Serie A 15/16 (29): JUVENTUS 1-0 Sassuolo

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 15:28

Dragon pisze:. Do końca sezonu wygląda to tak:

JUVENTUS: Sassuolo(D), Torino(W), Empoli(D), Milan(W), Palermo(D), Lazio(D), Fiorentina(W), Carpi(D), Verona(W), Sampdoria(D).

Napoli: Palermo(W), Genoa(D), Udinese(W), Verona(D), Inter(W), Bolonia(D), Roma(W), Atalanta(D), Torino(W), Frosinone(D).
Wiele było powiedziane że mamy końcówke sezonu sporo łatwiejszą od Napoli ale widać że nie do końca, musimy bić się o każdy pkt bo Neapol też nie bardzo ma gdzie je zgubić (oprócz pogrubionych). Wierzę w 3 pkt jutro ale będzię ciężko, potwierdzone męczenie bułki.


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 19:42

Niektórzy to naprawdę mnie rozwalają. Jeśli za te kilka dni wszystko będzie na naszą korzyść to będę miał bekę z tych obecnych płaczków. Będą posty pod tytułem: trzeba wierzyć itp. Ja tylko raz się dałem ponieść emocjom i spanikować. Tj. rewanż z Interem. Jeszcze zawalony mecz z Bologną- myślami byli pewnie przy Bayernie. No i częściowo z Bawarczykami, częściowo bo straty odrobili. Allegri na pewno jest mądrzejszy o ten mecz i z pewnością zagra inaczej. Atalanta pokonana niskim nakładem sił, a pamiętajmy że Napoli zrobiło swoje. Zagraliśmy spokojnie pod presją, to świadczy o sile tej drużyny. Jutrzejszy przeciwnik to moim zdaniem bardzo dobra opcja dla nas. Jeśli goście będą nacierać przez jakiś czas na nas pressingiem to będzie to mała próbka umiejętności przed meczem z Bayernem. Mnie jutro interesuje tylko zwycięstwo, nieważne jaki wynik. 3 oczka to 3 oczka, a potem już w spokoju dać z siebie wszystko w Monachium.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 19:54

Sorek21 pisze:Co do meczu z Sassuolo to można napisać dwa punkty i to wszystko w tym temacie.
1.Wygrać
2. Bez kontuzji.
3 Srubowac rekord Gigiego dodajac kolejnych 90 minut.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 20:56

Mam nadzieje, że Rekord Sebastiano Rossiego zostanie pobity - musi być czyste konto! Tak jak lubię wysokie wyniki, tym razem zadowoli mnie 1-0, 2-0 i zachowanie sił na Bayern. Liczę na przełamanie któregoś z naszych napastników, najlepiej Mandzukica, bo na niego najbardziej liczę w kontekście meczu z Bayernem :)


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 marca 2016, 21:22

Berardiego rozkłada grypa, duże prawdopodobieństwo, że nie zagra, ale jego stan ma zostać oceniony jutro. Dokładając do tego zawiasy Defrela, siła rażenia z przodu Sassuolo rażąco spada, choć nadal mają czym straszyć (Sansone to kawał piłkarza).


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 11:31

gregor_g4 pisze:Ktoś się orientuje, czy gdzieś można ten mecz obejrzeć tuż po jego zakończeniu? Tak koło 22:30, czy jakaś strona daje możliwość zatrzymania transmisji w 1 minucie i wznowienia jej po zakończeniu meczu? Bo z tego co widzę to na Eleven powtórki nie ma.
podbijam. Ktoś coś wie?


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 12:35

gregor_g4 pisze:
gregor_g4 pisze:Ktoś się orientuje, czy gdzieś można ten mecz obejrzeć tuż po jego zakończeniu? Tak koło 22:30, czy jakaś strona daje możliwość zatrzymania transmisji w 1 minucie i wznowienia jej po zakończeniu meczu? Bo z tego co widzę to na Eleven powtórki nie ma.
podbijam. Ktoś coś wie?
http://livefootballvideo.com/fullmatch tu napewno się pojawi ale wątpię, że o 22.30 będzie już dostępne.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 12:38

PlanetJuve pisze:
gregor_g4 pisze:
gregor_g4 pisze:Ktoś się orientuje, czy gdzieś można ten mecz obejrzeć tuż po jego zakończeniu? Tak koło 22:30, czy jakaś strona daje możliwość zatrzymania transmisji w 1 minucie i wznowienia jej po zakończeniu meczu? Bo z tego co widzę to na Eleven powtórki nie ma.
podbijam. Ktoś coś wie?
http://livefootballvideo.com/fullmatch tu napewno się pojawi ale wątpię, że o 22.30 będzie już dostępne.
dzięki, mam nadzieję, że ciekawość nie wygra i nie sprawdze wyniku, przed obejrzeniem meczu :D


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 15:25

gregor_g4 pisze:
PlanetJuve pisze:
gregor_g4 pisze:
podbijam. Ktoś coś wie?
http://livefootballvideo.com/fullmatch tu napewno się pojawi ale wątpię, że o 22.30 będzie już dostępne.
dzięki, mam nadzieję, że ciekawość nie wygra i nie sprawdze wyniku, przed obejrzeniem meczu :D
Ja tak robię zawsze kiedy nie mogę zobaczyć meczu na żywo;) Na powyższej stronie trzeba długo czekać aż dodają mecz, znacznie szybciej pojawiają się na tej stronie --> http://www.fullmatchesandshows.com/ ;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 18:46

Zagramy 3-5-2 z Ruganim w obronie. Cieszą mnie ofensywne skrzydła. Widać, że Allegri chce koniecznie zagrać dziś ustawieniem, w jakim wyjdziemy na Bayern. Berardi ma być tylko na ławce. Z ich ataku został tylko Sansone. Musimy to wygrać.


Obrazek
koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 19:03

Z tak osłabioną ofensywą Sassuolo chyba tylko jakiś bezmyślny babol z tyłu mógłby zaprzepaścić zbliżenie się Buffona do rekordu... zaraz zaraz... chyba niedawno ktoś walnął babola...

Wierzę w naszych, wierzę w 3 pkt. Bierzmy co nasze, pokażmy jaja i zróbmy to też w Monachium.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 19:22

Mamy teoretycznie nie trudnego spotkanie przed waznym rewanzu z Bayernem, mam nadzeje ze spokojnie dzis wygramy i zachowamy czystego konta. Fajnie byloby szybko zdobyc gola zeby kontrolobac spotkanie i nie szarzowac na koniec.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 19:31

Na tutto piszą, żę Pogba zaczyna na ławie za niego Asa.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 19:38

Poprostu pisze:Na tutto piszą, żę Pogba zaczyna na ławie za niego Asa.
Pogba powinien odpocząć, bo jest wyraźnie bez formy, ale Asa? Przecież zagrał ostatnio tragicznie.

Brak Defrela i Berardiego po stronie Sassuolo to spore osłabienia i trzeba to wykorzystać. Zostanie im właściwie Sansone. Spacerku się nie spodziewam, bo nasza forma w ostatnich tygodniach nie zachwyca, a mimo hucznych zapowiedzi o pełnym skupieniu dzisiejszego wieczoru Bayernu z podświadomości wyrzucić się raczej nie da.

Ciekaw jestem, jak sobie będziemy radzić w obliczu pressingu Sassuolo.

Tylko 3 punkty, zapomnieć i skupić się na batalii w Monachium.


ozi(Forza_Juve)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2008
Posty: 312
Rejestracja: 28 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 11 marca 2016, 19:55

ozi(Forza_Juve) pisze:Khedira mógłby odpocząć, na kogo jak kogo ale na tego gościa trzeba szczególnie chuchać :) ja bym to widział tak: Gigi- Barzagli,Bonu,Rugani(mimo wszystko); Cuadrado, Markiz, Lemina, Pogbuś, Evra; Mario(Morata), Dybala
noo prawie mi sie udalo wytypować jedenastke, za Lemine Khedira a za Evre Sandro. swoją drogą ciekawie, i ofensywnie Alex w parze z Cuadrado ;) :koszulka:


Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają!
Zablokowany