Serie A 15/16 (37): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:31

Podobno śmiech to zdrowie, także poproszę o kompilację kombinacyjnych zagrań Zazy z pierwszej połowy :lol: Nazwałem je 'No-brain-pass'y', bo w momencie ich wykonania Włoch chyba nie używa mózgu. Posyła piłki wszędzie, tylko nie do kolegów z drużyny. Szczególnie podobało mi się gdy musiał gonić swoje podanie, w zamyśle skierowane bodajże do Sturaro.

Postawy reszty drużyny nie chce mi się nawet komentować :snackgy:

Del Neri na ławce, You'll never walk alone na trybunach :eh:

Ależ golazzo Toniego z karnego - a nie mówiłem? :rotfl:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:32

Hehehe, Sędzia z Neapolu więc musiały być jajca

Brawo Toni :bravo:


P.s. czyżby kolejny z rzędu remis z Hellasem w Weronie ? :D
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:34 przez Sila Spokoju, łącznie zmieniany 1 raz.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7073
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:33

Forza Toni :bravo: :bravo:

Niech wejda chłopaki z primki bo to i tak komedia:D


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:33

ALe nasz środek pomocy jest rzadki. Asamoha ogólnie od roku gra(jak gra) na poziomie polskiej ekstraklasy i jest pierwszy do odstrzału z Juve. Bardzo słaby zawodnik po kontuzjach.


Zaza bardzo słabo.

Rugani i Dybala najlepsi.


Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:34

Rozumiem, że ten karny to taki prezent dla Toniego, bo inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć. Poza tym...chłopaki ewidentnie czują luz w majtkach i im się nie chce.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:34

Brawa dla tego pajaca z gwizdkiem. Profesjonalizm na najwyższym poziomie, dać karnego w prezencie, aby Toni w meczu pożegnalnym strzelił gola... :angry:


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:34

Jestem ciekaw czy nasi się teraz zepną by chociaż tego nie przegrać czy kładą lache na to totalnie. Zobaczymy.

Sędzie tragiczny! :facepalm:
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:34 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:34

Widzę, że szykuje się jeden z najsłabszych meczy w sezonie.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:34

Sędziego przerósł mecz o pietruszkę. :prochno:
O meczu nie da się nic powiedzieć. No, może tyle, że nudny. Za to powiem coś o Radku Majdanie. Jest to chyba jedyny komentator, z przeszłością piłkarską, którego całkiem przyjemnie się słucha. :ok:


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:34

Pyknik, ale to smutne bo to świadczy o naszej rezerwie. Niestety ta pomoc lezy i kwiczy moze ten Lemina coś probuje działać. Sturaro zagubił się kompletnie. Asa to jednak dobry jest na 15 minutowa zmianę. Dawać Pereyre przetestujmy jeszcze jego i robmy porządek w pomocy.
Karny z czapy, ale sedzia z Neapolu wiec wszystko jasne.
Marrone i Zaza dzisiaj wylecą jak nic.

Fajnie, ze TOni strzelił ale dajmy juz spokoj. Zremisujmy to.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:35

Co za żenua i impotencja.. Sturaro i Asamoah na boisku tylko, żeby liczby sie zgadzały. Zaza i jego odegrania.. Mistrz przyjezdza do spadkowica i traci wiecej pilek. Tak to jest jak sie ma 3 "pomocnikow" na boisku a za rozgrywanie odpowiedzialni obroncy. Favilli za Zaze mlody gorzej nie zagra a moze i cos zgra z głowa. Fajnie, ze chociaz na mecze Juve stadiony we Włoszech zapelniaja sie ponad norme.

Aha- widać, że to dopiero 5 mecz tego sędziego...
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:36 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:36

Karny z dupy, ale nie oszukujmy się, że ta gra była po prostu beznadziejna. Poza stworzoną sytuacją Dybali nic kompletnie nie wychodzi. Daję sobie z tym już spokój, choć mam nadzieję, że będzie jednak wygrana.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:37

Przegrywanie z największymi pipami Serie A robi się specjalnością Juve i to, że po karnym z doopy to nie ma znaczenia. A z naszej strony biegają ci sami zawodnicy, którzy upokorzyli nas z interem w rewanżu CI. Ja wiem, że to sielanka ale noszenie tej koszulki do czegoś zobowiązuje. Będzie kompromitacja bo na nic innego się nie zanosi - zero strzałów, ambicji i zadziorności, emeryt Toni sobie na nas musi godne zwieńczenie kariery zafundować. Nasza silna ławka rezerwowych, która miała być naszym atutem - jest tak samo silna co ambitna...


Obrazek
notquitemytempo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2016
Posty: 305
Rejestracja: 02 stycznia 2016

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:38

To jest jakaś kpina z kibiców. Ja wiem, że gramy o nic, że koniec rozgrywek, ale bez przesady. Przynajmniej połowa z zawodników, którzy dziś wybiegli na boisko, zdecydowanie nie ma prawa być zmęczona sezonem. A wręcz powinni starać się z całych sił pokazać swoją przydatność dla drużyny. I w zasadzie liczyłem na taki mecz na luzie, może z odrobiną szaleństwa. A tu... gramy z Hellasem jak równy z równym :bravo:
Powinniśmy mieć w kadrze jednego, góra dwóch zawodników, których głównym celem jest odbiór/przytrzymanie piłki i podanie jej 30 m do tyłu. Ja w składzie naszej dzisiejszej pomocy naliczyłem już trzech. I tak sobie podają.
Jedynie Dybala się coś stara, ale zawodnicy Hellasu, zachęcani biernością sędziego, na za dużo sobie wobec niego pozwalają.
Fajnie, że Toni strzelił.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:40 przez notquitemytempo, łącznie zmieniany 1 raz.


Vinylside

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 stycznia 2013
Posty: 267
Rejestracja: 06 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 08 maja 2016, 21:39

Forza Toni ? Brawo Luca ? Przepraszam, komu Wy kibicujecie ? :mad2:

Nie obchodzi mnie to, że jest to zespół zajmujący ostatnie miejsce w lidze. Od naszej drużyny w każdym meczu powinno się wymagać zwycięstwa a dziś poziomem jesteśmy na równi z tym słabym Hellasem, komentatorami Eleven i arbitrem z Serie B w dodatku z Neapolu. Strasznie denerwują mnie takie spotkania. Bijemy rekordy, niszczymy wszystkich na swojej drodze w rundzie rewanżowej i chcemy olać statystyki na korzyść zespołu, który nawet już nie powinien w Serie A wychodzić na boisko. O naszej niedokładności już nawet nie wspomnę. Totalna żenada :angry:

Mam nadzieję, że to wygramy.
Ostatnio zmieniony 08 maja 2016, 21:39 przez Vinylside, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Zablokowany