LM 15/16 (1/8): JUVENTUS 2-2 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:45

Panowie pisałem że Bayern jest zdecydowanym faworytem. To przed meczem były głosy że się myle. Niestety miałem rację. Juve jak przegra ten mecz to nie ma po co jechać do niemiec więc jeżeli chcemy grać dalej to trzeba najmniej zremisować.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:46

Juve wyjdzie do ataku, to nadzieje się na kontrę i będzie koniec balu. Z pomocy najlepszy Marchisio, w obronie Leo. Ja tam wolę, by Juve odpadło w tym sezonie z LM i skoncentrowało się na obronie Scudetto.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7348
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:46

Może wejdzie Zaza i odwróci losy spotkania. Forza pisał, że to będzie nasza tajna broń :D


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:46

Sila Spokoju pisze:Płaczecie jak rozkapryszone pipki, Zobaczycie zupełnie inne lepsze Juve w II połowie.

Dajcie spokój, bo damy radę ;). Trochę kisiel w gaciach mieliśmy, ale po stracie bramki wreszcie coś zaczęło wyglądać i na pewno tak będzie w drugiej odsłonie.
Spoko tyle że dlaczego tak zaczeliśmy grać dopiero po stracie bramki? Wszystko spoko, Bayern lepszy i wogole, z tym ze to jakies jaja żebyśmy się az tak cofneli od samego poczatku. Finał z Barca wygladal lepiej.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:46

Sila Spokoju pisze:po stracie bramki wreszcie coś zaczęło wyglądać i na pewno tak będzie w drugiej odsłonie.
To my chyba inne mecze oglądamy bo ja widziałem prośbę w oczach Juve do sędziego o skończenie już tego meczu...


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:47

...dolenie. Widać od razu, że Allegri chciał, abyśmy grali tak od początku. Pytanie tylko w jakim celu? Mieliśmy się modlić, żeby Muller i Lewandowski pudłowali w stuprocentowych sytuacjach? Bo widać było od początku, że Lichtsteiner i Evra będą dawać tyłka przeciwko duetowi Costa-Robben.

O proszę! Allegri dalej ciśnie - wybawca Hernanes!


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:47

Hed pisze:
Sila Spokoju pisze:Płaczecie jak rozkapryszone pipki, Zobaczycie zupełnie inne lepsze Juve w II połowie.

Dajcie spokój, bo damy radę ;). Trochę kisiel w gaciach mieliśmy, ale po stracie bramki wreszcie coś zaczęło wyglądać i na pewno tak będzie w drugiej odsłonie.
Spoko tyle że dlaczego tak zaczeliśmy grać dopiero po stracie bramki?
Bo mieliśmy "nie stracić bramki", czyli grać na 0 do tyłu. Taki był - bezsensowny - pomysł Allegriego.


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:47

Czegoś takiego sie nie spodziewałem. Pep przygotował świetnie swój zespół...


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:47

Hernanes? To sabotaż.


Juventini2007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2006
Posty: 80
Rejestracja: 08 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:48

Jeżeli trener mówi że 0-0 to dobry wynik to znaczy, że to tak głębokie cofnięcie musiało zostać przez niego wcześniej ustalone. Broniliśmy się nieźle, ale no sory nie da się przez 90 minut tak głęboko bronić. To po pierwsze. Po drugie, widać, że na co dzień nie mamy do czynienia z tak wysokim pressingiem, co uwypukla braki techniczne zwłaszcza u naszych obrońców. Dybała odbija się od obrony BM jak od ściany, ale to akurat było do przewidzenia. Bardziej irytuje mnie Pogba, który zamiast wziąć ciężar gry z przodu na siebie, bawi się w jakieś piętki i Stefan "więcej sędziuje niż gram" Lichtsteiner. Może być naprawdę ciężko o jakiś korzystny rezultat...


"Ja liczę na wpadkę Juve kiedyś w końcu muszą przegrać."
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:48

alessandro1977 pisze:
Sila Spokoju pisze:po stracie bramki wreszcie coś zaczęło wyglądać i na pewno tak będzie w drugiej odsłonie.
To my chyba inne mecze oglądamy bo ja widziałem prośbę w oczach Juve do sędziego o skończenie już tego meczu...
No chyba nie bo to był jedyny moment gdzie zaatakowało więcej niż 3 graczy w akcji.
Po pierwsze to brakuje umiejętności, a po drugie nie nadrabiają tego determinacją i walką.


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:48

Nie no ludzie... Hernanes?


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
eastsider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 maja 2009
Posty: 268
Rejestracja: 04 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:48

Obrazek


SKAr7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 1876
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:49

Boogey96 pisze:
Barzagli nie wybijał. Bardziej piłka się od niego tak niefortunnie odbiła. Błąd popełnił Lichsteiner dając Coscie dojść do piłki mimo iż mógł ją spokojnie odbić ale do 43 minuty Szwajcar jeszcze spał.
I Bonuc z Marchisio, którzy kryli powietrze, a Mullera zostawili samego.

Najgorszy zdecydowanie Khedira. Nie ma go, jest wolny i podejmuje złe decyzje. Strata przy bramce, i razem z Marchisio pozwolili zrobić przewagę, kiedy tylko znanym sobie sposobem Muller nie trafił do siatki.

Poproszę albo zmianę ustawienia, Rugani za Lichta, albo Sturaro za Khedirę.

Mamy 45 minut, żeby wykształcić jakąś tożsamość. Z Realem i Barcą też się broniliśmy, ale właśnie z tożsamością. Dziś nikt się nie rusza do podań, wszystko stoi, wzajemnie się demotywujemy. Na wynik nie patrzę, nawet jak nie strzelimy, bo 0:1 to wciąż nie tragedia.


Pessos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2014
Posty: 156
Rejestracja: 09 grudnia 2014

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:49

jackop pisze:Może wejdzie Zaza i odwróci losy spotkania. Forza pisał, że to będzie nasza tajna broń :D
Śmiej się, mi się wydaje że to byłby jedyny piłkarz który nie miał by przysłowiowej kupy w gaciach i mógłby wywalczyć dobre sytuacje.
Lub przyjąć czerwo po 5 minutach ;)


Zablokowany