Serie A 15/16 (32): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:18

Oj nie będzie już ciekawie w tej końcówce obecnego sezonu, a przy jakiejkolwiek stracie jeszcze mogły być jakieś emocje jeśli chodzi o majstra. Dobry mecz, choć po osiągnięciu drugiej bramki emocje siadły a Juventus praktycznie kontrolował wydarzenia na boisku. Milan - Juve 1-2 zaś Balo - Gigi 0-3 :). Niewątpliwie Gigi dziś piłkarzem tego meczu.
jackop pisze:
zbysioJuve pisze:
Też liczę po prostu na dobre widowisko i ciekawy mecz w wykonaniu obu drużyn[...]
Nope
Kolego jeśli nie było emocji do zdobycia przez Juventus drugiej bramki to ja już nie wiem jaki mecz oglądałeś i nie wiem jakiego spotkania byś oczekiwał. Chyba za dużo oglądasz hiszpańskiej i angielskiej ;) , że nie pasowało Ci dzisiaj gra i widowisko. Przecież była szybka gra z obu stron, były okazje, strzały i parady bramkarzy. Nie wiem co jeszcze można chcieć więcej. Nie wiem, ale przynajmniej dla mnie emocje były w tym spotkaniu i nie czuję wcale się nim zawiedziony, no i widocznie taka już jest ta Serie A, że na dzień dzisiejszy właśnie takie a nie inne są w niej widowiska. I jak się człowiek interesuje tylko tą ligą to trzeba się i tym zadawalać a nie narzekać.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:22

Cabrini_idol pisze:Oczywiście, że slaby mecz Juve, ale i tak wygrywamy z Milanem grającym na 120 %. ;)
Co grającym? Może 25 min a potem to już ich nie było. Naprawdę mniej pij podczas meczu.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:25

PlanetJuve pisze:
Cabrini_idol pisze:Oczywiście, że slaby mecz Juve, ale i tak wygrywamy z Milanem grającym na 120 %. ;)
Co grającym? Może 25 min a potem to już ich nie było. Naprawdę mniej pij podczas meczu.
Sorry, każdy widział, że Milan wyszedł cholernie zmotywowany i grał na 120 % SWOICH UMIEJETNOŚĆI, to, ze opadli z sił w 2 połowie oznacza tylko tyle, ze nie stać ich na więcej, ale zagrali na maksa w tym meczu. Twierdzisz, że co ? odpuścili 2 połowę ? Nie ćpaj już.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:27

zbysioJuve pisze:Oj nie będzie już ciekawie w tej końcówce obecnego sezonu, a przy jakiejkolwiek stracie jeszcze mogły być jakieś emocje jeśli chodzi o majstra. Dobry mecz, choć po osiągnięciu drugiej bramki emocje siadły a Juventus praktycznie kontrolował wydarzenia na boisku. Milan - Juve 1-2 zaś Balo - Gigi 0-3 :). Niewątpliwie Gigi dziś piłkarzem tego meczu.
jackop pisze:
zbysioJuve pisze:
Też liczę po prostu na dobre widowisko i ciekawy mecz w wykonaniu obu drużyn[...]
Nope
Kolego jeśli nie było emocji do zdobycia przez Juventus drugiej bramki to ja już nie wiem jaki mecz oglądałeś i nie wiem jakiego spotkania byś oczekiwał. Chyba za dużo oglądasz hiszpańskiej i angielskiej ;) , że nie pasowało Ci dzisiaj gra i widowisko. Przecież była szybka gra z obu stron, były okazje, strzały i parady bramkarzy. Nie wiem co jeszcze można chcieć więcej. Nie wiem, ale przynajmniej dla mnie emocje były w tym spotkaniu i nie czuję wcale się nim zawiedziony, no i widocznie taka już jest ta Serie A, że na dzień dzisiejszy właśnie takie a nie inne są w niej widowiska. I jak się człowiek interesuje tylko tą ligą to trzeba się i tym zadowalać a nie narzekać.
Nie chciałem się wypowiadać, bo pod koniec spotkania piłem 6. browar, więc moja ocena była co nieco zaburzona, ale też mi się wydaje, że mecz był całkiem przyjemny dla oka. Być może nie była to kanonada w stylu środowego PSG-City, ale wiadomo, że w Italii panują nieco odmienne standardy.
@Cabrini_idol
Co ty masz z tym ćpaniem? Głodnemu chleb na myśli.
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2016, 23:28 przez panlider, łącznie zmieniany 1 raz.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:27

Faktycznie Rugani zagrał dobre spotkanie, ale czy to przypadkiem nie młody Włoch był odpowiedzialny za Alexa przy rzucie rożnym?
Marchisio wciąz zawodzi, Asamoah nie wykorzystał szansy i znowu złapał kontuzje :doh: Lichy nie zagrał chyba żadnego dobrego dośrodkowania. Piłkarzem meczu zdecydowanie Gigi, genialne interwencje naszego numero uno. Komentatorzy na Eleven zaczynali coś przebąkiwać o wypaczonym wyniku meczu :smile:

Dla tych, którzy chcą się jeszcze pośmiać na koniec soboty polecam - https://twitter.com/Marcin_Milan :prochno:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:29

Cabrini_idol pisze:
PlanetJuve pisze:
Cabrini_idol pisze:Oczywiście, że slaby mecz Juve, ale i tak wygrywamy z Milanem grającym na 120 %. ;)
Co grającym? Może 25 min a potem to już ich nie było. Naprawdę mniej pij podczas meczu.
Sorry, każdy widział, że Milan wyszedł cholernie zmotywowany i grał na 120 % SWOICH UMIEJETNOŚĆI, to, ze opadli z sił w 2 połowie oznacza tylko tyle, ze nie stać ich na więcej, ale zagrali na maksa w tym meczu. Twierdzisz, że co ? odpuścili 2 połowę ? Nie ćpaj już.
haha :lol: no wyszli zmotywowani, ale jak pisałem tak było, a twój argument nadal brzmi "nie ćpaj juz" :lol: Jest polew z ciebie jak popijesz.
W drugiej połowie zabrakło im argumentów bo byliśmy o wiele bardziej zwarci i skupienie w środku.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:30

Vinylside pisze:Przepraszam Panie "koneserze", ale chyba wszyscy widzieli, że był to słabszy mecz Pogby. Dodam, że nie pierwszy i zapewne nie ostatni, to rzecz zupełnie normalna.
Gdyby wszyscy widzieli to nie strzępiłbym klawiatury na powtarzanie tej opinii. A że pojawiły się głosy o jego świetnym występie to pozwalam sobie zabrać głos. Na podstawie merytorycznego argumentu pt. kolejny raz wyszedł na boisko bez zaangażowania co było szczególnie widoczne na tle bardzo zdeterminowanego Milanu. Przegrał wszystkie starcia w pierwszej połowie i to między innymi dlatego oddaliśmy zupełnie środek pola. A to, że łączę jego notoryczny brak zapału z faktem, że jest jedną nogą poza klubem to naturalne. Wydawało mi się, że skoro jesteśmy fanatykami tego sportu to nie wystarczy oddać efektownego strzału z wolnego i zdobycie kontrowersyjnej bramki żeby rozpływać się w pochwałach. Szczególnie jeśli mierzymy miarą stu milionów i mianem wonderkida. :hellyes:

e: nie ma się co spinać o Pogbę, każde zwycięstwo w Mediolanie jest wyborne, powinniśmy delektować się wijącymi się w żółci milanistami


Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:35

MOTM Buffon. Rugani błąd przy bramce Alexa ale zagrał bardzo dobry mecz. Pewność z piłką przy nodze przy wyprowadzaniu akcji na ogromny plus. Rośnie nam z meczu na mecz. Lichy... PO potrzebny bardzo... Środek pola grał jakby na minimum czasem aż za bardzo. Claudio wygląda jakby mu brakowało pewności i wiary we własne umiejętności co dziwi, bo to trochę regres tego zawodnika. Pogba gra zrywami, ale jak już idzie do przodu to z chłopa jest pożytek, tylko chyba wszyscy oczekujemy od niego więcej. Asamoah (bzdurna decyzja sędziego o żółtej kartce) pogubiony. Sandro i duet BB poprawnie, ale więcej chyba dziś nie było potrzebne. Alvaro i Mario dużo pracy w powrotach i dużo zrywów ale brakuje jakiegoś walczaka z przodu (Tevez why...). Co mieli wypracować to wypracowali przy golu na 1:1.

Milan grający z pełną determinacją pokonany, 3 punkty dopisane,. Takimi meczami z drużynami środka i dołu tabeli wygrywa się mistrzostwo ;)
Następny proszę.
Ostatnio zmieniony 09 kwietnia 2016, 23:49 przez Nathan, łącznie zmieniany 2 razy.


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:42

Przez te kontuzje mam serdecznie dość tego sezonu, kolejnym powodem są sędziowie.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:42

Nathan pisze:MOTM Buffon. Rugani błąd przy bramce Alexa ale zagrał bardzo dobry mecz. Pewność z piłką przy nodze przy wyprowadzaniu akcji na ogromny plus. Rośnie nam z meczu na mecz. Lichy... LO potrzebny bardzo... Środek pola grał jakby na minimum czasem aż za bardzo. Claudio wygląda jakby mu brakowało pewności i wiary we własne umiejętności co dziwi, bo to trochę regres tego zawodnika. Pogba gra zrywami, ale jak już idzie do przodu to z chłopa jest pożytek, tylko chyba wszyscy oczekujemy od niego więcej. Asamoah (bzdurna decyzja sędziego o żółtej kartce) pogubiony. Sandro i duet BB poprawnie, ale więcej chyba dziś nie było potrzebne. Alvaro i Mario dużo pracy w powrotach i dużo zrywów ale brakuje jakiegoś walczaka z przodu (Tevez why...). Co mieli wypracować to wypracowali przy golu na 1:1.

Milan grający z pełną determinacją pokonany, 3 punkty dopisane,. Takimi meczami z drużynami środka i dołu tabeli wygrywa się mistrzostwo ;)
Następny proszę.
LO? Jednak ktoś popił lepiej ode mnie :D Moim zdaniem zabrakło Khediry. Pogba bez szału, ale swoje zrobił. Pisanie, że jest jedną nogą w Barcelonie czy Realu to pierdoły nie z tej ziemi, więc nie skomentuje.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:52

panlider pisze: LO? Jednak ktoś popił lepiej ode mnie :D Moim zdaniem zabrakło Khediry. Pogba bez szału, ale swoje zrobił. Pisanie, że jest jedną nogą w Barcelonie czy Realu to pierdoły nie z tej ziemi, więc nie skomentuje.
Poprawiłem :lol:
Twoje zdrowie :hellyes:


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:55

Nawet kibice Milanu twierdza, ze to byl najlepszy Milan w tym sezonie. Juventus z kolei wiele z siebie nie dal - absolutnie bez szalu, bez zadnego zrywu, ponownie ten minimalizm. Mielismy to wygrac i wygralismy - jestesmy o krok od mistrzostwa i kibice Napoli musza byc niepocieszeni, bo po bramce Milanu widzieli jeszcze szanse dla siebie. Te szanse wlasnie zostaly zakopane i pilkarze z Poludnia musza sie skupic na obronie 2. miejsca.

Milan po stracie 2 bramki kompletnie odpuscil i mam wrazenie, ze pogodzil sie z ta porazka. Oni sami wiedzieli, ze raczej wiele ze spotkania z nami nie wyciagna, przykry widok. Milan niczym jakies Udinese. Szkoda.

Znalazlem slowa Pogby po meczu, ktory przyznal, ze po bramce wskazal na herb klubu, bo ma go w sercu. To "odklepanie" Scudetto tez bylo wymowne - nikt nam juz tego nie odbierze i sami pilkarze dobrze to wiedza.

Sacchi przyznal po spotkaniu, ze jestesmy cholernie mocni i zabijamy te rozgrywki. Jego zdaniem musielibysmy zaczynac sezon ze strata 15 pkt, by inni mogli w ogole o cos powalczyc. :lol:

Buffon piekne interwencje i ratowal nam wynik, ale nie zapominajmy o slupku Pogby. Balotelli z kolei potwierdza, ze bylby genialnym pilkarzem, gdyby nie brak mozgu.

Morata ponoc wszystko OK. Szkoda mi Asamoaha, bo mam wrazenie, ze pojawily sie tam nawet lzy. On chyba wie, ze juz raczej u nas nie pogra. :sad: Rugani robi mega postep, Lichtsteiner z kolei dowodzi, ze to juz nie jest jego poziom i mocno odstaje na tle duzo lepszych kolegow. Szwajcar na lawke w porzadku, ale szukamy wzmocnienia, bo wiele po tej stronie boiska nie mamy.

EDIT: Juventus TV informuje, ze z Asamoahem wszystko OK - jedynie sltuczenie i zostal sciagniety "na wszelki". Z duzej chmury...
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2016, 00:02 przez mrozzi, łącznie zmieniany 2 razy.


Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 23:59

Brak Khediry pokazuje, jaki daje on nam spokój w środku pola, kiedy gra.
Ostatnio zmieniony 10 kwietnia 2016, 00:01 przez Nathan, łącznie zmieniany 2 razy.


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 00:00

Jestem chyba jedyną osoba na tym forum której występ Asamoah się podobał :prochno:
oczywiście biorąc na poprawkę fakt że chłop jest nieograny i po długiej serii kontuzji. Szkoda jego kolejnego urazu.
Pogba średnio, Markiz średnio. Najlepsza pomoc europy sezonu 14-15 w sezonie 15-16 nie jest nawet najlepszą pomocą we Włoszech. Ogólnie kiepski mecz, błąd Ruganiego i się gol zrobił. Wygrywamy, bez szału. Idą po prostu jak maszyna, która jest zaprogramowana na wygranie ligi.
Za łatwo nam to idzie, jeszcze Agnelli uzna że takie wyniki przy takiej grze są optymalne
Trochę tu brakuje ręki Conte które z każdej gry wyciągnąłbym kilkanaście negatywów :prochno:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2016, 00:07

Nathan pisze:Brak Khediry pokazuje, jaki daje on nam spokój w środku pola, kiedy gra.
Dlatego Nasi przedstawiciele byli wściekli, że nie zagra z powodu odrzucenia apelacji. Nadeszła ona około 19:30. Spoko, ale gdybyśmy w tym czasie grali z Palermo na wyjeździe to już byłby kłopot bo zawodnik został w Turynie.
Na szczęście w następnej kolejce gramy z Palermo u siebie i Niemiec jest dostępny.


Zablokowany