Serie A 15/16 (35): Fiorentina 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:36

Znowu będzie gadanie w Italii, że pomaga się Juve, a Viola i Napoli jutro polecą do sądu wnioskować o Serie B dla Juve :D

Spalonego nie było, więc tam powinno być 1-0, karny też powinien raczej być, Rugani najpierw traci krycie, a później się ratuje ciągnięciem koszulki :whistle:

Bramka cud miód malina!


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:37

Antichrist pisze:Dobry mecz, chociaż sędziowanie jest ewidentnie pod nas dzisiaj. Kapitalna akcja bramkowa. :) Czekam na drugą połowę.
Tagliavento zawsze tak sędziuje. Zazwyczaj wszystko przeciwko Juve, dzisiaj dla odmiany wszystko pod nas.

Pogba kott :ok:

Evra cienias :think:


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:37

Końcówka akurat mi się przycięła więc dwa pytania:
1. Czy faktycznie powinien być karny dla Fiorentiny?
2. Co to była za akcja, że komentator ekscytował się "JAKIM CUDEM NIE MA GOLA?! OMG!!!!!"


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:38

Dobra akcja bramkowa, Mandżukić się rozkręca, natomiast Viola ma prawo czuć się okradziona. No niestety, ale nawet jeśli wygramy, to niesmak pozostanie...bardziej sprawiedliwe byłoby 1-1, a komentatorzy mówią też o niepodyktowanym karnym dla Fiorentiny - jeszcze nie widziałem powtórek więc się nie wypowiadam.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:38

Wojtek pisze:Znowu będzie gadanie w Italii, że pomaga się Juve, a Viola i Napoli jutro polecą do sądu wnioskować o Serie B dla Juve :D

Spalonego nie było, więc tam powinno być 1-0, karny też powinien raczej być, Rugani najpierw traci krycie, a później się ratuje ciągnięciem koszulki :whistle:

Bramka cud miód malina!
Aczkolwiek Dybala 2x wyłapał soczystego łokcia i także zero reakcji, oczywiście komentatorzy to kompletnie ignorowali. Sędzia jest po prostu słaby. Ale z tym spalonym to znowu bez przesady ma ułamek sekundy na reakcję a tutaj było na styk, takie coś właśnie trzeba rozstrzygać na video.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:39

Bramka dla Fiorentiny jak najbardziej prawidłowa. Świetna szybka akcja..
Pogba asysta i ten key pass do Khediry :bravo: Numer "10" już nie jest dla niego ciężarem. On MUSI Z NAMI ZOSTAĆ! Makiavel płacz :cwaniak:
Ja chcę tylko zobaczyć Juana na jego byłym stadionie jak hasa , bo Lichego coś opętało..


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:40

Gol Fiore prawidlowy i sedzia mogl i nawet powinien gwiznac karny po faulu Ruganiego. Oby nie bylo takich pomylek w drugiej polowie.
Bramka po pieknych dwoch podaniach !


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:40

Tagliavento chyba chce się zrehabilitować ze wszystkie poprzednie mecze w których nam sędziował. Spalony i karny. Jest jak się spodziewałem. Viola gra na 100%, prowadzi grę i gdyby nie sędziowie mogłaby wygrywać/remisować. Wyglądają trochę lepiej od nas. Szkoda tego złego przyjęcia Khediry po podaniu Pogby, bo mogła być ładna bramka.

PS: Pogba jest nieoceniony. :bravo:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:40

Sędzia dno, przyznaję, że pod nas bo bramka prawidłowa nieuznana i nieodgwizdany karny dla Violi. Znowu będzie pitolenie, że po kontrowersjach ale tym razem zdziwiony nie będę bo to prawda. Jedyny pozytyw tego meczu póki co to podręcznikowa akcja po której padła bramka. Prowadzimy ale niestety przy ewidentnej pomocy sędziego - kretyna !


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:40

http://www.diggita.it/modules/auto_thum ... mb_big.jpg

buthurt całych WŁOCH. Tak, lubię to jak cholera.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2016, 21:41 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:41

Prowadzimy po świetnej akcji Khedira-Pogba-Mandzukić, chociaż mogliśmy przegrywać.

Sędzia zabrał Fiorentinie gola, który poszedłby na konto Bonucciego - środkowy obrońca nie wychodzi tak na raz, bo może się minąć z piłką, co właśnie wtedy nastąpiło.

Karny w 44 minucie? Raczej nie, chociaż pewności nie mam, ale jak gracz gospodarzy tego nie strzelił? :shock: .

A gdzie kartka za uderzenie Dybali łokciem w 45 minucie?

Ogólnie: błędy w obronie, brak skrzydeł (Evra chociaż miał 2 odbiory a obecności Lichego na boisku nie skomentuję :facepalm: ), dużo przechwytów i odbiorów Leminy, chociaż często nie wie co zrobić z odebraną piłką, w ofensywie trochę mało - Mandzukić mniej widoczny od Dybali, Pogby czyt nawet Khediry, ale gola strzelił.

Trzeba koniecznie podwyższyć, bo sędzia, żeby się "zrehabilitować" za nieuznanego gola da Fiorentinie karnego z kapelusza.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:41

Spalonego nie było, a karny się moim zdaniem należał. Rugani wyraźnie przegrał walkę o pozycję z Alonso. Małe niesmak pozostanie tak czy inaczej...


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:42

Nasze atomowe skrzydła są cienkie jak polsilver. Pytanie dnia, ile dośrodkowań Evry było w miare celnych? Zresztą Rysia też można podliczyć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:43

Alonso również trzymał Ruganiego opadając. ŻADNEGO karnego nie było.
Ostatnio zmieniony 24 kwietnia 2016, 21:43 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2016, 21:43

Gandalf8 pisze:Trzeba koniecznie podwyższyć, bo sędzia, żeby się "zrehabilitować" za nieuznanego gola da Fiorentinie karnego z kapelusza.
Niech da im nawet z kapelusza bo takiego zwycięstwa nie chcę - serio :mad2:


Obrazek
Zablokowany