Serie A 15/16 (25): JUVENTUS 1-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:34

Zobaczcie co tu się wyprawia:



Virgil

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 grudnia 2011
Posty: 1401
Rejestracja: 16 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:36

A mnie szczerze męczy już to jechanie po Alvaro, wiadomo że nie ma najlepszego sezonu i że nie zrobił jakiegokolwiek progresu.

Ale jak w tamtym sezonie strzelał w LM to wszyscy na rękach nosili. A jest to nadal na tyle młody zawodnik że jeszcze masz, który w Juve dostaje. A papiery na świetnego napastnika ma. Jak Real go wykupi a sam będzie chciał odejść to nic i tak nie poradzimy.

Ale to jest ta sama śpiewka, Allegri też już był zwalniany przez prawie wszystkich. Gramy, wygrywamy nie ma co na Moracie wieszać psów. I tak jak zacznie strzelać regularnie to zaraz wszystkim się odmieni i będą znowu jego kochać.


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 11:53

Virgil pisze: I tak jak zacznie strzelać regularnie to zaraz wszystkim się odmieni i będą znowu jego kochać.
Pytanie czy to zrobi, bo Alvaro nigdy nie strzelał bramek regularnie. Mnie Morata irytuje swoją płaczliwością i udawaniem kogoś kim nie jest. Ciągle schodzi do tego lewego skrzydła, gdzie po prostu maści wszystko. Morata nie umie prowadzić gry, a próbuje to robić, niech siedzi w tym polu karnym jak typowa 9tka przestanie płakać, i może coś z niego będzie, bo ma nosa żeby się znaleźć w sytuacji strzeleckiej, inna sprawa czy jej nie zmaści jak to ma w zwyczaju.

Cieszy zwycięstwo z Napoli, mam nadzieję, że na Bayern wyleczy się Mandzu, albo Allegri zaufa Zazie. No i mam nadzieję, że wyjdziemy z Alexem Sandro w podstawie, bo nasza lewa strona z Evrą wygląda słabo w konstruowaniu akcji, a i w obronie francuz nie jest już tak dobry. Choć Allegri stawia na Patrica w każdym ważnym meczu więc pewnie to on wyjdzie na Bayern.

Oby uraz Bonucciego nie był poważny, Rugani przeciwko takiemu Lewandowskiemu, może się to źle skończyć.

Piłkarz meczu Barzagli , nasz najlepszy obrońca choć w cieniu pozostałej dwójki. Profesor i prawdziwa ostoja z tyłu.

Dać teraz odpocząć Dybali z Bologną i oby się udało z Bayernem.


Dawniej Virus[Mauro].
mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:31

Ja bym podpartej argumentami krytyki nie porownywal do wieszania na Moracie psow. Ostatnio za niezbyt wiele mozna go pochwalic. Jak wroci do formy (a i tak dostaje bardzo duzo szans do gry, biorac pod uwage malo imponujace statystyki), to pewnie kazdy na forum to zauwazy.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:46

Morata ma po prostu "farta", że Mandżu łapie często kontuzje, a Zaza ostatnio sam się wyrzucił z boiska. No i że Coman odszedł... że jest ta klauzula dla Realu. Splot wielu czynników sprawia, że napastnik, który prawie w ogóle nie strzela bramek, co chwilę wychodzi w pierwszym składzie :whistle:


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:46

Trochę na mniejszą skalę, ale wczorajsze występy Ruganiego i Zazy można porównać do występu Sturaro z Realem. Też wszyscy byli przerażeni, jak z takim rywalem zaprezentuje się totalnie niedoświadczony młody Włoch, ale dał radę. Jeśli to nasze trio nie zostanie przyspawane do ławki, za 3-4 lata może stanowić trzon reprezentacji.


annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:46

W najbliższym meczu Dybala powinien usiąść na ławce i odpocząć, a w jego miejsce Zaza, dodatkowo powinno znaleźć się miejsce dla Pereyry i Sandro

Edit

Dla głupoli mówiących, że problem ze skręconym/ wybitym palcem u ręki nie jest usprawiedliwieniem, by schodzić z boiska radze sobie pograć w taki stanie. Walka barem w bar, przepychanie się z przeciwnikiem, szybki bieg kiedy wykonujesz ruch ręką...Sama przyjemność :facepalm: Zero dyskomfortu :ok:
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 13:35 przez annihilator1988, łącznie zmieniany 3 razy.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 12:58

ahojekk pisze: Mnie Morata irytuje swoją płaczliwością i udawaniem kogoś kim nie jest. Ciągle schodzi do tego lewego skrzydła, gdzie po prostu maści wszystko. Morata nie umie prowadzić gry, a próbuje to robić, niech siedzi w tym polu karnym jak typowa 9tka
O to lewe skrzydło to już miej pretensje do Allegriego, bo to jego pomysł na zmieszczenie razem Moraty, Dybali i Cuadrado przy 4-3-3. Albo raczej do Marotty, że przy 4-3-3 nie mamy lewoskrzydłowego.
;)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 13:09

Dzisiaj dzień wolnych dla naszych bohaterów. Jutro zaczynają przygotowania na Bologne. Mam nadzieje, że i Asa się wykuruje i go Maxiu wykorzysta na Dell'Ara.


hellspawn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 maja 2006
Posty: 461
Rejestracja: 15 maja 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 13:21

bajbek17 pisze:
Łukasz pisze:
Arbuzini pisze:No i paluszek Moraty... wymiękłem.
Jeśli wybił, to się nie ma co śmiać. Skręcona kostka znacznie mniej boli.
Miałeś kiedyś wybity palec? Bo ja chyba z milion razy i w prosty sposób da się to szybko wyleczyć... Gerrard (chyba to był on) grał kiedyś ze złamanym palcem w stopie :prochno:
Nie zszedł z powodu kontuzji. A to że lekarz chciał mu pomóc...wy oczywiście powiedzielibyście do lekarza: spadaj gościu, wolę pocierpieć?


Beben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2005
Posty: 108
Rejestracja: 27 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 13:58

Mecz dobry w naszym wykonaiu, Barzagli profesor, daje duzo spokoju to samo Evra w obornie bardzo dobrze.

Jeżeli chodzi o Zazę, to zwróćcie u wagę na jego przygotowanie fizyczne, jest bardzo szybki Mario bije na głowę ! To nie ten sam piłkarz który ledwo biegał w sparingu z Lechią! Faktycznie lepiej wygląda wchodząc z ławki, ale może 2-3 mecze w podstawie pod rząd i załapie lepszy rytm meczowy :think: . Ale to już zależy od trenera, nie ma co psioczyć wyniki go bronią :juve:


MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:27

zoff pisze:
Jak będę miał córkę to chciałbym żeby jej mężem został gość pokroju Barzagliego. Autentycznie.
Ja mam dwuletnią córcię i zapowiedziałem żonie, że kandydatem na męża ma być ktoś związany z Juve co by tatuś mógł często na meczach bywać...może syn Gigiego ?


Obrazek
CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:41

Strasznie bałem się tego meczu, ale mam nadzieje, że powoli można już zacząć śpiewać "Siamo Noi". :juve:

Długo musieliśmy czekać na lidera.

P.S. Nadchodzą Mistrzowie.
alessandro1977 pisze:
zoff pisze:
Jak będę miał córkę to chciałbym żeby jej mężem został gość pokroju Barzagliego. Autentycznie.
Ja mam dwuletnią córcię i zapowiedziałem żonie, że kandydatem na męża ma być ktoś związany z Juve co by tatuś mógł często na meczach bywać...może syn Gigiego ?
Moja córka się urodziła o 00.05 22.05.2010 roku. - około 23 godzin później Zanetti wzniósł w gorę Puchar Europy :angry: Nie wiem co dla fana Juventusu może być gorsze... :prochno:

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Poprostu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 7077
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:42

Brawo Brawo Brawo :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

O meczu chyba zostało napisane wszystko. Napoli schodziło ze strasznie skwaszonymi minami oby to oznaczało, że siądą psychicznie, a my podbudowani tą wygrana będzie dalej niczym walec.


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 14 lutego 2016, 14:54

Nawet na forum kibiców Napoli piszą, że Naples grali na 0-0 jednocześnie przyznając, że mają słabszą ławkę.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2016, 15:04 przez Arty83, łącznie zmieniany 1 raz.


Zablokowany