Serie A 15/16 (24): Frosinone 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3963
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 09:18

Pluto pisze:Pogba jak na moje oczko znakomicie wykorzystuje swoje warunki fizyczne w grze defensywnej, coś czego Sturaro nigdy nie będzie mieć. Stawianie Francuza na samym dole hierarchii umiejętności defensywnych... uff, kontrowersyjnie. Pressing to żadna umiejętność, wystarczy mieć kondycję, Stefan musi orać bo to jego jedyne upoważnienie do gry w Juventusie.
Co do odbiorów - znakomicie szło w tej dziedzinie Hernanesowi... a jak wyglądała gra za jego ery wszyscy chcemy zapomnieć. W lidze chyba nadal w tej statystyce prowadzi... Montolivo. Że też nie zastąpiliśmy nim Vidala. :P
AdiJuve pisze:Sandro w ofensywie daje więcej niż Evra, któremu jednak brak przebojowości Brazylijczyka czy Lichego, to w defensywie jednak kilka razy Sandro dał się objechać w tym sezonie w stylu Chielliniego z najgorszych momentów. Evra daje jednak większą stabilność z tyłu
A już myślałem, że po tym jak Ansaldi robił z Evry wiatrak a następnie zgasł po wejściu Sandro, nikt nie będzie dzielił naszych lewoskrzydłowych na ofensywnego i defensywnego. ;)

Co do składu to jak zwykle to samo życzenie - oby bez magii Hernanesa.
Raz go ograł, zresztą chyba wiadomo jakie Evra miał problemy w tamtym meczu i już takie tezy, naprawdę wybiorczość ocen większości jest tutaj ogromna, jedna akcja czasem waży na ocenie nie tylko meczu ale i dłuższego okresu. Pamiętam jak był moment,że zawsze się czepiano Claudio, jakby nie zagrał to zawsze większość miała jakieś "ale" potem na tapecie był Chiellini, teraz Markiz zagra słaby mecz 90% osób go chwali, jest kompletnie poza grą, no ale tym razem jest już zakwalifikowany do tych, którzy grają dobrze i krytyka w jego kierunku jest nie wskazana. To co kiedyś było "stylem ninja" dzisiaj jest nazywane czarną robotą:) Mamy dwóch bardzo dobrych lewych obrońców, z czego Sandro jest lepszy techniczni i w pojedynkach 1 na 1, z kolei Evra lepiej się ustawia w defensywie i rzadziej jest ogrywany.

Stawianie na równo w defensywie Sturaro i Hernanesa
:facepalm: Gdzie jeden jest głównie defensywnym graczem no a drugi w sumie zupełnie bezużytecznym graczem. Pogba nie tyle jest słaby w defensywie co dość często się zapomina i za późno wraca na swoją pozycję.


freddie88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2009
Posty: 112
Rejestracja: 18 marca 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 10:09

Małym nakładem sił jedziemy po zwycięstwo oby kontuzje juz omijały bo jest niewesoło stawiam0-2 :koszulka:


Myślę, że piosenki Queen są czystym eskapizmem , są jak dobry film.,,Uwielbiam Królową.
Wyczynia niesamowite rzeczy-Freddie Mercury:)
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 10:14

Żadna strata pkt. z początku sezonu mnie tak nie ,,zabiła'' jak to co się stało z Frosinone. Odcięło mi prąd... obdarło mnie z jakichkolwiek emocji. Zaniemówiłem...
Czas na rewanż, a te jak widać nam się udają.

1. Wygrać, tym samym śrubując rekord wygranych. Najlepiej jak najszybciej załatwić mecz. Napoli im wrzuciło piątkę. Dziś zrobi to z Carpi.
2. Bez kontuzji.
3. Bez kartek dla Bonucciego i Sandro (brazylijczyk raczej zagra od 1 min.)


Obrazek
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 10:30

Dragon pisze:Żadna strata pkt. z początku sezonu mnie tak nie ,,zabiła'' jak to co się stało z Frosinone.
Zwłaszcza, że jak się okazuje, ten punkt wywalczony na Juventus Stadium obecnie stanowi dla nich połowę (!) wszystkich punktów zdobytych na wyjeździe. Nasi muszą dziś się zrewanżować dla spokoju ducha ichniego i naszego.


Obrazek
annihilator1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2009
Posty: 2962
Rejestracja: 27 listopada 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 10:37

Dobra, ja chce Sturaro u boku Marchisio i Pogby, a na ostatnie 20 minut niech Pereyra sobie pogra. Juventus nie ma prawa stracić punktów.


ktośtam na forum p$g pisze:Odnoszę wrażenie, że Ibra nie jest związany z PSG
Hed

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 1302
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 10:46

Boje sie o ta nasza serie zwycięstw, jakos obawiam sie dzisiaj remisu. Z tym zr mam juz tak od dawna i zawsze jak czuje ze bedzie kiepsko to jest odwrotnie, oby i dzisiaj to zadzialalo. Niech Sandro wytrzyma bez zoltej kartki. Widac Frosinone gościnne, sporo kibiców pod hotelem, ciekawe jak bedzie na boisku.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 10:50

Dragon pisze:Żadna strata pkt. z początku sezonu mnie tak nie ,,zabiła'' jak to co się stało z Frosinone. Odcięło mi prąd... obdarło mnie z jakichkolwiek emocji. Zaniemówiłem...
Dokładnie, miałem to samo, spać nie mogłem po tym wyczynie naszych piłkarzy :P
Dzisiaj mam nadzieję, że się odegramy, bo Napoli właściwie już możemy dodać kolejne 3 punkty.


kuba2424

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2012
Posty: 1024
Rejestracja: 06 listopada 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 11:38

Hed pisze:Boje sie o ta nasza serie zwycięstw, jakos obawiam sie dzisiaj remisu.
Jak widać, zawsze są wyjątki od reguły - niby 3 pkt. mamy jak w banku, a los może dać nam pstryczka w nos! Nie twierdzę że wygramy, ale jeśli (tfu,tfu) nie uda nam się wygrać, to śmiem twierdzić, że i Napoli nie wygra dziś z Carpi. Żeby było weselej...


Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 11:45

Jeśli szybko nie strzelimy to będą męczarnie i skromne 1-0.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 12:07

Pewnie i nasze zwycięstwa były by bardziej okazałe niż są, no ale skoro tyle kontuzji mamy w tym sezonie...
Rozwalił mnie komentarz typka na innej stronie, rzekomo kibica Juve, który ma nadzieje że Leali się popiszę i wpuści jedną po strzale nie do obrony :rotfl:
Jak można uważać się za kibica Juventusu i pisać takie rzeczy - życzyć własnej drużynie nieskuteczności :facepalm: ...
Ja mam nadzieje że ta bramkarzyna dostanie dzisiaj lekcje pokory i pokażę jak się wyjmuje piłki z siatki...
Zniszczyć ich! Za to upodlenie - bo to nie był wypadek, to było zhańbienie Juventus Stadium - musi nastąpić okrutna Vendetta. :C Mnie też ten remis bolał najbardziej.
Chociaż i tak najważniejsze są 3 pkt. Jednak ja liczę na podobne wyniki jak Udinese i Chievo - to nie powinien być żaden problem.
:juve:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2016, 12:09 przez CzeczenCZN, łącznie zmieniany 1 raz.


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 12:20

ForzaItanimulli3vujcm W jaki temat bym nie wszedł wszędzie Ty. Czy Ty chłopie masz jakieś inne zajęcie, czy siedzisz cały dzień na forum i wypisujesz pierdoły ?

O zwycięstwo jestem spokojny przy formie Pogby, Dybały, Sandro i Cuadrado, którzy nakręcają naszą ofensywę.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 12:37

Nienawidzę takich meczów. Święto na wsi, przyjeżdża Juventus, stadion i balkon ( http://images2.gazzettaobjects.it/metho ... 1509151611 ) nabite po brzegi, a my musimy z zaciągniętym ręcznym wyszarpać trzy punkty. Mile widziany scenariusz z Udine/Werony, niemile widziani na boisku Bonucci i Alex Sandro.

Rewanż za pierwszą rundę jest musem, jeżeli nie wygramy ani razu z Frosinone w tym sezonie to... :jaw:


mrozzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 września 2005
Posty: 9904
Rejestracja: 19 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 13:31

Martwic sie trzeba bedzie glownie o Sandro, bo wedlug ostatnich doniesien odpocznie Bonucci, a w obronie ujrzymy Ruganiego. Przy takim rywalu nie ma sie co podpalac, niech oni fauluja. Sklad wyglada bardzo mocno i dobrze - 3 punkty trzeba zdobywac w kazdym meczu, bo ostatecznie nie ma zadnej roznicy, czy gralo sie z beniaminkiem czy aktualnym liderem tabeli. Oby zachowac koncentracje, bo Napoli gdzies juz pilkarzom w glowie pewnie siedzi.

Rewanz za ten ponizajacy remis na JS to mus. Szybkie 2 gongi i potem liczenie rywala do konca meczu.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 13:35

CavAllano pisze:Martwic sie trzeba bedzie glownie o Sandro, bo wedlug ostatnich doniesien odpocznie Bonucci, a w obronie ujrzymy Ruganiego.
Czyżby?
LIVE FROSINONE - Allegri punterà sul 3-5-2. In difesa spazio alla BBC. Rugani in panca. Cuadrado al posto di Lichtsteiner. Sturaro titolare. In attacco Morata e Dybala. Almeno 2.000 tifosi juventini presenti al Matusa
Mam nadzieję, że Max wie co robi, ale jak Bonucci się wykartuje na Napoli w meczu z takimi parasolami, to mu tego nie daruję. :roll:


Vanquish

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 kwietnia 2008
Posty: 1984
Rejestracja: 05 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 13:46

Alexinhio-10 pisze:ForzaItanimulli3vujcm W jaki temat bym nie wszedł wszędzie Ty...
Rysiu Petru? :prochno:

Vincitore pisze:Nienawidzę takich meczów. Święto na wsi, przyjeżdża Juventus, stadion i balkon [FOTO] nabite po brzegi
Zaiste miejscówka mega. Aż jestem ciekaw czy ze względu na możliwość oglądanie meczu oraz oszczędności na biletach mieszkania w takich miejscach są mega drogie, czy wręcz odwrotnie - tanie, bo hałas raz w tygodniu niemiłosierny. Ale pomysł niezły, sprzedawać miejscówki na balkonie.

Vincitore pisze:Rewanż za pierwszą rundę jest musem, jeżeli nie wygramy ani razu z Frosinone w tym sezonie to... :jaw:
Przypominam, że był sezon, w którym nie wygraliśmy ani razu z Sampdorią a i tak kończyliśmy mistrzostwem ;)


Ja osobiście się jakoś tego meczu nie obawiam. My jesteśmy w gazie a Frosinone jakimś przeciwnikiem mocarnym nie jest. Spokojnie, nawet bramki nie stracimy. A Cabrini to już prorokował?


Zablokowany