LM 16/17 (gr. H) [2]: Dinamo Zagrzeb 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:35

Dybala już sobie powinien dać spokój z grą w dniu dzisiejszym. Jest na jednym poziomie z Mandzukiciem, więc kto by nie zagrał obok Higuaina to będzie wyglądało tak samo. Słaaaby jest też D. Alves. Reszta okej, ale należy pamiętać, że to tylko Dinamo.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:35

Hed pisze:Najsłabszy na boisku wujek Pat, co on tam dzisiaj robi to wie chyba tylko Max. Strzelmy jeszcze jedna i kończmy mecz, na boisko Cuadrado i Pjaca.
Daje odpocząć Alexowi Sandro ;)


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:36

Bardzo lubię Evrę, serio. Uważam go za bardzo inteligentnego faceta, o czym świadczą wywiady z nim czy choćby jego zachowanie pozaboiskowe. Jednakże niestety na boisku dziś wygląda jak kompletny bezmózg - widzi, że jego dośrodkowania i tak zostaną zablokowane, mimo tego je zatwardziale wykonuje. To jakiś absurd, podobnie jak fakt, że każdy rywal, nawet taki z zaścianka Europy, bez problemu potrafi realnie zagrozić nam ze stałego fragmentu gry :facepalm:

Generalnie wynik lepszy niż się spodziewałem, więc wypadałoby pochwalić zespół, choć gra jest przeciętna, a mecz nijako został ustawiony przez bramkę-farfocla. Kluczowy oczywiście dziś jest Pjanić, piękna asysta do Higuaina, który swoją drogą świetnie opanował to podanie :ok:

Zaczyna mnie martwić forma Dybali. Powiedzmy sobie wprost, tak grający Paulo jest mało przydatny na boisku.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:36

playmaker pisze:
Hed pisze:Najsłabszy na boisku wujek Pat, co on tam dzisiaj robi to wie chyba tylko Max. Strzelmy jeszcze jedna i kończmy mecz, na boisko Cuadrado i Pjaca.
Daje odpocząć Alexowi Sandro ;)
Racja :bravo:


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:36

Czy ja mam tylko takie wrażenie, czy od przybycia Igły Dybala kompletnie zgasł? Jak na razie - jeden dobry mecz.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:37

Cieszy poprawa dyscypliny na boisku wśród naszych chłopców z placu broni, no może oprócz tej sytuacji z wolnego, gdzie znów mogliśmy dostać bramkę ze stałego fragmentu gry. Wszystko da się znieść oprócz zapędów ofensywnych Kielona(czyt podań i prób strzału) i Evry który psuje wszystko jak leci, to już nie jest dobry wujek Pat - to wujek samo zło !
Mam tylko nadzieję, że Max nie zabije gry w drugiej odsłonie spotkania. Prosi się o zmiany ofensywne, które mogły by ten mecz jeszcze rozruszać, np: Pjaca lub Cuadrado.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:37

Teraz niech ten Evra dogra ten mecz do końca bo po co Sandro. Dałbym zagrać Pjacy. Czekam i czekam na tego gola Dybali, mam nadzieję, że się doczekam. Podanie Pjanicia do Igły klasa!

Pyknijmy jeszcze dwie bramy i lider.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:38

Gra nie porywa w żadnym aspekcie. Zagrożenie bramki przeciwnika (oprócz bomb na aferę Hernanesa) po niecelnym podaniu Bonu i asyście gracza Dinama + ładne ostatnie podanie Pjanicia (jedyne wyróżnienie indywidualne) i kliniczne wykończenie Gonzalo.

Wynik jest, chociaż mogliśmy mieć ciepło gdyby piłka nie zatrzymała się na poprzeczce bramki Buffona - znowu stały fragment gry do poprawy.

Musiałbym sporo pogłówkować by znaleźć niedawny przypadek, gdy piłkarz po <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> sezonie zalicza takie niziny jak Dybala w obecnych rozgrywkach :whistle:
Ostatnio zmieniony 27 września 2016, 21:38 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:38

Ogórki, które boją się nawet wyjść z własnej połowy. Szkoda, że daliśmy im dojść do dwóch bardzo groźnych sytuacji. Szczególnie przy tym wolnym mieliśmy szczęście.

Pjanić najlepszy na boisku. Ma dryg do długich piłek, a przy golu zachował się jak rasowy napastnik - poszedł za akcją do końca i wykończył z zimną krwią.

Pjaca&Cuadrado - chciałbym ich zobaczyć w drugiej połowie.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:40

U mnie minusy przy Dybali, Evrze, Alvesie i Hernanesie. Martwi widok, gdy 9 rywali stoi we własnym polu karnym, a Dybala ustawiony jest bardziej z tyłu niż 3/4 z pięciu naszych pomocników. :facepalm:
Poza tym nie ma dramatu.
Ostatnio zmieniony 27 września 2016, 21:44 przez Lambi120, łącznie zmieniany 1 raz.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:40

Podania Alvesa do Dybali... :facepalm:

PS:Co tak mało jęczydup?


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:41

Pjanic to mnie zadziwia. :koszulka: Udział przy obydwu bramkach. :) Taka gra na lagę Bonucciego, bądź wrzutkę z drugiej linii ma sens! Jeszcze do tego odpowiednie wykorzystanie skrzydeł i bajka. No jednak Evra kiepsko - OK nie chwal dnia przed zmrokiem a meczu przed końcowym gwizdkiem - to jednak gra słabo póki. Dawać Sandro, Pjace i Cuadrado - chociaż ja jestem pewien ze wejdzie Mandzukic na Swej Ziemi, Tej Ziemi.

Dołożyć jeszcze 2 w równoległym remis i bądźmy Liderami grupy!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:41

O dziwo prowadzimy. Pierwszy gol dzięki dużej dozie szczęścia (chociaż wykończenie Pjanicia świetne), za to drugi gol to to, czego oczekujemy od Pajnicia i Higuaina - pierwszy podaje, drugi przyjmuje i strzela.

Oczywiście, żeby nie było zbyt różowo... Rywale prawie wyrównali po... rzucie rożnym? A nie, zaskoczenie... po rzucie wolnym :doh: .


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:43

Jedziecie po Evrze ale to Alves zafundował rywalom dwie szanse na gorźne kontry. Jak tak klasowy zawodnik może, któryś raz z rzędu po prostu podać do rywala... Dani podnieś tą łepetyne.
Generalnie sami sobie strzelają gole, najpierw Leo posłał takiego babola, że ich obrońcy zgłupieli, podem któryś zemdlał i Sami miał stówke (oczywiście zmaścił). Ciekawe czy gospodarze obudza się w szatni, na razie poziom Serie B i to dołu tabeli.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 27 września 2016, 21:45

Też nie wiem co się dzieje z Dybalą ale jego gra w tym sezonie to dramat. Żadnego pożytku z niego nie ma ani w lidze ani w pucharach. Mam nadzieję, że to chwilowa niedyspozycja bo odkąd on siadł, nasza gra leży.


Obrazek
Zablokowany