Serie A 15/16 (34): JUVENTUS 3-0 Lazio

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 13:48

Wygrac i uniknac kolejnych kontuzje.
Lazio nie gra o nic ale jej pilkarze chetnie by przerwali swoja negatywna passa na Juventus stadiom.
Wygrana nas zblize do kolejnego scudetto tak ze warto wykorzystac atut wlasnego i spokojnie zagrac z Fiorentina za kilka dni.
Forza :juve:


Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 16:33

Kurde tak się nastawiłem na ten mecz że spokojnie oglądnę w TV, piwko w lodówce a tu lipa :angry: Pozostają jakieś ruskie linki :mad2:


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 18:04

Ozob przekonałes mnie, choc chciałbym zobaczyc Asę na pozycji Markiza, to mogłoby dać kolejną szanse do rotacji, jeśli Asa pojawił sie na wahadle i dałsobie radę, to znaczy ze i na regiscie by ogarnął.

Podobno ostatnie informacje są takie, ze startuje Hernanes. No nie jestem z tego zadowolony, ale no cóz.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 18:49

Robaku pisze:Podobno ostatnie informacje są takie, ze startuje Hernanes. No nie jestem z tego zadowolony, ale no cóz.
Hernanes ?! :mad2: to my z nim jeszcze jakieś nadzieje wiążemy ? Koleś jest gorszy od Padoina (z całym szacunkiem do Simone), a ma grać kosztem zawodników zwyczajnie lepszych, młodszych z perspektywą rozwoju (Lemina, Sturaro, Asamoah). Allegri na konferencji powiedział, że Mario musi się poprawić jeszcze w defensywie, ale na ten moment i tak zjada Hernanesa w tym aspekcie, w ofensywie zresztą też... :facepalm:
Sturaro nie jest rozgrywającym, ale spokojnie można wstawić Khedire na registe, a Sturaro z prawej strony. Identycznie sytuacja się ma z Kwado, choć jego bym wypróbował na rozegraniu.
No nic. Mam nadzieję, że brazol nie zagra w tym meczu, ani w żadnym innym w tym sezonie.

Wyjść dziś na pełnej mocy, zdominować przeciwnika, objąć szybko prowadzenie i dążyć do strzelenia kolejnych bramek bez zbędnego p..., choć znając naszych chłopaków będzie: Strzelenie bramki i nuda :confused:
No chyba, że Lazio dziś pokaże coś ciekawego, co nie jest wykluczone. Niemniej liczę na dobry mecz w naszym wykonaniu i 2:0 może jakimś cudem 3:0, ale koniec końców 1:0 też mnie zadowoli. :prochno:


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 19:28

Hernanes was dzisiaj zaskoczy.
Z całą pewnością nie jest gorszy od Padoina, Sturaro czy Leminy...


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 19:36

O ile kocham Maxa :) Uważam go za świetnego trenera. Tak nie rozumiem jego decyzji niektórych.

Właśnie teraz, szczególnie powinien dawać szanse Mario L. Niech się chłopak wykaże i to jak najwięcej. No a koniec końców, mogło by się okazać, że jedno wzmocnienie na kolejny sezon już mamy, a Marsylia pluła by sobie w brodę że na tylko tyle ustalony jest jego wykup. Chłopak w ostatnim meczu nie był zbyt widoczny, no ale wszedł na pozycje Marchisio i przejął jego rolę - Claudio też bywa niewidoczny. Liczę jednak że go zobaczymy dziś, a on sam okrasi swój występ, tak jak w Bergamo.

Co do Asamoaha, najlepszy nasz transfer z Udinese, nie mogę tego przeboleć że tak go zniszczyły kontuzje. Ponieważ po opuszczeniu lewej flanki miał ogromną szanse na rozwój...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 19:54

#Juventus starting XI:

Buffon
Barzagli, Bonucci, Rugani
Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro
Mandzukic, Dybala


Obrazek
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:01

Hernanes i Lichtsteiner :doh: Liczę na zmiany w drugiej połowie Leminy i Cuadrado. Chyba że Szwajcar i Brazol zaskoczą pozytywnie, ale wątpię :roll:

Może nasi powtórzą wynik meczu z Palermo. Byłoby fajnie, oczywiście bez żadnego upokarzania rywala, haha!


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:06

Dobrze że gra Dybala i Dzik - gwarancja minimum jednego gola.
Szkoda że nie Eleven nie transmituje tego meczu :prochno: tutaj ruski sopcast, z którego najprawdopodobniej będe korzystać: http://lfootball.ws/1518-juventus-lazio.html


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:38

MCL pisze:Dobrze że gra Dybala i Dzik - gwarancja minimum jednego gola.
Szkoda że nie Eleven nie transmituje tego meczu :prochno: tutaj ruski sopcast, z którego najprawdopodobniej będe korzystać: http://lfootball.ws/1518-juventus-lazio.html
Aż się wkurzyłem że nie będzie bo tydzień temu patrzyłem i pokazywali żę będzie nawet w tele tygodniu jest pokazane ze Juventus - Lazio


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:42

Hernanes i Lemina to podobny kaliber w tym sezonie, więc trochę nie rozumiem tego szumu odnośnie Brazylijczyka w podstawie. Żaden z nich szału nie robi i obaj przeplatają mecze słabsze ze średnimi i niezłymi. Panującego tutaj powszechnie fejmu Leminy, przyznam szczerze, nie rozumiem, mimo iż w początkowej fazie sezonu sam go broniłem. I w sumie nadal uważam, że nie należy go zbyt szybko skreślać i jeśli będzie możliwość pozyskania go na korzystnych warunkach, to warto mu dać szansę w przyszłym sezonie. Wydaje mi się jednak, że w oczach niektórych użytkowników Gabończyk po akcji z Atalantą i informacjach o zainteresowaniu Wengera urósł do rangi nad wyraz wielkiego talentu.

Ciekaw jestem kiedy wreszcie Sturaro ruszy znów tyłek z ławki. :co?:


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:44

Jojczycie na brak meczu na Eleven, a gdyby ów byl jednak tam pokazywany, to jojczelibyscie, ze komentatorzy sie nie znaja i plota jakies bzdury z kosmosu. Tak zle i tak niedobrze.

Chcialem zauwazyc, ze odkad Pogba zmienil ta idiotyczna fryzure na normalna, to gra o wiele lepiej :hellyes: Jedziemy z nimi!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
RSelevan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 lutego 2010
Posty: 193
Rejestracja: 02 lutego 2010

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:46

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Oj! Spieszmy się kochać sezon, tak szybko się kończy... Jeszcze tylko 5 meczy + finał Coppa Italia...

Liczę na zwycięstwo godne Mistrza! Żałuje że Morata nie zagra, chłopak się bardzo rozkręca i teraz w każdym meczu wraz z Pogbą napędzają ten zespół. No ale za to Alvaro zagra z Violą ;) Świetnie że zagra Sandro, fatalnie że na prawej zapewne Lichy. Fajnie by było gdyby Dybala coś strzelił. Trzeba statystyki indywidualne podkręcać!

Pogba uwielbia grać przeciwko Lazio! No i mam nadzieje że zobaczę dzisiaj znów jakąś magie swojego ulubieńca! :C

Fino Alla Fine!

:juve: !
To miło że się rozkręca, kiedy już praktycznie o nic nie gramy. Fajnie za to załatwił CL.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 20:51

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6201
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2016, 21:34

Full control. Tyle w temacie.


Zablokowany