Pre-Season: West Ham United 2-3 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:02

Dobrze w drugiej połowie zaprezentował się Pjaca, znacznie bardziej bezbarwny debiut w barwach Juve zaliczył Higuain.
Podanie Marrone do Zazy genialne, ale i Zaza zachował zimną krew i gola strzelił.
Cieszymy się z 29 tys. sprzedanych karnetów na JS a tu WHU sprzedało ponad 50 tys... :shock:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:02

No może Marrone swoim rówieśnikiem Pjanicem nie jest, ale potrafi zagrać naprawdę przyzwoicie. Marrone potrafi jeszcze zagrać na obronie. Uważam że on powinien być naszym nowym Padoinem - ale on ma wciąż szanse na dalszy rozwój.

Pjaca za napastnikami? Hmm Dybala w sumie też został cofnięty w Juve. Sądzę że jak on będzie tym treqiem, to będzie takim sporo schodzącym do lewej strony.

No Higuain dzisiaj niewidoczny, ale to dopiero pierwszy jego mecz po wakacjach.

Alves też po wakacjach z przodu super dzisiaj, błędy z tyłu były.

No i tak największe zrobił na mnie Mandzukic.

Gol Zazy cieszy, bo to zawsze zwraca uwagę potencjalnych nabywców

ForzaJuve
FinoAllaFine


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:03

Sorek21 pisze:
kapusniaczek pisze:najgorszy na boisku jest... higuain. nic dobrego nie zrobił.
To samo chciałem napisać.Mandzu dziś go zgasił i wywalczył pierwszy skład na Fiorentinę.Moim zdaniem wkrótce Pjaca wedrze się do pierwszej jedenastki na pozycji 10 w 4-3-1-2 .
Też jestem zdania że Mandżu ma wywalczone miejsce w składzie na mecz z Violą. Dziś świetnie współpracował z Paolo, a gole były tylko potwierdzeniem dobrej współpracy.
Co do Pjacy.. już chciałbym jego oglądać na tej jedynce w 4-3-1-2 niż Roberto. Pereyra mimo tego że trzyma się w argentyńskiej ekipie to i tak powinien zostać odpalony bo jego gra jest tak bezproduktywna że szkoda na to patrzeć. Może się mylę ale dziś Pereyra tylko potwierdził że jest nic znaczącym piłkarzem w kadrze Juve.


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:05

Garreat pisze:Alez pileczka od Marrone. Szkoda mi troche tego chlopaka, nasi go odpalili bez mydla. Potrafi grac.
Mi nie szkoda, mimo, że byłem wielkim fanem jego talentu. Co z tego, że potrafi grać i zagrać piłkę-marzenie, skoro non stop albo kontuzja, albo dochodzenie do formy? No i kolejna sprawa - chłop nie ma do końca swojej pozycji. Na registę- za słabo utrzymuje się przy piłce. Na b2b- za słaby w kryciu powierzchni boiska. Na środek obrony- zbyt wąski w barach.


dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:08

Robaku pisze:
jackop pisze:Info zasłyszane podczas transmisji pokazujące siłę marketingową Drewnoligi. Juventus pobija rekord klubowy sprzedając 29 tyś. karnetów. Z kolei WHU na ten sezon opchnęło 52 tyś. Wiadomo, że będą grali na nowym, dużo większym obiekcie, ale to i tak imponująca baza fanów, biorąc pod uwagę, że w Londynie swoje siedziby mają takie kluby jak: Arsenal, Chelsea, Tottenham i inne.
Turyn liczba mieszkańców 1,5 mln - stadion pomięsci ok 45 tys.
Londyn aglomeracja - 8,5 mln - stadion pomieści pewnie 70 tys.
wikipedia: Turyn 910tys, Londyn 8,5mln. Aglomeracja Turynu 2,2mln, Londynu 13,7mln. Pomijając te liczby i liczbę klubów piłkarskich na terenie Londynu to myślę, że w Anglii jednak jest inne nastawienie do meczów. Włosi wolą oglądać w domu.


FORZA JUVE!!!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:37

SKAr7 pisze:Mi nie szkoda, mimo, że byłem wielkim fanem jego talentu. Co z tego, że potrafi grać i zagrać piłkę-marzenie, skoro non stop albo kontuzja, albo dochodzenie do formy? No i kolejna sprawa - chłop nie ma do końca swojej pozycji. Na registę- za słabo utrzymuje się przy piłce. Na b2b- za słaby w kryciu powierzchni boiska. Na środek obrony- zbyt wąski w barach.
Hmmm... jakbym czytal o Asamoah, Pereyrze czy Hernanesie. Nie rozumiem dlaczego klub woli utrzymywac takich bubli za wieksze pieniadze niz wlasnego wychowanka.


Forza Juve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2016
Posty: 189
Rejestracja: 05 maja 2016

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 16:37

Fajny mecz, przyjemnie się oglądało. Alves bardzo dobre dośrodkowania, z tyłu trochę gorzej, Pereyra dosyć dobrze, słabo Alex Sandro. Świetna współpraca Dybali z Mandzukicem przy dwóch pierwszych bramkach. Przy trzeciej genialne podanie Marrone i ładne wyjście Zazy. Higuain raczej słabo, ale to był jego pierwszy mecz, więc z czasem na pewno będzie lepiej.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:00

Powiem szczerze. do dzisiaj myslalem o pozbyciu się Mandzura i ew. pozyskaniu Gabigol i kogoś 4 - nawet mi ten Balo pasował. Ale po tym co dzisiaj pokazał Chorwat ( gra) i Igła ( tusza) jestem zdania, zę zanimi Pipita wkomponuje się w zespół to będzie końcówka września, wiec Mandzura przez sezon jeszcze trzeba potrzymać.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:37

Higuain jest gruby. Co nie?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:41

Robaku pisze:Powiem szczerze. do dzisiaj myslalem o pozbyciu się Mandzura i ew. pozyskaniu Gabigol i kogoś 4 - nawet mi ten Balo pasował. Ale po tym co dzisiaj pokazał Chorwat ( gra) i Igła ( tusza) jestem zdania, zę zanimi Pipita wkomponuje się w zespół to będzie końcówka września, wiec Mandzura przez sezon jeszcze trzeba potrzymać.
??? i Jeszcze raz ??? Podważałeś role Mario w Juve i przekonalo cie 45 min w sparingu, a nawet byłeś w stanie przygarnać Balo.. :angry: i tego pseudo gwiazde, który się nie zagrał ani minuty na IO.. :doh: Chłopie.. Już w ogóle nie biorę twoich doniesień na poważnie. Jak w temacie "mercato coraz bardziej błądzisz.
Ostatnio zmieniony 07 sierpnia 2016, 17:44 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:43

Wysłany: 07.08.2016 15:59:47 Zapamiętajcie tą datę; ostatni post Cabriniego ['] :prochno:
Cabrini_idol pisze:Turyn nie ma nawet 900 tys mieszkańców, Londyn ponad 8 mln i do tego dochodzą aglomeracje w okół Londynu.
Serio? Londyn jest większy niż Turyn? Nie no, teraz to zmieniłeś moją perspektywę postrzegania świata.

Gdzie Juventus, a gdzie West Ham pod względem historii, medialności i poziomu sportowego. Jak pisałem, w mieście/aglomeracji, w której znajduje się masa mocnych zespołów, wypracowanie sobie takiej ilości fanów jest godne podziwu, co chciałem podkreślić pisząc poprzedniego posta.

:papa:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:47

jackop pisze:Wysłany: 07.08.2016 15:59:47 Zapamiętajcie tą datę; ostatni post Cabriniego ['] :prochno:
Cabrini_idol pisze:Turyn nie ma nawet 900 tys mieszkańców, Londyn ponad 8 mln i do tego dochodzą aglomeracje w okół Londynu.
Serio? Londyn jest większy niż Turyn? Nie no, teraz to zmieniłeś moją perspektywę postrzegania świata.
Ty człowieku naprawdę piszesz to świadomie?? :confused:
Przerażacie mnie...


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:49

PlanetJuve pisze:
Robaku pisze:Powiem szczerze. do dzisiaj myslalem o pozbyciu się Mandzura i ew. pozyskaniu Gabigol i kogoś 4 - nawet mi ten Balo pasował. Ale po tym co dzisiaj pokazał Chorwat ( gra) i Igła ( tusza) jestem zdania, zę zanimi Pipita wkomponuje się w zespół to będzie końcówka września, wiec Mandzura przez sezon jeszcze trzeba potrzymać.
??? i Jeszcze raz ??? Podważałeś role Mario w Juve i przekonalo cie 45 min w sparingu, a nawet byłeś w stanie przygarnać Balo.. :angry: i tego pseudo gwiazde, który się nie zagrał ani minuty na IO.. :doh: Chłopie.. Już w ogóle nie biorę twoich doniesień na poważnie. Jak w temacie "mercato coraz bardziej błądzisz.
Podważałem zdanie większości o tym, jak Mario zacharowuje się na śmierć, żeby inni mieli łatwiej ( vide rola Lewego podczas ME) i zacząłęm się zastanawiac czy jednak nie warto byłoby rozważyć sprzedaży Mandzura ( który imo miał być 3 napadziorem w ataku przez caly sezon, ale uważam, że tym meczem wywałczył sobie podstawę przynajmniej w spotkaniach z Fiorką i Lazio), pozyskać Gabigola jako 3 napadziora, i do tego Balo na wypożyczenie jako 4 napastnika. Ponieważ Zaze odstrzeliłem od razu, ale teraz widzę, ze trochę czasu będzie musiało upłynać, żeby Pipita wpasował się i fizycznie, metanlenie, do Juve.


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 17:54

Igła dostanie wycisk na siłce, ma co spalać


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1704
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2016, 18:11

No z 5-6 kilo musi zgubic. Troche zniesmaczony czlowiek na to patrzyl - to jest te 90 milionow? Sam wystep bezbarwny, wiecej machania lapami niz gry. Chyba jeszcze mentalnie w Neapolu.


Zablokowany