Serie A 15/16 (33): JUVENTUS 4-0 Palermo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 11:19

Obrazek Obrazek Obrazek

Czas:
Mecz 33. kolejki Serie A 15/16: JUVENTUS - Palermo

Miejsce:

Turyn - Juventus Stadium (41 254)

O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 4
Remisów: 3
Przegranych: 9


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 3
Remisów: 4
Przegranych: 9


Ostatnie mecze:
(10.04.2016)- Palermo 0:3 Lazio (Serie A)
(03.04.2016) – Chievo 3:1 Palermo (Serie A)

(19.03.2016)- Empoli 0:0 Palermo (Serie A)
(13.03.2016) – Palermo 0:1 Napoli (Serie A)
(06.03.2016) – Inter 3:1 Palermo (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Alberto Gilardino (8 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Franco Vázquez (7 asyst w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: Quaison
Zagrożeni zawieszeniem: Goldaniga, Struna
Kontuzjowani: Struna

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 12
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 12
Remisów: 2
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(09.04.2015)- Milan 1:2 JUVENTUS (Serie A)
(02.04.2016)- JUVENTUS 1:0 Empoli (Serie A)
(20.03.2016) - Torino 1:4 JUVENTUS (Serie A)
(16.03,2016)- Bayern Monachium 2:2 (dog.4:2) JUVENTUS
(11.03.2016)- JUVENTUS 1:0 Sassuolo (Serie A)
(06.03.2016) - Atalanta 0:2 JUVENTUS (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (14 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana, 2 gole w Coppa Italia)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (8 asyst w Serie A), Paul Pogba (8 asyst w Serie A)
Obrazek Obrazek

Zawieszeni: - Zaza
Zagrożeni zawieszeniem: Sturaro, Hernanes, Morata, Pogba, Lichtsteiner, Mandzukic
Kontuzjowani: Caceres, Pereyra, Chiellini

HISTORIA SPOTKAŃ Z PALERMO

Przewidywane składy
Obrazek

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
Eleven Sports.

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE
Ostatnio zmieniony 17 kwietnia 2016, 17:50 przez Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 11:33

Pewnie wygrac to spotkanie bo jest szansa ze Napoli straci punktow z Interem.
Czy Dybala jest w pelni zdrowy? Co z Pereyra znow nie moze zagrac?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8597
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 11:48

Jedziemy z nimi i piąte scudetto z rzędu praktycznie stanie się faktem bo Napoli nie wygra z interem.


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 12:09

Coś czuję że Dybala pyknie ze 2 bramki swojemu szalonemu prezydentowi. Po 3 pkt.

Edit : Cabri :ok:
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2016, 12:13 przez Hed, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 12:11

Hed pisze:Coś czuję że Dybala pyknie ze 2 bramki swojemu byłemu szalonemu prezydentowi. Po 3 pkt.
fix ;)

Chyba jednak będzie łatwo i przyjemnie. Khedira wraca, Dybala wraca. Palermo na deskach. Mecz na JS. Ale zaraz i tak ktoś wpadnie i powie, że to będzie ciężka przeprawa :prochno:


Obrazek
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 15 kwietnia 2016, 12:53

No to wpadam :cooler: Ciezka przeprawa moze byc tylko wtedy, jesli zlekcewazymy rywala, co w naszym wykonaniu jest czeste. Pod slowem 'ciezka' rozumiem meczenie buly do 85min. w ktorej to Dybała strzela gola na 1:0 i takim wynikiem spotkanie sie konczy. Wierze natomiast, ze nasi nie oleja Palermo, ale jednoczesnie zagraja na luzaku i z polotem, co zapewni nam 3:0 win. Meczu niestety nie obejrze, bo gowniana godzina.


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 15:52

Jak widzę tego Evre w awizowanych składach, przelatuje mi przez myśl - a czasem wypowiadam na głos - solidna wiązanka niewybrednych najdosadniejszych wulgaryzmów :angry: Czasem z owego powodu mam ochotę by nie przedłużali z nim umowy. Nie jest tak że typa nie lubię, bo go lubię - ale skoro trzymać Sandro na ławce, to może posadźmy Buffona, Bonucciego, Pogbe, Marchisio i Dybale w pełni formy? Tak czy siak liczę na fajny wynik - no bo co już zostało? Liczę na dublet Moraty i bramkę Pogby - Dybala też niech coś dołoży. Trzeba trochę statystyki indywidualne podkręcić. Żadne 1-0 czy 2-0 mnie nie interesuje, gramy już tylko na 1 froncie! Finał PW jest po zakończeniu rozgrywek.

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 17:31

Wraca Bonu, wraca Khedira- amulet zespołu to dawać atomowe skrzydła i nie ma o czym mówić! Gramy u siebie, chcemy mistrza to to pokazać. Przyszły tydzień będzie ciekawy, bo 3 meczyki :dance: Cieszą słowa Maxa- w przyszłym sezonie to LM to Nasz głowny cel! Zdobyć w tym sezonie 5 Scudetto z rzędu, a w przyszłym wszystkie siły na LM! Czyli podstawowa jedenastka na LM, a zmiennicy w Serie A. Nikt sie nie obrazi jak nie wygramy ligi, ale za to mega powalczymy w Europie.


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 18:01

Absolutnie nic tutaj nie wskazuje na stratę punktów. Palermo walczy o utrzymanie, mogą powalczyć ale na walce się pewnie skończy. Od naszych oczekuję pełnej dominacji, intensywności, strzelania bramek i czystego konta. Było teraz dużo odpoczynku a w LM już nie gramy. Nie ma powodów do oszczędzania sił ani minimalizmu i kunktatorstwa. :eusa:

Co do składu. Obowiązkowo Rugani, Sando i Cuadrado. Jeśli Evra wyjdzie kosztem Brazylijczyka to ręce mi opadną. Ten drugi jest po prostu LEPSZY!
Allegri dzisiaj na konferencji mówił, że nie jest pewny co do Dybali, także myślę, że mecz zacznie Hiszpan z Chorwatem, a młody Paweł dostanie jakieś 20min. Szkoda, bo po imponującej serii Dybali myślałem, że dojedzie do 20+ bramek i 10+ asyst w lidze. W chwili obecnej jest szansa tylko na to drugie.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 18:25

Palermo to była niegdyś nasza zmora w spotkaniach domowych, nawet byli w stanie tutaj kiedyś zremisować będąc absolutnym beniaminkiem w 2004 roku, później wygrali dwa razy z rzędu w Turynie, ale jakie były wówczas realia każdy pamięta - w naszych koszulkach biegały takie tuzy jak Grygera, Poulsen czy Amauri, a w różowych koszulkach Cavani, Pastore, Ilicic czy Miccoli.

Na Juventus Stadium nie mają już jednak żadnych argumentów, nie strzelili tutaj nawet bramki, a wszystkie mecze miały jednostronny charakter. Nie wyobrażam sobie straty punktów z tak rozbitą wewnętrznie drużyną. Syf tam taki, że szkoda gadać, w 2016 roku mieli już sześciu trenerów. Nawet Dybala bez kurtuazji wypowiadał sie o Rosanero, że ciężko jest pracować co chwilę z innym trenerem. Mądrze niegdyś budowana drużyna za małe pieniądze jest dzisiaj symbolem degrengolady.

Nie ma mowy o żadnej stracie punktów, czekam dzisiaj dodatkowo stratę Napoli na Meazza, jutro wklepujemy 8/9 punktów przewagi i zaczynamy powoli myśleć o Coppa Italia.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 16 kwietnia 2016, 21:19

Wytłumaczy mi ktoś czemu zabronione jest granie parą Cuadrado-Sandro?


PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 00:52

Bo jeden z dwójki wingów musi być bardziej defensywny i wspomagać obronę?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 04:00

Sorek21 pisze:Wytłumaczy mi ktoś czemu zabronione jest granie parą Cuadrado-Sandro?
Bo Maksiu myśli, że w takiej konfiguracji przeciwna drużyna będzie nam drylować dupska właśnie tymi skrzydłami co jest idiotyczne. Ja wiem, że Cuadrado to defensywny impotent, ale bez przesady.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 04:12

Nie wiem skąd panuje tutaj takie idiotyczne, zaściankowe przekonanie? Że, "Skoro Alex Sandro jest od Evry o 2 lata świetlne lepszy w ofensywie - to z góry obliguje go to do bycia gorszym w defensywie?" :prochno:
Czy przez to że ma się lepiej rozwiniętą jedną umiejętność, traci się automatycznie drugą? Doszukiwanie się jakiejś chorej równowagi w przyrodzie?
Nie jego wina że Evra prawie nic nie daje w ofensywie. Komedia... :facepalm:

PrzemasJuve pisze:Bo jeden z dwójki wingów musi być bardziej defensywny i wspomagać obronę?
No i nic się nie zmienia w tej materii. Dalej jest tak jak było...
Dalej jest jeden bardziej defensywny co wspiera obronę. Rozumiem, Max by wystawił wahadła Cuadrado i Asamoah - to OK.

Jak mówiłem - Sandro wciąga nosem Evre pod względem gry defensywnej.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2016, 10:15

Shadow Marshall pisze:
Sorek21 pisze:Wytłumaczy mi ktoś czemu zabronione jest granie parą Cuadrado-Sandro?
Bo Maksiu myśli, że w takiej konfiguracji przeciwna drużyna będzie nam drylować dupska właśnie tymi skrzydłami co jest idiotyczne. Ja wiem, że Cuadrado to defensywny impotent, ale bez przesady.
To swoją drogą też jest już jakiś mit, ja sobie nie przypominam jakiegoś większego klopsa w obronie ze strony Qadrado, a trochę jednak tych meczów jako wingback rozegrał...A już na pewno nie zgodzę się z tym, że Sandro jest gorszy od Evry w defensywie.


Zablokowany