Serie A 15/16 (25): JUVENTUS 1-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 23:53

Gdzie jest pan Makiavel broniący Moraty? Przecież Zaza to prostak i cham nie ogarniający wyrafinowanej taktyki? Jak widać czasami tacy ludzie są niezbędni by dokonywać rzeczy wielkich :juve:


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 23:54

A ja się dziwię, że tyle pochwał dla Marchisio, pierwsza połowa w jego wykonaniu była dramatyczna, jakby ktoś mu nogi podmienił


Julek997

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2008
Posty: 422
Rejestracja: 10 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 23:56

Wejdźcie sobie na stronę Interu, jaki mają boool pupy. Oni nasz mecz na czacie komentują minuta po minucie (!). U siebie na stronie dopiero piszą jak ich to boli ;d;d

http://fcinter.pl/czat-kibicow/strona-13


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 23:58

Kamex22 pisze: A co do użytkowników to tekst, że Gerrard grał ze złamanym palcem u stopy wyraźnie sugeruje, że Anglik mógł grać z kontuzją, a Morata niby nie.
A kto powiedział, że Morata zszedł z powodu kontuzji? Nikt. Chłopaki maja polew z Moraty i z ujęcia, które wychwycił realizator i tyle. Nie lubię robienia z igły widły.

Edit: Allegri jak i Zaza to jedyne osoby, do których zmieniłem zdanie o 180 stopni.
Dobranoc.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 00:06 przez bajbek17, łącznie zmieniany 1 raz.


Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:04

TURBOPAWEL pisze:A ja się dziwię, że tyle pochwał dla Marchisio, pierwsza połowa w jego wykonaniu była dramatyczna, jakby ktoś mu nogi podmienił
Słaby strzał (swoją drogą Pogba zaliczył podobny w drugiej połowie) i parę niecelnych długich podań nie zmieni tego, że pod względem taktycznym zagrał bezbłędnie, spod pressingu wychodził jak chciał i zdusił w zarodku mnóstwo potencjalnie groźnych akcji Napoli. Wspólnie z Khedirą stworzył Cuadrado bardzo dogodną okazję do niebezpiecznego dogrania w środek pola karnego Napoli, ale niestety Kolumbijczyk wolał podać piłkę do Reiny. Naprawdę po tylu sezonach obserwowania gry Marchisio ktoś tego jeszcze nie widzi?


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8612
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:04

annihilator1988 pisze:Sandro wchodzi na ostatnie 5 minut i asysta :D :dance2: Magiczny Pogba, co nie dotknie to ####. Znowu.
Nie, asystował Evra kolego... ;)
ForzaItanimulli3vujcm pisze:Evra średnio również.
Nie powiedziałbym...w obronie wymiatał chłop no i asysta...
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 00:07 przez MRN, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:04

Julek997 pisze:Wejdźcie sobie na stronę Interu, jaki mają boool pupy. Oni nasz mecz na czacie komentują minuta po minucie (!). U siebie na stronie dopiero piszą jak ich to boli ;d;12d

http://fcinter.pl/czat-kibicow/strona-13
Ci ludzie są psychiczni. Z drugiej strony można zrozumieć ich frustracje. Początek sezonu mieli naprawdę obiecujący, a obecnie tracą do nas 12 pkt. i śmiem wątpić, że jutro wygrają z Violą.


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6203
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:10

M.R. pisze:Gdzie jest pan Makiavel broniący Moraty?
Chłopie, on jeszcze rozkminia czy Napoli nie wygrało z nikim z pierwszej piątki w lidze czy też z nikim z pierwszej piątki nie przegrało. Minie trochę czasu zanim znów uraczy nas czymś tak zacnym.

Zaza, jak ja Cię przepraszam, że nie wierzyłem.


TURBOPAWEL

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 grudnia 2012
Posty: 210
Rejestracja: 07 grudnia 2012

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:15

Arbuzini pisze:
TURBOPAWEL pisze:A ja się dziwię, że tyle pochwał dla Marchisio, pierwsza połowa w jego wykonaniu była dramatyczna, jakby ktoś mu nogi podmienił
Słaby strzał (swoją drogą Pogba zaliczył podobny w drugiej połowie) i parę niecelnych długich podań nie zmieni tego, że pod względem taktycznym zagrał bezbłędnie, spod pressingu wychodził jak chciał i zdusił w zarodku mnóstwo potencjalnie groźnych akcji Napoli. Wspólnie z Khedirą stworzył Cuadrado bardzo dogodną okazję do niebezpiecznego dogrania w środek pola karnego Napoli, ale niestety Kolumbijczyk wolał podać piłkę do Reiny. Naprawdę po tylu sezonach obserwowania gry Marchisio ktoś tego jeszcze nie widzi?
tylko, że teraz Marchisio ma rozgrywać, a to w pierwszej połowie mu, mhmh, nie wychodziło


M.R.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2009
Posty: 406
Rejestracja: 18 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:15

@szczypek, dzięki Ci za niekontrolowany wybuch śmiechu :rotfl:
Swoją drogą podpisałbym się pod testem Rafała Steca na facebooku - "Czubek buta Bonucciego przekleństwem Napol". Argentyńczyk dziś był bezsilny.


"Miarą człowieka jest umiejętność zacentrowania. Zbudować dom, zasadzić drzewo czy spłodzić syna potrafi dziś każdy, ale tylko prawdziwy mężczyzna precyzyjnie dośrodkuje w pełnym biegu." Trener Piechniczek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:18



DDDDZZZAAAAADDDDZZZZAAAAA !!!!! Wsadza! Zaza! Sadza! :D

Zuliani jaki okrzyk! To z Krasicem wymięka!


Heh trafiłem z tym - Simone Zaza facci un gol, w komentarzu którymś :D


#cznandj #ripgangsquad :hi:
BlackJacky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2009
Posty: 2522
Rejestracja: 27 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:24

Mowilem, ze nie przegramy :cooler:


Wybierz, komu chcesz pomóc: https://www.siepomaga.pl

"Lepszy [Arturo Vidal] prosto z baru Semafor niż ta cała reszta"
Adi666666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2003
Posty: 596
Rejestracja: 26 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:25

Zaza to jest nasz dzik, mieć takiego gościa to skarb wchodzi i zamiata. Partia szachów 1 połowa dla Napoli 2 dla Nas. Co najważniejsze lider przy jednakowej ilości pkt pod koniec sezonu zgarniamy 5 Scudetto z rzędu.

REKORDY:

15 win z rzędu ... tylko 2 do wyrównania rekordu merd ...
6 czyste konto GIGIEGO ... nie pamiętam ale nasz rekord koło 8-9 jakoś ...

Lider i mam nadzieję że tak pozostanie do końca.

P.s Pozdrawiam całą Częstochowę :juve:

Julek997 pisze:Mogłaby osoba, która zajmowała sie tabelką ile Juve traci punktów, ją przedstawić teraz :)
ja pozwolę zapodać taką tabelkę.

Obrazek


oraz mały bonus:


takie tam ze spaceru ...
Obrazek :cooler:
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 00:46 przez Adi666666, łącznie zmieniany 1 raz.


Gdybym miał dwa życia oba oddałbym Tobie ... FORZA JUVE PER SEMPRE !!
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:40

Zalayeta = Zaza ? :D

Super, że wygraliśmy. Ogólnie mecz męczarnia. Tego jak graliśmy w obronie po 80 minucie do tej pory rozgryźć nie mogę. 2 środkowych obrońców, reszta to wahadłowi pomocnicy/obrońcy.

Dobra robota Max :ok:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 00:46

Idealny sposób ma udowodnienie swojej wartości wszelkim sceptykom to strzelenie TAKIEJ bramki, o TAKIEJ wadze, w TAKIM meczu. Coś czego zabrakło np. Giovinco.
Zaza nie pęka i to mi się podoba. Nawet jeśli czasem mu się śrubka odkręca to...zawodnik jakich lubię :C

Po przeciwnej stronie Il Pipita. Kolejny raz udowodnił, że w ważnych spotkaniach zawodzi, ale to nie nasze zmartwienie.

Ciekaw jestem czy jak już Napoli spadło z fotelu lidera, to czy w końcu zejdzie z nich powietrze?
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 01:02 przez hellspawn, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany