Serie A 15/16 (32): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 11:43

Obrazek Obrazek Obrazek

Czas:
Mecz 32. kolejki Serie A 15/16: Milan - JUVENTUS

Miejsce:

Mediolan - San Siro (80 000)

O przeciwniku:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 9
Remisów: 4
Przegranych: 2


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 4
Remisów: 6
Przegranych: 6


Ostatnie mecze:
(03.04.2016) Atalanta 2:1 Milan (Serie A)
(20.03.2016) Milan 1:1 Lazio (Serie A)
(13.03.2016) Chievo 0:0 Milan (Serie A)
(06.03.2016) Sassuolo 2:0 Milan (Serie A)
(01.03.2016) Milan 5:0 Alessandria (Puchar Włoch)


Najlepszy strzelec:
Carlos Bacca (14 goli w Serie A)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Giacomo Bonaventura (7 asyst w Serie A)
Obrazek

Zawieszeni: - Bertolacci
Zagrożeni zawieszeniem: -
Kontuzjowani: Niang, Montolivo (?)

Aktualna sytuacja w tabeli SerieA:

Obrazek

JUVENTUS:

Ligowa forma u siebie:
Zwycięstw: 12
Remisów: 2
Przegranych: 1


Ligowa forma na wyjeździe:
Zwycięstw: 11
Remisów: 2
Przegranych: 3


Ostatnie mecze:
(02.04.2016) - JUVENTUS 1:0 Empoli (Serie A)
(20.03.2016) - Torino 1:4 JUVENTUS (Serie A)
(16.03,2016)- Bayern Monachium 2:2 (dog.4:2) JUVENTUS
(11.03.2016)- JUVENTUS 1:0 Sassuolo (Serie A)
(06.03.2016) - Atalanta 0:2 JUVENTUS (Serie A)


Najlepszy strzelec:
Paulo Dybala (14 goli w Serie A, 1 gol w Supercoppa Italiana, 2 gole w Coppa Italia)
Obrazek

Najlepszy asystent:
Paulo Dybala (8 asyst w Serie A), Paul Pogba (8 asyst w Serie A)
Obrazek Obrazek

Zawieszeni: - Sami Khedira (?) jutro decyzja.
Zagrożeni zawieszeniem: Sturaro, Hernanes, Morata, Pogba, Lichtsteiner, Zaza
Kontuzjowani: Martin Caceres, Giorgio Chiellini, Paulo Dybala (?)

HISTORIA SPOTKAŃ Z MILANEM

Przewidywane składy
Obrazek

mecz w Internecie:

Kilknij, żeby dowiedzieć się więcej o transmisjach przez internet! (szczegóły, linki do spotkań, porady)

mecz na żywo w TV:
Eleven Sports.

Kibice w wielu miastach Polski spotykają się by razem oglądać ten mecz.
Dlatego zrób to i Ty, kliknij aby zajrzeć na forum, do pokoju KIBICE


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 12:24

Oczekuje fajnego, efektownego zwycięstwa, potwierdzającego naszą dominacje w Serie A. Mecz zawsze Wielki, aczkolwiek teraz jest to różnica przynajmniej 2 klas na naszą korzyść, dlatego też pogrom musi być :C
Liczę że Morata błyśnie, w ogóle że w końcu przekroczy barierę 10 goli w sezonie w lidze, jeszcze mu trochę brakuje, więc musi strzelać.
Mam nadzieje żę nie będę zmuszony oglądać Evry, kosztem Sandro.
W ogóle chce skrzydła Sandro - Cuadrado :) Bo miejsce tamtych jest na ławce!

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 12:49

kurde, niby mecz z Milanem, a emocje, jak przed spotkaniem z Udinese. :prochno: Milan niby lami od kilku sezonów, ale na mecze z Nami potrafi się ładnie zmobilizować. Tym razem nie będzie pewnie inaczej. Gdzieś tam nawet czytałem, że jest to mecz od 'być albo nie być' dla Serba.
Liczę na słodką wygraną i zero kontuzji. 1:3 / 0:2


Obrazek
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 14:00

Żadnych większych emocji, niestety... Milan to obecnie poziome Lazio,Sassuolo.

Czuję, że to będzie po prostu łatwy mecz. Jest mi trochę przykro, że mecz z taką renomowaną drużyną wygląda jak mecz Juve ze średnią ekipą ze środka tabeli.


Obrazek
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1194
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 14:01

Panowie trzeba zawsze podchodzić z pokorą do przeciwnika, nie tam wróżyć jakieś pogromy. Milan to jest zawsze Milan, nawet poraniony może ukąsić.

Jest to ważny mecz w sprawie mistrzostwa, bo brak 3pkt będzie wodą na młyn dla miejsca 2-3, aby walczyć dalej.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 14:09

marcinek pisze:Panowie trzeba zawsze podchodzić z pokorą do przeciwnika, nie tam wróżyć jakieś pogromy. Milan to jest zawsze Milan, nawet poraniony może ukąsić.

Jest to ważny mecz w sprawie mistrzostwa, bo brak 3pkt będzie wodą na młyn dla miejsca 2-3, aby walczyć dalej.
Jak nie zdobędziemy 3 pkt w sobotę to będzie tylko oznaczać, że będziemy mieć 4,5,6,7 lub 8 pkt przewagi nad 2 drużyną. Temat scudetto został zamknięty tydzień temu kiedy wygraliśmy z Empoli a Napoli straciło 3pkt i Higuaina który strzelił 50 % goli zdobytych przez Napoli


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 14:26

marcinek pisze:Panowie trzeba zawsze podchodzić z pokorą do przeciwnika, nie tam wróżyć jakieś pogromy.
Ale nie wróżę pogromu, bo wiem że Milan się ostro zepnie, tyle że oczekuje tego od Juventusu :cwaniak: - chce wynik mniej więcej taki jak z Torino 2 kolejki temu.
Wiadomo najważniejsze 3 pkt. No ale dobrze byłoby strzelić w lidze więcej bramek niż w zeszłym sezonie - chociaż wtedy też było dość biednie.
Oczekuje czegoś extra od Pogby - kluczowego podania, asysty, bramki - no i co najmniej dubletu Alvaro - niech się chłopak nam rozkręca :C

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 15:01

Może lepiej żeby Mandzu zaczął strzelać, to wtedy jakiś kupiec się na niego znajdzie, a Morata po sezonie odejdzie i tak - to jest pewne.

Oby nasi nie zlekceważyłli rywala tak jak wczoraj piłkarze Realu zlekceważyli drużynę Wilków :pray:


pavel88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 marca 2007
Posty: 118
Rejestracja: 16 marca 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 15:02

Cabrini_idol pisze:Żadnych większych emocji, niestety... Milan to obecnie poziome Lazio,Sassuolo.

Czuję, że to będzie po prostu łatwy mecz. Jest mi trochę przykro, że mecz z taką renomowaną drużyną wygląda jak mecz Juve ze średnią ekipą ze środka tabeli.
chciałbym tylko zauważyć, że ten mecz nie został jeszcze rozegrany...


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 15:04

O ile przy odpowiednim podejsciu z naszej strony jestem spokojny o korzystny wynik, tak pogromow bym sie nie spodziewal. Milan stal sie niestety zespolem o potencjale ekip ze srodka tabeli, ale w pojedynkach z nami potrafi sie motywowac i troche krwi napsuc moze. Ich problem polega na tym, ze sa pod olbrzymia presja, my nie. Rzecz jasna zachowanie koncentracji to w dalszym ciagu nasz priorytet, ale nalezaloby sobie powiedziec wprost, ze jestemy bardzo blisko zalozonego celu i jak dla mnie gracze Juve wyjda na SS na luzie. Pewna grupa dziennikarzy we Wloszech chcialaby jeszcze emocji, ale powinna ich szukac raczej w pojedynku o miejsca za naszymi plecami. Napoli i tak gralo i notowalo wyniki ponad swoje mozliwosci.

Wystep Dybali w dalszym ciagu jest zagrozony i jak na moje oko Argentynczyk nie zdazy na sobote. Na murawe maja natomiast powrocic Bonucci i Sandro, ktorzy sa gwarantami gry na najwyzszym poziomie. Jutro dowiemy sie tez, czy zagrac bedzie mogl Khedira. Decyzja ta bedzie pewnie wyznacznikiem dla prawnikow skladajacych apelacje w sprawie Higuaina. Wydaje mi sie, ze jesli Niemiec bedzie mogl zagrac z Milanem, Argentynczykowi zredukuja pewnie kare do 3 kolejek (to i tak surowa kara, jesli wezmiemy pod uwage ledwie kilka wystepow do konca sezonu i fakt, ze Napoli bez tego gracza to jakies 50%).

Jestesmy zdecydowanie lepszym zespolem i po prostu wypadaloby nam to wygrac, choc sam musze przyznac, ze mecz ten nie wywoluje u mnie praktycznie zadnych emocji. Milan zanotowal taki zjazd, ze sila rzeczy spotkania te przestaly odgrywac wieksza role i od dluzszego juz czasu maja jednego fawotyta. Nie zmienia to faktu, ze szczerze chcialbym powrotu mediolanczykow do czuba tabeli i ich walki z nami o majstra - to jedyny klub we Wloszech, ktory zasluguje na nasz szacunek. Roma, inter czy Napoli to kluby, ktore moga co najwyzej pomarzyc o dopuszczeniu do elitarnego grona najlepszych na Starym Kontynencie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 15:22

pavel88 pisze:
Cabrini_idol pisze:Żadnych większych emocji, niestety... Milan to obecnie poziome Lazio,Sassuolo.

Czuję, że to będzie po prostu łatwy mecz. Jest mi trochę przykro, że mecz z taką renomowaną drużyną wygląda jak mecz Juve ze średnią ekipą ze środka tabeli.
chciałbym tylko zauważyć, że ten mecz nie został jeszcze rozegrany...
'

No tak, może zdarzyć się remis, co nie oznacza, ze jesteśmy 2 poziomy wyżej niż Milan i sobotni mecz tego nie zmieni :)


Obrazek
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 16:12

Przydałoby się to wygrać, jesteśmy blisko majstra, lecz Milan na pewno się zepnie i bedzie ciężko o 3pkt, raczej remis widzę. Ja na mecz czekam z niecierpliwością jak na każdy inny Juventusu, w tym sezonie oglądałem wszystkie. Ciekawe czy Max zaryzykuje z Dybala i go wystawi od poczatku.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 18:24

Ma wyjść Khedira i Alex Sandro i kropka. Jeszcze lepiej jakby na prawym skrzydle zagrał Juan, to już od początku się czuł pewniej.


PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2016, 23:40

PlanetJuve pisze:Ma wyjść Khedira i Alex Sandro i kropka. Jeszcze lepiej jakby na prawym skrzydle zagrał Juan, to już od początku się czuł pewniej.
Mnie zastanawia obecność Sturaro.Lemina prezentował się ostatnimi czasy całkiem przyzwoicie.

Milanu nie należy lekceważyć...ale też i bać się nie ma czego.Bać to się trzeba minimalizmu z naszej strony. Szybka bramka na 1-0 i próba dowiezienia wyniku do końca.Mam nadzieję,że w sobotni wieczór wzbogacimy się o 3 pkt po ładnej i skutecznej grze zawodników Starej Damy.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2016, 01:35

Swoją drogą. Może to dziwnie zabrzmi, ale chciałbym by Pogba dostał żółtą kartkę - żeby po prostu wyzerował licznik - następny mecz gramy z Palermo, więc poradzimy sobie bez niego. Lazio trudniejszy rywal, no i wolałbym by zagrał z nimi, też dlatego że on lubi grać przeciwko Rzymianom. Natomiast gorzej, gdyby miało go zabraknąć we Florencji. Morata też zagrożony też dobrze gdyby wyzerował się, ale może nie w tym samym meczu co Pogba, ale po kolei, tak żeby jeden z nich był dostępny na mecz z Palermo, a drugi na mecz z Lazio - tak by już na Fiorentinę, obaj na spokojnie byli do dyspozycji Maxa. :D
Yaro417 pisze:Może lepiej żeby Mandzu zaczął strzelać, to wtedy jakiś kupiec się na niego znajdzie, a Morata po sezonie odejdzie i tak - to jest pewne.
Dlaczego pewne? Jeszcze nic nie jest na pewno, ja czuje że zostanie. Mandzukic też może strzelać, bardzo chętnie :smile:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany