Serie A 15/16 (37): Hellas Verona 2-1 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 08:19

Poprostu pisze:Teraz się zacznie lament i sprzedaże :D
:ok: :smile: :koszulka: Biore popcorn i czytam :D


Juve, storia di un grande amore
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 11:20

MOże to nawet lepiej, że zdarzyło się teraz. Bo lament już się zaczął, ale nawet ze strony klubu tj. zawodników czy Maxa i czuje, że w związku z tym wyjda zmotywowani bardzo mocno na finał CI, a tak to byłoby takie pitu - pitu w ostatnich meczach sezonu.


mibor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2013
Posty: 551
Rejestracja: 23 października 2013

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 11:41

Robaku pisze:MOże to nawet lepiej, że zdarzyło się teraz. Bo lament już się zaczął, ale nawet ze strony klubu tj. zawodników czy Maxa i czuje, że w związku z tym wyjda zmotywowani bardzo mocno na finał CI, a tak to byłoby takie pitu - pitu w ostatnich meczach sezonu.
w zeszłym roku było podobnie, bęcki od Parmy... bywa... mnie bardziej interesuje finał CI, 3:0 by mnie usatysfakcjonowalo i hattric Asamoaha, ciekawe czy dalej było by ,, sprzedac Asamoaha jest beznadziejny" :lol:


Juve, storia di un grande amore
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 11:44

Wczorajszy mecz tylko potwierdził to co wiadomo od dawna- bez Pogby nasz środek pola nie istnieje.Na 8 środkowych pomocników do gry na najwyższym poziomie mieliśmy 2,5 a teraz mamy 1,5 czyli Pogbę i niepewnego zdrowotnie Khedire.


1 Pogba pewniak,lider
2 Marchisio kontuzjowany,
3 Khedira zdolności ma ale brak zdrowia
4 Lemina młody zdolny na kredycie zaufania
5 Hernanes - najbardziej niedoceniony,w przeciwieństwie do tych poniżej potrafi rozegrać,bić wolne i uderzyć z obu nóg.2 najleosze mecze z Man City i FCB
6 Asamoah- to już nie to co kiedyś, od 2 lat bezużyteczny
7 Sturaro - odbierz i podaj dalej,ratuje go tylko że jest jeszcze młody i jest Włochem a tych mamy coraz mniej.
8 Pereyra - gdyby był w formie Max rozważałby zmianę formacji ale nie jest od dawna.Zwykły ligowiec z jednym przyzwoitym sezonem obok wielkich gwiazd.Dostał szansę,której nie wkorzystał.W tym momencie powinien być numerem 3 i zdecydowanie wyżej od Leminy który jest w takiej sytuacji jak Roberto rok temu.

Za dużo mamy graczy " może coś jeszcze z niego będzie " a za mało pewnych elementów.Wczoraj było to widać.Oprócz 1,2 i 4 wszyscy nadają się do sprzedania.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 15:47

nie płaczcie już, mecz o nic. Najbardziej mnie śmieszą komentarze że rezerwowi dostali szansę żeby się pokazac to dlaczego sie nie starali? HAhahah A dla kogo mieli się starać dla forumowiczów juvepoland. Mecz o nic takze nikomu nie zalezało, zreszta jak grac jak zmienia sie połowę składu, a podstawowi gracze mieli w..ne. Akurat Asa zagrał dzisiaj najlepiej z trójki pomocników, miał prostopadłe podanie do Zazy, który tego nie wykorzystał oraz pare dobrych przerzutów. Lemina zagrał przecietnie, żadnej kreatywności, wszystkie bezpieczne podania, dlatego nie popełniał błędów.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 15:52

Dla kogo mają się starać? Dla nas, dla kibiców. Rezerwowi Juve nie zarabiają groszy , zarabiają grubo średnio ponad 5-6 mln złotych rocznie. I ich psim obowiązkiem jest dawać z siebie co najlepsze w każdym meczu, kiedy ubierają biało-czarne trykoty.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 16:04

Rezerwowi graja przede wszystkim o swoja przyszlosc. Niby kiedy mieliby potwierdzic swoja przydatnosc dla klubu jak nie w meczach, w ktorych... graja? Ci zelazni rezerwowi wystepuja na tyle rzadko badz w na tyle niewielkim wymiarze czasowym, ze powinno im zalezec zawsze, niezaleznie od okolicznosci.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 17:21

Kadziel pisze:Jest skład, jaki chciałem więc będzie 6:0, hat-trick Dybali, dwie bramki Zazy i jedna Asa. :prochno:
:facepalm: Ale mnie poniosło ! Jak górnika przy wypłacie. :rotfl:

Zawiodłem się wczoraj trochę na rezerwowych.To, że są bez formy było wiadomo, ale nie spodziewałem się, że aż tak. Najbardziej podobała mi się gra Sturaro, w sensie zauważyłem, że w końcu miał większy udział w akcjach ofensywnych i mocno się starał. Niestety bez większych efektów. Lemina niewidoczny to i błędów żadnych nie zauważyłem poza jedną stratą w środku. Asa poza jedną fajną piłką też niewiele pokazał. Pereyra po wejściu wiele nie zmienił grał podobnie do Sturaro. Zaza z Dybalą wyglądali, jakby grali ze sobą pierwszy raz. Na początku Zaza odgrywał Dybali piłkę przed niego to Paulo zostawał w miejscu, a potem odwrotnie :confused:. Najgorsze jest to, że oni często dublują swoje pozycje, obaj są lewonożni i obaj lubią ustawić się bliżej prawej strony i próbować zejść do środka ze strzałem i wczoraj sobie w tym przeszkadzali.
Najbardziej mnie wczoraj wkurzył Bonucci :angry: Nawet nie chodzi o ten piękny ślizg przy drugiej bramce, ale o walkę z Tonim... Dawno nie widziałem takiego bezjajecznego występu Leo. Podbiegał do Luki, macał go, buziak w lewy policzek, buziak w prawy, ale powalczyć o piłkę nawet faulując nie łaska ? Ja wiem, że to był jego ostatni mecz, ale do cholery to nie impreza urodzinowa tylko MECZ PIŁKARSKI ! (Wiem, że o pietruszkę, ale wciąż mecz).

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, gdzie widzicie kontrowersje przy karnym dla Hellas ? Przecież Sandro wjechał w typa, jak dzik w pomidory nie dotykając piłki. Może złe powtórki oglądałem, ale naprawdę wydaję mi się, że arbiter podjął słuszną decyzje.


jpjp5

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 września 2011
Posty: 253
Rejestracja: 12 września 2011

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 17:55

Cabrini_idol pisze:Dla kogo mają się starać? Dla nas, dla kibiców. Rezerwowi Juve nie zarabiają groszy , zarabiają grubo średnio ponad 5-6 mln złotych rocznie. I ich psim obowiązkiem jest dawać z siebie co najlepsze w każdym meczu, kiedy ubierają biało-czarne trykoty.
A rząd ma podejmować decyzje tak aby ludziom żyło się dobrze. Przestań się oszukiwać. Piłkarze grają przede wszystkim dla siebie.

@Cavallano
Kiedy mieliby pokazać swoją przydatność?? Hmm może na treningach. Prawda jest taka że dostali tę szansę tylko przez to że połowa składu się wykartkowała, jest to mecz o nic, grają ze spadkowiczem nawet jak się pokażą z dobrej strony to i tak nie zdobędą miejsca w pierwszym składzie. Ten mecz to dla nich łaska.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 09 maja 2016, 22:32

Vincitore pisze:Jaki by to nie był skład, to mam nadzieję, że wstydu sobie nie narobimy jak rok temu w Parmie, gdzie ograła nas niemalże zdegradowana drużyna.
Czułem.

Pal licho suchy wynik, szkoda serii bez porażki i rekordu straconych bramek.

Warto też pochylić się chwilę nad grą dublerów. Nie wymagałem od nikogo jakiejś wielkiej sprężary w tym meczu, bo wiem jak wyglądały zawsze te mecze po wygraniu mistrzostwa. Zero animuszu z naszej strony, a przecież niektórzy z aktorów wczorajszego meczu nie mają zbyt wielu minut w tym sezonie, więc siłą rzeczy powinno im się chcieć. Rozumiem jeszcze takiego Dybalę, który siły w tym sezonie zostawił gdzie indziej (inna sprawa, że takiego Zazę faktycznie nakrył czapką). Kiepsko zwłaszcza Asamoah, sporo strat w tym kilka takich w stylu Felipe Melo.

No i fakt na który często zwracam uwagę - o ile długości Pogba przerasta wszystkich w naszym środku pola było wczoraj widać.

Jedyny plus jak dla mnie to Rugani w poszczególnych fragmentach meczu. Rośnie chłopak z minuty na minutę. Brawo.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 06:36

Kadziel pisze:
Kadziel pisze:Jest skład, jaki chciałem więc będzie 6:0, hat-trick Dybali, dwie bramki Zazy i jedna Asa. :prochno:
:facepalm: Ale mnie poniosło ! Jak górnika przy wypłacie. :rotfl:
Mnie też poniosło z moim typem w typerze właśnie trochę tez dzięki Tobie i twojej opinii :) ;) choć nie był on aż tak bardzo wygórowany. Byłem jednak pewny, że Hellas strzeli jakaś bramkę.
Kadziel pisze:Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, gdzie widzicie kontrowersje przy karnym dla Hellas ? Przecież Sandro wjechał w typa, jak dzik w pomidory nie dotykając piłki. Może złe powtórki oglądałem, ale naprawdę wydaję mi się, że arbiter podjął słuszną decyzje.
Dobrze widziałeś i oceniłeś ta sytuację? Czy tam Sandro w ogóle zrobił jakiś ruch do przeciwnika? On tam tylko stanął a rywal sam z premedytacją zahaczył o jego nogę. W żargonie koszykarskim można byłoby chyba mówić takim o faulu w ataku a nie o faulu zawodnika broniącego. Jak dla mnie zdecydowany błąd sędziego.
Vincitore pisze:Pal licho suchy wynik, szkoda serii bez porażki i rekordu straconych bramek.
No właśnie, które to byłoby zwycięstwo 11 czy 12? Licząc jeszcze ostatni mecz z Sampdorią niewiele potrzeba byłoby znowu na początku przyszłego sezonu do pobicia rekordu zwycięstw w Serie A. No cóż demony z Parmy z tamtego sezonu ponownie dały znać o sobie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 09:06

No i Max się zdenerwował. W sobotę festa po meczu z Sampdorią odbędzie się tylko na stadionie, wyjazdu autobusem na Turyn nie będzie. Allegri obawia się o utratę koncentracji przed finałem z Milanem.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 10:36

Vincitore pisze:No i Max się zdenerwował. W sobotę festa po meczu z Sampdorią odbędzie się tylko na stadionie, wyjazdu autobusem na Turyn nie będzie. Allegri obawia się o utratę koncentracji przed finałem z Milanem.
O takim scenariuszu pisalo sie juz na samym poczatku, tuz po zdobyciu tytulu. Pierwsze doniesienia byly takie, ze wstrzymamy sie ze swietowaniem do finalowej potyczki z Milanem. Nie bylo tak czasem w zeszlym roku? Nie pamietam juz dobrze, ale pilkarze machali dwoma pucharami. :smile: Teraz o utrate koncentracji bardzo latwo, a szkoda by bylo przegrac ze slabszym rywalem, jak swego czasu z Napoli (wowczas nasi mieli wyraznie dosc po tej calej popijawie).


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 10 maja 2016, 14:28

zbysioJuve pisze:
Kadziel pisze:Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, gdzie widzicie kontrowersje przy karnym dla Hellas ? Przecież Sandro wjechał w typa, jak dzik w pomidory nie dotykając piłki. Może złe powtórki oglądałem, ale naprawdę wydaję mi się, że arbiter podjął słuszną decyzje.
Dobrze widziałeś i oceniłeś ta sytuację? Czy tam Sandro w ogóle zrobił jakiś ruch do przeciwnika? On tam tylko stanął a rywal sam z premedytacją zahaczył o jego nogę. W żargonie koszykarskim można byłoby chyba mówić takim o faulu w ataku a nie o faulu zawodnika broniącego. Jak dla mnie zdecydowany błąd sędziego.
Obaj zrobili ruch do piłki z tym, że zawodnik Hellas trafił w piłkę, a Sandro w jego nogę (swoją drogą nieźle się wygięła ta noga, aż mnie zabolało). Dla mnie oczywisty faul, choć trudny do wyłapania, bo w pierwszej chwili wygląda, jakby obaj trafili w piłkę.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 11 maja 2016, 06:06

Kadziel pisze:
zbysioJuve pisze:
Kadziel pisze:Mógłby mi ktoś wytłumaczyć, gdzie widzicie kontrowersje przy karnym dla Hellas ? Przecież Sandro wjechał w typa, jak dzik w pomidory nie dotykając piłki. Może złe powtórki oglądałem, ale naprawdę wydaję mi się, że arbiter podjął słuszną decyzje.
Dobrze widziałeś i oceniłeś ta sytuację? Czy tam Sandro w ogóle zrobił jakiś ruch do przeciwnika? On tam tylko stanął a rywal sam z premedytacją zahaczył o jego nogę. W żargonie koszykarskim można byłoby chyba mówić takim o faulu w ataku a nie o faulu zawodnika broniącego. Jak dla mnie zdecydowany błąd sędziego.
Obaj zrobili ruch do piłki z tym, że zawodnik Hellas trafił w piłkę, a Sandro w jego nogę (swoją drogą nieźle się wygięła ta noga, aż mnie zabolało). Dla mnie oczywisty faul, choć trudny do wyłapania, bo w pierwszej chwili wygląda, jakby obaj trafili w piłkę.
Szczerze, to tylko posiłkowałem się opinią po obejrzeniu powtórki w czasie meczu. Teraz jednak po obejrzeniu kilku powtórek muszę przyznać, ze jednak w pewnym sensie masz rację może z jednym małym wyjątkiem, że to jednak chyba nie Sandro trafił w jego nogę a sam zawodnik z Verony umiejętnie wykorzystał sytuację i wpadł na nią. Także niewątpliwie masz rację jednak mi się wydaje, że większość arbitrów nie użyła by w tej sytuacji gwizdka ot taka stykowa sytuacja. Nie mniej jednak gra Juventusu była w tym spotkaniu tragiczna i czy ten karny mógł być podyktowany czy nie to chyba nie ma już większego znaczenia.


Zablokowany