LM 15/16 (1/8): JUVENTUS 2-2 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:36

Sila Spokoju pisze:Gramy piach, ale ta strata bramki powinna nam paradoksalnie pomóc.Teraz musimy zaatakować i nie widzę innej możliwości jak co najmniej 1:1 (choć czuję, że wciśniemy dwie brami i będzie 2:1).
Tym bardziej, że Neuer był częściej przy piłce niż duet Dybala-Mandzukić ;) Obsrane Juve kolejny raz zbiera baty od Bawarczyków


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
dawidm

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 października 2004
Posty: 99
Rejestracja: 19 października 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:36

wiadomo, że klasa przeciwnika najwyższa od ostatniego finału LM, ale wypadaloby jednak powalczyć... Wynik niestety zasłużony, choć swoje (2? 3?) całkiem niezłe sytuacje mieliśmy.

Mam nadzieję, że po przerwie zagrają tak jak między 43 a 45 minutą

Do wyróżnienia IMHO Bonucci, ładnie czyścił
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 21:37 przez dawidm, łącznie zmieniany 1 raz.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:36

Kompletnie tego nie rozumiem, niemożliwe żeby byli aż tak obsrani, to bardziej wygląda tak jakby Allegri kazał tak grać. Tylko po co? 29minuta, Bonucci ma piłkę po wybiciu Buffona, przed nim Pogba i ktoś tam jeszcze, za nim Lewy i Muller, co robi Bonucci? Podaje do tyłu w kierunku zawodników Bayernu co oczywiście skończyło się stratą piłki :facepalm: :facepalm:
Najgorzej obok Dybali chyba Lichtsteiner. Mówiłem, że jak damy się zepchnąć do defensywy to będzie tragedia, zrobiliśmy to z własnej woli no i mamy powtórkę z przed 3 lat. Jeszcze 45 minut na ogarnięcie się, ale wątpie.


daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:36

Bayern jest piłkarsko lepszy o 3 klasy, więcej problemów sprawiło im niejakie Darmstadt w sobotę. Byłem pewien, że okres, gdy wychodzimy na mecz w LM z pełnymi gaciami Juve ma za sobą ale srogo się myliłem... Są jeszcze jakieś powody do optymizmu?


Buffalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2012
Posty: 393
Rejestracja: 22 sierpnia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:36

Lichstainer przegrał chyba wszystkie pojedynki z Costą :facepalm: :facepalm: :facepalm:


Nie patrz na to ile mam postów, bo i tak wiem wiecej od Ciebie.
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:36

w sensie, że te wrzutki poza strzałami Bernata i Vidala - który po prostu przyłożył, nie robiło na nas większego wrażenia,ponieważ gramy tak z wieloma.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Ale nerwowo weszliście w to spotkanie. Bayern gra bardzo dobrze w odbiorze, przyznam szczerze, że dawno nie widziałem Bayernu Pepa tak świetnie ustawionego, ale też i wy im w tym odbieraniu piłki sporo pomagacie. Grają pressingiem bardzo wysokim, ale nie jakimś strasznie agresywnym, a na początku potwornie się gubiliście. Trochę nie rozumiem, czemu Allegri, mając zespół, który nie bardzo radzi sobie z grą pod presją, co sami przyznajecie, próbuje wszystko rozgrywać na krótko, przez stoperów, także rzuty bramkowe, zamiast wykorzystać świetne warunki Mandzukicia, Pogby. Jedyni zawodnicy Bayernu zbliżeni do nich wzrostowo są większość czasu pod bramką Buffona. Bardzo dobry Vidal, słaby Robben, choć widać, że się stara i bardzo dużo pracuje w defensywie, tego mu nie można zarzucić. Dybala potwornie zesrany. Myślę, że jeszcze swoje szanse będziecie mieć po jakichś dośrodkowaniach, tylko zdecydowanie za mało ich.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 21:38 przez mzm, łącznie zmieniany 3 razy.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Jak mamy tak grać to lepiej nie wychodźmy na drugą połowę.

Juventus jest dziś jak Wałęsa - wystraszony, rozedrgany i schowany. A IPN strzela i punktuje.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
dawid1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2008
Posty: 1487
Rejestracja: 22 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Szkoda, że nie gramy trochę bardziej otwarcie, tak naprawdę nawet ich nie sprawdziliśmy, a grają przecież rezerwową obroną. Do dupy z taką grą


FORZA JUVE!!!
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Podoba mi się nasza taktyka. Na drugą połowę, biorę różaniec i klepię, żeby Muller marnował akcje na potęgę.

Wyglądamy rzeczywiście jak zespół Gent. Lichtsteinera zdecydowanie zaczynają przerastać rozgrywki Ligi Mistrzów. To co w Serie A jeszcze ujdzie, na takim poziomie nie ma szans. Barzagli dzisiaj mega cienki. Pogba cyrkowiec, ale chociaż kilka razy dał impuls.


pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Z czym do ludzi? :cry: Wiem, że bardziej otwarta gra przeciwko drużynie Guardioli prawdopodobnie skutkowałaby pogromem, ale nie może być tak, że nasi mają potężną kupę w portach za każdym razem gry zdobędą piłkę. Tu do cholery coś jest nie tak. Weźmy takiego Lichtsteinera - zaawansowany wiek, doświadczenie niemałe, a nogi jak z waty. Mam wrażenie, że połowa podopiecznych Allegriego zaraz zemdleje ze strachu.

Dodatkowo w oczy rzuca się przepaść jeśli chodzi o mobilność obydwu ekip. Nie wiem, może to jakieś niewytłumaczalne wrażenie, ale w Bayernie biega każdy, niezależnie czy ma piłkę czy jej nie ma. U nas biegnie jeden - ten co goni piłkę/ma piłkę. Reszta się przygląda. Wisienką na torcie jest dopuszczenie Robbena do strzałów głową (WTF?)

Bronić się można, ale na litość boską, aktywnie. Przy takiej pasywności i tak dostajemy najniższy wymiar kary.


Obrazek
Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Widać teraz ile nam brakuje do TOPu. Chciałem napisać, że 0-0 będzie świetnym wynikiem ale po chwili strzelił Muller gola :doh:


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Spodziewałem się trudnej przeprawy, ale nie spodziewałem się, że nie podejmiemy wyzwania..


Obrazek
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:37

Allegro mówił, że najważniejsze jest długie przetrzymywanie piłki. Max to jednak wie jak zaskoczyć taktycznie rywala. Zenada


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 21:38

Niestety to nie tylko strach i bojaźliwa gra. W pierwszych 45 minutach byliśmy gorsi pod każdym względem. Bayern prowadzi zasłużenie. Jeśli w drugiej połowie będzie to samo, skończy się pewnie 0:2, 0:3 albo jak pamiętne 1:4.

Ostatni raz takie coś widziałem w 2013 roku, kiedy to Bayern nas zgwałcił, ale co poniektórzy usilnie bronili tezy, że stawiliśmy wtedy Bawarczykom dzielny opór, większy niż potem Barcelona. Dziś chyba faktycznie wygląda to gorzej, bo wtedy graliśmy pierwszy mecz w Monachium i przynajmniej Vidal raz w pierwszej połowie oddał groźny strzał.


Zablokowany