Serie A 15/16 (25): JUVENTUS 1-0 Napoli

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
MRN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2007
Posty: 8611
Rejestracja: 07 listopada 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:39

Orsato nie gwiżdże dla nas tylko nie przerywa bez sensu gry głupimi gwizdkami...to jest męska gra, podoba mi się dziś jego praca...


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:39

45 minut prawdziwej wojny, natomiast na ich podstawie daleko mi do stwierdzenia, że jesteśmy lepszą drużyną.

Jako zespół prezentujemy się solidnie, lecz jeśli chciałbym skupić się na personaliach, to więcej pojedynczych ogniw mnie zawodzi niż zachwyca. Rozczarowany jestem standardowo Moratą - co to za napastnik? Bez goli, bez asyst, generalnie bez życia (Mandzukić na trybunach przejawia więcej werwy niż Hiszpan na boisku), bez umiejętności przytrzymania piłki, jedynie czasem wyjdzie mu jakaś sztuczka techniczna. Ponadto smuci mnie postawa Dybali (wyraźnie stracił formę), Pogby (w takich stykowych meczach powinien częściej być kluczowy, a tu bida), Lichtsteinera (mam wrażenie, że gubi się w swojej roli - nie wie jakie dokładnie zadania ma wykonywać).

W mojej subiektywnej opinii na plus zdecydowanie Marchisio, potem Evra i Bonucci (jego interwencja Obrazek )

Ogólnie rzecz biorąc niewiele mieliśmy do powiedzenia pod bramką Reiny. Wiem, że jest ciasno, ale przydałyby się choćby próby wyjścia na pozycję, a tu nic. Wszystko wskazuje na to, że jeśli koniec końców uda nam się jakoś wygrać, to rzutem na taśmę. Napoli jest świetnie zorganizowane.


Obrazek
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:39

Markiz z tyłu gra świetnie,ale do przodu to tragedia, do tego kilka nieudanych podań w tym jedno bardzo złe do Evry. Na razie mecz walki,kto fizycznie i mentalnie lepiej wytrzyma to wygra.


Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:39

Łukasz pisze:
Sila Spokoju pisze: Orsato to kabat, jak ja go nie lubię...
Dziś gwiżdże dla nas. Stety, lub niestety.


Sprint Cuadrado imponujący. Imponująco też zmarszczyliśmy rożnego. Po co grać krótko, żeby potem cofać do Marchisio, który musi wrzucać zawiesinę ze środka gorszą nogą?!
Raz gwiżdze dla nas, raz dla nich - jak przy fauli na 25 metrze na Pogbie.
Albo brak karotnika dla Koulibaliego przy faulu na Juanie,
aa brak kartki za te 4-5 fauli allana to jest śmiech. Jasne, zaden faul nie był ostry, ale Allan jedyne co dzisiaj robi to fauluje.
Cuadrado i Dybala- muszą wykrzoystać to,że obrońcy Napoli mają cegły w gaciach i są malo zwrotni.
Staje caly mecz przed tv. Dyryguje jak Maxiu. Jedziemy z nimi dalej! :juve:


grande amore

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 października 2012
Posty: 615
Rejestracja: 05 października 2012

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:40

Nasza linia obrony na wielki +, poki co, w szczegolnosci Bonucci i Barzagli :ok:
Poza tym minelo zaledwie 45 minut, a mam wrazenie, ze juz po meczu, bo tyyyle sie dzieje. Szkoda tylko, ze jest bezbramkowy remis.
Ostatnio zmieniony 13 lutego 2016, 21:40 przez grande amore, łącznie zmieniany 1 raz.


Juve, storia di un grande amore :)
------
Jaka jest roznica miedzy zwyciezca a przegranym? Upasc moze kazdy, zwyciezca wstaje i idzie dalej.
------
Mowcie mi Magda
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:40

alessandro1977 pisze:Już to kiedyś pisałem po poprzednich meczach ale nie daje mis to spokoju...co się dzieje z Markizem ? Chłop potrafił kiedyś uderzyć, wrzucić a w tym sezonie to żarty z jego strony
Szczególnie strzały to jakiś ponury żart. W tym sezonie nie oddał chyba żadnego w miarę groźnego strzału, a trochę ich było. Wszystko w niebo albo jakiś farfocel, bez jaj, można tak kilka meczy, ale cały sezon? Też mnie już to strasznie wkurza.

Generalnie Napoli ładnie się postawiło, napastników praktycznie wyłączyli nam z gry. Może i my jesteśmy częściej przy piłce, ale oni wcale od nas nie odstają. Będzie ciężko.


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:40

annihilator1988 pisze:Jeśli jakiś buc z Neapolu będzie leżał to niech nie wybijają piłki
tak, tak wszyscy wiemy jestes anty intery, romy, napoli.. wyjmij kij z dupy ;)

Mamy przewagę i brakuje wykonczenia i za duzo tych strzalow z dystansu.. dużego dystansu :doh:


SirRose

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 października 2007
Posty: 357
Rejestracja: 22 października 2007

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:40

Choć statystyki tego nie potwierdzą to Napoli jest śmiertelnie groźne. NIby mamy przewagę optyczną ale widać, że Napoli to nie ogóry. Bardzo dobrze gramy w drugiej linii i obronie, natomiast nasz atak trochę zawodzi. Szczególnie Dybala powinien przyspieszyć i podejmować decyzje szybciej - przynajmniej dwa razy mógł strzelać z obrębu pola karnego zamiast przekładać piłkę. Mecz jak najbardziej do wygrania ale niestety do przegrania też...


Principino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 367
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:41

Marchisio najgorzej. Ogólnie dziwna ta taktyka, lewa strona słabo w obronie jak i w ofensywie.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:42

ahojekk pisze: Mało efektywne to nasze 4-4-2, może trzeba zaryzykować z Ruganim i zagrać to 3-5-2.
4-4-2 to chyba tylko na papierze. Gramy 4-3-3 przechodzace w 3-5-2 raczej
Robaku pisze: Raz gwiżdze dla nas, raz dla nich - jak przy fauli na 25 metrze na Pogbie.
Albo brak karotnika dla Koulibaliego przy faulu na Juanie,
aa brak kartki za te 4-5 fauli allana to jest śmiech.
Nie wiem, ja tu widzę w jedną stronę... Na nas wszystko prawie gwiżdże. Morata dostał karton za to wejscie w rodaka? Bo mi przycięło.

Po 35 min ostro nas przycisnęli.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:43

alessandro1977 pisze:Orsato nie gwiżdże dla nas tylko nie przerywa bez sensu gry głupimi gwizdkami...to jest męska gra, podoba mi się dziś jego praca...
Po raz pierwszy zgoda :ok: Sędzia dobrze prowadzi zawody. Jak już coś to Morata powinien dostac kartke a jakos jej nie ma.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:44

Szybki mecz. Niby nie najgorzej to wygląda, jednak te dwa dośrodkowania z prawej, nie powinny mieć miejsca; przy pierwszym świetnie Bonucci, przy drugim hmm nie powinien odpuszczać. Cuadrado świetnie, Khedira świetnie, Bonucci świetnie.
Buffon znów pokazał że jest specjalistą klasy najwyższej - Po rzucie rożnym - tym po wybiciu piłki przez Bonuca, spod nóg Higuaina - kapitalnie wybronił strzał Hysaja. Pogba też nieźle - niby próbuje tych strzałów, niby można go za to jechać, no ale jak trafi, to reakcje będą zgoła inne - ryzykuje trochę, no ale cóż trzeba.
Po przerwie musi coś wpaść!
Naciskamy ich!

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Diego

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2009
Posty: 25
Rejestracja: 26 maja 2009

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:44

Z innej beczki, Badstuber złamał nogę w kostc, szkoda chłopa po powrocie po zewaniu więzadeł. Obrona Bayernu sypie się okropnie


PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:45

Principino pisze:Marchisio najgorzej. Ogólnie dziwna ta taktyka, lewa strona słabo w obronie jak i w ofensywie.
Co?? :angry: Ten sam który za dwoje odbiera piłki i jest wszedzie gdzie nie ma Pogby i Khediry?? Ludzie trzymajcie nie :smile:


zbysioJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 września 2013
Posty: 1190
Rejestracja: 22 września 2013

Nieprzeczytany post 13 lutego 2016, 21:46

Łukasz pisze:Morata dostał karton za to wejscie w rodaka?
Nie, nie dostał jak na razie czysto bez kartek.


Zablokowany