Serie A 15/16 (30): Torino 1-4 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:51

Komentatorzy niby profesjonalni, a nie odróżniają czwartej minuty od piątej.
No i oczywiście trzeba było przemilczeć że Glik załatwił gola przy rajdzie Khediry, no i faulował Pogbę.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:51

Dobry mecz. Trochę brutalny, ale taka jest piłka nożna. Strzelić jeszcze jedną, dwie i Toro przestanie myśleć o Juventusie w kategoriach "rywal możliwy do pobicia".


Sono un Ultras Bianconero :juve:
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:52

Dobry wynik. Poza tym większość naszego składu niebędąca przy piłce przez większą część meczu człapie, nasz środek pola nie istnieje (częściej Dybala miał piłkę w tej strefie niż którykolwiek z pomocników), kluczowy zawodnik (nie)spodziewanie dostaje kontuzji mięśniowej a płyta boiska wygląda na kartoflisko - witacie z powrotem na włoskim podwórku :whistle:



Mrożę szampana na wieść o dyscyplinarnym zwolnieniu tych nieudaczników z patologicznego sztabu fizycznego i medycznego.


Obrazek
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:53

Serie A i dwie bramki przewagi po pierwszej połowie? Trochę taka antyteza w kontekście Juve. ;) Murawa tragiczna. Rywale też nie pomagają, bo są dość agresywni. Chciałbym, żeby jeszcze Morata/Mandżu strzelili.
PS. Ta symulka Lichtsteinera. :roll:


Obrazek
Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:53

Takiego właśnie meczu się spodziewałem. Spokojne prowadzenie i mam nadzieję, że w II połowie dołożymy jeszcze ze 2 bramki. Życzę sobie Zazę i Cuadrado w okolicach 60-70 minuty ;)


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:54

Na plus:
- rekord Buffona
- reakcja Zazy po bramce Khediry
- Rugani (niektórzy za szybko go skreślają)
- gol Pogby (nareszcie!!!)
- 0:2 do przerwy, mimo pikniku. Będzie dziś więcej

Na minus:
- zejście Dybali (co oni robią z naszymi chłopakami?)

Na największy minus:
- Lichy! Starałem się go nie krytykować, ale jak na niego patrzę, to mnie...to mi się ciśnienie podnosi.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:54

pumex pisze: Mrożę szampana na wieść o dyscyplinarnym zwolnieniu tych nieudaczników z patologicznego sztabu fizycznego i medycznego.
Nie tylko Ty jeden i nie tylko szampana. Miejmy nadzieję, że konsekwencje zostaną wyciągnięte. Chyba w polskiej służbie zdrowia lepszych ludzi znajdziesz.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:54

O:2 . Złość po pierwszych 30 minutach lekko zeszła ale i tak mam dość tego parodianta Lichego! Już brakuje mi wulgaryzmów na grę i zachowanie tego gościa :mad2: Dybala wyszedl na mecz w łyżwach i tak szybko zjechał. Brak słów na, że wyszedł w pierwszej 11. Zaza natchmiastowo na boisko bo Mario za bardzo ma w głowie to "żeby tyle nie biegac" i nie wie co sie dzieje. Tak jak i my nie wiedzielismy co grac przez pol godziny. Mieć takich trzech chłopa jak Khedira i śmiać się ze wszystkiego :cwaniak: Dziwić się, że zajechany w 70 min jak biega najwięcej z naszych pomocników i najlepiej wygląda.

GIGI! :juve:


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:54

Mecz pod kontrola, ale czuje, ze jeśli Max nie sciągnie Lichego do 70 minuty, to bym tego meczu nie dokończymy w 11. Ale spoko Gliku też swoje zrobi i będzie mecz po 10.
Pogba do gola niewidoczny. Mister 100 milion już głową gdzie indziej?
Bardzo dobry mecz Ruganiego, nei daje sie przepychac i spokojnie kontroli i Ciro Immobile i Bellottiego.


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:55

Pozytywna pierwsza połowa:
- rekord Buffona jest;
- prowadzenie jest;
- dobra gra jest.

Ale jest i kontuzja Dybali oraz sędzia dający kartki według własnego upodobania (Immobile nie dostaje żółtej za faul od tyłu na nogi Dybali a Alex Sandro dostaje za przytrzymanie na połowie rywala, jako faul taktyczny).

Lemina słabo: 2 przechwyty i 1 akacja ofensywna to mało.

Rugani zaczyna się uczyć od BBC i są efekty.

W drugiej połowie "dobić" rywala i tradycyjnie czerwona dla Glika.

EDIT: Byłbym zapomniał - na wielki minus Lichtsteiner. Trzeba go kimś zastąpić w następnym sezonie.
Ostatnio zmieniony 20 marca 2016, 15:59 przez Gandalf8, łącznie zmieniany 1 raz.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2521
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:55

Makiavel ma pole do popisu - ledwo co Morata wszedl i juz gol :snackgy:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:56

Mecz poki co bez historii. Potwierdza sie, ze Torino nie ma argumentow. Jedyne, co nam moga przeciwstawic to walka i chamskie faule. Ten przrcietny Immobile nie moze sie pogodzic z faktem, ze swietnie radzi sobie z nim Rugani. Mlody rozgrywa na razie bardzo dobre zawody.

Szkoda kontuzji Dybali, ale kolejny uraz nie powinien nas przeciez dziwic. Chwile jeszcze pogral, wiec byc moze nie jest to nic groznego.

Brawo Gigi, srubujemy rekord! :juve:

Dobic Glika i jego kolegow.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:56

mam nadzieje że Cuadrado za wczasu wejdzie, zanim Lichy dostanie 2 żółte, bo na razie mocno na to pracuje! nasi grają mądrze, jestem więcej niż zadowolony z naszej młodzieży. Rugani wielki plus jak na razie, Lemina ostrożnie ale też pewnie gra. Sandro trzyma poziom, Khedira tez ok, Pogba wiadomo, Mandzu walczy.


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 15:57

No nieźle prowadzimy 2-0 (na wyjeździe, parę ulic dalej, ale zawsze :smile:) Piękny gol Pogby - jak na złość mi się transmisja zacięła wtedy :mad: - no jeszcze trochę, a będziemy mieć 2 egzekutorów wolnych - dwóch następców Pirlo w tym aspekcie. Khedira rajd a la Bonucci z zeszłego roku z Lazio. No "Derby pocieszenia"; " Debry najsłynniejszych 352 włoskich - obydwu turyńskich w dodatku" :smile: - na plus. Liczę na jeszcze coś...


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 marca 2016, 16:01

W 46 Cuadrado za aktora z żółtą kartką.


Zablokowany