Serie A 15/16 (31): JUVENTUS 1-0 Empoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:33

No i tak grający Pogba robi różnicę. Empoli gra fajnie, kombinacyjnie, na małej przestrzeni, ale mamy trochę lepszy arsenał. Morata kilka centymetrów od gola roku. Rugani dziś, przeciwko byłej ekipie, bardzo pewnie, także w wyprowadzeniu.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:33

Nudno, ale 1:0, to pozytywnie. Imponuje mi dzisiaj Rugani (no chyba, że walnął jakieś gafy jak szukałem transmisji).


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:34

Sędziowie chyba znają inną teorię spalonego...Lichy jak zwykle w swoim świecie, ciągle "dyskutuje" z sędziami. Morata gra świetnie, Pogba tyż. Dołożyć jeszcze jedną i będzie spokój ;) Dobry mecz.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2345
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:35

Podoba mi się dzisiaj strasznie Rugani, chłopa zrobił się mega pewny i to dobrze wróży. Podobał mi się również Morata, ale przygasł po około 30 minutach.

Nasze skrzydła to dno. Zarówno Evry jak i Lichsteinera mam dość od dłuższego czasu, a dzisiaj tylko utwierdzili mnie w przekonaniu, że to oni, a nie Cuadrado i Sandro powinni być rezerwą. Zero w ofensywie i nic specjalnego w defensywnie.

Liczę na wejście Alexa i Juana, oraz Zazy na ostatnie 30 minut.

P.S. byłem za sprzedażą Pogby, ale nasza pomoc (jeszcze sezon czy dwa temu genialna) teraz bez niego chyba już nic nie znaczy.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:36

Na plus bramka Mandzu, asysta Podby, rajdy Moraty i spokój w defensywie Ruganiego. W drugiej połowie dołożyć drugiego gola i będzie po zabawie.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:36

Kolejne fatalne sędziowanie.. Gość gwiżdże to co chca zawodnicy. Spalony na Pogbie :shock:
Co do francuza to jak się wyrobił z ostatnim podaniem! 3 genialne ostatnie piłki. Setka Saponary i Mario. Trochę za dużo dajemy grać Empoli. Rugani :bravo: Widać, że nabrał ogłady i czuje się pewnie. Mamy czwartego koksa w obronie.
Ostatnio zmieniony 02 kwietnia 2016, 21:37 przez PlanetJuve, łącznie zmieniany 1 raz.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:36

Sila Spokoju pisze:
Liczę na wejście Alexa i Juana, oraz Zazy na ostatnie 30 minut.
Jakiego Alexa?


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:37

Rugani gra jak stary wyjadacz. Morata dzisiaj jak prawdziwy crack a Pogba robi tą różnicę która ma robić.


Bardzo słabo Pereyra i Lichy.


Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:37

ForzaItanimulli3vujcm pisze:Obrazek
Liczę na wyższy wynik niż Pani Iaquinta typuje :)
Ta kobieta jest (delikatnie rzecz ujmując) nieładna. Napis nie jej ciele jest chyba naniesiony koputerowo, bo dwa "E" wyglądają identycznie, a w dodatku gdyby tak wyglądał na niej ten napis, oznaczałoby to, że jest zupełnie płaska (a chyba nie jest?). Cały czas tylko Ty ją wrzucasz i w dodatku potem pytasz, czy kiedykolwiek trafiła (bodajże przed rewanżem z Bayernem).


whitesignus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2011
Posty: 196
Rejestracja: 23 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:37

Brawo za bramke. Mecz szybki, moze sie podobac.

Morata na poczatku nagazowany, pozniej przycichl. Po Roberto widac rozbrat z pilka, brakuje mu ogrania.

Zauwazylem, ze Rugani czesto sie zrywa ze swojej pozycji, a to do przodu, a to na lewa stwone, ale wyglada solidnie. Coraz lepiej wyglada, w przyszlym sezonie moze grac na zmiane z Barza jak bedzie sie tak rozgrywac. Czyzby znow plus powolnego wprowadzania mlodego chlopaka do skladu przez Maxa? Oby.

Licht... padaki nie gra, ale na nerwach coraz bardziej... juz zblizenie na jego twarz jakos podnosi mi cisnienie... naprawde, znajdzy kogos za niego...


Serce w barwach bialo czarnych od 2003r.
Obrazek
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:37

Widać, że naszym dziś się nawet chcę! Mam nadzieję że nie zapomną o tym, że jest jeszcze druga połowa.
P.S. - staram się naprawdę nie krytykować poszczególnych piłkarzy, ale po raz kolejny Lichy mocno stara się, żebym złamał tę zasadę. Moim zdaniem wizyta u psychologa by mu z pewnością nie zaszkodziła.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:38

Cóż, gra na kolana nie powala ale ważne, że udało się wyjść na prowadzenie. Dołożyć szybko na 2-0 i będzie po meczu. Oglądam od około 15 minuty i podoba mi się Rugani, którego połowa forum po meczu z interem wyrzucała z Juve. Tymczasem widać, że właśnie od tego momentu Daniele zaczął grać zdecydowanie lepiej co mnie bardzo cieszy. Na drugim biegunie Lichtsteiner. Irytuje mnie bardzo. Nie chodzi nawet o poziom gry ale o machanie łapami po ewidentnym faulu czy też bezsensowna zółta kartka... Najlepsze lata Stephan ma już niestety za sobą. Aha, piękna asysta Pogby, cieszy to, że ostatnimi czasy ma udział przy wielu akcjach bramkowych.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:38

Ładny i szybki mecz - Empoli gra bez strachu i bez autobusu, za co trzeba ich pochwalić.

Akcja bramkowa: genialna asysta Pogby i gol głową Mandzukicia, czyli Chorwat w swoim stylu.

Gra ofensywna dość dobra: Morata świetnie sobie radzi w kontrach (np ok 28 minuty po przejęciu Mandzukicia Hiszpan świetnie wyszedł z piłką i podał do lewej strony, chyba do Evry albo do Pogby - nie pamiętam).

Szkoda strzału Moraty w poprzeczkę (byłby piekny gol) oraz strzałów Chielliniego. Za to Mandzukić na początku meczu zmarnował taką setkę, że wstyd...

W obronie najlepszy Rugani, bo Chiellini dużo gra ofensywnie a Barzagli, który dziś gra na środku obrony popełnił aż 2 poważne błędy tracąc piłkę.

Nie mogę juz patrzeć na "grę" Lichtseinera :angry:


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:38

No, brakowało wykończenia naszym. Pozwaliśmy na zbyt wiele przeciwnikowi, to niedopuszczalne by rywal tej klasy oddał tyle strzałów na naszą bramkę. Bardziej aktywny wreszcie w "16" Mandzukic i wreszcie gol - chociaż, jak on mógł tego nie trafić wcześniej...
Morata piękny strzał, szkoda że poprzeczka.
Najlepszy w pierwszej połowie bez dwóch zdań Pogba!
Ci co oglądają to widzą :)
Drugi w kolejności Rugani! Imponuje mi pewnością siebie, gra odważnie, nie boi się pojedynków jeden na jeden w defensywie. Może ktoś powiedzieć że to nieodpowiedzialne, blabla ale w porządku! Musi nabierać pewności siebie. Będzie z niego pociecha. :D Dla mnie? Gra dzisiaj jak profesor!

Wbijmy więcej!

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Yaro417

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 837
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2016, 21:38

Cabrini_idol pisze:Bardzo słabo Pereyra i Lichy.
Dokładnie...zmieniłbym obu koło 60 minuty na Cuadrado i Sturaro. Do tego wpuściłbym Zazę na ostatnie 15-20 minut meczu, jeśli będzie wynik 2:0


Zablokowany