Serie A 16/17 (1): JUVENTUS 2-1 Fiorentina

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 19:56

Hed pisze:Pierwszy mecz sezonu, a nam brak jeszcze klasowego pomocnika - trochę szkoda.
Fakt. Khedira i Pjanic to kołki, które nie wiedzą jak piłkę kopnąć.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 19:59

Hed pisze:Pierwszy mecz sezonu, a nam brak jeszcze klasowego pomocnika - trochę szkoda. No ale jeszcze prawie dwa tygodnie do końca okna, Beppe da radę.

Co do meczu to ciężko coś przewidzieć, patrząc na ostatni sezon, liczę że zaczniemy z wysokiego J i wygramy to gładko 2:1.
choćby dziś Matuidi został oficjalnie zaprezentowany to i tak wiecej jak pewne ze w sobote nie zagra. licze na skromne 2:0 Forza! :D


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 20:04

Nie mam żadnych oczekiwań w związku z tym meczem...fajnie, że trafia nam się dość atrakcyjny rywal na start, może być trudna przeprawa. Obstawiam 1-1.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 20:36

Ultras pisze:
Hed pisze:Pierwszy mecz sezonu, a nam brak jeszcze klasowego pomocnika - trochę szkoda.
Fakt. Khedira i Pjanic to kołki, które nie wiedzą jak piłkę kopnąć.
Chodziło mi o zastępstwo Pogby, chyba że uważasz że Asa ( aka 2 lata bez grania) jest klasowy.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 20:46

W poprzednim sezonie graliśmy prawie że co mecz bez "klasowego" pomocnika, bo jak nie wyleciał Khedira, to kontuzje miał Markiz, dlatego i Hernanes miał dość trochę okazji do grania, i Sturaro i Lemina.


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 20:59

Ouh_yeah pisze:W poprzednim sezonie graliśmy prawie że co mecz bez "klasowego" pomocnika, bo jak nie wyleciał Khedira, to kontuzje miał Markiz, dlatego i Hernanes miał dość trochę okazji do grania, i Sturaro i Lemina.
Celnie... Zgadzam się w zupełności. Liczę po prostu ze kupimy jeszcze kogoś do środka, kogoś ktos wskoczylby do pierwszego składu, np. Matuidi.


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 21:01

Hed pisze:
Ultras pisze:
Hed pisze:Pierwszy mecz sezonu, a nam brak jeszcze klasowego pomocnika - trochę szkoda.
Fakt. Khedira i Pjanic to kołki, które nie wiedzą jak piłkę kopnąć.
Chodziło mi o zastępstwo Pogby, chyba że uważasz że Asa ( aka 2 lata bez grania) jest klasowy.
Ogarnij się proszę, Pogba przez całe spotkanie potrafił zrobić kompletne nic i przejść obojętnie. Ciężko tak wytłumaczyć niektórym, że szkoda, że facet odszedł, ale nie był to nie wiem jakiś tam Zidane? Po drugie Khedira i Pjanić to już połowa sukcesu nie ma co beczeć.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 21:06

Hed pisze:
Ultras pisze:
Hed pisze:Pierwszy mecz sezonu, a nam brak jeszcze klasowego pomocnika - trochę szkoda.
Fakt. Khedira i Pjanic to kołki, które nie wiedzą jak piłkę kopnąć.
Chodziło mi o zastępstwo Pogby
No to wymieniłem przecież Pjanicia.
Hed pisze:chyba że uważasz że Asa ( aka 2 lata bez grania) jest klasowy.
Ze względu na Twoją uwagę dot. braku gry faktycznie ciężko go nazwać klasowym. Ale w końcu przepracował cały okres przygotowawczy i wierze, że będziemy mieli z niego pożytek. Bo potencjał ma ogromny.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 22:34

Ja spodziewam się akurat mocnego startu z naszej strony. Markiza nie ma, ale jest w końcu Asa, który mam nadzieję nawiąże do gry sprzed kontuzji i środek pola będzie zabezpieczony. W tym sezonie nie mamy tylu zmian w podstawowym składzie, dlatego liczę, że będzie lepiej, ba nawet sparingi pozwalają myśleć, że będzie lepiej. Wysoka dyspozycja Dybali, Mandzura, Pjanicia, Alvesa napawają optymizmem, martwi tylko momentami niepewna gra obrony, ale myślę, że w sobotę zagrają już na swoim normalnym, bezbłędnym poziomie.
2:0 po golach Dybala/Mandzur i Khedira. ;)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2016, 23:18

Ktoś wie dlaczego nasi dziś trenowali na Jstadium? Nie przypominam sobie by mieli kiedyś trening na JS, jedynie przed meczem.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 12:19

Ma ktoś sprawdzone info odnośnie stanu Pjanicia? Jedne źródła mówią, że jego występ jest niezagrożony, a w awizowanych składach nie podaje go praktycznie nikt. O 13 konferencja Allegriego, więc będziemy mądrzejsi.

Nie spodziewam się pięknego widowiska, 1:0 po bramce w drugiej połowie, podejrzewam też, że będziemy w tym spotkaniu drużyną słabszą.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 13:07

Vincitore pisze:O 13 konferencja Allegriego, więc będziemy mądrzejsi.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale powiedział, że dopiero dziś wieczorem będzie wiadomo czy nasz nowy nabytek da radę wystąpić.

Przewidywane skład na ten moment:
Obrazek
Obrazek


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1764
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 14:33

Khedira-Hernanes-Asamoah... O ile o dyspozycję Niemca jestem spokojny, o tyle już Brazylijczyk grający obok Kwadwo, po którym nie wiadomo czego się spodziewać, budzą moje obawy. Oby się Pjanic wykurował. :pray:


Olek1987

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 stycznia 2010
Posty: 627
Rejestracja: 13 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 14:38

Wątpie, że zagramy szwajcarem, stawiam, że jednak zadebiutuje Dani Alves. Znając Allegriego to po drugiej stronie zapewne zagra Evra, środek obstawiam - Khedira, Lemina, Asamoah. Pjanic nawet jak będzie ok, to myślę, że żeby nie ryzykować to Allegri nie wpusci go od pierwszej minuty. W koncu to dopiero pierwszy mecz.


Zero szacunku dla Pogby
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2016, 14:39

no i zaczyna sie :D albo para Lichy-Sandro albo para Alves-Evra, a juz sie cieszyłem, ze bedziemy miec silne skrzydła w postaci Alves-Sandro :mad2:


Zablokowany