Serie A 15/16 (27): JUVENTUS 2-0 Inter

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Shadow Marshall

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2014
Posty: 1438
Rejestracja: 22 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 20:42

Arty83 pisze: Też chciałbym taki skład, zwłaszcza ciekaw jestem gry Hernanesa, bo z FCBM pokazał się z bardzo dobrej strony. Może zacznie grać jak za najlepszego okresu w Lazio?
:shock:
Koleś który kopie się po czole cały sezon gdzie nagle coś mu wyszło i już niektórzy chcą by grał w podstawie?
Ja tam wolałbym od początku rzeźnika Sturaro albo nawet Ase niż pana, na któego cv można przybić pieczątkę "prawie wyszło".


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 27 lutego 2016, 22:56

Chcemy czy nie, Hernanes najpewniej zastapi kontuzjowanego Marchisio.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 02:05

Shadow Marshall pisze:Koleś który kopie się po czole cały sezon gdzie nagle coś mu wyszło i już niektórzy chcą by grał w podstawie?
Ja tam wolałbym od początku rzeźnika Sturaro albo nawet Ase niż pana, na któego cv można przybić pieczątkę "prawie wyszło".
Po pierwsze to Asa jest nadal poza składem. Po drugie to chyba jesteś niespełna rozumu, jeżeli sądzisz, że Sturaro mógłby zagrać na regiście. Po trzecie, to Hernanesowi "nie wyszło coś nagle", tylko zagrał bardzo dobre 45 minut z jedną z najsilniejszych drużyn w Europie. Powinien dostać szansę z Interem i okaże się czy mecz z Bayernem to był przypadek czy zwiastun lepszej formy.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
rad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 kwietnia 2010
Posty: 883
Rejestracja: 07 kwietnia 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 10:23

Zero emocji przed tym meczem. Zaparzę sobie ciaju i będę spoglądał na widowisko.
No, chyba że coś pójdzie nie po naszej myśli, to zrobi się ciekawie.


Sono un Ultras Bianconero :juve:
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 10:51

Shadow Marshall pisze:
Arty83 pisze: Też chciałbym taki skład, zwłaszcza ciekaw jestem gry Hernanesa, bo z FCBM pokazał się z bardzo dobrej strony. Może zacznie grać jak za najlepszego okresu w Lazio?
:shock:
Koleś który kopie się po czole cały sezon gdzie nagle coś mu wyszło i już niektórzy chcą by grał w podstawie?
Ja tam wolałbym od początku rzeźnika Sturaro albo nawet Ase niż pana, na któego cv można przybić pieczątkę "prawie wyszło".
Tak chce Hernanesa i nic Tobie do tego. Chłop zasłużył meczem z Bayernem żeby zagrać od początku, najwyżej zejdzie po 45'.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 10:58

panlider pisze:
Po pierwsze to Asa jest nadal poza składem
. Po drugie to chyba jesteś niespełna rozumu, jeżeli sądzisz, że Sturaro mógłby zagrać na regiście. Po trzecie, to Hernanesowi "nie wyszło coś nagle", tylko zagrał bardzo dobre 45 minut z jedną z najsilniejszych drużyn w Europie. Powinien dostać szansę z Interem i okaże się czy mecz z Bayernem to był przypadek czy zwiastun lepszej formy.
Kwado został powołany na mecz.

Nieobecni są tylko Marchisio i Kielon.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 10:59

Obrazek

Inter na bogato: bramkarz, 5-ciu nominalnych obrońców, 3-ch stricte defensywnych pomocników i 2-ch napastników :D


Obrazek
Sebkovič

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2008
Posty: 285
Rejestracja: 23 października 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 11:24

No tak Kondogbi musieli skrócić karę bo jakże by inaczej. Inter się zabuduje i będzie liczył na kontry i wykończenie przez Icardiego, który trzeba przyznać ma patent w strzelaniu bramek Juve.


JUVE STORIA DI UN GRANDE AMORE!
Seba :roll:🏆🏆🏆🏆🏆
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 11:31

Shadow Marshall pisze:
Arty83 pisze: Też chciałbym taki skład, zwłaszcza ciekaw jestem gry Hernanesa, bo z FCBM pokazał się z bardzo dobrej strony. Może zacznie grać jak za najlepszego okresu w Lazio?
:shock:
Koleś który kopie się po czole cały sezon gdzie nagle coś mu wyszło i już niektórzy chcą by grał w podstawie?
Również jestem zdania, że w ustawieniu 3-5-2 w miejcie Claudio mógłby zagrać Sturaro, no ale gramy u siebie ze słabym interem więc możemy pozwolić sobie na nieco bardziej ofensywną opcję w postaci Hernanesa. Ale jak czytam w topicu o meczu z Bayernem opinię niektórych, że po PIERWSZYM PRZYZWOITYM (nie mylić z b. dobrym) występie (z konieczności nawiasem mówiąc), że Allegri powinien wreszcie przejrzeć na oczy i wstawiać brazola do pierwszego składu (kosztem Marchisio, czy ew. Khediry) to jestem za eutanazją lub co najmniej banowaniem konta na forum za przejawianie ponadprzeciętnej głupoty.


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 11:37

Wolałbym Pereyre, który potrafi szybkim zwrotem rozerwać środek pomocy przeciwnika, no ale Max woli mieć rozgrywającego...Zobaczymy czy Hernanes potrafi rozegrać dwa dobre spotkania z rzędu. Co do meczu, to jestem jakoś dziwnie spokojny o 3 pkt. Skromne 1-0, choć takie 4-0 byłoby marzeniem. Może kiedyś :cwaniak: :D :prochno:
Heh, wracam do spotkania sprzed sezonu, kiedy drugi skład wygrał z interem na SS :lol:
Edit
Niech Mandżur sprowokuje Melo na początku i załatw mu żółć. Wtedy byłoby więcej luzu w środkowej strefie


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 11:49

pumex pisze:Obrazek

Inter na bogato: bramkarz, 5-ciu nominalnych obrońców, 3-ch stricte defensywnych pomocników i 2-ch napastników :D
W koncu "normalny" skład i ustawienie ;-).

Szkoda kontuzji Marchisio, ale moze to nawet lepiej, ze troche "odpocznie".


Zapraszam tez na moje konto na twitterze => https://twitter.com/jakku113 ;)
ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 12:10

Poprostu pisze:
Kwado został powołany na mecz.

Nieobecni są tylko Marchisio i Kielon.
Chiellini też otrzymał powołanie na ten mecz.


Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 12:17

ewerthon pisze:
Poprostu pisze:
Kwado został powołany na mecz.

Nieobecni są tylko Marchisio i Kielon.
Chiellini też otrzymał powołanie na ten mecz.
Mój bład. Przeprasza. Wydawało mi się, że Maks mówił o 2 nieobecnych, stąd ta pomyłka.


BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 12:30

Dlaczego mam wrazenie, ze przed kazdym 'stykowym' meczem napinki zaczyna budowac alessandro77, po czym nastepuje eskalacja konfliktu, bo dolaczaja do niego kibice druzyn przeciwnych :think:
mateo369 pisze:Również jestem zdania, że w ustawieniu 3-5-2 w miejcie Claudio mógłby zagrać Sturaro
Zdaje sie, juz kiedys tak gral, no ale nie przynioslo to nic dobrego. Sturaro to siepacz, ktory ma zatrzymac zawodnika, a nie pilke :smile:
Tego, ze Hernanes powinien w tym meczu zagrac registe jestem tak samo pewien, jak tego, ze po sezonie powinnismy sie z nim pozegnac. Wygramy to!


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Kadziel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 maja 2014
Posty: 255
Rejestracja: 10 maja 2014

Nieprzeczytany post 28 lutego 2016, 12:45

3-5-2 Interu kontra nasze 3-5-2, gdzie zawodnicy są zmęczeni i bez formy albo świeżo po kontuzji ? Będzie ciężko przebić się przez te zasieki bez jakiegoś błysku Pogby czy Dybali lub jakiegoś stałego fragmentu gry. Fajnie byłoby ich roznieść w pył, ale 3:0 i 1:0 to wciąż 3pkt, dlatego zadowolę się najmniejszym zwycięskim rezultatem, aby nie zgubić pkt.

Chciałbym taki skład:
Gigi-BBC-Cuadrado Pereyra Khedira Pogba Sandro-Dybala Mandzu, choć Pereyra raczej nie jest gotowy na 90 min.


Zablokowany