Serie A 15/16 (30): Torino 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:57

Rizzoli dzisiaj na ostrym kacu, wory pod oczami + kompletnie bezsensowne decyzje.
Morata daje naszej ofensywie 10 razy więcej od Mandzukicia.
Cieszy drugi dobry występ Ruganiego :ok:


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:57

Sędzia nie dał czerwonej Sandro ani Glikowi (ewidentna druga), a daje za pyskówkę przy ustalonym wyniku czerwo Khedirze?? Przecież on się z tego nie wytłumaczy.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:58

Sorry, ale jak Sami mówi do sędziego prosto w twarz: vaffanculo to nic innego jak czerwo nie mogło go spotkać.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:58

Najważniejsze, że są 3 punkty, ale po raz kolejny prowadząc po pierwszej połowie oddajemy rywalom inicjatywę na początku drugiej połowy i tracimy gola. Na szczęście po 2 golach Moraty udaje się wygrać.

Rizzoli "najlepszy sędzia świata" nie dość, że jest ślepy to do tego żałosny. Gdzie karny dla nas, gdzie czerwona dla Glika za wycięcie Alexa Sandro na 17 metrze? Do tego nieuznany prawidłowo zdobyty gol dla Torino (chociaż tutaj wina liniowego równie duża). No a czerwona dla Khediry to już porażka.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:59

Komentator nie umiał przeboleć, że wynik został "wypatrzony" przez nie uznanaego gola Lopeza, ale pomijał fakt, że chwilę wcześniej powinien być krany dla Juve za faul na Cuadrado.

Pogba dziś zagrał wybornie, zdecydowanie MVP, bawił się jak chciał. Morata też świetnie, może powrócił? :D Ciekawe co z Dybalą..

Świetny mecz i świetny wynik. FORZA JUVE!! :juve:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:59

No Pokerek to lubię! Szkoda tylko że Morata nie strzelił Hat-Tricka - było tak blisko. No ale jest OK. Pogba gol + 2 asysty - Turbany z głów!
Dobrze że wykartkowaliśmy się teraz, a więc zagrają z Milanem :ok:
Szkoda passy Buffona - no ale rekord jest, to najważniejsze!
Z Empoli po proszę znów co najmniej pokerka!

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:00

Sila Spokoju pisze:Komentatorzy na eleven irytujący. Kilka raz powtarzali o ,,wypaczonym wyniku" przez nieuznanie bramki Lopeza, ale już ewidentnego karnego na Cuadrado nie komentowali w taki sposób.
Oglądałem na sopcascie ale ten karny na Cuadrado EWIDENTNY i czerwo dla Silvy! Porażka to sędziowanie dzisiaj.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:02

pumex jak to było? "Przyjdzie liga i Morata zgaśnie a Makiavel razem z nim" ? Oto jest liga, kolejny dublet Alvaro a ja jestem i triumfuje :dance2: :C


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:04

Makiavel pisze:pumex jak to było? "Przyjdzie liga i Morata zgaśnie a Makiavel razem z nim" ? Oto jest liga, kolejny dublet Alvaro a ja jestem i triumfuje :dance2: :C
Makiavel proszę daj już spokój bo się tego czytać nie da w każdym kolejnym temacie meczowym. Dzisiaj można pochwalić Moratę, ale prawda jest taka, że Alvaro w LM jest królem, a w SerieA zwykłym przeciętniakiem, lub co najwyżej dobrym piłkarzem.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:05

"kolejny dublet Alvaro" to brzmi jakby Morata walił bramę za bramą :smile:


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:08

"Kolejny dublet Alvaro" - to zabrzmiało, jakby je zdobywał seriami. 6 goli w 28 występach w Serie A, naprawdę wynik klasy światowej hiszpańskiego bombardiera :bravo:
Ostatnio zmieniony 20 marca 2016, 17:13 przez ewerthon, łącznie zmieniany 1 raz.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:09

Brawo dla Gigiego. Tak na marginesie Van Der Saar ma 1300 minut bez straconego gola :jaw:


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:10

Fajny transparent naszych pod koniec :D

Pogba to mistrz! Morata się budzi powoli, co mnie cieszy niezmiernie! Trochę w niego zwątpiłem - ok, to drugi jego mecz z rzędu świetny, tu dodatkowo z golami - ale powinienem w niego zwątpić wcześniej, rok temu zwątpiłem na przełomie roku i zaczął grac pięknie :)

4 minimum, to jest to czego bezwzględnie oczekuje od naszych w meczach z takimi zerami jak Torino.

No a od rana/ w necie za chwilę - ploty na temat Pogby. BTW - wymyślane były online podczas meczu. :smile:

Niech się ta machina zgrywa! Pogba - Alex Sandro - Cuadrado - Morata - Dybala, a jeszcze trochę i się jeszcze okaże że nie wiele tu trzeba. Fabinho + Gundogan do tego darmowy Van Der Wiel i Feghouli - na ławkę i mamy pakę na CL! Można jeszcze ewentualnie dogadać tego Benatie za Comana :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:12

bajbek17 pisze:Brawo dla Gigiego. Tak na marginesie Van Der Saar ma 1300 minut bez straconego gola :jaw:
W której lidzę? No gdyby nie sędzia to Buffon dalej by ciągnął serię bo co to bym za karny?? Sędzia bramkowy przygląda się akcji i nie pokazuje nic, a ten idiota leci 40 metrów i dyktuje karnego :facepalm2:
Jak on nie zostanie zawieszony za ten mecz to będzie skandal!


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 17:16

Trzeci w tym sezonie, więc kolejny. Mnie denerwuje czytanie idiotyzmow o grze Alvaro, innych pochwały jego gry. Dopóki chwalenie Moraty nie będzie zakazane musicie z tym żyć. Zresztą celem mojego komentarza było opowiedzenie pumexowi, czego nie mogłem sobie darować.

Prawda jest taka, że Morata wrócił do formy i pokazuje swoją klasę. Można zaryzykować twierdzenie, że uraz Dybali wyszedł Juve na dobre w tym meczu.


Zablokowany