Serie A 15/16 (30): Torino 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 13:02

Buffon - Rugani Bonucci Barzagli - Lichsteiner Khedira Lemina Pogba Alex Sandro - Dybala Mandzukic #ToroJuve


Taki o to skład anonsuje się na TT>


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 13:13

Robaku pisze:Buffon - Rugani Bonucci Barzagli - Lichsteiner Khedira Lemina Pogba Alex Sandro - Dybala Mandzukic #ToroJuve
No z tym że nie wiadomo jeszcze kto na prawym skrzydle, kto na rozegraniu. Wczoraj i dziś rano donosili i Hernanesie i Cuadrado. Wolałbym Cuadrado no prawym (Skrzydła: duet Sandro - Cuadrado); zaś co do środka pola - chętnie zobaczyłbym jak Lemina się zaprezentuje :ok:

Pani Iaquinta typuje pewną wygraną w derbach.
Obrazek
BTW - Weszło jej coś? Bo szczególnie nie zwracałem uwagi na to. ;)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 13:30

ForzaItanimulli3vujcm pisze: BTW - Weszło jej coś? Bo szczególnie nie zwracałem uwagi na to. ;)
To trzeba chyba Iaquinty spytać.

Cieszę się na Leminę w pierwszym składzie. Może przekona mnie do siebie.


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 13:50

Co Wy macie z tą Panią Iaquintą? :smile: Pytam poważnie, bo ta twarz jest mocno plastikowa i raczej mało smakowita. Chociaż z drugiej strony o gustach się nie dyskutuje. ;)

Lemina? Dobrze. Jestem ciekaw występu tego chłopaka w dłuższym wymiarze czasowym. Szanse na pozostanie w Turynie ma nikłe, ale niech pozostawi po sobie jak najlepsze wrażenie.

Najnowsze info jest takie, że w pierwszym składzie ma jednak rozpocząć Dybala, a nie Morata, co mnie akurat cieszy bardzo. Pewnie będzie się chciał pokazać z dobrej strony, jako że nie mógł pomóc kolegom w Monachium.

Torino może co najwyżej liczyć na nasz gorszy dzień. Piłkarsko jest między nami przepaść, a i sami Juventini będą się chcieli pewnie pokazać z jak najlepszej strony po tej wpadce w Niemczech. Argumentów gospodarze dzisiejszego starcia zbyt wielu nie mają, takie są fakty.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 14:06

#Juventus starting XI: Buffon, Rugani, Bonucci, Barzagli, Lichtsteiner, Khedira, Lemina, Pogba, Alex Sandro, Mandzukic, Dybala. #TorinoJuve


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3852
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 14:16

Dzisiaj liczę na dobry występ Leminy od początku na regiście. Jak wiadomo, jeden choćby najlepszy występ, nie czyni z nikogo "Topa" czy pewniaka do gry, jednak od czegoś trzeba zacząć.

Liczę na pogrom Torino :C
CavAllano pisze:Co Wy macie z tą Panią Iaquintą? :smile: Pytam poważnie, bo ta twarz jest mocno plastikowa i raczej mało smakowita. Chociaż z drugiej strony o gustach się nie dyskutuje. ;) .
Szczerze? To ona w moim typie nie jest, jednak jest związana z Juve, no i na Tutto typuje zawsze wyniki w ciekawy sposób je prezentując ;) - więc wrzucam ją często (o ile nie zapomnę). Od tak, dla urozmaicenia - coś jak trzecia strona w TheSun, no może nie ta liga :smile: Plastikowa? Czy ja wiem?


#cznandj #ripgangsquad :hi:
pimbek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2013
Posty: 79
Rejestracja: 15 grudnia 2013

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 14:26

Osobiście wyjściowa 11-stka mnie cieszy. Liczę na dobry występ Juventinich a zwłaszcza Leminy, wierzę w tego chłopaka ;)
P.S Wynik tej sexownej Pani może się sprawdzić.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2016, 14:29 przez pimbek, łącznie zmieniany 1 raz.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 14:28

CavAllano pisze:Lemina? Dobrze. Jestem ciekaw występu tego chłopaka w dłuższym wymiarze czasowym. Szanse na pozostanie w Turynie ma nikłe, ale niech pozostawi po sobie jak najlepsze wrażenie.
A ja myślę (i mam nadzieję), że zostanie na następny sezon jeśli pokaże się z dobrej strony w końcówce sezonu. Grał mało, głównie przez kontuzje a jeden genialny gol o niczym nie świadczy, więc dobrze, że dziś dostanie szansę.

Podobnie Rugani - im więcej będzie grał, tym powinien grać pewniej - zobaczymy.

Po odpadnięciu z LM, mam nadzieję, że w Serie A wygramy wszystkie pozostałe mecze - możemy (a właściwie musimy) zdobyć chociaż te 2 krajowe trofea.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2513
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 14:48

Wlasnie, przestancie juz wklejac tego Smoka Wawelskiego z przewidywanym wynikiem meczu. Jak Bog da, to obejrze ten mecz na czechu :smile:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 14:55

Teraz pozostaje tylko wygrywać wszystko do końca sezonu, już nie można mówić, że oszczędzamy siły na puchary. Powinniśmy klepać wszystkich po 3/4-0.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9962
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:16

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:50

Glik się popisał :D
Meczyk pod kontrolą, ale ta murawa :facepalm:


gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:50

Rugani WON z Juventusu!


Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1301
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:50

Najlepsi na boisku Rugani i Khedira, mecz pod kontrolą, strzelić jeszcze 2 i spokojnie zakończyć. Niech zejdzie LIcht bo dostanie czerwo za te dyskusje i symulki. Forza


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:51

Kiedy Dybala położył się na murawie od razu przypomniał mi się ten post...
Vincitore pisze:Allegri powiedział, że Dybala nie ma żadnego urazu, poczuł jedynie jakiś ból, ale wolał go zostawić w domu, bo gdyby zagrał mógłby wypaść na 1,5 miesiąca. Chyba już wiecie co się wydarzy gdy Dybala wróci? :cooler:

Początek niemrawy, ale po golu robimy z nimi co chcemy. Bawimy się z nimi. Rajd Khediry :o Mam nadzieję, że jeszcze pykną ze dwie bramki. Oby już każdy mecz w lidze wyglądał tak jak ten, tylko musi się im chcieć. Rugani coraz pewniejszy!

Chciałbym Zaze za Mandzu, oraz Cuadrado za Lichego, bo Szwajcar może nie dokończyć meczu.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2016, 15:51 przez Wojtek, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany