Coppa Italia 15/16 (1/2): Inter 3-0 k:3-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 23:52

zoff pisze:
Principino pisze:Cieszy powrót Leminy i to w sumie tyle.
Zależy o czym mówimy. Chłop w niczym się nie wyróżnia. Po sezonie pożegnam go bez żalu.
Zbyt dużo tych szans na pokazanie się też nie miał.


Sorek21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 grudnia 2007
Posty: 4376
Rejestracja: 31 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 23:55

Winny Allegri za przesadzony skład. Max wystawił za słaby środek pola.

+ Neto za uratowanie kilku sytuacji
+ Alex Sandro,który przewyższał skład ale nie miał z kim grać

Definitywne obalenie mitu Ruganiego.Allegri miał 100% racji co do niego.

Ten mecz pokazał że tak naprawdę mamy 3 środkowych pomocników do gry na światowym poziomie ,z czego jeden bardzo łamliwy.

Asamoah powinien odejść,ewentualnie zastąpić na ławce dziadka Evrę.

Hernanes- zwracam honor,nie nadaje się.

Ciekawostka: Miralem Pjanić ma klauzulę 31mln euro.Juve powino iść śladami Bayernu i go kupić.


rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 23:57

Jakaś wielka masakra ten mecz. Z jednej strony chciałoby się zapomnieć, ale się zwyczajnie nie da... Jak można tak wszystko spartolić ?!


Sono un Ultras Bianconero :juve:
Cobra

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2003
Posty: 657
Rejestracja: 28 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 23:58

zoff pisze:
Principino pisze:Cieszy powrót Leminy i to w sumie tyle.
Zależy o czym mówimy. Chłop w niczym się nie wyróżnia. Po sezonie pożegnam go bez żalu.
Akurat w dzisiejszym meczu, jako jedyny obok Pogby środkowy pomocnik, wyróżnił się umiejętnością prowadzenia piłki podczas biegu...

Mecz dramat w naszym wykonaniu, ale z drugiej strony przynajmniej potrenowaliśmy karne. :prochno:


#FinoAllaFine
#WeAreOne
zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 23:58

JuveGrzesiu pisze: Lichy był aż tak słaby, że go zdjęli? Wydawało mi się, że nie jest źle (w porównaniu do innych). Wydaje mi się też, że kiedy Lichy gra u nas na typowej prawej obronie, a przed sobą ma Cuadrado to dużo mniej pokazuje. Czuje się ograniczony do defensywy, bo z przodu już ktoś jest, a jak sam wyjdzie to z tyłu nikt nie ubezpiecza.
Lichy został zdjęty, żeby Ruganiego można było przenieść na prawa stronę obrony, bo z lewej totalnie nie ogarniał. Z prawej zresztą jak sie później okazało, też za dobrze mu nie szło.


Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 23:58

Bonucci powiedział po meczu, że to był najgorszy mecz Juventusu odkąd trafił do Turynu. - Trudno się z tym nie zgodzić. Kojarzy ktoś gorsze spotkanie w naszym wykonaniu?

Może przeciwko Bayernowi za czasów Conte i Heynckesa?


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:00

mateo369 pisze:
CavAllano w przerwie pisze: inter bardzo imponujaco, ambitnie, ale szczerze watpie, ze wytrzymaja to tempo w drugiej polowie.
:rotfl: a co oni grają w B-klasie i nie trenują żeby mieli nie wytrzymać? Bo w regulaminowym czasie gry to inter biegał z piłką a my za piłką więc jeśli ktoś miał tego meczu nie wytrzymać fizycznie to na pewno nie był to inter. No ale tak to jest jak się znafce na forum udaje.
Nie zapędzaj się tak. Najpierw w przerwie starałeś się dopiec, wrzucając post z wypowiedzią Jesusa, nie czytając ze zrozumieniem jej całej (ci co bardziej ogarnięci kibice na forum dostrzegli od razu, że śmieszne było głównie jego stwierdzenie, że w naszych 2 ostatnich pojedynkach stworzyliśmy mało sytuacji - strzeliliśmy w nich bowiem 5 bramek). Nikt nikogo nie udaje, tylko wyraża swoje zdanie. Być może masz jakieś kompleksy w tej materii, bo zamiast się skupiać na grze zespołu, wylewasz jakieś gorzkie żale i atakujesz innych użytkowników. Odpuść sobie chłopie złoty.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:00

Obrazek
:rotfl:


Zapomniałbym! Brawa dla Neto.


Lambi120

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 maja 2011
Posty: 289
Rejestracja: 05 maja 2011

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:01

Patrol pisze:Bonucci powiedział po meczu, że to był najgorszy mecz Juventusu odkąd trafił do Turynu. - Trudno się z tym nie zgodzić. Kojarzy ktoś gorsze spotkanie w naszym wykonaniu?

Może przeciwko Bayernowi za czasów Conte i Heynckesa?
Jak wcześniej napisałem to spotkanie, a raczej dwumecz kojarzy mi się z dwumeczem z Fulham w Pucharze UEFA bodajże.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:02

Oglądałem tylko drugą połowę dogrywki i karne bo uznałem, że sfrajerzyć aż tak, by dać sobie wbić trzy gole i do ostatnich sekund bać się o awans jest rzeczą niemożliwą. A jednak...

Natomiast muszę przyznać, że przeglądając teraz forum znów nie sposób się nie uśmiechnąć ironicznie. Na przestrzeni kilku godzin nastroje przechodzą ze skrajności w skrajność. Od głośnych śmiechów z wypowiedzi interistów, bo ci mówią o tym, że chcą odrobić straty z pierwszego meczu, wzbogacone dodatkowo opiniami o sile naszego drugiego garnituru, który jest znacznie lepszy od pierwszego składu Interu do wypowiedzi po 120 minutach w stylu karne i tak przegramy... Wielu tu z pewnością jest starszych ode mnie, więc nie mam zamiaru nikogo pouczać, ale jednak znów wychodzi na to, że trochę pokory należy zachować zawsze i nie mówić hop za wcześnie.

Wniosek, jaki nasi powinni wyciągnąć po tym meczu to to, że nawet jeśli jedziemy do Monachium skazani na porażkę, to nie powinniśmy się poddawać i walczyć do końca. Niechętnie to powiem, ale - weźmy przykład z Interu bo za walkę i wiarę należą im się dziś brawa.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:13

alessandro1977 pisze:A interowcy narzekają na sędziego, że gola Palacio z karnego nie uznał... :rotfl:
Słusznie:
http://screenshooter.net/102756422/fcmoktd

Calciopoli 2.0 :prochno:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:13

Allegri przesadził ze składem. Dwóch podstawowych zawodników, w dodatku obrońców, to nie mogło skończyć się lekką przeprawą. Chociaż było ciekawie :D

Ławka jest dobra, wyciągacie za daleko idące wnioski. Na tyle dobra, że można kogoś wpuścić z ławki kto rozstrzygnie losy meczu albo dać pograć 2-3 rezerwowym i nie powinno to zaniżyć ogólnego poziomu drużyny.

Myślę, że ten mecz ewidentnie pokazał, że Rugani nie będzie w przyszłym sezonie grał kosztem Barzagliego. Nie wątpię w jego talent, ale ewidentnie na boisku się spala i w grze nic go nie odróżnia od Ariaudo czy Criscito. Maks miał rację. Coś czuję, że przedłużenie umowy z Caceresem to za mało żeby mieć spokój ze środkowymi obrońcami na przyszły sezon :think:
Sorek21 pisze:Ciekawostka: Miralem Pjanić ma klauzulę 31mln euro.Juve powino iść śladami Bayernu i go kupić.
Świetne statystyki, ale kibice Romy bardzo na niego narzekają i raczej z uśmiechem przyjęliby taką wieść. Cyferki nabija przy stałych fragmentach, ale mentalnie to taki Vucinic.


vitoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2012
Posty: 1765
Rejestracja: 15 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:25

Arbuzini pisze:Myślę, że ten mecz ewidentnie pokazał, że Rugani nie będzie w przyszłym sezonie grał kosztem Barzagliego. Nie wątpię w jego talent, ale ewidentnie na boisku się spala i w grze nic go nie odróżnia od Ariaudo czy Criscito. Maks miał rację. Coś czuję, że przedłużenie umowy z Caceresem to za mało żeby mieć spokój ze środkowymi obrońcami na przyszły sezon :think:
Chwila, najpierw mówisz, że nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków z tego meczu, a w następnym akapicie piszesz, że tym meczem Rugani potwierdza to i tamto. Zgadzam się z tym, co napisałeś najpierw i dlatego uważam, że wieszanie teraz psów na Ruganim jest niesprawiedliwe. Wydaje mi się, że, jeżeli drużyna, wygrywając pierwszy mecz 3:0, daje sobie w rewanżu wyrwać tę przewagę to raczej nie można tutaj winić jednego zawodnika. Choć, oczywiście, mówię czysto teoretycznie bo - jeszcze raz podkreślam - meczu nie oglądałem, więc jeżeli to faktycznie Rugani zagrał beznadziejnie i to głównie przez jego postawę Inter wklepał nam trzy gole to zwracam honor. ;) Jeśli tak było to przypomnijmy sobie jak przygodę z Juve zaczynał Bonucci. Takie mecze też są potrzebne.

PS. Wydaje mi się, że wchodzącemu do drużyny, młodemu obrońcy szczególnie potrzebne jest zaufanie i wiara trenera, nawet jeżeli zdarzają mu się słabsze, słabe, złe mecze. Czyli to, czego doświadczał Bonucci mimo swoich licznych baboli. Dajmy Ruganiemu to samo zaufanie, a pewien jestem, że będziemy mieć z niego niemałą pociechę.
Ostatnio zmieniony 03 marca 2016, 00:29 przez vitoo, łącznie zmieniany 1 raz.


selby

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 stycznia 2014
Posty: 82
Rejestracja: 05 stycznia 2014

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:29

Praktycznie wszystkie groźne akcje interu szły stroną naszego czarnego Krasica ... a potem był Rugani. Tragicznie to wyglądało. Mam nadzieję że to tylko niedoświadczenie Daniele i się ogarnie chłopak.


Dobrze że był happy end, ale ogólnie to głowa bolała.


selbynator!!!
Garreat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2004
Posty: 1705
Rejestracja: 16 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2016, 00:32

Fajnie bylo obejrzec proces krystalizacji pierwszego oraz drugiego skladu druzyny. Brawa dla Interu, pokazali wielkie checi - nasi wielkie nic. Gra Juve zaczela jakos wygladac dopiero po wejsciu Barzagliego. Asamoah poziom primavera. Tragiczna dyspozycja fizyczna. Przegrane 90% pojedynkow, stykowych sytuacji. Najgorsza dyspozycja od poczatku przygody z Juve? Lemina po przewleklej kontuzji pokazal lepszy poziom. Rugani? Idz pan... powinien sprobowac zblizyc sie do poziomu Ogbonny. Na dzis jest zle, a slaba pomoc obnazyla liczne braki. Przyszly sezon go zweryfikuje. Mysle, ze Hernanes byl faulowany przy pierwszej bramce. Tak czy inaczej razem ze Sturaro byli... podobno gdzies byli. Neto jest zwyczajnie slabszym bramkarzem niz Storari - czy zagra w finale? Zaza i Morata powoduja u mnie wszystkie uczucia jednoczesnie, zakonczone zalem i niedosytem.

Jad wylany, wynik na farcie - czego chciec wiecej? W karnych poszlo z gorki. I smutek Interu na koniec jak pieprzone slodkie lzy :D. Kupione :smile: ?
Bardzo dziwny wieczor, jednak z happy endem.


Zablokowany