Serie A 15/16 (31): JUVENTUS 1-0 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:38

Ciezko sie gra przeciwko druzynie ktora gra Bez presji.
Szkoda strzal Alvaro i jego akcja przerwana przez pozycja spalonego Pogba ktore nie bral udzial w akcji.
Moratta dzis walczy, Mario mniej widoczne ale zdobyl gola po swietnym podanie Pogbooma.
Rugani nabiera doswiadczenie to dobre dla druzynie.
Zaza musi dostac szanse i pewnie po 20 minut Pereyra bedzie musial byc zmieniony.
Musimy szybko zdobyc drugiego gola zeby zniechecic rywale!


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:39

Cabrini_idol pisze:no tak tak jak myślałem, słaby mecz w Barcelonie, trochę teatru. Football na wyższym poziomie :rotfl:
Racja, mecz może nie najwyższych lotów, ale jak sam nie oglądasz, to nie oceniaj. Nie ma to jak spojrzeć na statystyki i mieć wiele do powiedzenia. :ok: Widzę, że Mandżukić strzelił - w końcu. :)


Obrazek
albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:40

Nie mozemy sprzedać Pogby za żadne pieniądze.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:43

albertcamus pisze:Nie mozemy sprzedać Pogby za żadne pieniądze.
Niestety bedzie nam bardzo ciezko go zatrzymac na nastepnym sezonie.
Dostanie pewnie bardzo ciekawego kontraktu i pewnie bedzie chcial odejsc.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2359
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:44

Robaku pisze:
Sila Spokoju pisze:
Liczę na wejście Alexa i Juana, oraz Zazy na ostatnie 30 minut.
Jakiego Alexa?
Sandro, wypadło mi z głowy, że jest zawieszony ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:45

albertcamus pisze:Nie mozemy sprzedać Pogby za żadne pieniądze.
Sprzedanie Pogby będzie strzałem w stopę z naszej strony. Paul napędza większość naszych akcji ofensywnych w ostatnich spotkaniach, notując dużo asyst. Podzielam zdanie ForzaItanimulli3vujcm, Pogboom dzisiaj ewidentnie najlepszy na boisku :hellyes:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:46

Jacek Gmoch pisze:Obrazek
Kiedy przestaną gwizdać takie bzdury jako spalone? Przecież to się w ogóle kupy nie trzyma. :facepalm:


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:47

Oglądałem tylko ostatnie 10 minut pierwszej i drugiej połowy, także prosiłbym o potwierdzenie, które punkty "typowego meczu Juve" pasują:
- ktoś zszedł z kontuzją / problemy z mięśniami w trakcie meczu co skończy się profilaktyczną pauzą
- słaby Evra
- słaby Lichtsteiner
- Mandzu poza golem nic ciekawego / dobrze w defensywie
- Morata zmarnował "setkę"
- Pogba najlepszy w pomocy
- Zaza z żółtą kartką za agresję
- Buffon z jedną bardzo dobrą interwencją

Całe 1-0 (no kto by się spodziewał) po świetnym widowisku (według Cabriniego_"eksperta") a ja akurat trafiłem na moment, który zadecydował o 3 punktach. Lucky :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:48

Świetny występ Ruganiego :bravo: dobrze, że Mandzukic się przełamał :ok: no i bramka należała się również Alvaro.

ps. Chiellini ponownie kontuzja?
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2016, 22:50 przez dp10, łącznie zmieniany 1 raz.


LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:49

Dodałbym świetnego Ruganiego, ciekawą gre Pogby i jednak Morata mimo braku gola mocno się angażował w ofensywę i to całkiem efektywnie ;) Sprint przez połowę boiska w 85 minucie szacunek. :bravo:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:49

Dlaczego jesteśmy jedyną drużyna w europie/na świecie która po prowadzeniu oddaję inicjatywę byle komu?? :facepalm:
I dzieje się to już pod kadencją drugiego trenera. Przecież to kpina żeby tak rozegrać drugą połowę wiedząc, że toczy się walka o mistrzostwo. Jestem wkurzony! I dobrze, że był mecz Barca- Real bo niewiele osób obejrzało to kalectwo w drugiej połowie.
Cabrini_idol pisze:
Poza tym wiadomo, że Barca zniszczy Real. Nawet dzieci w Etiopii wiedzą, że Real nie ma żadnych szans na Camp Nou.
Zmień informatorów, bo dzieci z Etiopii to źłi doradcy ;)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:54

Obejrzałem jedynie 15 minut w końcówce plus powtórkę bramki (problemy z netem). :facepalm2: Cieszy na pewno zwycięstwo, dobre przetarcie po meczach reprezentacji i fakt, że mamy 6 punktów przewagi i wywieramy presję na Napoli, które gra o 12:30 (dziwne się rzeczy o tej porze dzieją).

Co ten Skorupski bronił, to nie mam pytań. Pod koniec mam wrażenie, że należał się nam karny, ale sędzia tak czy owak zakończył po tej akcji mecz.

Neapolitańczycy nie mogą sobie pozwolić na żaden błąd i jestem bardzo ciekaw, jak będą sobie z tym radzić, mając w głowie odjeżdżający Juventus i fakt, że zostanie nam do rozegrania jedynie 7 kolejek, przy czym bardziej skomplikowany jest kalendarz neapolitańczyków.

Tak sobie czytam, że mamy kolejną kontuzję mięśniową Chielliniego. Mecz bez kontuzji to mecz stracony. [*]


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:57

Typowy mecz na Juventus Stadium = 1:0. Jak za Capello. Oby ten minimalizm kiedyś nas nie ukarał.

2 połowa lipna, ważne, że mamy 3 pkt i czekamy na odpowiedź Napoli ;)

FORZA JUVE!!


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:58

PlanetJuve pisze:Dlaczego jesteśmy jedyną drużyna w europie/na świecie która po prowadzeniu oddaję inicjatywę byle komu??
A no dlatego, że w naszej słabej SA zazwyczaj taka postawa i tak przynosi zamierzony cel w postaci 3 punktów. Dopóki nie będziemy mieli konkurencji, taki obraz będzie się powtarzał. No bo po co mieli się wysilać? Dopisano nam 3 pkt? A no dopisano!
Nam trzeba silnego Milanu, Napoli, Romy, Fiorentiny...


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 22:58

3 pkt. są... Nasza gra w drugiej połowie, fatalna... Jak już dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich, marnowaliśmy koncertowo jak leci...
Tu jest pies pogrzebany.

Niestety Pogba zgasł w drugiej odsłonie.
Morata grał bardzo fajnie, kreował, niestety koledzy hurtem marnowali - jednak chyba rokowania o Zazalayecie - to mit.
Moim zdaniem Morata mógłby spokojnie grywać na lewym skrzydle w 433
On ma niesamowity potencjał - musi zostać!
Dzisiaj na wahadłach Lichtsteiner + Evra i od razu widać spadek jakości.

W ogóle to: Pogba + Dybala + Alex Sandro + Cuadrado + Morata - nie licząc oczywiście Buffona i stoperów - to trzon na którym trzeba budować Juventus, dobierać do tego piłkarzy! :D
Zaza prócz żółtej kartki i kołkowatej gry w "16" nic nie pokazał.
Asamoah - wniósł sporo ożywienia. Zabrakło szczęścia a byłby to jego dzień.
Na drugim biegunie Pereyra - żal mi go, bo lubię Roberto, no ale co zrobić?...
Kwadwo tak w ogóle pokazał zarządowi kto powinien zostać z dwójki Asamoah - Pereyra. Według mnie Ghanijczyk bez dwóch zdań...

Czekamy co pokaze Napoli, ale ja spodziewam się meczu o życie na San Siro z Milanem. :whistle:
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2016, 23:00 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 2 razy.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Zablokowany