Serie A 16/17 (1): JUVENTUS 2-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 15:09

Shadow Marshall pisze:Tak patrząc to Fiorentina praktycznie się nie wzmocniła. Oni w ogóle przeprowadzili jakieś transfery?
Kupili Drągowskiego :D

Na początku ligi to może być ich zaletą, że będą bardziej zgrani od reszty.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 15:18

fazzi pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Bo kiedy Juventus zaczął grać w zeszłym sezonie? Kiedy Polpo się ogarnął...
A kiedy pogba się ogarnął? Kiedy wrócili khedira z marchisio i nie musiał być liderem w pomocy.
Nie to oni grali fajnie bo mieli jego obok - odbijam.
:facepalm: Jeżeli ktoś chce kogoś dyskredytować, lub w drugą stronę wychwalać - zawsze znajdzie ku temu pretekst - vide dr. M.

Ja obstawiam 2-0. Pełno niedokładności - co naturalne przy przebudowie i kontuzjach. Tyle że tym razem sytuacje wykorzystamy. Rok temu z Udinese byliśmy lepsi - zabrakło skuteczności. Stawiam że Bonucci otworzy sezon. Liczę bardzo na udany występ Pjacy z ławki. Mam jakieś dziwne przekonanie że ten sezon będzie końcem 352 jako naszego podstawowego ustawienia. No i na Boga niech Sandro i Alves grają razem!


#cznandj #ripgangsquad :hi:
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 16:03

Można cisnąć na Pogbę, ale prawda jest taka, że bez niego nasza pomoc jest dużo słabsza, zarówno w fazie ofensywnej, jak i defensywnej. Takie są fakty, a z nimi się nie dyskutuje.

Co do samego meczu, to nasza pomoc bez Pjanica wygląda fatalnie, mam nadzieję, że Bośniak będzie mógł zagrać.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 16:13

W pomocy to my po prostu nie mamy za dobrych zawodników na ten mecz, ale na Boga jak można stwierdzić, że Sandro i Alves to zbyt ofensywni piłkarze, przy graniu pomocą Asa, Lemina, Khedira. Pomyśleć, ze spekulowało się, że Allegri może przejść na 4-3-1-2 przecież to już wyjściowo byłoby dla niego ustawienie ultra hiper ofensywne.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 16:26

ForzaItanimulli3vujcm pisze:
fazzi pisze:
ForzaItanimulli3vujcm pisze: Bo kiedy Juventus zaczął grać w zeszłym sezonie? Kiedy Polpo się ogarnął...
A kiedy pogba się ogarnął? Kiedy wrócili khedira z marchisio i nie musiał być liderem w pomocy.
Nie to oni grali fajnie bo mieli jego obok - odbijam.
:facepalm: Jeżeli ktoś chce kogoś dyskredytować, lub w drugą stronę wychwalać - zawsze znajdzie ku temu pretekst - vide dr. M
LOL, chyba widać było co pokazywał Pogba bez nich, a nie odwrotnie. Nikt nie przeczy klasie Pogby, ale nie był tym, który potrafi być liderem gdy takiego było potrzeba. Czemu ja z tobą wogole gadam :prochno:

Co do meczu to liczę, że pjanic jednak wystąpi i pakiety ich 2:0


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 18:13

Się już trochę stęskniłem za tą naszą bladą SA. Ja od siebie powiem tylko tyle, że dziś każdy wynik nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem (pomijam oczywiście wyniki hokejowe). Możemy zarówno wygrać, zremisować, jak i przegrać - wynik dzisiejszy nie będzie żadnym wyznacznikiem jak zagramy w kolejnych meczach. Po doświadczeniu z zeszłego sezonu już dziś wiem, że nawet jak przegramy, to i tak prędzej czy później obejmiemy prowadzenie w tabeli. Konkurencji brak...
Mam tylko nadzieję, że moje oko pocieszy się choć trochę dzisiejszą grą Pjanicia.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 18:18

Nici z Pjanicia dzisiaj, zagra Lemina.

Momblano twierdzi, że Sandro w pierwszym.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 18:23

I dobrze, nie ma co ryzykować. Lemina trzymał poziom w pre-seasonie.

Jeśli wyjdzie Sandro z Alvesem, to Mandzukić będzie miał swoje sytuacje ;)


#FinoAllaFine
#WeAreOne
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 18:54

Coraz więcej źródeł podaje, że w obliczu braku Pjanicia, Allegri musiał podmienić Evre na Alexa Sandro, by wzmocnić nasze ofensywne argumenty.

Z Fiorentiną środek pola przegrywaliśmy nawet z Pogbą, Vidalem i Pirlo na łajbie, trzeba będzie dzisiaj poszukać swoich szans w innych sektorach boiska.

***

19:05 i pierwsze mrowienie w plecach u mnie, to znaczy, że już blisko. Jestem uzależniony od tego uczucia, najlepszy narkotyk.
Ostatnio zmieniony 20 sierpnia 2016, 19:06 przez Vincitore, łącznie zmieniany 1 raz.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:05

Vincitore pisze:Z Fiorentiną środek pola przegrywaliśmy nawet z Pogbą, Vidalem i Pirlo na łajbie, trzeba będzie dzisiaj poszukać swoich szans w innych sektorach boiska.
Pamiętajmy o tym, że mecz meczowi nierówny.

Takich problemów z pomocą na początku sezonu mogliśmy się spodziewać (niepełna kadra), ale damy radę. Dobrze, że Max nie ryzykuje z Pjaniciem. :ok: Dybala, Khedira i Alves pociągną dziś ten wózek.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:07

Brak kontuzjowanego Valero, który często robił dobrą robotę - może nie będzie tak źle.

Jeśli info o Sandro się potwierdzi, to będę musiał podziękować Miralemowi, że nabawił się tego stłuczenia.

Z duetem Sandro - Alves jestem spokojny o wynik.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:07

Na Pjanicia w ogóle dziś nie ma szans czy chociaż na ławce usiądzie?


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:11

vitoo pisze:Na Pjanicia w ogóle dziś nie ma szans czy chociaż na ławce usiądzie?
Jest na ławce.


Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:12

A to Mandzukić dzisiaj spokojnie 2 brameczki sieknie, nie ma się o co martwic.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2016, 19:20

Confermata la formazione. 3-5-2
Buffon
Barza Bonu Chiello
Alves Khedira Lemina Asamoah Sandro
Dybala Mandzukic

Tak to podobno powinno wyglądac. Ciekaw jestem jak Khedira zagra. Pozostała dwójka pomocników zagrała najwięcej minut w sparingach. Lemina wręcz twierdzi, że jest w bardzo dobrej formie. Oby to dzisiaj potwierdził.


Zablokowany