Serie A 15/16 (24): Frosinone 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 18:48

Dragon pisze:
Czyli jednak się nie da. Nieprawdopodobne. Co na Napoli? Wystraszony Rugani, którego Allegri pomija? Naprzeciwko tercetu Higuain-Callejon i Insignie? Nie widzę tego... Chyba nikt nie wierzy, że z Chiellinim będzie ok? Łydka to paskudny uraz. Giorgio miewał już z nią problemy, które wykluczyły go na miesiąc.

To naprawdę ciężkie do ogarnięcia :roll:
NIe ma co się egzaltować. W niedziele o 18.30. Po pierwsze Allegri nie wypowiedział się w tonie - Kielon nie zagra za tydzien z Napoli. Nie wiem skad ForzaItanimulli3vujcm taką informację wytrzasnął. Poza tym przypominam jak zagralismy np. z Barca i wcale się nie skompromitowaliśmy.
Jeśli nasz Giorgio będzie niedostepny zagramy zapewne
Lichy - Barza - Bonu - Evra i nie będzie jatki ani szydery.
Tak mnie zastanawia czy nie warto byłoby cofnąć Markiza do tyłu i zagrać 4-1-3-2
wtedy oczwywiście Sami - Pogba - Cuadrado i atak wiadomy.
Albo inaczej
4-3-1-2 i wtedy Juana wsadzić od razu za napastników. Czy ktoś pamięta mecze Cuadrado w takim ustawieniu we Florencji? Chłopak ma drybling i wydaje się, ze robiłby sporo miejsca dla naszych napadziorów.


Mehehehe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2013
Posty: 1680
Rejestracja: 09 stycznia 2013

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 19:01

Pluto pisze:Obrazek

Dobra, Twoje zdjęcie mnie przekonało. Co prawda nie uczestniczyłem w zabawie pt 'karny Pogby', ale nie będę wrzucać zdjęcia ujęcia, które pozwoliło mi sądzić, że była ręka.

Ale tak na serio: gdyby było zagranie ręką, to raczej by mu ręka się wygięła albo 'odskoczyła' po zderzeniu z piłką. Więc wszystko jasne, zwracam honor.


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 19:02

Robaku pisze: Tak mnie zastanawia czy nie warto byłoby cofnąć Markiza do tyłu i zagrać 4-1-3-2
wtedy oczwywiście Sami - Pogba - Cuadrado i atak wiadomy.
Albo inaczej
4-3-1-2 i wtedy Juana wsadzić od razu za napastników. Czy ktoś pamięta mecze Cuadrado w takim ustawieniu we Florencji? Chłopak ma drybling i wydaje się, ze robiłby sporo miejsca dla naszych napadziorów.
Na trequartistę jest Cuadrado chyba zbyt chaotyczny. Ma dynamikę, ale nie ma podania (bazuje raczej na wrzutkach). Z kolei pierwsze ustawienie... Khedira jest za mało dynamiczny, żeby grać takiego quasi-skrzydłowego. To już chyba lepsze byłoby 4-4-2 z Pogbą na boku, chociaż i to wydaje mi się głupie. Przy czwórce z tyłu ciężko znaleźć na boisku jednoczesne miejsce dla Cuadrado i Dybali (czyt. dla Cuadrado, bo z naszego Messiego nie zrezygnujemy). Trudna sprawa.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 19:05

Po tym meczu mam tylko jeden niesmak, kontuzja Kielona, bo kto będzie Lewego krył za 10 dni ? No masakra, w tym momencie Allergi zaliczył poraz kolejny dużego minusa, bo nikt o zdrowych zmysłach po kontuzji by nie wystawiał tak ważnego zawodnika od 1', a mógł Ruganiego bo w końcu Frosinone to nie zbyt wymagający przeciwnik.
Druga sprawa to co sędziowie dziś odwalali to masakra, żółtki powinny mecz w 9tke kończyć, za pobłaźliwy był dla nich, ale co do cholery robią te sędziowie za bramkami ? Stoją dla parady? Nie widzieć takiej reki 2 metry od siebie ?!
Grunt że chłopaki spieli zadki i strzeli te bramki. Morata to asystą lekko się zrehabilitował za tę setkę w 1 połowie.


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7338
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 19:29

Łukasz pisze:Przy czwórce z tyłu ciężko znaleźć na boisku jednoczesne miejsce dla Cuadrado i Dybali (czyt. dla Cuadrado, bo z naszego Messiego nie zrezygnujemy). Trudna sprawa.
Zostaje grane już 4-3-3 z Moratą na lewym skrzydle i Dybalą w środku.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 20:17

Męczarnie straszne, ale na szczęście 3 punkty nasze. Cuadrado trzeba wykupić - w poukładanym, żelaznym Juventusie od lat brakowało takiego troche jeźdźca bez głowy, który zrobi troszke szumu z przodu.


Obrazek
gucio_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2006
Posty: 1110
Rejestracja: 03 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 20:27

Baczu pisze:Męczarnie straszne, ale na szczęście 3 punkty nasze. Cuadrado trzeba wykupić - w poukładanym, żelaznym Juventusie od lat brakowało takiego troche jeźdźca bez głowy, który zrobi troszke szumu z przodu.
Ło chłopie, w ostatnich 5-6 sezonach, to tych jeźdźców było aż nadto :lol:

Swoją drogą, jak Allegri ma jaja, to niech rzuci Ruagniego na głęboką wodę i wystawi z Napoli. Czuję, że źle nie zagra, a nie ma co kombinować ze zmianą taktyki, skoro 3-5-2 funkcjonuje nad wyraz dobrze.


Baczu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2009
Posty: 1287
Rejestracja: 01 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 20:31

Ale żaden z nich nie miał umiejętności stricte piłkarskich na poziomie Juana. ;)


Obrazek
daroo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2010
Posty: 358
Rejestracja: 10 marca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 20:55

krystiank pisze:Po tym meczu mam tylko jeden niesmak, kontuzja Kielona, bo kto będzie Lewego krył za 10 dni ?
Z Bayernem gramy we wtorek 23 lutego. Miejmy nadzieję, że Kielon będzie dostępny, podobnie jak Sami i Mandzu.


Crunny

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2007
Posty: 3496
Rejestracja: 28 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 21:29

krystiank pisze:Po tym meczu mam tylko jeden niesmak, kontuzja Kielona, bo kto będzie Lewego krył za 10 dni ?
Chyba za 16 dni!


juvemaroko

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 lutego 2012
Posty: 1869
Rejestracja: 05 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 21:44

Ciezko sie gra przeciwko druzyna ktora sie broni i zawsze trenerowi jest ciezko zmobilizowac swoich pilkarze przeciwko duzo slabszych rywale.
Jest srubowanie rekord do 14 wygranych z rzedu. Napewno za tydzien Allegro nie bedzie musial ostro namowic pilkarze zeby byli zmotywowani.
Wazne ze dzis udalo sie zdobyc komplet punktow pomimo brak kilku pilkarze co nie dalo mozliwosc zmiane pilkarze i taktyka podczas spotkanie.
Przed nami najwazniejszych spotkanie sezonu Napoli, Inter i dwukrotnie z Bayernem. Zobaczymy jak zagramy przeciwko bardziej wymagajacych rywale.
forza :juve:


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 22:03

Allegri kiedy miał czas i w miarę spokojne mecze to mógł kombinować lekko z ustawieniem. Po części go rozumiem bo sam bałbym się coś przestawiać w maszynie, która idzie na klubowy rekord zwycięstw z rzędu, ale teraz w decydującym momencie sezonu może się okazać, że albo fartem uda się dociągnąć 3-5-2 z Ruganim (którego de facto jakoś specjalnie nie przygotował na tak ważną rolę), albo zmianę ustawienia co na początku owocowało serią bez wygranej. Mam nadzieję, że koniec końców dotrwamy jakoś do końca sezonu i zgarniemy to Scudetto.


Zablokowany