Serie A 15/16 (30): Torino 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 23:44

Niestety, z powodów ode mnie niezależnych, mogłem obejrzeć tylko pierwszą połowę. Wyglądało to wszystko przyzwoicie, zakończyło 2-0, Gigi zrobił rekord. Ta druga połowa mnie zmartwiła, wtedy już tylko obserwowałem na wynikach SofaScore. Ale jak Morata załadował jeszcze dwie, to się ucieszyłem, bo chłopak widać czasem się jednak odblokuje, a jak już to zrobi to sypie (oby częściej zrzucał blokadę). Co mi się podobało - w pierwszej połowie, którą oglądałem, to kontrola nasza. W dodatku Rugani nieźle sobie radził (i to jest super, bo bardzo na niego liczę), a także Lemina - środek pola wyglądał serio całkiem całkiem. Leminie dałbym jeszcze rok szansy, rok wypożyczenia, a jak nie to kupić, zapewne będzie lepszy niż jakiś kolejny ogór z Serie A. Szkoda kartki dla Khediry, 87. minuta, mógł sobie darować.
W ogólnym rozrachunku 1-4 ładnie wygląda (chociaż przy słabo dysponowanym Torino zwycięstwo było naszym obowiązkiem), cele założone na mecz zostały wykonane.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2355
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 09:02

Kamex22 pisze:Wszyscy narzekają na ten Eleven. A ja siedzę i cieszę się, że mi się pejs zakręcił i żal było 14 zł miesięcznie w UPC.

Ruskie sopcasty - jakość całkiem całkiem, a ile nerwów można zaoszczędzić....

Trochę martwi mecz z Empoli. Kontuzne i kartki a do tego w międzyczasie mecze reprezentacji... a to zwykle nie kończy się dobrze...
Mi tam nie żal, każdego miesiąca wykupuje pakiet sport. Nic mi nie przerywa, jakość dobra, nic nie muszę szukać więc 15zł to żaden wydatek. Brakuje mi tylko możliwości wykupienia samego pakietu sport na satelicie (ale wszystkie cyfrowe polsaty, n-ki i inne ścierwa zawsze tak działały).


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 11:37

Sila Spokoju pisze:
Kamex22 pisze:Wszyscy narzekają na ten Eleven. A ja siedzę i cieszę się, że mi się pejs zakręcił i żal było 14 zł miesięcznie w UPC.

Ruskie sopcasty - jakość całkiem całkiem, a ile nerwów można zaoszczędzić....

Trochę martwi mecz z Empoli. Kontuzne i kartki a do tego w międzyczasie mecze reprezentacji... a to zwykle nie kończy się dobrze...
Mi tam nie żal, każdego miesiąca wykupuje pakiet sport. Nic mi nie przerywa, jakość dobra, nic nie muszę szukać więc 15zł to żaden wydatek. Brakuje mi tylko możliwości wykupienia samego pakietu sport na satelicie (ale wszystkie cyfrowe polsaty, n-ki i inne ścierwa zawsze tak działały).
Kombinowałeś coś z tymi Sopcastami itp ? :)


Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 11:38

Wniosek z tego meczu jest taki. Pożegnać po sezonie Evrę i Mandzukica, a Barzagli i Lichy posadzić na ławie. Zatrzymać Zazę jako trzeciego FC, Rugani niech pomału wchodzi w pierwszą jedenastkę, modlić się by Coman nie dogadał się z Ancelottim i wrócił do nas. Dodatkowo zastanowiłbym się nad następcą Khediry, bo obawiam się, że długo on formy nie utrzyma.


Zawidowianin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 908
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 11:42

Dlaczego chcesz posadzic na lawce naszego najlepszego stopera?


onliforpipul
Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 14:10

@ewerthon Mistrzu, na jakiej podstawie wywnioskowałeś, że porównuje półtora sezonu Moraty z pojedynczymi sezonami Del Piero? To bodaj Ty użyłeś tu argumentu, że pamiętasz dawnych napastników z Juve i ich statystyki. Chyba pamiętasz słabo, to Ci przypominam, że nawet nasz najlepszy napastnik ostatniego 20 lecia (a zapewne i w historii) nie notował sezon w sezon 20 bramek. Tak właściwie to Del Piero, w statystykach, imponująco zaczął wyglądać dopiero w 5 sezonie po dołączeniu do klubu.

To znamienne, że po dublecie Hiszpana ludzie tutaj piszą "no teraz strzelił dwie bramki, w poprzednim meczu sam rozjechał całą obronę Bayernu ale ogólnie to słaby gracz, trzeba go wymienić. Mandzukic lepszy bo... bo tak".


Wojtek1207

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 230
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 14:53

Makiavel pisze:To znamienne, że po dublecie Hiszpana ludzie tutaj piszą "no teraz strzelił dwie bramki, w poprzednim meczu sam rozjechał całą obronę Bayernu ale ogólnie to słaby gracz, trzeba go wymienić. Mandzukic lepszy bo... bo tak".
Mandżukić jest lepszy, bo więcej pracuje w defensywie. A Morata ma taki wyraz twarzy, jakby mu się nie chciało. W Juventusie nie ma miejsca dla zawodników o takim wyrazie twarzy.

Logika :facepalm:


MCL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 marca 2010
Posty: 418
Rejestracja: 08 marca 2010

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 18:20

Będąc obiektywnym, ciężko się do czegokolwiek przyczepić. 4 Gole z przodu, 1 z tyłu co prawda, ale to karny, to była loteria. Zagraliśmy jak na Juve przystało, z odpowiednim nastawieniem. dobiliśmy rywala kiedy myslał, że coś ugra... tak powinna wyglądać nasza gra. Jestem ukontentowany, grazie ragazzi :ok:


http://mclpl.blogspot.com <-- Opowiadania, recenzje i inne ciekawe teksty :)
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 19:27

Zawidowianin pisze:Dlaczego chcesz posadzic na lawce naszego najlepszego stopera?
Hmm... Czekaj. Niech się zastanowię... Może dlatego, że w przyszłym sezonie będzie miał 35 lat?

Problem Mandzukica jest taki, że on jest niesamowicie wolny. Wręcz ślamazarny. Na Serie A jest ok, ale w lidze mistrzów jest bez użyteczny. Wolę Zazę jako trzeciego. Co do Moraty, Del Piero czy Trezeguet też mieli słabsze sezony. Nie mam wątpliwości, że Hiszpan daje jakość drużynie.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 19:37

Meraviglioso pisze:
Zawidowianin pisze:Dlaczego chcesz posadzic na lawce naszego najlepszego stopera?
Hmm... Czekaj. Niech się zastanowię... Może dlatego, że w przyszłym sezonie będzie miał 35 lat?
Ale co ma do tego wiek ? Poza Barzaglim mogę wyliczyć 3-4 lepszych stoperów na świecie. Tyle.


Obrazek
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 21:30

Makiavel pisze:To znamienne, że po dublecie Hiszpana ludzie tutaj piszą "no teraz strzelił dwie bramki, w poprzednim meczu sam rozjechał całą obronę Bayernu ale ogólnie to słaby gracz, trzeba go wymienić. Mandzukic lepszy bo... bo tak".
Makiavelu, przestań słuchać głosów. Z tego nic dobrego nie wynika, te rzeczy nie dzieją się naprawdę, tylko w Twojej głowie.

Morata potrafi kopać się po czole i wtedy gra jak zbity pies. Mandzukic nawet jak nie strzela to gra jak wściekły pies. Różnica jest namacalna, a korzyści dla drużyny widoczne. Inna sprawa kiedy Hiszpan gra swoje, w poprzednim sezonie miał nawet okresy, kiedy przewyższał Cavaniego, choć to oczywiście tylko moje zdanie. Najzdrowiej dla wszystkich będzie jeśli Alvaro postawi krzyżyk na Realu, zapomni o sentymentach i skupi się na grze dla Juventusu. Bonucci też był "łajzą z potencjałem" i jak widać z tego można się wygrzebać, ogarnąć.
Meraviglioso pisze:
Zawidowianin pisze:Dlaczego chcesz posadzic na lawce naszego najlepszego stopera?
Hmm... Czekaj. Niech się zastanowię... Może dlatego, że w przyszłym sezonie będzie miał 35 lat?
BUFFONA NA ŁAWKĘ. Ba! O ławkę najlepiej! NIE BĘDZIE NAM TU JAKIŚ DZIAD BRONIŁ DOSTĘPU DO BRAMKI. TYLKO NETO!!!!1111oneoneone
CAPS LOCK CREW - LEPIEJ WIDOCZNI, WIDOCZNIE LEPSI!


Kozii;)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2016
Posty: 4
Rejestracja: 21 marca 2016

Nieprzeczytany post 21 marca 2016, 21:43

Witajcie,

widzę że dosyć dużo głosów pochlebnych odnośnie wczorajszego meczu z Torino i dobrze ;) Fakt Juve zagrało dobre zawody ze zmotywowanym przeciwnikiem... wszak DERBY to DERBY nawet drużyny w słabszej formie mobilizują się na takie spotkania i nikt nogi nie odstawia... walka o prestiż na najbliższe miesiące motywuje. Wynik 4:1 budzi podziw... jednak przy stanie 2:0 znów wkrada się w grze naszych taki luz... jakby wszystko było już wygrane... a Juve powinno mieć ten instynkt zabójcy jak kiedyś... szanować piłkę i próbować podwyższyć wynik. Niestety ostatnio coraz częściej widać że naszych zadowala "stan" i grają byle do końca... Z Beyernem się to zemściło... muszą to poprawić bo w lidze też te momenty przytrafiają się coraz częściej. Jeszcze sporo meczów przed Nami oby z podobnymi wynikami, ale dużo lepszą grą ;)


Zablokowany