Serie A 15/16 (32): Milan 1-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 10:55

Orsato prowadził pamiętny mecz z Milanem w półfinale PW

https://www.youtube.com/watch?v=Qd7Qj3YidRc

Tuttosport przewiduje, że Asamoah ma większe szanśe na grę niż Sturaro. W to mi graj. Pogba po prawej, a Asa wspiera Sandro.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 12:04

blackadder pisze:
pumex pisze:Zła wiadomość jest taka, że posędziuje Orsato.
Marotta powinien z kimś dyskretnie pogadać o przydziale sędziów na nasze mecze. #pdk
A potem w dziennikach: Skandal! Dyrektorzy Starej Damy potajemnie ustalają listę sędziów :lol:


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 17:56

Czy wiadomo w jakim skladzie dzis zagramy?


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 17:58

Najprawdopodobniej:
Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Rugani; Lichtsteiner, Pogba, Marchisio, Asamoah, Alex Sandro; Morata, Mandzukic;


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 18:05

Poprostu pisze:Najprawdopodobniej:
Juventus (3-5-2): Buffon; Barzagli, Bonucci, Rugani; Lichtsteiner, Pogba, Marchisio, Asamoah, Alex Sandro; Morata, Mandzukic;
Dziekuje

Szkoda ze Pereyra newiele pokazal oraz ze Lemina tez nie gra!


pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 18:06

Oby tylko nie Lichy w pierwszym składzie, mam już dość jego zachowania (czyt. wymachiwania łapkami i wiecznego mielenia jęzorem) zamiast grania w piłkę.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 18:18

Zuliani na fejsie wrzucił skład na dzisiejszy mecz:
Buffon
Barzagli
Bonucci
Rugani
Lichtsteiner
Pogba
Marchisio
Asamoah
Alex Sandro
Morata
Mandzukic

jest Sandro jest impreza :koszulka: cieszy kolejny występ Ruganiego, młody ostatnio coraz pewniej się prezentuje. mam nadzieje ze po przerwie wejdzie Lemina i Cuadrado


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 19:05

Jestem potwornie ciekawy, jak zagra Asamoah. W meczu z Empoli dał niezłą zmianę, co było przyjemną odmianą od jego poprzednich, dramatycznych występów. Mam nadzieje, że tendencja nadal będzie wzrostowa. Osobiście mam też nadzieje, że w drugiej połowie pojawi się Lemina. Nadal mocno wierzę w tego piłkarza i chciałbym, żeby udało się przedłużyć wypożyczenie.
Co do Lichego, to przecież jego machanie łapami trwa dobre kilka lat, więc nie wiem o co się tu oburzać. Mnie osobiście to bawi, że Stefan praktycznie w każdej akcji ma jakieś pretensje i macha tymi rękoma :D


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 19:40

Faktycznie, występ Asy można rozpatrywać w kategoriach ciekawostki. Wszyscy pamiętają, że jak nasz murzynek był w formie, to naprawdę harował i robił sporo dobrego. Wiadomo, potem przyszły kontuzje, ale by dojść do odpowiedniej dyspozycji potrzeba kilku - kilkunastu meczów. A te, nie były Kwadwo dane, bo zwyczajnie łapał kolejne urazy. Trzymam dzisiaj za niego kciuki, nawet jeśli Beppe miałby go opchnąć po sezonie, to jego cena musi być jak najwyższa ;)

Ja jestem ciekaw najbardziej Moraty. Hiszpan przyzwyczaił do tego, że gra dobrze w drugiej części sezonu. Ostatnio jego gra była naprawdę efektywna, dlatego jestem ciekaw czy Alvarinho nie przejdzie obok tego meczu i nie włączy trybu ninja ze spuszczoną głową.

Na kogo najbardziej liczę? Marchisio. Czas, by dodać jakieś cyferki w punktacji kanadyjskiej, bo pod tym względem nasz principino wygląda po prostu tragicznie. Wiem, że ma inną rolę na boisku niż chociażby rok temu, ale większość jego strzałów leciała w osiemnasty rząd trybun :think:


mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 20:14

Ufff Alex Sandro w podstawie. Baja :dance2: Liczę na pewne 3 pkt. Milan jest słaby.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 20:16

mazi12 pisze:Ufff Alex Sandro w podstawie. Baja :dance2: Liczę na pewne 3 pkt. Milan jest słaby.
Chyba wielu tak myśli bo coś tu cicho. Ja za to mam inne nastawienie i liczę na piękny mecz którym nie tylko fani Serie A się zajarają.
Też się cieszę z Alexa ale i Asy na boisku- oni mogą grać naprzemiennie i może to będzie ten element zaskoczenia.


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 20:28

Też liczę po prostu na dobre widowisko i ciekawy mecz w wykonaniu obu drużyn gdyż od meczu z Bayernem jakoś nie zbyt chętnie ciągnęło człowieka do oglądania tych meczy. Nie mniej jednak dzisiaj przeciwnik, mimo, ze nie wiedzie mu się najlepiej jest powiedźmy zachęcający do obejrzenia tego widowiska. Nie ulega też wątpliwości kto tutaj jest faworytem tej potyczki, choć na pewno Milan stać na postawienie się a jeśli rossoneri zagraliby tak jak w rundzie rewanżowej na San Paolo z Napoli to o zwycięstwo może nie być aż tak łatwo. Do tego dochodzi jeszcze ten Orsato, choć akurat w spotkaniu z Napoli sędziował na dobrym poziomie.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 20:48

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:39

Ale stojana w naszym wykonaniu :prochno: Morata chyba już się znudził graniem, głowa w dól i tyle.


Żółta dlaAsy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


Przydałby się jakiś powiew świeżości w naszej drużynie. Wcisnąć drugą bramkę i zapomnieć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2016, 21:40

Jestem po pięciu, ale gramy takie gówno, że się w pale nie mieści . Bardzo słabo bardzo. Oby w 2 obudzili się, bo nie na takie Juve czekałem w klasyku.


Obrazek
Zablokowany