Serie A 16/17 (3): JUVENTUS 3-1 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 17:58

W ogóle jeżeli chodzi o mnie to chciałbym w podstawie Pjace. Odpowiedni rywal by mógł sobie pograć. No a przecież jakby co, to na ławce są koledzy...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 18:12

Lepiej nie. To tylko młody zdolny ze śmiesznej ligi. No i mam nadzieję, ze nie zagra Dani i Cuadrado. Jeden za darmo, więc co to za wzmocnienie, a drugi to tylko wypożyczenie.


onliforpipul
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 18:15

ForzaItanimulli3vujcm pisze:W ogóle jeżeli chodzi o mnie to chciałbym w podstawie Pjace. Odpowiedni rywal by mógł sobie pograć. No a przecież jakby co, to na ławce są koledzy...
A my byśmy chcieli żebyś znikł z tego forum. Niestety to nie koncert życzeń.

Co do meczu. Jest początek sezonu, więc żadna strata punktów nie wchodzi w grę. Trzeba zagrać najmocniejszą jedenastką i ze spokojem podejść do przynajmniej na papierze najważniejszego meczu w grupie LM. Nie dość, że pierwszy to od razu z najtrudniejszym rywalem. Ale to na papierze, życie zweryfikuje.

Wracając do Sassuolo. Póki co na boisku w tym sezonie prezentują się bardzo dobrze, a w zeszłym roku krwi nam napsuli. Oczywiście bez Berardiego w obecnej formie ich siła znacznie spada, ale wciąż są groźni.

Myślę, że jakieś 2-1 dla nas wpadnie :)


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 18:20

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
DonPatch pisze:Mam nadzieję na Pjanicac i Igłe od 1. min i 3:0 (Igła 2. i i Pjaca 1.)
Ja również mam nadzieje na podobny wynik i błysk talentu Pjacy - On musi grać!
Gramy dwoma napastnikami. Pjaca jest 4 w kolejce. Jedyne co musi, to harować na treningach, żeby podczas meczu w ogóle 4 litery z ławki podnieść.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:W ogóle jeżeli chodzi o mnie to chciałbym w podstawie Pjace. Odpowiedni rywal by mógł sobie pograć. No a przecież jakby co, to na ławce są koledzy...
Napiszę drugi raz o tym samym, w końcu ostatni raz wspomniałem o tym jeszcze wczoraj. Nieważne, że nic to nowego do dyskusji nie wnosi. Kolejny post zaliczony :ok:
Sorek21 pisze:dodatkowo w piątek startuje Eleven Extra,narazie wyłącznie na nc+.
Mam nadzieję, że bez dodatkowych opłat?


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 08 września 2016, 18:47

Z tym Sassuolo trzeba uważać i ich nie lekceważyć, to już nie jest ten beniaminek sprzed paru lat. W poprzednim sezonie, jak było już tutaj wspomniane, wcale nam się z nimi łatwo nie grało.
Kibice czarnozielonych mogą być zmartwieni z powodu braku Berardiego i Sensiego. Ja też żałuję, że nie zagrają, szczególnie chciałbym zobaczyć jak się prezentuje ten drugi.
Co do meczu, nie możemy pozwolić na utratę jakichkolwiek punktów, gramy u siebie. W grę wchodzi tylko zwycięstwo. Liczę na Pjanica od pierwszej minuty, ostatnio w reprezentacji pokazał, że jest głodny gry. Co do reszty składu, to jak Max ustawi, tak będzie dobrze.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 07:18

Nareszcie wraca serie A. Reprezentacja mnie nie interesuje a weekend bez Juve jest weekendem straconym. Liczę na kolejne 3 punkty i występ w podstawie Pjanica a najlepiej w komplecie z Pjaca. Szkoda, że pozbawiona ambicji pipcia nie zagra w ekipie Sassuolo bo chętnie zobaczyłbym jak nasze BBC poniewiera tego interistę ;)


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 13:29

alessandro1977 pisze:Nareszcie wraca serie A. Reprezentacja mnie nie interesuje a weekend bez Juve jest weekendem straconym. Liczę na kolejne 3 punkty i występ w podstawie Pjanica a najlepiej w komplecie z Pjaca. Szkoda, że pozbawiona ambicji pipcia nie zagra w ekipie Sassuolo bo chętnie zobaczyłbym jak nasze BBC poniewiera tego interistę ;)
Też tak mam, przerwa na kadrę to największe katusze, a już nie daj bóg rozstawać się z Juventusem gdy np. stracimy punkty, wówczas są to dwa tygodnie ciężkich, emocjonalnych katuszy, bo chęć poprawienia sobie humoru ogromna, a za bardzo w kontekście piłkarskim nie ma gdzie. Całe szczęście teraz w przeciągu tygodnia trzy mecze, więc otrzymamy sporą działkę naszego narkotyku :)

Co do meczu - Brak Berardiego i Sensiego, do tego do połowy poskładany Missirolli - wziąć co nasze, najlepiej najmniejszym nakładem sił i czekamy na bandę Sampaoliego w środę w Turynie.


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 09 września 2016, 23:11

Vincitore pisze:
alessandro1977 pisze:Nareszcie wraca serie A. Reprezentacja mnie nie interesuje a weekend bez Juve jest weekendem straconym. Liczę na kolejne 3 punkty i występ w podstawie Pjanica a najlepiej w komplecie z Pjaca. Szkoda, że pozbawiona ambicji pipcia nie zagra w ekipie Sassuolo bo chętnie zobaczyłbym jak nasze BBC poniewiera tego interistę ;)
Też tak mam, przerwa na kadrę to największe katusze, a już nie daj bóg rozstawać się z Juventusem gdy np. stracimy punkty, wówczas są to dwa tygodnie ciężkich, emocjonalnych katuszy, bo chęć poprawienia sobie humoru ogromna, a za bardzo w kontekście piłkarskim nie ma gdzie. Całe szczęście teraz w przeciągu tygodnia trzy mecze, więc otrzymamy sporą działkę naszego narkotyku :)

Co do meczu - Brak Berardiego i Sensiego, do tego do połowy poskładany Missirolli - wziąć co nasze, najlepiej najmniejszym nakładem sił i czekamy na bandę Sampaoliego w środę w Turynie.
Też nie cierpię przerw na reprezentacje. Szkoda że Berardiego i Sensiego zabraknie. Byłby dodatkowy smaczek.


Medzeer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2008
Posty: 214
Rejestracja: 20 marca 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 07:43

Szczególnie z powodu Sensiego, który jest rezerwowym, na dodatek, nie pierwszym do wejścia.

3-1

Tradycji musi stać się zadość, Matri coś wturla do bramki


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 11:25

Zawidowianin pisze:Lepiej nie. To tylko młody zdolny ze śmiesznej ligi. No i mam nadzieję, ze nie zagra Dani i Cuadrado. Jeden za darmo, więc co to za wzmocnienie, a drugi to tylko wypożyczenie.
On ma 21 lat, a nie 17, to już jest ukształtowany piłkarz, który żeby się rozwinąć musi grać. Juventus ze wszystkich czołowych klubów w Europie ma najbardziej archaiczną i zacofaną politykę względem młodych rozwijających się gwiazd.
Jak w Realu czy Arsenalu ktoś gra słabo w wieku 22-23 lat to się go pozbywają, a w Turynie piłkarz 28 letni to wciąż "młody talent". :lol:

Pjaca gra w reprezentacji Chorwacji, która jest zdecydowanie lepsza od włoskiej, a to już mówi samo za siebie,


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 12:27

Rywal wymagający, ale pozbawiony najgroźniejszego Berardiego, więc w teorii powinno być dużo łatwiej. Nie możemy jeszcze co prawda myśleć o Sevilli, ale najlepiej byłoby wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił. Gramy u siebie, więc 3 punkty są obowiązkiem.

Ciekaw jestem, jak się będzie prezentować Higuain, bo wyjdzie w podstawie, a cały okres przygotowawczy/przerwę na reprezentacje spędził na treningach w Vinovo. Liczę też na dobry mecz Pjanicia. Khedira zrobi dziś robotę aż miło, zobaczycie.

Swoją drogą cholernie cieszę się z powrotu Cuadrado do domu, do Turynu. :ok: :juve:


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 12:53

Ciekawe jak wyjdziemy w obronie? Na pewno nie będzie Barzy, bo tak na konfie zapowiedział Max. Ale ciekawi mnie co z Chiellinim? Czy Max wystawi go mimo beznadziejnej formy czy też postawi na rozwiązanie Benatia-Bonucci-Rugani. Wysoce wątpliwe dla mnie...


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 13:09

Kamex22 pisze:Ciekawe jak wyjdziemy w obronie? Na pewno nie będzie Barzy, bo tak na konfie zapowiedział Max. Ale ciekawi mnie co z Chiellinim? Czy Max wystawi go mimo beznadziejnej formy czy też postawi na rozwiązanie Benatia-Bonucci-Rugani. Wysoce wątpliwe dla mnie...
Na 1000% zagra Kielon, i głowę daje, że będzie grał odwrotnie niz z Izrealem, czyli po prostu dobrze :)


Zero szacunku dla Pogby
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 13:12

Co do składu to na FB Juventusu znalazłem info z konfy Maxa odnośnie Lichego w podstawie.
Mówił też coś o Igle i innych?

Barza ma odpoczywać?


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 10 września 2016, 13:15

Gotti pisze:
Zawidowianin pisze:Lepiej nie. To tylko młody zdolny ze śmiesznej ligi. No i mam nadzieję, ze nie zagra Dani i Cuadrado. Jeden za darmo, więc co to za wzmocnienie, a drugi to tylko wypożyczenie.
On ma 21 lat, a nie 17, to już jest ukształtowany piłkarz, który żeby się rozwinąć musi grać. Juventus ze wszystkich czołowych klubów w Europie ma najbardziej archaiczną i zacofaną politykę względem młodych rozwijających się gwiazd.
Jak w Realu czy Arsenalu ktoś gra słabo w wieku 22-23 lat to się go pozbywają, a w Turynie piłkarz 28 letni to wciąż "młody talent". :lol:
Rzeczywiście dopiero co sprzedaliśmy Pogbe za rekordową sumę, a ty piszesz, że mamy zacofaną politykę. Drugi najdroższy piłkarz młodego pokolenia również gra u nas. Niech Pjaca potwierdzi umiejętności to będzie grał, innej opcji nie ma.


FORZA JUVE!!!
Zablokowany