Pre-Season: JUVENTUS 2:2 Espanyol

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:33

LordJuve pisze:
Sila Spokoju pisze: Dzień w dzień się powtarza, bo jest faktem w przeciwieństwie do zarzutów znafffców na tym forum.
Jest faktem, ale rozsądek podpowiada, by nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Moim zdaniem Pipita nie strzeli już więcej niż 30 bramek w sezonie. Swój rekord życiowy już ma.

Owszem, będzie niezwykle trudno strzelić więcej niż 30 bramek w SerieA z prostego powodu. Od wielu lat jest bardzo trudno to zrobić i nie tacy napastnicy jak Pipita nie zbliżali się do tej wartości. Nie bez powodu też rekord 35 bramek nie był pobity przez 57 lat!

Ja nie mówię, że Pipita będzie strzelał po 30 bramek przez kolejne 5 sezonów, ale mam już dość czytania tych bredni na forum. Staram się ostatnimi czasy i tak omijać większość postów, ale gdzie nie wejdę to jest krzyk na transfery, na Marotte, czy na sumy jakie wydajemy.

Jeszcze się do cholery jasnej to forum nie nauczyło, że to Marotta sezon w sezon ma racje, a nie użytkownicy JuvePoland ?

Co ciekawe co sezon narzekają na wszystko te same osoby. Tak trudno uczyć się na własnych błędach i zamknąć te kłapaki chociaż do połowy sezonu ? :)
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:33 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:33

W fazie defensywnej wygląda to na 4-1-3-2 z Pjaniciem przed obrońcami, Pjacą na lewej, Asą w środku i Leminą na prawej. Jak idziemy do przodu, to Kwadwo ściąga na lewo (jak zwykle) a Pjaca wchodzi za napastników.

Lemina :facepalm2: Rugani :hellyes:
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:35 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:35

@LordJuve

Ziomek może powinieneś sprawdzić sobie poziom estrogenu? Rzadko czytam Twoje posty ale taki marudny jesteś jakby Ci się okres zbliżał. :think:



Wszyscy teraz płaczą ale jak coś osiągniemy w tym sezonie to będzie gadka, że od początku wierzyli w Maxa i resztę.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:35

Sila Spokoju pisze: Jeszcze się do cholery jasnej to forum nie nauczyło, że to Marotta sezon w sezon ma racje, a nie użytkownicy JuvePoland ?
Dobra, rozumiem Twój punkt widzenia, ale zdajesz sobie sprawę, że takie myślenie to przykład błędu logicznego? Zakładasz, że skoro Marotta nie pomylił się n-razy to już się nie pomyli. A to nie jest prawda.
Poprostu pisze:@LordJuve

Ziomek może powinieneś sprawdzić sobie poziom estrogenu? Rzadko czytam Twoje posty ale taki marudny jesteś jakby Ci się okres zbliżał. :think:
Jakbyś spróbował tego jak byłem w gimnazjum, to bym się autentycznie przejął twoją krytyką. Teraz jednak dałbyś sobie spokój z zagrywkami rodem z piaskownicy. Nie jesteśmy już dziećmi (przynajmniej ja nie jestem).
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:39 przez LordJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Urbi27

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 września 2012
Posty: 887
Rejestracja: 03 września 2012

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:36

Poprostu pisze:Jakim ustawieniem teraz gramy? Pjaca gra na skrzydle?
Pjaca gra za napastnikami, ale bliżej lewej strony. Niby takie 4-3-1-2, ale nie do końca, coś między 4-3-1-2 a 4-3-2-1 zależy gdzie jest Dybala, który notabene jest najlepszy na boisku.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:39

Lordzie jakiś komentarz do sparingu? Igła ma swój temat na forum ;)

Ooooo... teraz będzie dobre, Hernanes na regiście i 4-3-1-2 z Pjanicem na 3/4 :D
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:41 przez jackop, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:41

jackop pisze:Lordzie jakiś komentarz do sparingu? Igła ma swój temat na forum ;)

Ooooo... teraz będzie dobre, Hernanes na regiście i 4-3-1-2 z Pjanicem na 3/4 :D
Tak! Bez Dybali ta maszynka nie działa. To w sumie pokazuje trochę, w jakiej czarnej d. jest obecnie nasza pomoc. Nie potrafią zrobić niczego kreatywnego i stworzyć okazji dla naszych napastników. Zaorałem.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:43

Po Paolo widać, że solidnie przepracował cały okres przygotowawczy. Nie pojechał na CA, nie załapał się do U23 i dzięki temu jest świeży. 2 razy szybciej myśli i porusza się niż cała reszta. Podobnie Alex Sandro. Być może będą musieli nas ciągnąć przez pierwsze kolejki, zanim koledzy dobiją poziomem.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:44

jackop pisze:Po Paolo widać, że solidnie przepracował cały okres przygotowawczy. Nie pojechał na CA, nie załapał się do U23 i dzięki temu jest świeży. 2 razy szybciej myśli i porusza się niż cała reszta. Będzie musiał nas ciągnąć przez pierwsze kolejki, zanim koledzy dobiją poziomem.
Hernanes, Asa, Lemina, Sturaro czy Pereyra nigdy nie dobiją poziomem do naszego "Messiego". Niestety.
Poprostu pisze:
Tu nawet nie chodzi o to czy się tym przejmiesz czy nie ale spójrzmy prawdzie w oczy ile można narzekać i marudzić? To źle, to źle, to słabo. Skoro wszystko jest za przeproszeniem do dupy to może odpuść sobie JP i Juve na jakiś czas.
Przestanę marudzić jak wygramy Ligę Mistrzów. Więc lepiej się przyzwyczaj.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 21:49 przez LordJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:46

LordJuve pisze:
Poprostu pisze:@LordJuve

Ziomek może powinieneś sprawdzić sobie poziom estrogenu? Rzadko czytam Twoje posty ale taki marudny jesteś jakby Ci się okres zbliżał. :think:
Jakbyś spróbował tego jak byłem w gimnazjum, to bym się autentycznie przejął twoją krytyką. Teraz jednak dałbyś sobie spokój z zagrywkami rodem z piaskownicy. Nie jesteśmy już dziećmi (przynajmniej ja nie jestem).

Tu nawet nie chodzi o to czy się tym przejmiesz czy nie ale spójrzmy prawdzie w oczy ile można narzekać i marudzić? To źle, to źle, to słabo. Skoro wszystko jest za przeproszeniem do dupy to może odpuść sobie JP i Juve na jakiś czas.


Pjaca dzisiaj słabo. Druga połowa lepsza ale to i tak tylko przetarcie i rozruszanie mięśni po ciężkich treningach.


Pjanic bliżej bramki daje nam milion razy więcej niż na rozegraniu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:52

LOL w 10tkę nam pyknęli :D

Lordzie, wiadomo, że chodziło mi o tych kolegów którzy częściej będą pojawiać się na boisku ;) Placków nie wliczałem.

@Poprostu, ja dla odmiany uważam, że Pjaca dziś całkiem poprawnie. Kilka naprawdę fajnych technicznych zagrań. Oby tak dalej.

Quique od początku drugiej połowy chyba marzy, by ten mecz już się skończył zanim poślemy do szpitala większą ilość jego graczy.

Dybala... GG :bravo:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1703
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:59

Paulo Dybala
Mario Mandzukic
...
...
...
cala reszta

Za tydzien liga. Zaczynam rozumiec, dlaczego Evra gra zamiast Sandro.
BTW 'strzal' Higuaina z koncowki :smile: . Czekam na te 90 baniek. Na dzien dzisiejszy wyglada to kiepsko.
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 22:00 przez Garreat, łącznie zmieniany 1 raz.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 21:59

Higuain urwał nogę... :prochno: :rotfl:
Warto było oglądać dla tego kabaretu, on rusza się jak jakiś wuja z orlika, dajmy mu jeszcze trochę czasu ale na ten moment to jest kabaret :).
Poza tym nie ma o co się spinać, męczenie buły w sparingach to dobry prognostyk. Każdy ze środkowych pomocników zaliczył przynjamniej jedno podanie prosto pod nogi rywala. :ahsisi:

każdy kto oglądał przynajmniej raz Espanyol vs Barcelona nie będzie miał za złe tych fauli na Dybali, tam to się dopiero dzieje, chłopaki z Hiszpanii po prostu kiedy mija ich niski Argentyńczyk reagują automatycznie ;)
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 22:04 przez Pluto, łącznie zmieniany 1 raz.


TheWitcher

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2011
Posty: 112
Rejestracja: 06 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 22:00

Może Pipite sprzedać za te 25 mln do Wolfsburga a Zaze zostawić ? Dalej nie mogę uwierzyć, że te drewno kosztowało 17 mln plus Pogba. Największa wtopa transferowa w historii piłki nożnej.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2016, 22:02

Co zrobił Pipita pod koniec meczu... :facepalm: Obawiam się, że facet może nie radzić sobie psychicznie z tym transferem. Wiemy, że ma czasem problemy natury emocjonalnej (pamiętna czerwona kartka pod koniec sezonu, słaba postawa w kluczowych meczach). Mam nadzieję, że zapewniamy mu światowej klasy psychologa.

Bez Dybali nasza gra z przodu wygląda bardzo słabo. Dla mnie to jest najlepszy dowód, że pomoc w składzie takim, jak dziś, to bardzo przeciętny poziom i niewielki potencjał do kreowania wielu akcji bramkowych.

Jestem pewien, że i gra Higuaina wyglądałaby nieco lepiej, gdyby dostawał sensowne piłki, ale on nie ma tych piłek. Pjanic gra głęboko w tyle i dopiero Dybala rozruszał naszą grę.
Pluto pisze: każdy kto oglądał przynajmniej raz Espanyol vs Barcelona nie będzie miał za złe tych fauli na Dybali, tam to się dopiero dzieje, chłopaki z Hiszpanii po prostu kiedy mija ich niski Argentyńczyk reagują automatycznie ;)
Dobre! :smile:
Ostatnio zmieniony 13 sierpnia 2016, 22:06 przez LordJuve, łącznie zmieniany 2 razy.


Zablokowany