LM 15/16 (1/8): JUVENTUS 2-2 Bayern

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:12

albertcamus pisze:
O faken, rzeczywiście. A jeszcze do niedawna byłem pewien, że nic nie stracili, ale sobie przypomniałem mecz z Gladbach. :D
taka to Twoja wiedza o swoim klubie i Bundeslidze.
Obrazek
#ZAORANE
Vincitore pisze:Najnowsze doniesienia mówią o Vidalu na ławce, przed linią obrony operować ma Xabi Alonso. Hiszpan jest wolny jak żółw.
Poulsen szybszy, wiadomo :D

będzie dobrze, obiecuję !!


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
PrzemasJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 marca 2005
Posty: 1169
Rejestracja: 13 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:19

czyli oszukany Cuadrado na "10"?


Magica Juve resiste il mio cuore lontano da te soltanto se penso alla figa!!
Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:20

PrzemasJuve pisze:czyli oszukany Cuadrado na "10"?
I to właśnie on wsadzi na 1 : 0 . W ataku będzie łamał do środka z prawej jak i często wbiegał do podania do środka, w obronie będzie typowym wahadłowym wspierającym naszego Szwajcara.


Dawać mi ich bo się już gotuję, zaraz mi się piwo skończy.


ps jak wygramy więcej niż 2 : 0 to mogę umierać. jutro nie idę do pracy.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 19:23 przez Cabrini_idol, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:21



Obrazek
Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:21

albertcamus pisze:Zuliani na FB:
Juventus (4-4-2): Buffon; Lichtsteiner, Bonucci, Barzagli, Evra; Cuadrado, Marchisio, Khedira, Pogba; Dybala, Mandzukic

bez zaskoczenia
Jestem zaskoczony, że jednak Mandzukic od 1. minuty. Przez miesiąc kontuzjowany, 3 dni temu wrócił po kontuzji. Ale Allegri zdobył już moje zaufanie, jeśli chodzi o ustalanie składu.

Mam wrażenie, że dziś padnie baaardzo mało bramek i mecz zakończy się wynikiem zero-jedynkowym 0-1, 1-0, 1-1 albo 0-1. Marzy mi się 2-0, bo byłaby to piękna zaliczka :)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:23

Sky trochę zamieszało, teraz zostają jednak przy Vidalu w pierwszym składzie, ale istnieje jeszcze prawdopodobieństwo, choć małe, że Vidal zagra w środku obrony, a przed nim faktycznie Alonso, chociaż myślę, że Pep aż tak ostro nie zagra.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 19:29 przez Vincitore, łącznie zmieniany 5 razy.


delarudii

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 października 2008
Posty: 1071
Rejestracja: 18 października 2008

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:24

Pojawiają się informację, że Vidal może rozpocząć mecz na ławce. Jego miejsce ma zająć Xabi Alonso. Mówi się też, że gdyby Alonso zagrał przed obrońcami to Vidal mógłby zastąpić Kimmicha w defensywie.


Obrazek
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:31

Xabi Alonso w pierwszym to może być kolejna szansa dla nas. Nie chcę krakać. Zostawmy już wszystko w nogach piłkarzy. Forza!


Obrazek
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:36

Neuer - Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:39

TURBOPAWEL pisze:Neuer - Thiago, Lewandowski, Robben, Costa, Bernat, Lahm (K), Vidal, Müller, Alaba, Kimmich
Czyli po ludzku:

Muller - Lewandowski
Costa - Thiago - Vidal - Robben
Bernat - Alaba - Kimmich - Lahm
Neurer


Antek666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 stycznia 2012
Posty: 872
Rejestracja: 17 stycznia 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:42

Wreeeeszcieeee!

Gdy ostatnio graliśmy z FCB i to w 'moim' Berlinie to nie wspominam tego najlepiej. Nie dośc, że finał pregrany to jeszcze... wracając do domu usnąłem w pociągu i gdy się obudziłem to nie miałem smartphona(wtedy warty był jakieś 250 Euro...) i starego ipoda(mało warty, jakieś 50 E kosztują takie używane). Ironia losu, bo przecież to ja przed tamtym finałem przestrzegałem na forum przed kradzieżami i nawet konkretnie przed usypianiem w pociągach. W sumie i tak nieźle, byłem na tyle głupi, że portfel(dokumenty!) miałem w plecaku, chociaż to mi zostało :papa:

Tak, piłem już :redface: Chyba głupszego momentu na wyznanie powyższej historii nie mogłem wybrać, ale chciałem kiedyś to z siebie tu wyrzucić.
Ale! W tamtym sezonie marzyłem i chciałem finału jakoś bardziej, w tym mam podobnie tylko z innych pobudek. Chcę mediolańskiego finału z Juventusem i całym i nie okradzionym stamtąd wrócić jako fan zwycięzcy CL ;)

##
Na stronie w newsie meczowym posucha że hoho, to napiszę coś tam, może komuś coś się spodoba i będzie mi bardziej współczuł z powodu powyższego wydarzenia :prochno:
-Lahm zagra swój 100 mecz w CL. Dogania Kahna który ma 103 występy w koszulce Bayernu. Natomiast Lahm przegoni dziś zapewne Allessandro Nestę, z którym współdzieli rekord w ilości występów (zawodników z pola) bez zdobytej bramki-99 mecze i 0 goli.
-Guardiola jako trener grający w Lidze Mistrzów zawsze osiagał pryzynajmniej...półfinał.
- na stadionie będzie około 2.100 fanów Bayernu
-z ostatnich 47 spotkań domowych w europejskich pucharach Juventus przegrał tylko...dwa razy przeciwko... Bayernowi.
-50 mecz w europejskich pucharach przeciwko niemieckiej druzynie, mały jubileusz :wink:
-Buffon nie stracił gola już od 836 minut

Gooodzinaaa :-)

Forza Juve!
pan Zambrotta pisze:będzie dobrze, obiecuję !!
O! Jak nie będzie dobrze to wyślemy cię na dwutygodniowe wczasy. Na bezludną wyspę. Z Makavialem.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 19:44 przez Antek666, łącznie zmieniany 1 raz.


mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:43

albertcamus pisze:
mzm pisze:
Jacky pisze: 1 z VfB w Kubku DFB. 1 z Gladbach w lidze. Po 1 w trzech towarzyskich spotkaniach z jakimis januszami, chociaz nawet nie wiem czy byly to oficjalne mecze.
O faken, rzeczywiście. A jeszcze do niedawna byłem pewien, że nic nie stracili, ale sobie przypomniałem mecz z Gladbach. :D
taka to Twoja wiedza o swoim klubie i Bundeslidze.
Ojej, Andżejek, coś Ty taki złośliwy? Ciągle mi docinasz! Przecież mówiłem, że nie mam pamięci do wyników. Ale nie martw się, wiem, że dziś jest Wielki Dzień i nerwy wszystkich Was zjadają, wspaniałomyślnie wybaczam.
jackop pisze:
Wojtek pisze:Dzięki Bogu nasi piłkarze i trener nie myślą tak jak Ty :)
Trzeba mierzyć siły na zamiary ;)
To wprost przeciwnie - ci, którzy wierzą w awans Juve i bardzo dobry wynik w LM mierzą siły na zamiary. Taka dygresja na temat popularnego błędu frazeologicznego.

Bez Alonso... co jak co, ale tego chyba nikt się nie spodziewał. Nie wierzę, żeby Pep to planował - bardzo dobry występ Vidala w weekend musiał go przekonać.

Jest i Mandzukic - Wasze szanse drastycznie rosną. :D
Ostatnio zmieniony 23 lutego 2016, 19:44 przez mzm, łącznie zmieniany 1 raz.


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:44

Bernat nie jest w dobrej formie i Cuadrado może nieźle tam nim pokręcić.

Nie wiem w sumie w jakim ustawieniu zagrają mimo, że znamy już skład. Niektóre źródła podają, że 4 w obronie a niektóre, że 3 a Kimmich zagra wyżej na DM.

Buffon, Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra, Cuadrado, Khedira, Marchisio, Pogba, Mandzukic, Dybala. Forza ragazzi, forza JUVE!! Senza PAURA, proviamo l'IMPRESA!!!


Obrazek
mzm

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Rejestracja: 31 grudnia 2015
Posty: 325
Rejestracja: 31 grudnia 2015

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 19:54

Generalnie oni zawsze robią takie wygibasy, że Lahm niby ma grać prawego obrońcę, ale przy rozgrywaniu akcji bardzo dużo go w środku pola. To samo ostatnio z Alabą. Niemniej jednak, myślę, że grając z tak silnym rywalem jak Juve, w dodatku z tak eksperymentalną i ofensywną linią obrony, nie będą sobie pozwalali na aż takie hulanki. Na przykład w którymś z ostatnich meczów ligowych (bądź w DFB-Pokal) Alaba grając jako stoper urządzał sobie rajdy pod bramkę rywala, a Kimmich zostawał sam. Nie ma co za bardzo patrzeć na papier w kontekście ustawienia Bawarczyków.

Bernat to zdecydowanie będzie słaby punkt, był faworytem do gry na lewej stronie, ale jeśli chodzi o kibiców, to większość wolałaby tam pewnego Rafinhę.

edit: ławka Bayernu xd
Ulreich - Benatia, Ribéry, Rafinha, Alonso, Götze, Coman


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 23 lutego 2016, 20:00

@Antek. O, super, że jeszcze żyjesz :hellyes:


To ja się podzielę swoim januszowym wyznaniem/ciekawostką - grając w FMa, wygrywałem LM tylko wtedy, gdy grałem 442 z fałszywym skrzydłowym :prochno: Myślę, że w obliczu tego faktu, nasz triumf jest pewny :C

Dziś bez %, ale Juventus to moje %. Fino Alle fine :juve:


Zablokowany