Serie A 15/16 (35): Fiorentina 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 10:56

Cabrini_idol pisze:0-2


Kolejny podobny mecz jak ten z Lazio. Może Fiorentina troszkę lepsza ale za to bez formy. Pieczętujemy scudetto i czekamy na finał CI i kolejne losowanie grup LM :cwaniak:
Fiorentina jest jedyną drużyną w obecnym sezonie Serie A, która strzeliła gole we wszystkich meczach na własnym terenie. Teraz są raczej w kiepskiej formie, ale na wygraną do zera raczej bym nie postawił.


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 12:14

Dragon nie mylę się, że wpisałeś chorobę Sturaro do licznika kontuzji? Przecież to nie jest zależne od nikogo... Tak jak grypa, sraczka czy rzygaczka... Zaczynam mieć wrażenie, że wyliczanie kontuzji sprawia ci przyjemność.


Co do meczu, to liczę na 9. zwycięstwo z rzędu. Z cichą nadzieją, że zakończymy sezon samymi zwycięstwami i tak samo zaczniemy następny...

Aha w przypadku naszej wygranej liczę również na wygraną Napoli. Jakoś wątpię, że nawet w przypadku 3 pkt dla Romy, Rzymianie ich przegonią, a miło by było świętować Scudetto na JS po meczu z Carpi.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 12:47

Kamex22 pisze:Dragon nie mylę się, że wpisałeś chorobę Sturaro do licznika kontuzji? Przecież to nie jest zależne od nikogo... Tak jak grypa, sraczka czy rzygaczka... Zaczynam mieć wrażenie, że wyliczanie kontuzji sprawia ci przyjemność. i.
Długo się zastanawiałem, uznałem, że skoro piłkarz nie jest w kadrze meczowej przez zdrowie ( nie sprawy osobiste jak Evra) to jest to jakiś powód. Oczywiście, że to nie jego wina, nie wypisywałem sraczki Evry, mdłości Moraty itp. Nie ma go kadrze, nawet pomijając zawieszenie. Mogę to oczywiście pominąć.

Fragment O tym, że sprawia mi to przyjemność pominę, bo to zbyt płytkie.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 14:36

Od epickiego 0:5, którym rozpoczęliśmy marsz po pierwsze Scudetto w erze Conte, nie wygraliśmy w Serie A na Artemio Franchi. Owszem, zeszłoroczna wygrana w Coppa Italia smakowała wyśmienicie, ale nasz blians w lidze to 0-2-1 od tamtego momentu. Fajnie byłoby zdobyć ten teren, chociaż nie ukrywam, że ewentualne Scudetto świętowane w domu przez naszych zawodników mnie nie zadowoli. Wolę pooglądać jak na murawie strzelają szampany od jakichś pozowanych fotografii na instagramie.

Szczerze to jeszcze kilka miesięcy temu bałem się co to będzie, gdy będziemy szli łeb w łeb z Napoli i przyjdzie nam pojechać do Florencji. Dzisiaj podchodzę do tego meczu bez żadnych emocji, nawet jeżeli nie wygramy to krzywda nam się nie stanie. Nie lubię takich spotkań bez zbędnej stawki, ale jeszcze niedawno oddałbym za to byśmy mieli taki komfort więcej niż królestwo.

Viola tak na dobrą sprawę zablokowała się w meczu z nami, wówczas byli wiceliderem, a od tamtej pory identyfikują się bilansem 7-6-5, więc wygląda mi to na ekipę ze środka tabeli. Wiadomo jak jest jednak we Florencji, stadion nabity po brzegi przez gawiedź, bo przyjeżdża Juventus, nawet gdyby byli na 14 miejscu i grali o nic to byłoby ciężko. Damy sobie radę, chociaż nie wierzę byśmy prowadzili grę w tym spotkaniu, Sousa kontynuuję pracę Montelli i stawia na grę atakiem pozycyjnym. Lepiej się przyczaić za podwójną gardą.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 14:44

Trzeba wierzyć w siłę Juventusu! Po meczu z nami posade stracił Mihajovic. Potem Lazio po dwóch zwycięstwach z rzędu bez straty gola dostaje od nas trójkę. Fiora przez cały sezon nie umie ustabilizować formy. Rorwalmy ich! Lichstainer :facepalm2:

Marzy mi się Alex- Juan i Paulo- Alvaro. Totalne zaskoczenie- totalny rozpiździel.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 15:39

PlanetJuve pisze:Marzy mi się Alex- Juan i Paulo- Alvaro. Totalne zaskoczenie- totalny rozpiździel.
Taa, i żadnego napastnika w polu karnym, bo Dybala i Morata cofają się po piłkę bardzo głęboko i dlatego też nigdy nie grają razem.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 17:45

uwaga uwaga hiehiehie
Kielon niepowołany z powodu lekkiego zwichnięcia jego kolana, tak donosi dobrze poinformowany Agresti


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 18:31

Dragon pisze:Mogę to oczywiście pominąć.
Zdecydowanie nie powinieneś tego uwzględniać w kontuzjach.

Jutro będzie ciężko, bo we Florencji zawsze gra się ciężko. Nie od dziś wiadomo, że Viola bardzo się mobilizuje na mecze z nami i kibice będą od nich wymagać 100% zaangażowania. Patrząc, zaś na sama formę obu zespołów to Viola raczej nie powinna mieć zbyt wiele do powiedzenia.
Skład na jutro: Gigi-BBR-Cuadrado Khedira Lemina Pogba Evra-Dybala Mandzu i powinno być gicior.
Mam nadzieję, że scudetto zdobędziemy dopiero w majówkę, bo w poniedziałek nie będę mógł się uchlać ze szczęścia. :prochno:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 18:51

Mecz na pewno łatwy nie będzie, Fiołki zepną poślady może być fajne widowisko, niby wynik Malo istotny bo już po ptakach,ale każdy z nas wie ze liczy sie tylko zwycięstwo. Niech strzela Dybala ile wlezie, do tego Pogba i Sandro.


P.s Ciekaw jestem ile szyb nam w autobusie wybije ta gawiedź z Florencji.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 19:20

Według mnie jutro spokojnie wygramy. Fiorentina już o nic nie gra. Mają aż 9 pkt straty do LM i 6 pkt przewagi nad Milanem. To czy zajmą 4. czy 5. miejsce robi im niewielką różnicę. My z kolei jesteśmy w dobrej formie i chcemy jak najszybciej zakończyć ten sezon. W poniedziałek z kolei Roma zrobi wszystko, by ograć na Olimpico Napoli. Rzymianie przy wygranej mają jeszcze spore szanse na 2. miejsce, które da im awans do LM. Przy 3. miejscu będą musieli przejść kwalifikacje, które w obecnej formule wcale nie są takie łatwe dla włoskich klubów. Przewiduję, że w poniedziałek będziemy świętować piąte z rzędu Scudetto. Jakże smaczne, gdyż po 10 kolejkach mieliśmy -11 pkt do liderującej Romy, -10 do Napoli, Fiorentiny i Interu.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 22:06

http://www.tuttojuve.com/live-tj/live-f ... deo-292222

Polecam filmiki :) Nasi fani zawładną jutro Florencją. Jak tu nie dawać z siebie wszystkiego dla tej koszulki :juve:


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2016, 23:44

PlanetJuve pisze:http://www.tuttojuve.com/live-tj/live-f ... deo-292222

Polecam filmiki :) Nasi fani zawładną jutro Florencją. Jak tu nie dawać z siebie wszystkiego dla tej koszulki :juve:
Dokladnie, jak tu nie oddać wszystkiego dla tej koszulki.... El Capitano !!!!


JBł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 grudnia 2015
Posty: 133
Rejestracja: 06 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:28

Zullani:
La Juve a cena con il 3-5-2
Buffon
Barzagli
Bonucci
Rugani
Lichtsteiner
Khedira
Lemina
Pogba
Evra
Dybala
Mandzukic

Dlaczego Lichtsteiner i Evra? Bo trochę to wygląda jakbyśmy mieli się murować...


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:33

Skoro ma grać Evra to liczyłem ze pogra chociaż Cuadrado od poczatku. Stawiam 1:0, af kors dla Nas.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 19:46

Kurde kwadratowe skrzydła :confused:


Zablokowany