Serie A 16/17 (5): JUVENTUS 4-0 Cagliari

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:35

Szkoda mi Dybali, chłop EWIDENTNIE męczy się na swojej nowej pozycji. Mam wrażenie, ze Max zdaje sobie sprawę z mizerii środka pola i ustawił nam Pawełka przed nimi...

Jestem pod wielkim wrażeniem Storiariego. Przy zadnej z bramek nie miał nic do powiedzenia, a gdyby nie on, byłoby już 5:0 Szkoda, ze chłop jest u schyłku kariery, bo w tej formie mógłby zostać kolejną po Zoffie, Buffonie legendą


Obrazek
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:36

O to chodzi :ok:
Bez jakiegoś wielkiego wysiłku, ale z pomysłem i chęciami. Jak dla mnie każdy daje radę, nie ma jak na razie słabszego punktu drużyny.


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:36

Lemina całkiem dobrze się rozumie z Alvesem, dobrze to wróży na przyszłość. Tak jak kolega wyżej zauważył, Lemina to jak najbardziej box 2 box, żaden regista, choć i w tej roli wywiązuję się poprawnie, ale tyczy się go to samo co Pjanicia - obaj na regiście dużo tracą. Więc co? Dajemy więcej minut Hernanesowi ? :C

Czekam na jakieś ciekawe zmiany i ewentualnie testowanie nowych wariantów taktycznych. Jak jeszcze pozwolimy Cagliari uwierzyć, że coś mogą ugrać w tym meczu to potraktuję to jak porażkę. Albo dociskamy ich i miażdżymy albo gramy nudną drugą połowę i kontrolujemy spotkanie. Nie wyobrażam sobie jednak żebyśmy mieli dać im choć cień nadziei.

To co mi dziś imponuje to szybkość rozgrywania akcji. Nawet jak wymieniamy piłkę przed 16 rywala to robimy to szybko i w miarę możliwości na jeden kontakt, nawet jeśli nieco przypomina to tiki takę. Nawet hiszpański komentator jeszcze przy 1-0 skwitował jakąś naszą wymianę podań wymownym "Juve juega muy bien !"
Ostatnio zmieniony 21 września 2016, 21:39 przez koki90, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:36

Hed pisze:
Wojtek pisze: Mam nadzieję, że jeśli będzie do przerwy 3-0 to Pjaca wejdzie już w 46min.

Wygramy to na spokojnie.
Moje uznanie, ciekawe jeszcze w której Pjaca wejdzie :)
No właśnie i teraz chciałem napisać swoje pobożne życzenie by zdjął Dybale a w jego miejsce Pjaca.

Gramy kapitalnie, świetnie rozgrywamy swoje akcje, mamy pomysł na grę. Tak powinien wyglądać każdy mecz z ogórami.
Gdzie się podział nasz Dybala? :/ Rugani pierwszy gol w Juve;D Igła spokojnie mógł mieć dwie a nawet trzy bramki, killer. Lemina coraz bardziej mi się podoba. Mam wrażenie, że Alves zachęca swoich kolegów do tiki taki :D

Kto strzelał w akcji sam na sam kiedy padł gol na 2-0 po dobitce Igły? Pjanić??

Chyba ślepy dziś dobierał stroje na ten mecz :roll:

Pjaca i Cuadrado :pray:


Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:37

Higuain :bravo: Rugani :bravo: Alves :bravo: Sandro :bravo:

Za to Dybala został dobrze zdiagnozowany przez Allegriego. Widać, że brak mu świeżości. Tylko czemu w takim razie wciąż gra? Mam nadzieje, że Pjaca dostanie dzisiaj 30 minut i wyjdzie w Palermo w pierwszej 11. Mecz już wygrany ale fajnie by było gdyby druga połowa była żywsza niż przeciętny pogrzeb.


playmaker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2007
Posty: 690
Rejestracja: 24 lutego 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:37

Wojtek pisze:
Hed pisze:
Wojtek pisze: Mam nadzieję, że jeśli będzie do przerwy 3-0 to Pjaca wejdzie już w 46min.

Wygramy to na spokojnie.
Moje uznanie, ciekawe jeszcze w której Pjaca wejdzie :)
No właśnie i teraz chciałem napisać swoje pobożne życzenie by zdjął Dybale a w jego miejsce Pjaca.

Gramy kapitalnie, świetnie rozgrywamy swoje akcje, mamy pomysł na grę. Tak powinien wyglądać każdy mecz z ogórami.
Gdzie się podział nasz Dybala? :/ Rugani pierwszy gol w Juve;D Igła spokojnie mógł mieć dwie a nawet trzy bramki, killer. Lemina coraz bardziej mi się podoba. Mam wrażenie, że Alves zachęca swoich kolegów do tiki taki :D

Kto strzelał w akcji sam na sam kiedy padł gol na 2-0 po dobitce Igły? Pjanić??

Chyba ślepy dziś dobierał stroje na ten mecz :roll:

Pjaca i Cuadrado :pray:
Tak, Pjanic.

Też mam nadzieję, że Pjaca za Dybale.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:38

Hernanes a Asa, to niebo a ziemia w tym momencie.

Rugani :dance:


Konrad_cmf_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2005
Posty: 89
Rejestracja: 22 lutego 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:38

eastsider pisze:co to za nieprzyjemny obrazek przy zejsciu do szatni jak Buffon opierdziela Alexa Sandro?
Podbijam. O co mogło chodzić, bo nie zauważyłem?


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:38

Widać, że katorżnicze budowanie formy na treningach zaczyna dawać efekt :ahsisi:

A tak poważnie - Cagliari jest rzadkie, nam po Interze trochę siadło na ambicję, Allegri otrzeźwiał i postawił na Higuaina kosztem Mandzukicia i odstawił Asamoah tam, gdzie jego miejsce. Efektem jest wynik do przerwy.

Druga połowa zapewne będzie ciekawa niczym najnowsze doniesienia ze Smoleńska.


Obrazek
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:38

lenor pisze:Szkoda mi Dybali, chłop EWIDENTNIE męczy się na swojej nowej pozycji. Mam wrażenie, ze Max zdaje sobie sprawę z mizerii środka pola i ustawił nam Pawełka przed nimi...
Najwyraźniej się nie znamy.

Słowa Maksa z konferencji przedmeczowej
Czy Dybala gra za głęboko? Kiedy ktoś pisze jakąś rzecz, ja to czytam i analizuję. Pozycja Dybali na boisku jest taka sama, jak w zeszłym sezonie - nie gra ani głębiej ani dalej. W tej chwili po prostu mniej strzela.
:whistle:
Ostatnio zmieniony 21 września 2016, 21:39 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:38

Tak powinny wyglądać mecze z tego typu drużynami. I nie powinniśmy się cieszyć, że wreszcie gramy dobry mecz, tylko to powinno być standardem przynajmniej z połową drużyn z Serie A.

Popatrzmy na statystyki: posiadanie piłki 65% do 35%. Sytuacje bramkowe 17 (z czego 10 strzałów na bramkę) do 0.

Wreszcie fajnie rozwiązaliśmy rzut rożny :ok: .

Pierwszy gol Ruganiego w Juve? Pierwszy gol Alvesa w Juve?

Dobrze, że strzelił Higuain, jeszcze został Dybala.

W drugiej połowie aż prosi się o Pjacę i chociaż na chwilę Sturaro.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:39

świetny lemina, jak się przypomina asamoah, to aż głowa zaczyna boleć, patrząc jaki potencjał ma młodszy murzynek ;)


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:39

Ktory z naszych niemal zaliczyl asyste dla Cagliari tak w polowie pierwszej polowy, kiedy to Buffona nie bylo w bramce?


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:40

Wojtek pisze:
Pjaca i Cuadrado :pray:
Cuadrado nie ma na ławce.

Co jest z ta murawą na J-Stadium?


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 21 września 2016, 21:40

Jedno jest pewne - druga połowa będzie bardzo nudna :whistle:


Zablokowany