Serie A 15/16 (24): Frosinone 0-2 JUVENTUS

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
pumex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lutego 2008
Posty: 10783
Rejestracja: 23 lutego 2008

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 15:57

bajbek17 pisze:Morata wraca do swojej normalnej dyspozycji
Dokładnie tak to wygląda, choć znajdą się tacy, którzy będą wciskać kit, że jest inaczej :roll:


Obrazek
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 15:58

Za dużo podań do nikogo i marnowanie setek. Gdyby nie to to pewnie już byśmy mogli świętować zwycięstwo. Dzisiaj poraz kolejny Marchisio w defensywie czyta wszystko co tylko się da. Sandro ciągnie grę po lewej stronie i wybitne dośrodkowanie do Sturaro. Stefano też całkiem nieźle gdyby nie ta zmarnowana sytuacja i jedna głupia strata. Obrońcy za to dzisiaj jacyś mało skupieni. Atak też jakby niedzisiejszy i anonimowi Cuadrado oraz Pogba, któzy powinni kręcić obroną Frosinone jak miło, a niestety grają przeciętne zawody. Mam nadzieje na powrót Pereyry i szybkie rozstrzygnięcie w drugiej połowie. Wtedy na końcówkę możnaby było dać odpocząć Dybali i Bonucciemu.


CzeczenCZN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 stycznia 2015
Posty: 3853
Rejestracja: 28 stycznia 2015

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:00

Leali raz na ruski rok zagra naprawdę jeden dobry mecz i jak na złość przeciwko nam... No albo nie tyle on dobrze broni, co nasi fatalnie pudłują. Były śmiechy z setki Zazy - proszę bardzo, to samo parę dni później, w wykonaniu Alvaro... Zadyszka ewidentna. No na szczęście nie tylko my, po 45 minutach w Neapolu 0-0 :) Pogba i Dybala wyglądają jakby rękawami oddychali. Skrzydła Dobrze, obrona w sumie też, ale to co doszło do Ciofaniego na początku - prawa dojść nie miało! Morata dzisiaj totalnie bezproduktywny, Pogba świetnie w destrukcji. Na plus jeszcze Marchisio.
BBC i Buffon spoko, ale tu nie chodzi o to by dobrze bronić - tu musi coś wpaść. Liczę że dość szybko strzelimy pierwszą bramkę po przerwie, a potem będzie z górki - przypomina mi się mecz Palermo - Juventus z jesieni.
13 bywa pechowa: ale co trudniej? Zdobyć 13, czy przekroczyć 13 :prochno:

:juve:


#cznandj #ripgangsquad :hi:
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:01

Niesamowicie wyglądają statystyki meczu Napoli- Carpi. Aż dziw, że gospodarze nie prowadzą wysoko. W drugiej połowie ich rozerwią. Oby i u nas rozwiązał się worek z bramkami.


jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:01

KOMENTUJ MECZ JUVE NA FANPAGE JUVEPOLAND!


Cabrini_idol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2012
Posty: 5550
Rejestracja: 02 lutego 2012

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:51

Oglądam mecz od 70 minuty bo dzisiaj miałem 1 sparing, wszedłem włączyłem mecz i gol :prochno:

pumex, coś ten Cuadrado zaczyna być decydujący, chyba musisz zmienić zdanie o nim... :) Przez te 20 minut co oglądałem, najlepszy zawodnik Juve, po raz kolejny. I strzela SUPER WAŻNE gole w tym sezonie.


Obrazek
squinter

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2011
Posty: 1267
Rejestracja: 12 grudnia 2011

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:53

Ale Dybala ma tę lewiczkę :whistle: dzisiaj cały mecz słaby w jego wykonaniu ale pajęczynę z okienka bramki i tak zdjął, szanuję.


Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:53

Cieszy bramka zdobyta po akcji Morata-Dybala oraz 14 zwycięstwo z rzędu. I to w sumie tyle.

Mecz rozegrany na zaciągnietym ręcznym. Arbiter do niczego, w ogóle nie chronił naszych przed rzeźnikami z Frosisone.

Oczywiście nie obyło się bez kontuzji. Giorgio wypada. Ciekawe jak wyjdziemy na Neapol w obronie...


jackop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 stycznia 2006
Posty: 7346
Rejestracja: 08 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:53

W głowie zaczynała już świtać myśl o remisie, po czym dostaliśmy akcję Sandro - Pogba - Cuadrado. Na dokładkę Morata do Dybali. A mógł strzelać :hellyes:

Pościg za Napoli coraz wyraźniej zaczyna się odbijać na kondycji fizycznej zespołu. Siadają: Dybala, Bonucci, Barzagli. Chiellini po dwóch meczach przerwy wyglądał jakby przebiegł maraton. Oby ta zabandażowana noga to nie było nic poważnego.

Nie wiem, jak Maks podejdzie w najbliższych tygodniach do kwestii treningów :think: Przydałby się naszej ekipie kilkudniowa odnowa biologiczna. Dobrze, że wrócił Pereyra.

Ambicja Pogby w końcówce - pressing + rajd.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2016, 17:05 przez jackop, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
O Vesuvio Lavali Col Fuoco! Lavali! Lavali! Lavali Col Fuoco!
pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:55

Cabrini_idol pisze:pumex, coś ten Cuadrado zaczyna być decydujący, chyba musisz zmienić zdanie o nim... :) Przez te 20 minut co oglądałem, najlepszy zawodnik Juve, po raz kolejny. I strzela SUPER WAŻNE.
U niego widać chęć, czego nie można powiedzieć o innych zawodnikach. Stąd też fajna gra Juana. Słaby mecz, dobre zwycięstwo. :ok: Mam nadzieje, że nic poważnego nie stało się Chielliniemu. Po zejściu usiadł na ławce, miał owiniętą nogę lodem/bandażem, więc może zwykłe stłuczenie.
PS. Dostaje palpitacje serca za każdym razem, jak któryś z Naszych upada i łapie się na kostkę, łydkę czy udo - nie mówiąc już o kolanie, bo wtedy serce mi staje na kilka sekund. I tak 2/3 upadków to aktorstwo, ale nadal. :prochno:
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2016, 16:56 przez pablo1503, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
jarmel

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lutego 2006
Posty: 3246
Rejestracja: 25 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:56

3 punkty, bez kontuzji, bez kartek :ok: Głupio byłoby narzekać.


rydwadydwa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 czerwca 2014
Posty: 467
Rejestracja: 29 czerwca 2014

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:57

Morata zagrał kapitalnie przy tej drugiej akcji bramkowej. To się właśnie nazywa przegląd pola, a ostatnio ktoś z forumowiczów zarzucał mu brak wizji. Może nie była to najtrudniejsza asysta, ale jednak kolekcjonuje te asysty Alvaro, pewnie będzie miał double-double na koniec sezonu :smile:
Kolejne męczarnie za nami, choć nie było tak źle jak z Genoą.
Ostatnio zmieniony 07 lutego 2016, 16:57 przez rydwadydwa, łącznie zmieniany 1 raz.


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:57

jackop pisze:Dobrze, że wrócił Pereyra.
Dobrze, ale Pereyra to chyba będzie gotowy do poważnego grania najwcześniej w marcu. Nie czuje w ogóle piłki, chyba wszystkie podania/strzały/cokolwiek przestrzelone o kilka metrów.


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:57

Bym zapomniał. Ten młody, który wszedł w końcówce to jakiś obiecujący talent, czy po prostu Max chciał zyskać czas i wpuścił pierwszego lepszego?


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 lutego 2016, 16:58

Właśnie mam nadzieje, że Kielon wróci. Ależ się to cięzko oglądało, widać, że nadal ciężko mamy jak się bronią w 8.
Pereyra wrócił, ale jeszcze duzy wody musi upłynąć, żeby wszedł w grę. Dobra taka, że Alex i Bonu bez kartki.
Niech da chwilę odpocząć Markizowi, Dybale i Leo na treningach, bo za chwile Max ich zajedzie.
Uff,uff, uff.
Ktoś powie czy ten karny dla Neapolu zaslużony?
Odjeżdzamy z drużyną Sarriego, jeszcze bardziej. Tutaj było wiadomo, ale nie ma w ogóle wątpliwości, że to już wyścig dwóch psów wyścigowych. Zobaczymy kto zachowa wiecej sił i zdrowia na finisz.


Zablokowany