Serie A 16/17 (6): Palermo 0-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 19:20

Ale pamiętacie jeszcze jaką kupę grał Pogba na początku ubiegłego sezonu i że wcale nie był zbawcą Juventusu o czym dobitnie świadczyła pozycja w tabeli?

Większość drużyny wygląda jakby grała w ołowianych butach. Piłkarze wyglądają jakby gra sprawiała im wręcz ból. Dlatego powstrzymuje się od wytykania marności poszczególnych zawodników. Problem ma charakter ogólny.

Po ludzku żal mi Asamoaha, ale na szczęście zdrowy jest już Sturaro i po przerwie na reprezentacje powinien być już zdolny do normalnej gry. Myślę, że drużynie może dać więcej nawet młody Mandragora. Asę należy już pożegnać i liczyć na to, że znajdzie się jakiś chętny. Uraz Benatii uważam za wkalkulowany w ryzyko o czym świadczą warunki transferu i początkowy opór Paraticiego w sprawie pozyskania Marokańczyka. Najbardziej szkoda mi Ruganiego. Wiele wskazywało, że to będzie jego czas, a tu taka długa kontuzja. Choć jest młody więc może szybciej dojdzie do zdrowia.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2016, 22:58

Co do kontuzji obrońców - Allegri mówił kiedyś, że Evra może spokojnie grać jako środkowy, skrajny obrońca, Lichtsteiner również był tam ustawiany, a wczoraj zobaczyliśmy tam również Alvesa. Wiem, że to półśrodki, ale w najbliższym czasie mamy łatwy terminarz, gdy zacznie się sajgon to powinien wrócić Benatia.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 00:52

Wszystko dopiero ruszy jak zagrają razem zdrowi Marchisio i Khedira.Rok temu było to samo ale teraz mamy więcej punktów mimo tych samych problemów.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 26 września 2016, 14:51

Mecz brzydki jednak jakieś tam sytuacje mieliśmy. Mandzukic jest strasznie nieskuteczny. Średnio udał się duet Mandzukic - Higuain, jednak mimo wszystko to ich pierwszy mecz razem. No i pewnie nie ostatni. Najważniejsze są 3 pkt. ponieważ takimi meczami wygrywa się Scudetto. Cieszy to że Alves odnajduje się świetnie w Juve, po jego uderzeniu padła bramka. Cieszy również świetna gra Sandro.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany