Serie A 16/17 (3): JUVENTUS 3-1 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 17:44

Benatia za Barzagliego? Raczej powinien za Chielliniego, bo Giorgio gra ostatnio fatalnie. Chyba, że to oszczędzanie Barzagliego na LM to wtedy ok.

Jest wreszcie Pjanić, ale nie na tej pozycji, na której miał grać... Na regiście Lemina, który według mnie jest bardzo dobry w obronie, ale w kreowaniu akcji ma duże braki, chyba, że Max chce, żeby się tego uczył, ale w meczu o punkty?

Lichy nie będzie grał w LM, więc więcej pogra w Serie A - logiczne.

Liczę na nasz argentyński atak (argentyńskie tango?) i niech strzelą po golu.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 17:54

Gandalf8 pisze:Benatia za Barzagliego? Raczej powinien za Chielliniego, bo Giorgio gra ostatnio fatalnie.
Chiellini musi mieć kwity na wszystkich w Juventusie. Pamiętam drugą część sezonu 14/15 i katastorfalne występy Giorgio, poślizg przed Reusem, to samo w 1' meczu z Monaco, a mimo to Allegri twardo na niego stawiał kosztem Barzagliego, ja natomiast błagałem o wszystkich łącznie z Ogbonną, byle tylko nie jego. Doszło nawet do tego, że strata Chielliniego na finał z Barcą jakoś nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia.

Ostatnio gdzieś wyczytałem, że powodem tego jest jakiś niesamowity komfort psychiczny i wpływ Giorgio na resztę zespołu gdy jest na murawie. Jakkolwiek to oczywiście brzmi. :whistle:


Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 17:56

Fajnie, że w składzie jest wreszcie Pjanić i Higuain, za to szkoda, że jest Lichy. Wiadomo, że Dani Alves jest szykowany na LM, ale Cuadrado powinien ogarnąć występ przeciwko osłabionemu Sassuolo mimo tego, że tak mało odpoczywał. Dziwna decyzja trenera, bo Lichego raczej można już spisać na straty, tzn. wszystko wskazuje na to, że w zimie się z nim pewnie pożegnamy.


Stawiam na 3:0 - Igła, Dybcio i Pjanić z wolnego :prochno:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 17:57

A mnie Panic na b2b nie jara. Uwazam, ze na tej pozycji, powinien grac chlop, ktory... jak by to opisac :think: taki typ, jak Vidal, Pogba, Khedira czy Markiz. Bosniak nie potrafi bronic i z lepszymi druzynami, niz Sassu moglaby byc autostrada dla przeciwnikow. No ale moze z uplywem meczu beda sie wynmieniac pozycjami z Lemina (ten facet, to z kolei nie ma umiejetnosci rozgrywania).


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 17:57

Pipita to score anytime @1.85 za miliard i przed tv.

:juve:


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:01

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE LUB TWITTERZE JUVEPOLAND!


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:48

Nie ma lipy :hellyes: Tak się gra przeciwko ogórkom. Od początku zaznaczasz dominacje, siadasz na nich, szybko odbierasz piłkę i klepiesz sobie akcje tak, że nie wiedzą co się dzieje. Szybko, technicznie i po ziemi.

Wyróżnienia po połówce dla: Higuaina, Dybali, Pjanicia i Khediry; dużo wyższą dyspozycję prezentuje też Sandro. W ogóle Miralem i Sami (MISTRZ :bravo:) bardzo fajnie wymieniają się przy wychodzeniu do przodu, często znajdując się tuż za atakującą 2jką. Nawet Lichtsteinerowi, mimo masy niecelnych zagrań w pierwszych 20 minutach, udało się posłać 2-3 dobre piłki. Dziwie się Dybali, że zamiast próbować podwyższyć, starał się na siłę uszczęśliwić podaniem kolegę. Napastnik musi być czasami egoistą, a sytuacja była dogodna. Przydałaby się chłopakowi bramka na odblokowanie.

Juventus grający z takim nastawieniem aż chce się oglądać :koszulka: Życzę sobie i wszystkim abyśmy uświadczyli jak najwięcej takich spotkań w Serie A.

(Żeby utrzymać się w rankingu szczypka) przyczepie się oczywiście do straconej bramki. Obrona SFG to element, który natychmiast trzeba poprawić. W Lidze Mistrzów jeden taki gol może okazać się decydujący. Pośmialiśmy się dziś z Bravo, a tu nasz Superman zalicza pusty przelot.
Shadow Marshall pisze:Szacun dla Paolo za to, że mimo iż w tym meczu jest w cieniu Igły (nie ma się co dziwić) to nawet jak wyszedł z akcją sam na sam to i tak szukał Grubego. Klasa.
Jak pisałem wyżej. Dla mnie jednak na minus. Powinien to kończyć sam.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:48

5 minut i kasa, to mi się podoba :D

w ataku koncertowo. Kto tam z naszych asystował przy bramce Acerbiego?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:49

Wielka szkoda tej straconej bramki ale to efekt rozluźnienia które mimo wszystko nie powinno się pojawić.

Druga bramka Igły palce lizać :C

Dawać rezerwowych i nie ma co się przemęczać.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:49

Jak strzelił Higuain pierwszą bramkę? Porypały mi się godziny meczu i oglądałem dopiero od 6 minuty.

Momentami aż przykro mi było z powodu Sassuolo. Dominacja totalna.


Obrazek
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:50

pablo1503 pisze:Jak strzelił Higuain pierwszą bramkę? Porypały mi się godziny meczu i oglądałem dopiero od 6 minuty.

Momentami aż przykro mi było z powodu Sassuolo. Dominacja totalna.
Po kontrze. Mocny strzał po ziemi w długi róg.


eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:50

pablo1503 pisze:Jak strzelił Higuain pierwszą bramkę? Porypały mi się godziny meczu i oglądałem dopiero od 6 minuty.

Momentami aż przykro mi było z powodu Sassuolo. Dominacja totalna.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:51

Ten moment,gdy futbolowi janusze zdają sobie sprawę, że wymiana Pogby na Higuaina i Pjanicia to był majstersztyk - bezcenny.

Czekam na Pjace,Cuadrado i Ruganiego.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:51

Shadow Marshall pisze:"

(Żeby utrzymać się w rankingu szczypka) przyczepie się oczywiście do straconej bramki. Obrona SFG to element, który natychmiast trzeba poprawić. W Lidze Mistrzów jeden taki gol może okazać się decydujący. Pośmialiśmy się dziś z Bravo, a tu nasz Superman zalicza pusty przelot.
Shadow Marshall pisze:Szacun dla Paolo za to, że mimo iż w tym meczu jest w cieniu Igły (nie ma się co dziwić) to nawet jak wyszedł z akcją sam na sam to i tak szukał Grubego. Klasa.
Jak pisałem wyżej. Dla mnie jednak na minus. Powinien to kończyć sam.
CO do SFG no niestety, druga bramka stracona w sezonie i drugi rożny. Trzeba to poprawić szybko bo Sampaoli naprawdę ma pomysły na rozgrywanie ataków, więc z Sewilla będzie trudniej.

Co do Dybali, to jedna kwestia minus tak, ale wymazałem go jak spojrzałem na zegar. 13 minuta meczu, pewnie Dybała mocno chciał pomoc Pipicie w strzleniu klasycznego hattricka,więc mu ty wybaczyłem.

Sammmiiii niech zacznie ogarniać lepsze strzały bo piłka go nieprawdopodobnie szuka w tym sezonie i miałby już z 5-6 bramem gdyby uderzał po prostu lepiej.
Dawać Pjace i jedziemy.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 18:52

Higuain pokazał co to znaczy mieć prawdziwego killera w polu karnym, a nie namiastkę napastnika jakim był Morata.

Płaczki zacznijcie powoli odszczekiwać wasze lamenty, że Argentyńczyk stary, że za drogi i za gruby, bo chłop leci ponownie na króla strzelców, którego w Turynie nie było już od dawna.

Odnośnie meczu - do 3:0 wyglądało to znakomicie, a później wszystko siadło ale nie ma co się dziwić w końcu to standard w naszym wykonaniu, tym bardziej, że w tygodniu Ligi Mistrzów ;)

Kibiców Napoli i Romy pewnie pieką naplety z powodu strzelców bramek :prochno:
Ostatnio zmieniony 10 września 2016, 18:52 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Zablokowany