LM 15/16 (1/8): Bayern 2-2 (dog. 4-2) JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 13:43

Jakby podejść do tego z zupełnie chłodną głową(co raczej niemożliwe w takiej sytuacji), to Dybala i tak przez 80% meczu z Bayernem nie istniał, a Marchisio ma ostatnio spore braki formy. Dalej zacnie odbiera piłkę, ale rozgrywanie mu nie wychodzi. W finale LM, Di Mateo postawił na lewym skrzydle na Bertranda, dla którego był to debiut w tych rozgrywkach. Max po prostu musi powtórzyć ten ruch i wystawić Alexa Sandro, żeby ten asekurował Evre. Nie wyobrażam sobie po raz kolejny Pogby, jako fałszywego skrzydłowego. Naszą jedyną nadzieję jest to, że Bayern wyjdzie zbyt pewny siebie.


Obrazek
Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 3999
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 13:43

MoreLL_FTL pisze:Stara śpiewka na JP, mecz się jeszcze nie odbył a już płacze, że przegraliśmy. Żądacie od piłkarzy, żeby pokazali jaja, a sami zasiadacie z kupą w majtach przed telewizory. Sorry, ale ja tam wierzę w magię Juve i całej piłki nożnej. Zaza być może czekał na taki moment, Morata jest cieniem, ale też może przypomnieć jak się gra w LM. Forza JUVE! :juve: Tak jestem ślepym optymistą. :koszulka:
Majac na forum Pumexa nie ma miejsca na optymizm.

Tu trzeba realnie patrzec i liczyc ze sie postawimy i nie przegramy wysoko.

@nizej - Czerwo w 10 i karny xD
Ostatnio zmieniony 15 marca 2016, 13:51 przez Adrian27th, łącznie zmieniany 1 raz.


"It seems today, that all You see, it's violence in movies and sex on Tv..."
"per noi altri terza stella, per voi altri terzo dito!"
Pumex pisze:Francuz (Pogba) nie ma najmniejszych szans na realną walkę o pierwszy skład.
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3951
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 13:47

Nasza"10" będzie jutro na ustach wszystkich kibiców :ok:
Cuda w piłce nie raz się zdarzały i liczę na taki cud z Pogbą w roli głównej.


Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 13:52

W obliczu tych ,jakże przykrych wiadomości ... tak sobie myślę , że fajnie byłoby zobaczyć w ataku 2 dzików Mandzukica & Zaze ,którzy by zapierniczali ostro wywierając niemiłosierny presing na obrońcach Bawarczyków. Dodatkowo wspierani dośrodkowaniami z boków przez Cuadrado i Sandro mogliby coś ukłuć ;). W takim wypadku 4-4-2 byłoby do przyjęcia , nie musi być polotu ważne by było coś w sieci ;). Hernanes zrobił dobrą zmianę w Turynie , ale nie mam zaufania kompletnie do tego gracza , wolałbym naszego pitbulla w postaci Sturaro.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
zahor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2009
Posty: 4585
Rejestracja: 23 listopada 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 13:52

pablo1503 pisze:Jakby podejść do tego z zupełnie chłodną głową(co raczej niemożliwe w takiej sytuacji), to Dybala i tak przez 80% meczu z Bayernem nie istniał
A jak zaistnial, to strzelil gola bedacego punktem zwrotnym w spotkaniu. Nie ma sie co na sile pocieszac - Dybala nie dawal nam gwarancji, ale dawal pewne nadzieje. Jezeli ktokolwiek mialby zostac bohaterem Juventusu i w pojedynke rozmontowac Bayern, to w pierwszej kolejnosci Argentynczyk. Nawet jezeli ostatnio nie jest w gazie i miewa problemy ze stabilizacja, to takich blyskow geniuszu jak on nie miewa ani Pogba, ani Morata ani nikt inny.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 13:54

pablo1503 pisze:Jakby podejść do tego z zupełnie chłodną głową(co raczej niemożliwe w takiej sytuacji), to Dybala i tak przez 80% meczu z Bayernem nie istniał, a Marchisio ma ostatnio spore braki formy. Dalej zacnie odbiera piłkę, ale rozgrywanie mu nie wychodzi.
To samo chodzi mi po głowie, chociaż Paulo to relikwie których nie można tu dotknąć. Coż szansa dla boskiego Alvaro, bo Zazone raczej w pierwszej 11 nie wybiegnie, skoro w Serie A ma z tym bardzo duże problemy. Faktem jest, że i Claudio nie błyszczy ostatnio. Według mnie mamy przesrane mniej więcej całkiem tak samo. Ja się tylko pytam kto za te wszystkie kontuzje beknie i czyja głowa poleci. Oby tylko Mandzu grał.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:07

DObra Panowie, teraz tak szczerze. Mam dziwne przeczucie, że jutro przejdziemy dalej, takiego spokoju nie miałem od meczu z Realem na Santiago. Wiadomo, jesteśmy w gorszej sytuacji ale... Mam na prawdę dobre przeczucie, że jutro wygramy, skromnie ale wygramy. Barzagli z Bonuccim zagrają najlepszy mecz w sezonie wraz z Gigim a Mandzu zostanie katem Bayernu. Głowa do góry.

Bayern, mimo że jest potęgą, zdarza mu się rozgrywać mecze jak z Porto(2014/15) na wyjeździe czy z Arsenalem(2012/13),Realem(2013/14) u siebie, mimo, że paradoksalnie wtedy mieli lepsza kadrę i wyższą formę. Czyli obiektywnie, co roku mają jeden baaardzo slaby mecz w fazie pucharowej, oby ten dzień był jutro.


FJ !


Obrazek
wagner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2010
Posty: 2786
Rejestracja: 20 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:11

Być może będziemy świadkami taktyki 4-4-2 (z Sandro i Evrą, z Lichtsteinerem i Cuadrado) lub powrót do meczu z City i 4-3-3 i wystawienia wszystkiego co mamy najlepsze. Niby większość wieściła naszą porażkę, wiadomość o kontuzjach i... bulwers, że dalej tych szans nie mamy :prochno:


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1030
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:13

Cabrini_idol pisze:DObra Panowie, teraz tak szczerze. Mam dziwne przeczucie, że jutro przejdziemy dalej, takiego spokoju nie miałem od meczu z Realem na Santiago. Wiadomo, jesteśmy w gorszej sytuacji ale... Mam na prawdę dobre przeczucie, że jutro wygramy skromnie A Barzagli z Bonuccim zagrają najlepszy mecz w sezonie wraz z Gigim a Mandzu zostanie katem Bayernu. Głowa do góry.

Bayern, mimo że jest potęgą zdarza mu się rozgrywać mecze jak z Porto(2014/15) na wyjeździe czy z Arsenalem(2012/13),Realem(2013/14) u siebie, mimo, że paradoksalnie wtedy mieli lepsza kadrę i wyższą formę. Czyli obiektywnie, co roku mają jeden baaardzo slaby mecz w fazie pucharowej, oby ten dzień był jutro.


FJ !


Obyś miał racje, z ust Europy długo nie zejdziemy "Zdziesiątkowany Juventus bukuje Guardioli wcześniejszy bilet do Manchesteru" :D

FJ!


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8856
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:15

panlider pisze: bo to nie jest normalne, żeby w połowie marca licznik kontuzji zbliżał się do 40.
Łeee co tak skromnie?
Dragon pisze:
Vincitore pisze:Niepotrzebnie wchodziłem dziś na JuvePoland. Te kontuzje to jakiś tani żart.
Kontuzje nr. 47 i 48, z czego 34 i 35 mięśniowa.
Kontuzja Dybali to nr. 49 ogólnych (36 mięśniowa).

Nie wymyślam tego oczywiście. Na tutto przed pierwszym meczem było dokładne zestawienie, obiecałem sobie liczyć... jak zagra Mario to będzie -1 x2.

Hmm... w sumie to nie wiem :facepalm: :confused:


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2933
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:20

Brawo Maxiu ! Niech przedluzaja czym predzej umowe ze sztabem medycznym i od przygotowania fizycznego. Brak Markiza nie bedzie zbyt odczuwalny bo gra ostatnio tragicznie, ale Dybaly nikt nie zastapi i ja jutro tego nie widze.


Tom_my

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 364
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:29

Alexinhio-10 pisze:Brak Markiza nie bedzie zbyt odczuwalny bo gra ostatnio tragicznie
Zobaczymy czy nie będzie taki odczuwalny jeśli jutro wieczorem obudzimy się z gigantyczną luką w pomocy, w którą gładko jak w masło będzie sobie wchodził Bayern. Ostatnio Claudio w piłką przy nodze wygląda słabo, ale to właśnie gra bez piłki, ustawianie się i czytanie gry były zawsze jego największymi atutami.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1761
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:30

lenor pisze:Znając Jugola weźmie jakiś proszek i zagra, oby :pray:
Znając nasze szczęście w tym sezonie to Mandzu zagra z niewyleczoną do końca kontuzją i po 30 minutach będzie musiał zejść z boiska i pauzować kolejny miesiąc. :whistle:
pablo1503 pisze:Jakby podejść do tego z zupełnie chłodną głową(co raczej niemożliwe w takiej sytuacji), to Dybala i tak przez 80% meczu z Bayernem nie istniał, a Marchisio ma ostatnio spore braki formy.
Miałem mówić to samo, co zahor.
Po początkowym ataku histerii, teraz następuje próba szukania pozytywów. Dybala jest dla nas kluczowym piłkarzem, przez którego przechodzi niemal każda akcja - to jest olbrzymie osłabienie. Warto też zauważyć, że w tym momencie średnio też sytuacja wygląda jeśli chodzi o stałe fragmenty gry.

Podobnie jak kilku przede mną, nie widzę za bardzo innego rozwiązania jak Evra i Sandro na lewej i wspomagający napastników Pogba na środku. Będzie cholernie trudno, ale trzeba walczyć.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:34

Oficjalny skład na mecz

1 Buffon
6 Khedira
7 Zaza
9 Morata
10 Pogba
11 Hernanes
12 Alex Sandro
15 Barzagli
16 Cuadrado
17 Mandzukic
19 Bonucci
22 Asamoah
24 Rugani
25 Neto
26 Lichtsteiner
27 Sturaro
33 Evra
37 Pereyra
38 Audero
47 Clemenza
49 Pozzebon


KTO to jest Pozzebon ? :rotfl: Lemina oczywiście nie zgłoszony a jakiegoś małolata biorą :prochno:


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 15 marca 2016, 14:35

Nasza tajna broń na Bayern.

Średnio to wygląda.


Zablokowany