Pre-Season: JUVENTUS 2:2 Espanyol

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:00

Kurcze nie wiem, może się odzwyczaiłem przez te 2 miesiące, ale Was tez tak oczy bolą od oglądania tego 'widowiska'?

Zacznę od dołu, obrona spoko, gdyby nie parodysta Kielon, ale powiedzmy, że w sparingach to mu jeszcze wolno. Fajny Benatia, widać, że jest blisko pozostałej trójki z BBC i to pozwoli na rotację i wzmożoną konkurencję o miejsce.

Wahadła - całkiem przyzwoicie. Asa sobie radzi, nic z tego nie wynika, ale poprawnie. Alves to chyba jedyny który miał więcej niż 1 przebłysk, choć przy akcji bramkowej rywali powinien być trochę bardziej agresywny.

Pomoc - totalna żenada. Pereyra jak dostał podanie od Mandzu, który przejął piłkę na poziomie linii obrony Espanoylu to jedyne co był w stanie zrobić to przebiec 20 m i ją stracić. Lemina jeden ładny bezproduktywny zwód w meczu to za mało aby grać w Juventusie - tego gościa w ogóle nie ma na boisku. Pjanic niby parę fajnych przerzutów, ale też bez konkretów, a i jak już gra registę to niech go gra, a nie że znika naszym obrońcom (oczywiście Pereyra i Lemina nie pomyślą, aby wówczas się pokazać) i mamy dziurę przed obroną i problem z rozegraniem po ziemi akcji.

Atak. Mandzur to może nasz poszukiwany box to box - napastnikiem jest wszak słabym, ale walczyć potrafi ;). Igla wciąż widać, że 1 kg Argentyńczyka równa się 1 mln euro. Trochę to przykre. Znów nic nie pokazał. Jedynym ich usprawiedliwieniem jest fatalna gra pomocy, która nie ułatwia im zadania


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:03

No nie wygląda to najlepiej ale dopiero pierwsza połowa - co nie zmienia faktu że pomocy brak... Mam nadzieję że zarząd wyciągnie dobre wnioski z Naszej kiepskiej gry i wzmocni skład brakującym/i(?) elementami.
TheWitcher pisze:
LukaszJuve pisze:Serio za Higuaina dalismy tyle kasy...?
Wciąż się modlę, że to jest koszmar i ten żelbetonowy kloc nie jest naszym graczem. Zaza jest nie dość, że młody to jeszcze 2 razy lepszy a na pewno nie jest gorszy od grubaska, który poziomem stoi przy Amaurim.
Co boli że prognozy w podpisie - usuniętym - się nie sprawdziły i chcesz znów zabłysnąć - Nostradamusie - ale tym razem celnie! Zobaczymy jak ten żelbetonowy kloc zacznie siekać po 2 czasem więcej bramek w meczu. Znowu znikniesz na rok? do proroka Cabriniego ci daleko...
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:03 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:03

Niektórzy chyba zapominają, że to sparing, a Juve jest wciąż podczas okresu przygotowawczego. Nasi odczuwają pewnie jeszcze trudy morderczych treningów. Forma dopiero będzie i niech nikt z was się nie spodziewa, że przyjdzie na mecz z Fiorentiną. Tam będziemy jeszcze męczyć bułę i dopiero stopniowo będziemy się rozkręcać. Nie zdziwię się jeśli prawdziwe oblicze zaczniemy pokazywać dopiero w październiku.

Allegri ma niełatwe zadanie, bo nie dość, że niektórzy gracze jeszcze są kontuzjowani, to zawodnicy, którzy grali na Euro są na różnym etapie przygotowania do sezonu. Jedni wrócili prędzej, inni później. Trzeba odpowiednio szachować siłami zawodników i odpowiednio przygotować każdego z nich, żeby forma przyszła dla każdego mniej więcej w tym samym okresie. Między innymi dlatego oglądamy dziś Asamoah'a na lewej stronie. Pewnie krócej zagra dziś też Alves, bo wahadła to bardzo wymagająca pozycja pod względem kondycyjnym. Najbardziej eksploatowani są nasi obrońcy i Pjanic, który jest dla nas teraz bardzo ważnym zawodnikiem, bo staje się mózgiem drużyny. Swoją drogą coraz bardziej mi się ten zawodnik podoba, wziął sobie chyba do serca porównania z Pirlo, bo dał już dziś niezłe podanie w jego stylu.


Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:03

PlanetJuve pisze:NII MA POMOCY.
No ni ma... Nie wiem rowniez skad propsy dla Pjanica, popelnil kilka szkolnych bledow.
Higuain drepcze w miejscu czekajac na pilke, w ogole nie uczestniczy w grze.
Stracona bramka to kompromitacja Kielona oraz Barzy.
Lemina jeszcze cokolwiek robi... Pereyre nalezy puscic za paczke fajek jesli ktokolwiek powaznie o nim mysli.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:04

Pjanić fajnie, ale to ciągle mało, bo tylko rozdziela piłki a potrzeba błyskotliwych podań np prostopadłych. Dobra gra Leminy, chociaż popełnia błędy, ale zaangażowanie na wysokim poziomie. Pereyra po raz kolejny słabo, według mnie powinien zostać sprzedany.

Benatia na pozycji Barzagliego a Włoch na środku :co?: . Głupio stracony gol, chyba błąd Chielliniego, który się przewrócił?

Asamoah na lewej stronie, gdzie mamy Sandro i Evrę? Po co go pchać na tak dobrze obsadzoną pozycję? Chociaż faktem jest, że gra lepiej niż na środku.

Atak bezproduktywny niestety, ale jest postęp - Igła schudł, niech gra cały mecz, pobiega trochę, dobrze mu to zrobi :smile: .

Edit: Zapomniałem wspomnieć o dobrej grze Daniego Alvesa.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:15 przez Gandalf8, łącznie zmieniany 1 raz.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:08

O w 2 połowie gramy na Dybale cofniętego za naszymi napadziorami, ciekawe jak to będzie wyglądało.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:10

Ciekawy ten skład po zmianach, myślę, ze za 10 min zobaczymy Pjacę za Mandzura lub Igłę, ale fajnie, ze Allegri coś takiego testuje.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:17

LordJuve pisze:
dawid91 pisze: Jednorazowo? :facepalm:
Tak, jednorazowo pobił rekord ligi i strzelił więcej niż 30 bramek w sezonie.

Dajcie już spokój z tym rekordem. To przeszłość i nie ma co brać go za punkt odniesienia.
Rzeczywiście, Higuain to marny napastnik.
15/16 -> 38 bramek
14/15 -> 29 bramek
13/14 -> 24 bramki
12/13 -> 18 bramek
11/12 -> 26 bramek
10/11 -> 14 bramek (25 meczów)
09/10 -> 29 bramek
08/09 -> 24 bramki


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:17

No i nasz "Słaby" napastnik na złość niektórym strzela bramkę.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:18

Jest Dybala jest zabawa. Kurde uwielbiam tego chłopaka liczę na jego długa karierę w naszych barwach.


cinek_uk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 grudnia 2004
Posty: 308
Rejestracja: 23 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:18

Chiellini połamał nos po raz 120...niezniszczalny


Gigi + Alex + Pavel + Camor + Treze = Juventus
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:22

Sila Spokoju pisze: Rzeczywiście, Higuain to marny napastnik.
Czy ja napisałem, że Pipita to jest marny napastnik? Zasugerowałem tylko wstrzemięźliwość w odniesieniach do tego jego rekordu, który dzień za dniem powtarza się na łamach tego forum.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:24

LordJuve pisze:
Sila Spokoju pisze: Rzeczywiście, Higuain to marny napastnik.
Czy ja napisałem, że Pipita to jest marny napastnik? Zasugerowałem tylko wstrzemięźliwość w odniesieniach do tego jego rekordu, który dzień za dniem powtarza się na łamach tego forum.
Dzień w dzień się powtarza, bo jest faktem w przeciwieństwie do zarzutów znafffców na tym forum.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:27

Sila Spokoju pisze: Dzień w dzień się powtarza, bo jest faktem w przeciwieństwie do zarzutów znafffców na tym forum.
Jest faktem, ale rozsądek podpowiada, by nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Moim zdaniem Pipita nie strzeli już więcej niż 30 bramek w sezonie. Swój rekord życiowy już ma.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:28

Jakim ustawieniem teraz gramy? Pjaca gra na skrzydle?


Zablokowany