Serie A 15/16 (26): Bologna 0-0 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 17:20

1 Buffon
6 Khedira
7 Zaza
8 Marchisio
9 Morata
10 Pogba
11 Hernanes
15 Barzagli
16 Cuadrado
18 Lemina
19 Bonucci
20 Padoin
21 Dybala
24 Rugani
25 Neto
26 Lichtsteiner
27 Sturaro
33 Evra
34 Rubinho
37 Pereyra
39 Favilli
46 Romagna


Lista powołanych na spotkanie. Mamy więc pewność, że Bonucci i Cuadrado nie mają kontuzji. Chociaż oczywiście dobrze by było żeby Leo odpoczął ten jeden mecz :)


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 18:50

Khedira został co prawda powołany, ale pozostanie w Turynie, by pracować - TJ. Bardzo dobra decyzja, bo i tak by przecież nie zagrał.


Sila Spokoju

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 2356
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 18 lutego 2016, 19:43

juvemaroko pisze:Niestety nie mozemy calkowicie odpuscic to spotkanie bo nasza przewaga nad Napoli jest zadna. Mam nadzeje ze Allegri postawi na zmiennikow ktorze go nie rozczaruja. Napewno kilku podstawowych pilkarze potezebuja odpoczynek przed spotkanie zBayernem, ale komplet punktow bedzie napewno waznym boosterem przed dwoch waznych spotkanie w LM i serii A.
Otóż to, łatwo na pewno nie będzie, ze względu na formę Bolonii i myśl w głowach piłkarzy o zbliżającym się meczu w LM. Jednak trzeba się skupić, bo Napoli dzisiaj wyszło rezerwami w LE, a to znaczy, że nie traktują jej tak poważnie jak walki o mistrzostwo w SerieA.

Liczę na 3 punkty i nawet skromne 0:1 mnie zadowoli.


Max Allegri przed przegranym 5:1 meczem pisze: “Mam względem Luciano olbrzymi szacunek. To naprawdę zabawne, że od czasu do czasu zdarza nam się pokłócić… Ja przy nim w ogóle nie jestem trenerem, pracuję w tym fachu z przypadku“
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 07:41

O co wogole chodzi z tym odpuszczeniem meczu? Przy jednym punkcie przewagi w lidze to oczywiste ze nie bedzie odpuszczenia meczu. Jakby to milo wygladac? Allegri powie ze dzis nie musza sie starac czy jak?

Jestesmy Juventusem i fino alla fine po zwyciestwo.


Makiavel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2011
Posty: 3057
Rejestracja: 26 lutego 2011

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 10:45

Mimo wszystko trzeba dać Dybali odpocząć i Pogbę szybko ściągnąć, jeśli pojawi się w 1. składzie. Najlepiej byłoby rozstrzygnąć mecz w pierwszej połowie i potem po prostu go dograć, ale łatwo o to nie będzie. Cóż, teraz przed nami czas, który, jak to mówią , oddzieli mężczyzn od chłopców. Liczę, że nasi okażą się wszyscy mężczyznami i wytrzymają fizycznie oraz psychicznie.


cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 14:12

Dokładnie, myślę że kluczem do sukcesu będzie szybkie strzelenie bramki, bądź nawet dwóch, by wypracować dla spokoju przewagę. Wtedy będzie można zdjąć zawodników, którzy koniecznie muszą odpocząć przez starciem z Bayernem. Według mnie odpocząć powinni Dybala i jak już wspominano wcześniej, Pogba (zdjąć go po bramkach), podobnie bym też zrobił z Marchisio, który robi ogromną robotę i trzeba go oszczędzać. A co zrobi Allegri, to zobaczymy. On na pewno zrobi najlepiej, już nie raz nam to pokazał mimo naszych przedmeczowych wątpliwości.


kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 16:54

Elo elo, ziomy. Nie ma transmisji meczu w żadnej z polskich stacji, co?


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
ozob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 922
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 16:58

Na Eleven jest.


La fidanzata d'Italia
Dempsej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2012
Posty: 204
Rejestracja: 09 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 17:00

kdzr pisze:Elo elo, ziomy. Nie ma transmisji meczu w żadnej z polskich stacji, co?
Eleven sports transmituje. Ma ktoś jakieś świeże informację co do składu Juventusu ?
Zawsze podajecie na tacy takie informację i nawet nie wiem jak ich skutecznie szukać :)


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 17:05

Dempsej pisze:
kdzr pisze:Elo elo, ziomy. Nie ma transmisji meczu w żadnej z polskich stacji, co?
Eleven sports transmituje. Ma ktoś jakieś świeże informację co do składu Juventusu ?
Zawsze podajecie na tacy takie informację i nawet nie wiem jak ich skutecznie szukać :)

Przewidywane 4312: Gigi-Lichy,Bonu,Barza,Evra-Sturaro,Markiz,Pogba-Pereyra-Morata,Zaza.


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 17:09

Gdyby ten skład się potwierdził to jest ok...ale Bonu powinien odpocząć...


Obrazek
kdzr

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 710
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 17:13

Dzięki, jesteście tak spoko, że gdybym tylko mógł, to kupiłbym Wam po browarze. Ale nie mogę. Więc nie kupię. Ciężki mecz przed nami, co by nie mówić, chłopy...hope so, że Panowie nie są już myślami przy meczu z FC BAJA.


Vincere non e' importante, e' l'unica cosa che conta.
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 17:22

No, Pani Iaquinta typuje spokojną wygraną :ok: Ten wynik byłby akurat, Nie mam oczywiście nic przeciwko wyższej wygranej, no ale tu najważniejsze są 3 pkt. i bez kontuzji!
Obrazek
Strasznie chciałbym zobaczyć ten skład z Pereyrą za napastnikami. Liczę że chłopak jest w stanie zrobić coś ze swojego talentu. Moim cichym marzeniem pozostaje to, by to on okazał się "Topowym" Trequartistą.

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
cooler

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2014
Posty: 183
Rejestracja: 25 maja 2014

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 18:21

alessandro1977 pisze:Gdyby ten skład się potwierdził to jest ok...ale Bonu powinien odpocząć...
Zgadzam się, zamiast Leo mógłby wystąpić Rugani. Podobno lepiej sobie radzi przy grze z czwórką w obronie, a mając za partnera Barzagliego, to byłbym i tak spokojny o występ Daniele.
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Strasznie chciałbym zobaczyć ten skład z Pereyrą za napastnikami. Liczę że chłopak jest w stanie zrobić coś ze swojego talentu. Moim cichym marzeniem pozostaje to, by to on okazał się "Topowym" Trequartistą.
No to dzisiaj kolejna okazja do pokazania się, też bym go chętnie zobaczył. Dobrze by było, jakby talent wystrzelił, bo trochę w gościa zainwestowaliśmy. Oby, oby, życzę jak najlepiej.


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 19 lutego 2016, 19:09

Widocznie sam Bonucci wyrazil chec gry i czuje sie bardzo dobrze. Obrona z nim wyglada o wiele lepiej. Sam pomysl z Pereyra bardzo dobry, do tego to ustawienie. :ok: Cieszyc musi Zaza od pierwszej minuty i jednoczesnie Dybala na lawce. Zrobic wynik i szybko sciagnac Pogbe oraz Marchisio, takze Bonucciego.

Najwazniejsze 3 punkty i brak kontuzji. Styl oraz okolicznosci bez znaczenia.


Zablokowany