LM 15/16 (1/8): Bayern 2-2 (dog. 4-2) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 10:44

alessandro1977 pisze:Mądry jesteś ?
W moich kręgach uchodzę raczej za niegłupiego typa. Co prawda daleko mi do bycia Einstainem.
alessandro1977 pisze:Co Ty myślisz, że nabijam się ze swojego zespołu?
Nie, skądże. Daleko mi do oskarżania Ciebie. Chodzi bardziej o to, że piszesz, że i tak odpadniemy po czym dodajesz na końcu 'podśmiechujkę'. Bez tej podśmiechujki, zdanie wyglądałoby mniej więcej tak - 'I tak odpadniemy, hahahha lol' Nie wiem, jak dla Ciebie, ale dla mnie brzmi to trochę słabo. Emotikony mają w większym lub mniejszy stopniu oddać emocjonalny stan Twojego posta/wiadomości. To chyba logiczne, że przy wesołej wiadomości nie dodasz - :(
Kurde... i pomyśleć, że wszystko się rozchodzi o jednego, głupiego, mało znaczącego emotikona. :prochno:
alessandro1977 pisze:odbij ode mnie i pogadamy po meczu, miejmy nadzieję, że odmiennego niż pierwszy kiedy to przez godzinę prezentowaliśmy antyfutbol

Oby tak było.


Obrazek
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 12:10

lenor pisze:Bayern to też ludzie, jedzą, piją, tak jak i wprost przeciwnie.
Czyli mówisz, że trzeba wysłać Caceresa do Monachium, aby wziął Vidala (a on innych) na balety przed meczem ? W sumie dobry plan. :prochno:


zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 13:41

Mysle ze kazdy kibic pilki noznej ma w swoim zyciu przynajmniej jeden taki moment, kiedy po porazce druzyny ma ochote zdemolowac i obrzygac wszystko dookola, rwie sobie wlosy z glowy i nie wierzy w to, co wlasnie zobaczyl. Ma to miejsce w sytuacjach, kiedy jego ulubiony zespol mierzyl sie z rywalem obiektywnie gorszym, ale w sobie tylko znany sposob koncertowo dal dupy, zaprezentowal pokaz frajerstwa, nieudolnosci, <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, olewactwa i ciezko stwierdzic czego jeszcze. Nawet jezeli sedzia sie nie popisal, nawet jezeli rywal nie gral fair, nie ma to znaczenia, bo swoja frustracje tenze kibic wylewa na bande patalachow niegodnych noszenia koszulek klubu, ktoremu kibicuje oraz wuefiste na lawce trenerskiej, ktory nad ta zbieranina panienek nie potrafi zapanowac.

Nie pozostaje mi liczyc na nic innego jak na to, ze srodowa noc bedzie miala w domach fanow Bayernu wlasnie taki przebieg. Juventus nie jest na chwile obecna na poziomie monachijczykow i z pewnoscia nie jest w stanie zagrac tak, ze rywal niezaleznie od dyspozycji dnia nie bedzie miec nic do powiedzenia. Nie opedzlujemy przeciwnika w ten sposob, ze jego kibice pokiwaja glowami ze zrozumieniem i powiedza "no trudno, nasi robili co mogli ale z tak grajacym Juventusem nie mamy szans chocby nasze chlopaki stanely na rzesach". Mamy natomiast dostatecznie duzo jakosci zeby ukarac Bayern jezeli aktywuje w srode swoj pierwiastek frajersta - ten sam, ktory nie pozwolil im na dobicie Chelsea i wygranie LM w 2012, ten sam wlaczyli w ostatnich minutach finalu z MU w 1999. Zakladajac oczywiscie ze sami swojego nie odpalimy.
Marat87 pisze:Niedługo zostaniesz legendą włoskiej sceny ultra, znaną z bezpardonowej walki z groźnymi gimnazjalnymi fanatykami Interu na polskim forum!
Masz na mysli to forum czy ichnie? Bo choc trudno w to uwierzyc, na stronie Interu robi z siebie idiote jeszcze wydajniej niz tutaj.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 14:03

zahor dodałbym do tego rewanż z Arsenalem, bodajże 3 lata temu, albo 2 lata temu ? co w 1 meczu wygrali 3 : 1 bodajże a w rewanżu na Alianz przegrali 2 : 0 i pod koniec meczu mieli sraczkę a Arsenal był blisko sensacji. Chyba to byl sezon kiedy Bayern wygrywał LM i był najmocniejszym Bayernem od lat 70-tych.


Obrazek
Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 14:55

Nie napalam się, po prostu niech mnie nasi zaskoczą.


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 15:41

Buffalo pisze:Nie napalam się, po prostu niech mnie nasi zaskoczą.
Mam podobnie. Mam swoje oczekiwania, a pewne fakty pozwalają mi o tym meczu myśleć w pozytywny sposób.

PS: Zdrowy rozsądek w tym temacie przed jak i po meczu jest/będzie w cenie, bez względu jaki będzie wynik. :roll:


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 16:03

Jonas Eriksson wybrany na arbitra tego meczu ;)


Obrazek
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 16:21

Maku pisze:Jonas Eriksson wybrany na arbitra tego meczu ;)
To dobrze czy nie? :prochno: Bo szczerze kojarzę gościa, ale nie pamiętam konkretnych spotkań, w którym nam sędziował. Ten, którego nam przydzielono przy okazji pierwszego spotkania z Bayernem w Turynie był kompletnym niewypałem i tak prawdę powiedziawszy tamten pojedynek mogliśmy nawet wygrać, gdyby nie takie a nie inne decyzje na korzyść przyjezdnych. Mimo naszej gry w trybie łamagi przez 60 minut.
Ostatnio zmieniony 14 marca 2016, 16:26 przez mrozzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Maku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 kwietnia 2010
Posty: 549
Rejestracja: 06 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 16:25

Nie wiem czy to dobrze, ale dodam tylko tyle, że sędziował on nasz grupowy, domowy pojedynek z Sevillą :)


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 16:25

CavAllano pisze:
Maku pisze:Jonas Eriksson wybrany na arbitra tego meczu ;)
To dobrze czy nie? :prochno: Bo szczerze kojarzę gościa, ale nie pamiętam konkretnych spotkań, w którym nam sędziował. Ten, którego nam przydzielono przy okazji pierwszego spotkania z Bayernem w Turynie był kompletnym niewypałem i tak prawdę powiedziawszy tamten pojedynek mogliśmy nawet wygrać, gdyby nie takie a nie inne decyzje na korzyść przyjezdnych.
Według statystyk nam sprzyja. Gdy nam gwizdał pokonaliśmy Sevillę 2:0, Kopenhagę 3:1, Szachtar na wyjeździe 0:1, oraz zremisowaliśmy z Realem w zeszłym sezonie.

http://worldreferee.com/referee/jonas_eriksson


grzes88_92

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 lutego 2009
Posty: 15
Rejestracja: 20 lutego 2009

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 16:27

Erikson sędziował rewanż z Realem w półfinale w poprzednim sezonie.
Generalnie przydzielili nam na ten dwumecz identyczną parę jak na dwumecz z Realem.
Atkinson w poprzednim sezonie posędziował nam dobrze, ale 3 tygodnie temu mnie zawiódł.
Oby Erikson stanął na wysokości zadania i jak będzie ręka to ją gwizdnie, niezależnie na czyją korzyść.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 18:33

Orientuje się ktoś jak zdrowie zawodników Bayernu? Tasci, Benatia, Boateng - mają szansę zagrać?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 18:34

rydwadydwa pisze:Orientuje się ktoś jak zdrowie zawodników Bayernu? Tasci, Benatia, Boateng - mają szansę zagrać?
Boateng to chyba nie wróci jeszcze z miesiac albo dwa.

Dwóch pierwszych zdrowych.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 18:38

Adrian27th pisze:
rydwadydwa pisze:Orientuje się ktoś jak zdrowie zawodników Bayernu? Tasci, Benatia, Boateng - mają szansę zagrać?
Dwóch pierwszych zdrowych.
No to raczej niezbyt optymistyczna wiadomość. Benatia w porównaniu z Kimmichem to jak niebo, a ziemia.


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 marca 2016, 18:42

Orientuje sie ktos czy ZDF koduje mecze?

I moze ktos to mniej wiecej przetlumaczyc
Z gory dziekuje

http://www.dailynews24.it/dove-e-come-v ... in-chiaro/[/url]


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Zablokowany