze:Buffon
Alves - Barzagli - Bonucci - Evra
Khedira - Hernanes - Pjanic

Pjaca
Higuain - Dybala

lub Cuadrado - Higuain - Dybala

Tak bym to widział.
Proszę o wyczerpującą odpowiedź dlaczego Evra?


Zablokowany