Serie A 15/16 (38): JUVENTUS 5-0 Sampdoria

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:53

Myślę, że porównania lewej nogi Dybali do lewej nogi Robbena powoli zaczynają nabierać sensu :ok: Gdyby naszemu diamentowi udało się jeszcze na tyle wyszkolić prawą, by nie był ciągle zmuszony schodzić do lewej, to myślę, że szybko stałby się top5 na swojej pozycji.

Lubię takie lajtowe pikniki, ale nawet w nich nie ma miejsca dla Pereyry. No przesłaby jest gościu do tego stopnia, że nawet przy okazji ostatniego meczu ligowego sezonu nie mogę tego przemilczeć. Nie mam bladego pojęcia, co on robi w trykocie Juve :think:

Jeszcze słowo o bramkarzu Sampdorii - tak źle ustawionego golkipera dawno widziałem w akcji. Zwróciliście uwagę, że on niemal za każdym razem, nawet gdy podchodzimy pod jego bramkę na 35-40 metr, on stoi wysunięty o dobre 10 metrów?


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:53

Dobry meczyk na koniec sezonu :)

Dybala pobił Teveza jeśli chodzi o pierwszy sezon. Cieszy jakieś tam zaangażowanie całej drużyny. Właściwie nie ma się do kogo przyczepić chociaż Lichy i Pereyra długimi momentami niewidoczni. Pogba dziś też na nieco zwolnionych obrotach.

Po obronie widać, że ćwiczymy przed finałem Coppa Italia grę z Barzą na pozycji Bonuca. Coś mi się widzi, że wejdzie za Leo nasz młody Rugani, żeby przećwiczyć docelową konfigurację (Bonucci zawieszony na finał).

Oby w drugiej połowie jeszcze kilka brameczek dla nas :)


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:53

Dybalaaa!! I wszystko w temacie :cwaniak: Gra koncertowo dzisiaj, dwie bramy, asysta, a to co zrobił na połowie boiska (przypomni ktoś w której minucie?) kiedy najpierw przeniósł piłkę nad leżącym rywalem, potem nad drugim, sprint, oddał strzał, szkoda, że nie wpadło, mistrzostwo. Poprzeczka Pogby :prochno: Mogłby podejść wyżej by sobie strzelić, bo nie widoczny dzisiaj.

Jeśli nasi będą mieli chęci to skończy się tu nawet z 6:0. Liczę na pierwszego hattricka Dybali!

Koszulki świetne.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:54

Dzięki wielkie. :ok:

Może i mecz piknikowy, ale nasza gra może się podobać. FENOMENALNY Dybala, którego wszędzie pełno. Te jego strzały, przerzuty, zwody, próba dogrania górą do Lichtsteinera. :jaw: Pogba też świetny występ. Mandżukić przydatnością dla zespołu bije Moratę na głowę i taka jest prawda.

Nawet Hernanes pokazał się z dobrej strony.

Dybala przebił wynik Teveza z pierwszego sezonu w Juve. Czas na kręcenie tego osiągnięcia, bo przy tej dzisiejszej formie, dyspozycji zespołu i beznadziejnej Sampie spokojnie może myśleć o wrzuceniu jeszcze dwójki.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:57

Nie mogliby grać tak zawsze ? 3-0 i dalej jedziemy do przodu.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:57

Dawno nie widziałem gościa z takim uderzeniem. Przecież jak Dybala składa się do strzału, to za każdym razem widzę już piłkę w sieci. Siła uderzenia, trajektoria lotu, cudo!!! Niech dołoży jeszcze jedną :D


Hołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 września 2005
Posty: 282
Rejestracja: 11 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:59

pumex pisze: Lubię takie lajtowe pikniki, ale nawet w nich nie ma miejsca dla Pereyry. No przesłaby jest gościu do tego stopnia, że nawet przy okazji ostatniego meczu ligowego sezonu nie mogę tego przemilczeć. Nie mam bladego pojęcia, co on robi w trykocie Juve :think:
Nie sposób się nie zgodzić. Rozumiem, że kontuzje, rozumiem że nawet on nie wie która pozycja jest jego ulubioną, ale takiego regresu dawno nie widziałem (chociaż nawet w swoim szczytowym momencie szału nie było).

Cóż, fajny piknik. Najlepszy na boisku? Neto :lol:


Niektórzy ludzie postrzegają rzeczy w ich naturalnym stanie i zadają sobie pytanie: Dlaczego? Ja marzę o rzeczach, których nigdy nie było i mówię sobie: Dlaczego nie?
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 17:59

Piknik pierwsza klasa. Nie spodziewałem się tak dobrej postawy Naszych. :ok: Dybala jest niesamowity. Myślę, że za góra 2 sezony chłopak będzie TOPem pełną gębą. Ma wszystko, prócz prawej nogi. W dodatku bardzo fajnie trzyma się na nogach, pomimo nienajlepszych warunków fizycznych. Najbardziej mi się podoba ten luz u chłopaków pod bramką przeciwnika. W pierwszej połowie poszło więcej prostopadłych podań między obrońców, niż w całym sezonie. Dobrze też trzymają linie spalonego. :)


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:00

Był Del Piero zone, będzie Dybała zone ;)

Czy ten link mrozzi co kolega podał


areksko napisał:
http://www.streamingmania.me/2016/05/beinsport1.html
ten jest ok

będzie równiez na wręczenie pucharu ?


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:01

Wszystko zostało napisane. Dybala to kocur a będzie jeszcze lepszy. Mamy gościa z kapitalnym uderzeniem z dystansu a gdyby jeszcze doszedł Pjacić, który kapitalnie wykonuje wolne to miodzio ;)
Ceremonia będzie bezpośrednio po meczu ?


Obrazek
Mateuszello

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lipca 2009
Posty: 962
Rejestracja: 24 lipca 2009

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:03

pumex pisze:Jeszcze słowo o bramkarzu Sampdorii - tak źle ustawionego golkipera dawno widziałem w akcji. Zwróciliście uwagę, że on niemal za każdym razem, nawet gdy podchodzimy pod jego bramkę na 35-40 metr, on stoi wysunięty o dobre 10 metrów?
To wypożyczony Juventino ;)


-Ibrahimovic mówił, że między nim, a Guardiolą omal nie doszło do rękoczynów. Jaki on był w Turynie :?:
-Prawie pobił się z innym piłkarzem.
-Z Tobą :?:
-Nie :!: Ja skopałbym mu tyłek :lol:
--------- Alex Del Piero
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:03

Cabrini_idol pisze: Czy ten link mrozzi co kolega podał


areksko napisał:
http://www.streamingmania.me/2016/05/beinsport1.html
ten jest ok

będzie równiez na wręczenie pucharu ?
Też zadaję sobie to pytanie. :smile:


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:04

pumex pisze:Jeszcze słowo o bramkarzu Sampdorii - tak źle ustawionego golkipera dawno widziałem w akcji.
To chyba jego pierwszy, czy drugi mecz w Serie A. Nie ma co, po takim chrzcie bojowym może być już tylko lepiej :smile:


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:54

Wytrzezwieli to i gra idzie im duuuzo lepiej :prochno: Nie ma to jak dobrze zakonczyc sezon, ktory fatalnie sie rozpoczal.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 14 maja 2016, 18:54

Lekko i przyjemnie :ok: Ale mały lolek, że 3 obrońców strzeliło bramki (Kielon przepiękną) :D


Zablokowany