LM 16/17 (gr. H) [2]: Dinamo Zagrzeb 0-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Deyvid

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2004
Posty: 148
Rejestracja: 10 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 11:08

MichałJuve124 pisze:
Donnie pisze:Kiedy ostatnio wygraliśmy wyjazdowy mecz w LM różnicą czterech goli?
Ja nie przypominam sobie takiego domowego meczu a ,co dopiero wyjazdowego :P
W 2003/2004 wsadziliśmy 7 bramek Panathinaikosowi ;) Nieco już odległe czasy.
Dobry mecz w naszym wykonaniu, wysoka wygrana, ale nie wiem dlaczego, ale cały czas odnoszę wrażenie, że i tak zagraliśmy go na połowę swoich możliwości. Momentami graliśmy niesamowicie statycznie i bardzo wolno, bez pomysłu, podając jedynie piłki w poprzek boiska. Gdybyśmy potrafili skutecznie przyspieszyć, zagrać kilka piłek szybciej wymieniając przy tym podania na "klepkę" (chociaż raz na jakiś czas), to przy takiej formie jaką prezentowało Dinamo mogliśmy zbliżyć się do wyniku z przed 13 lat ;) Mamy niesamowity potencjał ludzki, najlepszy od czasów Calciopoli, tylko czasami tak to wygląda jakby brakowało im chęci i zaangażowania żeby wykorzystać to w 100%. Było to widoczne zwłaszcza w ost. meczu z Palermo, gdzie chyba uznaliśmy, że rywal sam się przed nami rozłoży, bo w końcu jesteśmy wielkim Juventusem z wielkimi nazwiskami. Oczywiście to tylko moje subiektywne odczucia, sezon dopiero się zaczął i jest długi, ale nie sposób czasem odnieść wrażenia, że przechodzimy obok niektórych meczy.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 11:30

Deyvid pisze:
MichałJuve124 pisze:
Donnie pisze:Kiedy ostatnio wygraliśmy wyjazdowy mecz w LM różnicą czterech goli?
Ja nie przypominam sobie takiego domowego meczu a ,co dopiero wyjazdowego :P
Domowy to 4-0 z Nordsjelland 3 sezony temu (z pamięci jeszcze 4-0 leverkusen 01/02 czy bazylea 02/03), wyjazd to chyba czasy czarno-białych zdjęć :P


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 11:35

Ivory pisze: Pjanić w 45 minut – gol i asysta, czyli rzeczy których w jednym meczu LM nie udało się osiągnąć Pogbie. Heloł malkontenci pomocy! ;)
To samo przyszło mi do głowy, że Pjanić da dużo więcej Juve w ofensywie niż Pogba. Wczorajsza asysta to przedsmak tego co Pjanić będzie pokazywał w Juve, tylko trzeba dać mu z pół roku na zrozumienie kolegów.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 11:44

Dragon pisze:
Deyvid pisze:
MichałJuve124 pisze: Ja nie przypominam sobie takiego domowego meczu a ,co dopiero wyjazdowego :P
Domowy to 4-0 z Nordsjelland 3 sezony temu (z pamięci jeszcze 4-0 leverkusen 01/02 czy bazylea 02/03), wyjazd to chyba czasy czarno-białych zdjęć :P
Ostatni raz 4 golami na wyjezdzie wygralismy w edycji ktorą ostatecznie Juventus... wygrał(95/96). Dobry znak. :spiteful: :spiteful:


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 11:48

panowie, nie podniecajcie się wynikiem 4-0, przecież w sezonie 03/04 potrafiliśmy 7-0 ograć Olympiakos ;)

mecz bez historii, ale wciąż boję się o 1. miejsce w grupie :pray:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 12:02

Też nie rozumiem podniety wynikiem 4-0, fajnie że wygraliśmy cieszy gra Pjanica i Dybali, którzy powinni nabrać większej pewności ale graliśmy z ogórasami.

Trzeba koniecznie walczyć o pierwsze miejsce w grupie !


ziba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 stycznia 2004
Posty: 57
Rejestracja: 19 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 12:05

Czy wiadomo już coś, co z urazem Pjanic'a ??

Bez Miralema jest straszna mizeria w środku.


LDP
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 12:11

ziba pisze:Czy wiadomo już coś, co z urazem Pjanic'a ??
Komunikatu nie ma, ale Allegri w pomeczowym wywiadzie powiedział, że jest w miarę dobrze i że to tylko stłuczenie.


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 12:17

Wytłumaczcie mi, jak to jest. Połowa forum wieszczy męczarnie wyrażając obawy przed remisem. Tymczasem po gładkim 4:0 ta sama połowa pisze, że nie ma powodów do radości, przecież graliśmy z jakimiś ogórami... :think:

To kiedy można zacząć się cieszyć ze zwycięstw Juventusu?


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 12:29

wojczech7 pisze:Połowa forum wieszczy męczarnie wyrażając obawy przed remisem.
A dziwi Cie to ? Przeanalizuj sobie mecze z podobnymi ogórkami jak Galata, Nordsjaelland, Kopenhaga gdzie jechaliśmy jak po swoje i jako jedyni spośród całej stawki gubiliśmy punkty. Bardzo mnie to cieszy, że wygraliśmy ale takie mecze Juve powinno z zamkniętymi oczami wygrywać a tymczasem mentalność i przechodzenie obok meczów serwuje nam remisy, które później bywają brzemienne w skutkach.


Obrazek
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 12:47

wojczech7 pisze:Wytłumaczcie mi, jak to jest. Połowa forum wieszczy męczarnie wyrażając obawy przed remisem. Tymczasem po gładkim 4:0 ta sama połowa pisze, że nie ma powodów do radości, przecież graliśmy z jakimiś ogórami... :think:
Nikt nie lubi nie mieć racji, a nasze forumowe jęczydupy nie lubią rozczarowań, więc kiedy przeczuwają męczarnie a jest pełna kontrola muszą umniejszyć znaczenie błędnej prognozy. Żal i lament musi się zgadzać.

Nie przegadasz do rozumu, próbowałem. Jeśli ktoś przyjął, że bycie kibicem wiąże się z ciągłym cierpieniem, nie zacznie czerpać z tego przyjemności, a mówiłem - cieszcie się tym sportem.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 14:11

JuveGrzesiu pisze:Kto mi powie (może znalazł jakiegoś screena dobrze przedstawiającego ustawienie), po wejściu Pjacy to było coś jakby 4-2-3-1? Ciężko było zobaczyć faktyczne ustawienie, bo dużo się przesuwali, ale nie jestem pewien czy to było 4-3-3, 4-2-3-1 czy może 4-5-1 :?
na moje oko, to było takie 4-2-1-3, z Dybalą na "1". Paulo jak zwykle cofał się głęboko i operował przed linią pomocy, zaś skrzydłowi grali wysoko, w linii z napastnikiem.


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 14:17

:think: No a najpierw, po wejściu Cuadrado za Pjanica, to jakie to było ustawienie? 343? 3421?
Co do ustawienia po wejściu Pjacy za Barzagliego, słyszałem że było to 442.
pan Zambrotta pisze:Mecz bez historii.
Właśnie Z Historią! Ponieważ to pierwsze tak wyjazdowe zwycięstwo od ponad 20 lat!
vitoo pisze:To było z Lazio, w tamtym meczu z Palermo akurat chyba nic nie strzelił. ;)
Oczywiście masz rację z Lazio, mój błąd. :) fakt z Palermo nic nie strzelił wtedy sami pomocnicy strzelali.
Ostatnio zmieniony 28 września 2016, 14:20 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 14:19

alessandro1977 pisze:
wojczech7 pisze:Połowa forum wieszczy męczarnie wyrażając obawy przed remisem.
A dziwi Cie to ? Przeanalizuj sobie mecze z podobnymi ogórkami jak Galata, Nordsjaelland, Kopenhaga gdzie jechaliśmy jak po swoje i jako jedyni spośród całej stawki gubiliśmy punkty.
Fajnie, jakbyś czytał całość wypowiedzi, zanim odniesiesz się do fragmentu.

Dziwi mnie brak radości z wysokiego zwycięstwa osób, które wieszczyły męczarnie. Czy to nie one powinny się cieszyć najbardziej? :think:


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 28 września 2016, 16:54

Przyjemnie ogląda się mecz, kiedy wygrywamy taką różnicą bramek. Cały czas bezstresowo, mogłem wczoraj czerpać w końcu przyjemność z oglądania gry Juventusu. Jedyny moment, przy którym troszeczkę się podniosłem z fotela to babol Chielliniego, gdyby Dinamo zdobyłoby po tym bramkę, to końcowy wynik nie wyglądałby już tak dobrze, aczkolwiek wciąż okazale.
Nasze zakupy strzelają, Dybala strzela (i to jakiego gola!), więc po co tu lamentować? Nie ma jeszcze nawet października, wierzę, że dyspozycja zespołu będzie rosła im głębiej będzie wchodzić w sezon, tak jak było to w tamtym roku (chociaż w tamtym sezonie chłopaki dość długo się budzili).
Hernanes mi się podobał, o dziwo. W takich meczach jest naprawdę przydatny, myślę, że robił dobrą robotę. W obliczu braku Marchisio, Hernanes na słabsze drużyny jest dobrym rozwiązaniem. A jak Claudio wróci, to będziemy mieć nienarzekającego rezerwowego dla niego. Może po ostatnich gwizdach Brazylijczyk coś poczuł i wziął się podwójnie do pracy na treningach?
Podsumowując, bardzo cieszy mnie ten wynik i patrzę z nadzieją w kierunku kolejnych spotkań.


Zablokowany