Coppa Italia 15/16 (FINAŁ): Milan 0-0 (dog.0-1) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:46

@wojczech7 Kibicowałem Juventusowi gdy Ty jeszcze ssałeś smoczek albo Cie na świecie nie było, pamiętam odejście Baggio, pamiętam Juventus Lippiego to i Morate przeczekam. Ale mam ogromną satysfakcję bo w 100% sprawdziło się to, co pisałem przed meczem. Morata dał nam PW, w 5 meczach tych rozgrywek 3 bramki i 2 asysty. Kocham ten klub dlatego chcę by w nim grali mistrzowie, jak Morata, a nie podrzędni piłkarze, pokroju Mandzukica.


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:47

Morata ze łzami w oczach udzielał wywiadu na gorąco po meczu, obawiam się, że już wszystko jest przesądzone.

Btw. Widzieliście wspinaczkę na bramkę? :smile:


:juve:


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:49

dawaj Linka :)


Juve, storia di un grande amore
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:49

Styl okropny, nasi myślami już jakby zupełnie gdzie indziej. Mecz niby długimi momentami nudny, ale jak już padł gol to emocji było aż nadto, zwłaszcza jak później Milan bił te wolne. Swoją drogą dopuściliśmy się masy fauli w dość groźnych strefach boiska. Aż dziwne, że jakby nie było dobrzy wykonawcy jak Bonaventura czy Honda, a potem Balotelli nie potrafili nic z tego zrobić mając w polu karnym chociażby takiego Baccę.

Dzięki za Puchar Włoch i pisanie pięknej historii, teraz czekamy na Euro i mercato, w którym mam nadzieję, że uda nam się zatrzymać Cuadrado, czy Moratę. Obaj potrafią nieźle zirytować, ale też ile radochy potrafią dać to jest nieocenione. Zresztą to chyba nasi jedyni zawodnicy, o których wcale nie trzeba mówić, że są rezerwowymi, choć często w tym sezonie pełnili taką rolę. Jak idzie źle, to chyba każdemu fanowi Juve nasuwają się od razu te 2 nazwiska. Mało tego, wielu pewnie chciałoby ich oglądać dużo częściej w 1 składzie.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:52

Niestety, ale mecz dałem radę oglądać od 109 minuty, zgaduję, że piłkarze Juve byli już myślami na wakacjach. Szybko licząc, Cuadrado i Morata wypracowali razem koło 30 bramek dla Starej Damy. Szkoda tracić takich rezerwowych :roll:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:54

mibor pisze:dawaj Linka :)
Zostawiłem transmisję po ceremonii wręczenia pucharu, kiedy zaczęło się szaleństwo. :lol: Zdjęcia/filmu do siedzenia na poprzeczce jeszcze chyba nigdzie nie ma, ale pewnie lada moment się pojawią.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 maja 2016, 23:55

annihilator1988 pisze:Niestety, ale mecz dałem radę oglądać od 109 minuty, zgaduję, że piłkarze Juve byli już myślami na wakacjach. Szybko licząc, Cuadrado i Morata wypracowali razem koło 30 bramek dla Starej Damy. Szkoda tracić takich rezerwowych :roll:
Dokładnie 34 we wszystkich rozgrywkach. 24 Morata i 10 Cuadrado


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 00:00

JBł pisze:
mibor pisze:dawaj Linka :)
Zostawiłem transmisję po ceremonii wręczenia pucharu, kiedy zaczęło się szaleństwo. :lol: Zdjęcia/filmu do siedzenia na poprzeczce jeszcze chyba nigdzie nie ma, ale pewnie lada moment się pojawią.
Już są na tt


Juve, storia di un grande amore
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 00:00

Allegri zmianą zaszachował Milan,który kompletnie się pogubił, dobre pociągniecie Leminy,świetna centra Cuardado a obrońcy zapomnieli,że doszedł im 3 napastnik do pilnowania i Morata nie miał innego wyboru jak strzelić bramkę.


Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 00:18

Ciężki mecz i dokładnie takiego się spodziewałem.

My też jak kończyliśmy na 7 miejscu to potrafiliśmy ogrywać Inter czy Milan, bo spinaliśmy się na ponad 100%.


Brawo za walkę i co ważniejsze zwycięstwo.

Brawo dla Bonucciego za próbę wejścia na bramkę - :lol:

edit.

Bonucci nie dał rady - :prochno:
Ostatnio zmieniony 22 maja 2016, 00:26 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.


#FinoAllaFine
#WeAreOne
CloneTrooper

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 maja 2016
Posty: 21
Rejestracja: 18 maja 2016

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 00:18

Powiem z bólem, że ciężko oglądałem ten mecz. Obie ekipy wypalone całym sezonem i ewidentnie nim zmęczone. Brakowało pomysłu na grę na akcję. Nie wiem co się działo w drugiej połowie w Hernanesem ? Pogba miał potrajane krycie i ewidentnie dzisiaj nie był jego dzień, Dybala chyba odczuwa trudy sezonu, Mandzukić nie zagrał dobrego spotkania. Max idealnie trafił ze zmianami. Zarówno Evra i Lichstainer nie zaprezentowali się jak na graczy Juve przystało. Alex Sandro swoim wejściem zrobił więcej zamieszania w dziesięć minut niż Evra przez cały swój czas. Genialna akcja bramkowa i świetne wejście Moraty. Koniecznie musi zostać w Juve. Mecz nie był dobry ale bardzo cieszy podwójna korona i obroniony Puchar Włoch :D Forza Juve ! :juve:


wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 02:21

Makiavel pisze:@wojczech7 Kibicowałem Juventusowi gdy Ty jeszcze ssałeś smoczek albo Cie na świecie nie było, pamiętam odejście Baggio, pamiętam Juventus Lippiego to i Morate przeczekam. Ale mam ogromną satysfakcję bo w 100% sprawdziło się to, co pisałem przed meczem. Morata dał nam PW, w 5 meczach tych rozgrywek 3 bramki i 2 asysty. Kocham ten klub dlatego chcę by w nim grali mistrzowie, jak Morata, a nie podrzędni piłkarze, pokroju Mandzukica.
Luzuj, przecież żartuje. Sam jestem fanem talentu Hiszpana i niejedną dyskusję na ten temat stoczyłem. Nie znaczy to, że należy mieszać z błotem Mandżura, który też serducho na boisku zostawia.


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2520
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 03:54

annihilator1988 pisze:Szybko licząc, Cuadrado i Morata wypracowali razem koło 30 bramek
Wychdzi tak z 37... Wynik calkiem przyzwoity, natomiast jesli za nich przyszliby Fabinho i Berardi, to mysle, ze dlugo bysmy nie plakali.
To, co dzisiaj wcisnal Morata, to by i Padoin wcisnal :smile: Ale fakt faktem, ze to jeszcze trzeba umiec wcisnac.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 06:14

Jacky pisze:
annihilator1988 pisze:Szybko licząc, Cuadrado i Morata wypracowali razem koło 30 bramek
Wychdzi tak z 37... Wynik calkiem przyzwoity, natomiast jesli za nich przyszliby Fabinho i Berardi, to mysle, ze dlugo bysmy nie plakali.
To, co dzisiaj wcisnal Morata, to by i Padoin wcisnal :smile: Ale fakt faktem, ze to jeszcze trzeba umiec wcisnac.
Z pierwszej, zaraz po koźle? Nie, Padoin by tego nie zrobił, to było wbrew pozorom trudne uderzenie.


LukaszG / DLuGi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 stycznia 2014
Posty: 787
Rejestracja: 12 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 22 maja 2016, 08:46

Pokonaliśmy Milan dobrymi zmianami, tak jak zrobił to Bayern z nami.
Co do samego meczu, to cieszy kolejny puchar, ale oglądało sie to strasznie.
Słaby występ Dybali.. tak jakby brak powołania siadł mu na psychikę.
Pogba moim zdaniem kolejny raz pokazał, że nie nadaje sie jeszcze na lidera pomocy. Grając z Vidalem i Pirlo u boku grał bdb, to samo z Claudio i Khedirą..
Ostatnio zmieniony 22 maja 2016, 13:03 przez LukaszG / DLuGi, łącznie zmieniany 1 raz.


Bukol87 pisze:Ponadto, nikt tej waszej pisaniny w Turynie nigdy nawet nie przeczytał. Piszecie dla siebie i do siebie.
Zablokowany