Serie A 15/16 (27): JUVENTUS 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:49

Cieszy mnie to że nie robi nam różnicy czy gramy Ruganim czy kimś z trójki Barzagli - Bonucci - Chiellini. Profesor Leo to oczywisty następca Buffona w roli lidera ekipy, wymowne obrazy w końcówce meczu.

Swoją drogą niezły zjazd psychiczny musieli złapać gracze Interu gdy w końcówce strzelał Miranda a Buffon złapał tą piłkę jakby od niechcenia.


-10-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 marca 2009
Posty: 387
Rejestracja: 03 marca 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:49

Buffon 8 mecz z rzędu w lidze z czystym kontem. Jaki jest rekord? Wiem, że sporo ale nie pamiętam kto. Z góry dzięki za informację.


Z Juventusem od 1997 roku.
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:49

Na Dybale bym nie psioczył, bo to on poniekąd wymusił błąd i gol dla Juve. Pogba natomiast zaczyna strasznie irytować. Mam nadzieje, że w środę szansę dostanie Pereyra i reszta zmienników
Ostatnio zmieniony 28 lutego 2016, 22:50 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 1 raz.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:50

Bonucci <333

Zawiedli ci, od których oczekujemy wiele: Pogba i Dybala. O ile Argentyńczykowi nie odmawiam prawa do wahań formy, tak Francuz mimo wszystko miał w tym sezonie więcej anonimowych spotkań niż naprawdę dobrych.

Bardzo dobrze, że Allegri nie kombinował ze zmianą ustawienia tylko wpuścił Ruganiego.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:50

Najważniejsze, że Derby znowu dla nas :) Mecz w naszym wykonaniu co najwyżej przeciętny a i tak byliśmy bezapelacyjnie lepsi. Tzn zespołowo byliśmy dobrze zorganizowani, natomiast kiepsko to wyglądało biorąc pod uwagę pojedyncze ogniwa. Pogba tragednia, Dybala podobnie (dziś człapał jak zazwyczaj Morata). Szacunek w stronę Mandzukicia za niesamowitą zdolność pressingu. Jednocześnie szkoda mi chłopa, bo widać, że mocno frustruje go gdy widzi, że tylko on kuma czaczę w temacie pressingu. Reszta naszej ferajny to w tym elemencie pozoranci.
jackop pisze:grazie Bonucci, oby bez urazu :afraid2:
Raczej bez, po prostu został skrobnięty korkiem po achillesie przez D'Ambrosio
jackop pisze:Alex Sandro <3
:ok:


Obrazek
Tengen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2012
Posty: 289
Rejestracja: 29 lipca 2012

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:50

Ogólnie fajnie, że 3 pkt i przyzwoita gra (aż do ataku), ale ta liczba spalonych przyprawia mnie o wymioty :angry:


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:51

Gol Bonucciego - petarda!
Nie mogłem się przestać śmiać z tej sytuacji dobre kilka minut - oczywiście śmiać z iNTERU :rotfl:


Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:51

Ma ktoś zdjęcia oprawy?


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:51

Dobra druga połowa i są 3 punkty. Brawo Bonucci za świetny strzał i gola na 1:0 i brawo dla Moraty za wejście smoka - wywalczył karnego i zamienił go na gola.

W końcówce daliśmy się zepchnąć do defensywy, ale przynajmniej Buffon mógł pokazać swoje umiejętności.

Słaby mecz Dybali niestety, zaś Mandzukić imponuje mi niesamowicie zaangażowaniem - kilka błędów po jego pressingu rywale popełnili a gość nawet w 95 minucie potrafi nadal biegać próbując uniemożliwić rozegranie piłki obrońcom rywala czy wrócić się do obrony. Jedynie skuteczności mu dzisiaj zabrakło.

Bardzo dobry mecz Alexa Sandro, trzeba kupić takiego drugiego na prawą stronę :D

Panie sędzio: 6 minut? Po co? To trochę przesada...


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
baron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 października 2004
Posty: 122
Rejestracja: 25 października 2004

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:51

-10- pisze:Buffon 8 mecz z rzędu w lidze z czystym kontem. Jaki jest rekord? Wiem, że sporo ale nie pamiętam kto. Z góry dzięki za informację.
Sebastiano Rossi(Milan) 929 minut.
Buffon ma bodaj 746 więc poprawił swój 5 wynik w historii o jedną minutę.


Marat87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2011
Posty: 2471
Rejestracja: 17 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:53

annihilator1988 pisze:Na Dybale bym nie psioczył, bo to on poniekąd wymusił błąd i gol dla Juve. Pogba natomiast zaczyna strasznie irytować. Mam nadzieje, że w środę szansę dostanie Pereyra i reszta zmienników
Zepsuł to dośrodkowanie, szło zbyt nisko ( potem jeszcze raz tak zagrał, z tego samego sektora ), więc trudno go za to chwalić, bo było to niezamierzone.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:53

Morata w pierwszej akcji zrobił więcej niż Mandzukic przez 90 minut i Dybala przez 80. Ten mecz pokazał czym się różni Alvaro od Mario: zupełnie inna szybkość, inteligencja boiskowa, przebojowość. Chorwat musi wszystko wybiegać i wywalczyć, Hiszpan jest piłkarzem o klasę lepszym.


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:54

Ciesze mnie walka, gra do przodu oraz tworzenia sytuacje strzeleckie.
Fajnie ze Buffon pokazal ze mozna na nim polegac, mysle ze jego dyspozycja moze byc kluczowa z Bayernem.
Forza :juve:


Hypeman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2014
Posty: 441
Rejestracja: 28 kwietnia 2014

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:55

Makiavel pisze:Morata w pierwszej akcji zrobił więcej niż Mandzukic przez 90 minut i Dybala przez 80. Ten mecz pokazał czym się różni Alvaro od Mario: zupełnie inna szybkość, inteligencja boiskowa, przebojowość. Chorwat musi wszystko wybiegać i wywalczyć, Hiszpan jest piłkarzem o klasę lepszym.
Gówno prawda. Zupełnie inna charakterystyka piłkarza i mówienie że Morata jest o klasę lepszy bo potrafi szybko biegać i robić wiatr gdy ma dobry dzień to jakaś paranoja.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 22:56

Dwójką do zera Juventus żegna frajera :D :D :D
No dobra, ale żeby nie było miło: Gigi parę razy uratował nam tyłki, Bonucci MVP ale martwi mnie indolencja strzelecka naszych napastników. Mandzu jest po kontuzji i to go (trochę) usprawiedliwia, ale Dybala? Słabo, słabo. Pogba dziś też dość nieporadnie, niby robił sporo wiatru ale... no właśnie, ale. Ganiał w te i we wte jak Cygan z kradzionym DVD tylko sensu w tym, za przepro -szeniem, nie było.


Trzeba trzymać kciuki za Violę jutro :pray:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Zablokowany