LM 16/17 (gr. H) [1]: JUVENTUS 0-0 Sevilla

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2016, 23:12

W końcu! Liczę na wygraną, u siebie trzeba zdobyć komplet bez muknięcia, szkoda, że mecze pokrywają się z hmm udziałem Legii.


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 09:16

Liczę, że tym razem fazie grupowej poświęcimy trochę więcej uwagi i przestaniemy gubić punkty w meczach, gdzie jesteśmy faworytem.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 09:22

Tyle że my w każdym meczu będziemy faworytem :P


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 13:19

Pojawiła się nieoficjalna Fantasy Champions League autorstwa tych samych twórców co Fantasy Serie A. Zrobiłem sobie drużynę i założyłem ligę. Jeżeli ktoś chce dołączyć to zapraszam.

Adres strony: http://www.fantasy-champions-league.com/en/index.php
League code: E7012bCmB1JC

Owszem wiem, że jest również oficjalna fantasy autorstwa UEFA. Jednak wersja nieoficjalna bardziej przypadła mi do gustu.

Pardon za offtopik, ale zostało mało czasu do początku rozgrywek, a chciałem, żeby więcej osób zauważyło.

Ewentualne pytania proszę zadawać w pokoju Fantasy Football, żeby nie robić zamieszania w tym temacie.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 14:22

A ja boję się, że nasi zlekceważą Sevillę. Będą mieli w pamięci zeszłoroczny pojedynek w Turynie, w którym totalnie zdominowaliśmy Sevillę. Hiszpanie byli jednak wtedy na ostatnim miejscu w tabeli, notując jakiś rekordowo słaby start (mając ponoć lepszy skład i lepszego trenera niż teraz). To dobra ekipa, która często urywa punkty Barcelonie, Realowi czy Atletico. Dlaczego miałaby nie urwać nam? Musimy wyjść na 100% skoncentrowani i zagrać na 100% naszych możliwości. Wtedy nie będziemy drżeli o wynik i wygramy gładko. Jeśli nie podejdziemy do tego spotkania odpowiednio, to je zremisujemy.


wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 14:53

Crunny pisze:A ja boję się, że nasi zlekceważą Sevillę. Będą mieli w pamięci zeszłoroczny pojedynek w Turynie, w którym totalnie zdominowaliśmy Sevillę.
Zdominowaliśmy Sevillę dwukrotnie i tylko raz udało się wygrać, oto myśl przewodnia tegorocznego pojedynku.
Crunny pisze:To dobra ekipa, która często urywa punkty Barcelonie, Realowi czy Atletico. Dlaczego miałaby nie urwać nam?
Bo grają na wyjeździe, a poza swoimi murami Sevilla prezentuje się tak: R, R, P, R, P, P, R, R, P, R, R, R, P, R, P, P, P, P, P - LaLiga15/16, LM: P, P, P LE: P, R, Z, R . Wiem, że tak było rok temu, że teraz ekipa ta zmieniła się drastycznie, ale Sevilla nie może nam być straszna, a 3 ptk są obowiązkiem.

Jesteśmy faworytami grupy, nikt nie powinien wywieść z Turynu punktu i tego oczekuje. Jutrzejszy mecz? Stawiam 3:0 i jeszcze pewniejsze zwycięstwo niż przed rokiem.


kd pisze:Milan wyrwał tylko cegiełkę z naszego muru, u nas mur stoi z małą dziurą, oni postawili ta cegłę i myślą że mają mur.
Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 15:05

Tylko zwycięstwo, trzeba jak najszybciej zaklepać sobie awans, szczególnie że mamy problem z kontuzjami.

Dzisiaj pewnie na wahadłach wystąpi Alves i Evra.

Reszta pewnie jak w meczu z Sassuolo.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 15:12

Virgil pisze:Tylko zwycięstwo, trzeba jak najszybciej zaklepać sobie awans, szczególnie że mamy problem z kontuzjami.

Dzisiaj pewnie na wahadłach wystąpi Alves i Evra.

Reszta pewnie jak w meczu z Sassuolo.
Mecz jutro.

Obstawiam 2:0. Cieszę się na LM jak małe dziecko, w końcu jest co oglądać w tygodniu.


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 17:29

Hed pisze:
Virgil pisze:Tylko zwycięstwo, trzeba jak najszybciej zaklepać sobie awans, szczególnie że mamy problem z kontuzjami.

Dzisiaj pewnie na wahadłach wystąpi Alves i Evra.

Reszta pewnie jak w meczu z Sassuolo.
Mecz jutro.

Obstawiam 2:0. Cieszę się na LM jak małe dziecko, w końcu jest co oglądać w tygodniu.
Dziś na treningu Evra Alves. Jutro na meczu Sandro Alves.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 18:38

Widzieliście to intro przed meczem z Sevillą ? Aż się nie mogę doczekać jutra. Szkoda, że nie gramy dzisiaj. Napięcie rośnie coraz bardziej. Mimo, że powinniśmy poradzić sobie z każdym rywalem w naszej grupie, to wiadomo jak to jest w Lidze Mistrzów. Tutaj nikt nie odda nikomu nic za darmo. Sevilla to rywal, który namieszał nam rok temu i potrafi namieszać w lidze takim rywalom jak Real czy Barcelona. Nawet mimo zmiany trenera i sprzedaży kilku graczy nadal sa groźni i nie mozna ich lekceważyć.



Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 18:53

Adrian27th pisze:
Hed pisze:
Virgil pisze:Tylko zwycięstwo, trzeba jak najszybciej zaklepać sobie awans, szczególnie że mamy problem z kontuzjami.

Dzisiaj pewnie na wahadłach wystąpi Alves i Evra.

Reszta pewnie jak w meczu z Sassuolo.
Mecz jutro.

Obstawiam 2:0. Cieszę się na LM jak małe dziecko, w końcu jest co oglądać w tygodniu.
Dziś na treningu Evra Alves. Jutro na meczu Sandro Alves.

Gdzies na internetach obilo mi sie o oczy, ze to jednak Evra zagra jutro w podstawie. ( przepraszam za brak polskich znakow.

E: Allegri na konferencji potwierdzil, ze Evra zagra od poczatku.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 22:50

Zanim podniosą się głosy oburzenia, radzę zrobić porządny rachunek sumienia przy ocenianiu formy Sandro.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 22:53

Myślę, że niejeden nazwałby mnie fanboyem Brazylijczyka, ale dam Evrze minimalny kredyt zaufania. Nowy sezon, nowy start. Jeśli Francuz chce zmazać plamę jaką dał w poprzednich rozgrywkach, to mecz na inaugurację CL jest do tego wyśmienitą okazją.

Co do formy Sandro, to w dwóch pierwszych meczach po jego stronie biegał Asamoah. Moim zdaniem przyczyniło się do tego jak wyglądała jego gra. Z Sassuolo wyglądał już dużo lepiej ;)


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 13 września 2016, 23:51

Arbuzini pisze:Zanim podniosą się głosy oburzenia, radzę zrobić porządny rachunek sumienia przy ocenianiu formy Sandro.
Tak jak mówi jackop, Sandro w ostatnim meczu był jednym z lepszych. Zasuwał aż miło. Co oczywiście nie znaczy, że mam coś przeciwko Evrze.

Mam nadzieję, że Allegri nie będzie utrudniał drużynie i wypuści Higuaina w podstawie. ;)


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 września 2016, 09:42

Tylko, że głównym argumentem przeciwko Evrze jest wytykanie mu klopsów, a o Sandro w ostatnim czasie można powiedzieć to samo. Rotacja na wahadłach musi być i po coś mamy tak silną ławkę.

W tym meczu Maks stawia na doświadczenie w obronie. Osobiście nie spodziewam się łatwego spotkania, ale zwycięstwo jest naszym obowiązkiem.


Zablokowany