Coppa Italia 15/16 (1/2): Inter 3-0 k:3-5 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 00:07

Juan Jesus udzielił wywiadu dla inter Channel:

Tak jak oni byli nam w stanie strzelić 3 bramki, tak my możemy zrobić to samo. Także bez Mirandy i Murillo. To jasne, będzie bardzo ciężko, ale będziemy próbować do końca. W meczach przeciwko Juventusowi nie szło nam zbyt dobrze, zarówno w pierwszym pojedynku w CI, jak i w niedzielę, jednak nie mieli wielu sytuacji. Musimy ciężko pracować i nie możemy stracić jutro bramki, to podstawa. Musimy zrobić wszystko, by awansować do finału CI. Jeśli jednak stracimy bramkę będzie niewiarygodnie ciężko.

Musiałem to wrzucić, byście i Wy się mogli pośmiać. ;)


albertcamus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2012
Posty: 1277
Rejestracja: 28 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 00:38

@CavAllano - dziękuję, poprawiłeś mi humor. Trzeba zrozumieć, że muszą coś o(d)powiadać tym biednym dziennikarzom i pewne sformułowania nie powinny dziwić (walka do samego końca), ale słowa: "jednak nie mieli wielu sytuacji" oprawiłbym w ramkę i wraz ze skrótami naszych meczów na DVD wręczył Jesusowi po końcowym gwizdku.


Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 00:48

Widać w Interze rośnie kolejny złotousty przygłup. Myślałem, że jedynym klaunem był Icardi, ale jego przynajmniej broni dobra gra i skuteczność. Potem dołączył Melo...więc już było grubo. Teraz ten...ehhh. 2:0 w pierwszej połowie i do domu.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7347
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 09:42

Abstrahując od wyniku pierwszego spotkania, gdyby GorszaCzęśćMediolanu miała chociaż porządny skład, to rzuciłbym się na ten mecz jak szczerbaty na suchary. Rzeczywistość wygląda tak, że równie atrakcyjnym przeciwnikiem byłaby dla nas Alessandria, której Milan wklepał wczoraj 5tkę. Oby bez kontuzji i w sumie tyle.

Jeśli przez pierwsze 15 min. nie uświadczę fajerwerków, to pewnie odpalę Liverpool vs City :snackgy:


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 10:43

A wiec tak Allegri ma mozliwosc sprawdzenia pozostałych graczy.Moim zdaniem Pogba i Dybala powinni odpocząć nawet w takim składzie jak dzis zagramy :juve: spokojnie wyciągnie remis:),stawiam 1-1 lub minimalne zwyciestwo Merda azzurich 1-0


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 11:33

Juventus (4-3-1-2): Neto; Padoin, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Sturaro, Hernanes, Asamoah; Pereyra; Zaza, Morata.

Bardzo fajny przewidywalny skład. Żeby jeszcze zdrowy był Caceres to Bonucci by odpoczął. Oby skończyły się wszystkie problemy Asamoaha. W pierwszym meczy wyglądał całkiem przyzwoicie. Poza tym Max miałby więcej opcji w środku i Pogba miałby naturalnego zastępcę.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 11:35

CavAllano pisze:
Musiałem to wrzucić, byście i Wy się mogli pośmiać. ;)
Nie wypada...jacky napisze, że powodujesz spinki co będzie miało odzew wśród sympatyków drużyn przeciwnych, którzy nam latają wiadomo koło czego...
Marat87 wyskoczy natomiast z bezpłciowymi filozofiami bo to jedyny prawy user na tym forum...
A co do słów tego pseudograjka... :rotfl:
Ostatnio zmieniony 02 marca 2016, 13:57 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 12:47

PlanetJuve pisze:Juventus (4-3-1-2): Neto; Padoin, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Sturaro, Hernanes, Asamoah; Pereyra; Zaza, Morata.

Bardzo fajny przewidywalny skład. Żeby jeszcze zdrowy był Caceres to Bonucci by odpoczął. Oby skończyły się wszystkie problemy Asamoaha. W pierwszym meczy wyglądał całkiem przyzwoicie. Poza tym Max miałby więcej opcji w środku i Pogba miałby naturalnego zastępcę.
Mnie również skład się podoba, aczkolwiek Evre wolałbym w meczach o mniejsza stawkę, a Sandro bezapelacyjnie jako pierwszy wybór na lewej stronie. Liczę na Perreyre, Zaze i Asamoah.


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 13:28

Hed pisze:Mecz na ipli owszem bedzie można obejrzeć ale trzeba bedzie pewnie zapłacić 4,90. Nie mysle żebyśmy znowu mogli obejrzeć za darmo, chyba ze dzisiejszy mecz Milanu byl za friko,ktos?cos? Co do meczu to...oby bez kontuzji,ciekaw jestem jak zaprezentuje się nasz drugi garnitur.
Nie, transmisja z tego spotkania takze byla platna.

Cos mi mowi, ze dzis bedzie calkiem... zabawnie :smile:


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 13:43

grande amore pisze:
Hed pisze:Mecz na ipli owszem bedzie można obejrzeć ale trzeba bedzie pewnie zapłacić 4,90. Nie mysle żebyśmy znowu mogli obejrzeć za darmo, chyba ze dzisiejszy mecz Milanu byl za friko,ktos?cos? Co do meczu to...oby bez kontuzji,ciekaw jestem jak zaprezentuje się nasz drugi garnitur.
Nie, transmisja z tego spotkania takze byla platna.

Cos mi mowi, ze dzis bedzie calkiem... zabawnie :smile:
Także dzisiaj też będzie płatna, ja już wykupiłem, po pracy do sklepu po piwko i wieczór z głowy. Fajnie że zagramy rezerwami, ciekawe jak wypadniemy, niech odpoczywają Dybala i Pogba. Forza :juve:


Agrik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2012
Posty: 146
Rejestracja: 07 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 13:49

Hed pisze:
grande amore pisze:
Hed pisze:Mecz na ipli owszem bedzie można obejrzeć ale trzeba bedzie pewnie zapłacić 4,90. Nie mysle żebyśmy znowu mogli obejrzeć za darmo, chyba ze dzisiejszy mecz Milanu byl za friko,ktos?cos? Co do meczu to...oby bez kontuzji,ciekaw jestem jak zaprezentuje się nasz drugi garnitur.
Nie, transmisja z tego spotkania takze byla platna.

Cos mi mowi, ze dzis bedzie calkiem... zabawnie :smile:
Także dzisiaj też będzie płatna, ja już wykupiłem, po pracy do sklepu po piwko i wieczór z głowy. Fajnie że zagramy rezerwami, ciekawe jak wypadniemy, niech odpoczywają Dybala i Pogba. Forza :juve:
Bezpłatnie dla abonentów Cyfrowego Polsatu i bodajże klientów Plusa, ale za tą drugą opcję ręki sobie obciąć nie dam. Ja na pewno po zarejestrowaniu jako abonent Cyfrowego Polsatu mam darmową transmisję.


Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 14:06

Strzelić bramkę w pierwszych minutach meczu, a potem piknik, tak sobie wymarzyłem. :)

Nie wiem czego można się dziś spodziewać. Z jednej strony Inter nie ma nic do stracenia, jeśli przejmą inicjatywę i strzelą szybko bramkę to może być ciekawie. Z drugiej strony zdają sobie sprawę (chyba), że nie mają wiele do zaoferowania w ataku, a strata z pierwszego meczu jest raczej nie do odrobienia.

Zagrać, wygrać, awansować ! :juve: Oby bez kontuzji ! :pray:


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 14:47

A tymczasem nastroje kibiców Interu jak na stypie. Nie wierzą również w słowa samego Jezusa. A to dziwne, przecież ich zespół taki silny, a i sama wiara potrafi przenosić góry. Także tego... głowa do góry drodzy kibice gorszej części Mediolanu. Pokażcie dziś lwie serce, to może chociaż nie przegracie z naszym drugim garniturem!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 15:17

Ma ktoś jakieś pewne informacje, kto u nas nie zagra w finale jeśli dostanie żółtą kartkę? Bo krążą różne wersje... pokrywa się tylko Bonucci. :roll: Ten zresztą ma zacząć od początku.

Mecz do jednej bramki, dosłownie. My strzelamy, oni muszą 5. Tyle by naszej Primaverze nie walneli. Oby tylko nie podawać im tlenu, przez głupią stratę gola na początku.


Obrazek
zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 02 marca 2016, 17:39

Dragon pisze:Ma ktoś jakieś pewne informacje, kto u nas nie zagra w finale jeśli dostanie żółtą kartkę? Bo krążą różne wersje... pokrywa się tylko Bonucci. :roll: Ten zresztą ma zacząć od początku.
Jak to było w przypadku Zazy (pauzował po dwóch w pierwszym meczu z Interem) to oprócz Bonucciego zagrożeni są jeszcze chyba Chiellini, Dybala i Marchisio. Choć nie są to pewne informacje jednak Allegri chyba wczoraj coś wspominał o Marchisio, że dziś będzie do dyspozycji i jeśli by zagrał i w razie czego zostałby ukarany żółtą to w finale po prostu zagra ktoś inny.

EDIT:
Na głównej pisze, że Marchisio jednak nie został powołany, choć wcześniej Alegri też w newsie na głównej zapewniał, że na pewno go powoła. Także wychodzi na to, że obok Bonuca jedynym zagrożonym pozostawałby Dybala.

EDIT 2:
Ostatnio tutaj w modzie są typy tej pani, także tego ten :) :
Obrazek


Zablokowany