Serie A 15/16 (27): JUVENTUS 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
PietroBosman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2009
Posty: 327
Rejestracja: 26 lutego 2009

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 17:03

pablo1503 pisze:Po tym meczu z Bayernem jakoś tak dziwnie mi. W ogóle nie czuję tego hype'u związanego z meczem, a to przecież mecz z Interem! Trzeba wyłączyć LM i przejść na tryb Serie A. Wygrana to mało, trzeba zniszczyć. Skromne 3:0 byłoby super. Marzy mi się nawet takie pośmiewisko, jakie Barca w ostatnich lata funduje Realowi. :juve:
Bo i Inter nie prezentuje w tym roku jakiegoś wybitnego futbolu.W pucharze dostali 3-0 i nie obrażę się jeżeli w niedzielę też takim wynikiem zakończy się to spotkanie.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 18:23

pablo1503 pisze:Po tym meczu z Bayernem jakoś tak dziwnie mi. W ogóle nie czuję tego hype'u związanego z meczem, a to przecież mecz z Interem!
Mam podobnie, ale to wynika z tego, że mam inne, poważniejsze zmartwienia (Bayern) niż jakiś mecz z leszczami. Mam nadzieję, że już po kwadransie odbierzemy im wszelkie nadzieję na jakikolwiek pozytywny wynik.
Poza tym musimy wspierać lepszą część Mediolanu i pozwolić im dojść Inter do jednego punktu.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 20:14

Osobiście też wolę Milan, który nawet trochę lubię niż tę pseudodrużynę złodziei i hipokrytów...zamknijmy ten mecz w pierwszej połowie a w drugiej po prostu bawmy się z nimi jak z małym Kaziem...

A na stronie interu ktoś podszył się pode mnie i założył na mój wzór konto...

http://fcinter.pl/news/28057-ulubiony-a ... uje-z-juve

Mam prośbę do tego jełopa jeśli to ktoś z tutejszych userów o zaprzestanie tego typu praktyk...jeśli zamierzacie afiszować się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to róbcie to pod swoim nickiem...
Osobiście mam swój typ bo sposób pisania podobny...
Ostatnio zmieniony 26 lutego 2016, 20:26 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 20:21

Sorek21 pisze:A nie mogliby zagrać 3-5-2 z odwróconym trójkątem w środku pola? Pogba i Sturaro a przed nimi Hernanes.Brazol w istatnim meczu zapracował na pierwszy skład.

Czekam na Sandro.Sandro + Mandzu = gol strzelony głową.

W niedzielę Mandzu + Dybala
W środę Zaza + Morata.
Ciekawe podejście do ustalania pierwszej jedenastki, bo piłkarz zagrał dobre 45 minut w ostatnim meczu :think:
Ciekawe co tym razem nawywija Max. Pozytywnie czy negatywnie.


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3452
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 20:25

alessandro1977 pisze: A na stronie interu ktoś podszył się pode mnie i założył na mój wzór konto...

http://fcinter.pl/news/28057-ulubiony-a ... uje-z-juve

Mam prośbę do tego jełopa jeśli to ktoś z tutejszych userów o zaprzestanie tego typu praktyk...jeśli zamierzacie afiszować się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> to róbcie to pod swoim nickiem...
Miałem tam konto kilka lat temu, pamiętam jacy ludzie się tam przewijają i śmiem twierdzić, że to ich autorskie dzieło.


Loud
Louder!
MOTÖRHEAD
1945-2015 RIP Lemmy
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 20:29

Ja nie zamierzam się tam rejestrować i pisać...mam nadzieję, że tego kogoś zbanują ale myślę, że to ktoś z naszych bo interowiec chyba nie ciąłby łacha ze swojej drużynki...chociaż cholera ich wie, ja jestem przekonany, że to jeden z tego akurat wątku...


Obrazek
juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 20:45

Stac nas zeby zgarnac 3 punktow. Wygrana da nam pewnosc po ciezkich 65 min z Bayernem kiedy przegrywalismy 0-2.
Mam nadzeje ze ktos z drugiej linii huknie z dystansu i zdobedziemy gola tez z stalego fragmentu gry. Takie gole moga nam dodac pewnosc i zastrasza kolejnych rywale.


krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 20:56

Pierwszy raz 1 na ich stronie i czytając ich komentarze że my mecze kupujemy to woła pomste do nieba :D Buraki bez szacunku


kawek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 618
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 21:59

juvemaroko pisze:Stac nas zeby zgarnac 3 punktow. Wygrana da nam pewnosc po ciezkich 65 min z Bayernem kiedy przegrywalismy 0-2.
Mam nadzeje ze ktos z drugiej linii huknie z dystansu i zdobedziemy gola tez z stalego fragmentu gry. Takie gole moga nam dodac pewnosc i zastrasza kolejnych rywale.
Stać nas na zwyciestwo? Każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie co najmniej niespodzianka. Tak jak napisano już w temacie meczowym inter to karaluchy którego trzeba rozdeptac obojętnie czy strzałem z dystansu z roznego czy czegokolwiek a i nikogo nie musimy niczym zastraszac bo oni już są zastraszeni. Na CM piszą że Mancini planuje pójść w ślady romy i zmienić taktykę na 3-5-2 tylko ze w przeciwieństwie do interu rzymianie mieli jako takich wykonawców
2:0 w zupełności mnie zadowoli, niech pogra sobie Hernanes i Sturaro
Wygrywać to oni sobie mogą w środę co najwyżej 1:0
:juve:


old faithful

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 76
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 22:24

Ja bym odpuścil połowie składu. Ten mecz może być ostry, a i ostatnio niektórzy dużo grają. Tak jak bym Sturaro posłał na Bayern od razu, tak sądzę, że z Interem lepszy bedzie ktoś z dwójki Pereyra/Hernanes. Sturaro wpuścić jak już będziemy prowadzić, bo na minuty zasługuje moim zdaniem. Poza tym bym dał Ruganiemu pograć.


TheDreamer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 lipca 2013
Posty: 112
Rejestracja: 11 lipca 2013

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 22:36

old faithful pisze:Ja bym odpuścil połowie składu. Ten mecz może być ostry, a i ostatnio niektórzy dużo grają. Tak jak bym Sturaro posłał na Bayern od razu, tak sądzę, że z Interem lepszy bedzie ktoś z dwójki Pereyra/Hernanes. Sturaro wpuścić jak już będziemy prowadzić, bo na minuty zasługuje moim zdaniem. Poza tym bym dał Ruganiemu pograć.
Takie coś to można zrobić w środę, dla przypomnienia, gramy wtedy rewanż PW z 3 bramkową zaliczką, wtedy pewnie wyjdą rezerwy, ale w niedziele wystawiamy najlepszy skład i 3 pkt mają być nasze, nie po to pół sezonu walczyliśmy o lidera żeby nagle odpuszczać ! :juve:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 22:39

Na pewno nie bedzie rotacji. Wpuszczenie Hernanesa bedzie wymuszone brakiem Claudio. Rezerwowych mozemy sie spodziewac w CI, jako ze final jest juz o krok, do tego inter nie bedzie mial w pucharze pary srodkowych obroncow. Nie mam watpliwosci, ze niedzielny pojedynek ma byc pokazem sily po remisie z Bologna. Trzeba wywrzec presje na Napoli i utrudnic im zadanie.


old faithful

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2015
Posty: 76
Rejestracja: 10 czerwca 2015

Nieprzeczytany post 26 lutego 2016, 23:01

TheDreamer pisze:
old faithful pisze:Ja bym odpuścil połowie składu. Ten mecz może być ostry, a i ostatnio niektórzy dużo grają. Tak jak bym Sturaro posłał na Bayern od razu, tak sądzę, że z Interem lepszy bedzie ktoś z dwójki Pereyra/Hernanes. Sturaro wpuścić jak już będziemy prowadzić, bo na minuty zasługuje moim zdaniem. Poza tym bym dał Ruganiemu pograć.
Takie coś to można zrobić w środę, dla przypomnienia, gramy wtedy rewanż PW z 3 bramkową zaliczką, wtedy pewnie wyjdą rezerwy, ale w niedziele wystawiamy najlepszy skład i 3 pkt mają być nasze, nie po to pół sezonu walczyliśmy o lidera żeby nagle odpuszczać ! :juve:
Fakt. Masz rację. Moj blad. Nie wiem czemu zapomniałem o tym meczu&#128521;


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 00:42

3 punkty obowiązkowe z merdami.


Slepy_fan

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2008
Posty: 121
Rejestracja: 14 września 2008

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 10:01

Wasza buta w postach sięga zenitu, niektórym naprawdę przydalby się snickers :lol:
A szukanie sensacji przez ciebie alessandro z niby podszywaniem się kogoś (na pewno z tego forum!!) na opozycyjnej stronie jest taką żenadą, że trudno mi to okiełznać rozumem.
Skumaj, gówno obchodzisz kogokolwiek na fcinter.pl, po prostu usuń tamto konto lub wypowiadaj się normalnie :lol:

Co do meczu to trudno zdroworozsądkowo spodziewać ise innego wyniku niż zwycięstwa Juventusu, choć Mancini nie raz zaskakiwał w takich momentach a i kilometry z meczu z Bayernem też mogą być odczuwalne dla piłkarzy Juve.

Mam nadzieję na remis, tak dla Juve na rozgrzewkę przed (oby) środowym blamażem w Monachium


Zablokowany